PDA

View Full Version : Целувки с език...



zsp
12-12-2007, 11:00
Momi4eta iskam da vi popitam ne6to.pravi li vi nqkakvo vpe4etlenie (ili vaob6te ne mislite za tova) kogato si pusnete ezicite kak partyuora si varti ezika? men mi napravi vpe4etlenie 4e priqtelkata mi samo kato mi dokosne ezika i si go varti mn barzo edva q ukrotqvam??? vqrno lo6o nqma i pri vseki e razli4o,no pravili vi na vas vpe4etlenie po nqkoga???

Valento
12-12-2007, 11:02
Не съм момиче но от момчешка гледна точка прави впечатление!

wasntme_
12-12-2007, 11:17
xax mi na mene opredeleno mi e pravi vpe4etlenie :-D govorila sam i s nai dobrata si priqtelka za tova - opredeleno e gadno, kogato po4nete da se dvijite mn barzo... :P naprimer sme obsajdali 4e kogato zapo4nete da se vazbujdate, nekvi takiva da se nadahvate, mom4etata zapo4vate po barzo da se celyvate ponqkoga :-| mmmm kofti e :D opf tapo e i tyi to :D :smt001

eraser_9
12-12-2007, 11:28
xax i na men mi pravi (mom4e sum) no poprincip obi4am bavno :oops: a biv6ata mi
az nemojeh da q okrotq... :lol:

ubuntu
12-12-2007, 11:34
Аз затва не се целувам :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Всяко едно нещо всеки един детайл ми прави впечатление ....

slun4evo
12-12-2007, 11:43
Не мога да ви разбера вас момчетата, уж искате горещи и страстни мацки пък да сме бурни не ви харесва.Аз лично се целувам бавно,защото знам че не е от най-приятното да е бързо.И все пак бързината говори за повече страст.

Quasar
12-12-2007, 11:59
ааа зависи..ако е бързо сякаш ще фаща влака е тъпо а ако е страстно-друга работа...

eraser_9
12-12-2007, 12:02
ааа зависи..ако е бързо сякаш ще фаща влака е тъпо а ако е страстно-друга работа...

+1

o7ka43na7a
12-12-2007, 12:11
Не мога да ви разбера вас момчетата, уж искате горещи и страстни мацки пък да сме бурни не ви харесва.Аз лично се целувам бавно,защото знам че не е от най-приятното да е бързо.И все пак бързината говори за повече страст.

Suglasna.. :smt003

zori7o
12-12-2007, 12:31
Аз съм момиче, но и на мен ми се е случвало това но с момче!Наистина на мен не ми харесва!

axakovec
12-12-2007, 12:40
Пича ви пита дали ви прави впечатление как се целува партньора ви, не как вие обичате или дали обичате бързо...Просто е дал пример човека...

По темата: на мен ми прави особено впечатление :)

MoHuTo
12-12-2007, 13:34
Еми правило ми е впечатление да, приятеля ми се целува доста добре, понякога много бавно и нежно, друг път бързо и страстно... зависи.. абе доволна съм от целуването му :P

Papagal4e
12-12-2007, 14:22
Az daje vednyj se napih i mu kazah "Abe ei ,ne mojesh da se celuvash".Vse edno ezikyt mi beshe v centrofuga.Ujas! Hubavo e da e bavno i sladko :)

eraser_9
12-12-2007, 18:38
Az daje vednyj se napih i mu kazah "Abe ei ,ne mojesh da se celuvash".Vse edno ezikyt mi beshe v centrofuga.Ujas! Hubavo e da e bavno i sladko :)
+1 mai ve4e poprekalih :grin:

ani4ka_bani4ka
12-12-2007, 18:51
то верно, че е гадно да си движи езика супер бързо, ама мога да ви кажа, че е 10 пъти по-гадно вобще да не си го движи и седи като мида в устата му... лелееее направо умрях ви казвам...

ПП: а не ви ли е хрумвало верно да кажете на човека: "бе, дай да пробваме по-бавно..."? сеш` се :)

wasntme_
12-12-2007, 18:57
Az daje vednyj se napih i mu kazah "Abe ei ,ne mojesh da se celuvash".Vse edno ezikyt mi beshe v centrofuga.Ujas! Hubavo e da e bavno i sladko :)

myxaxaxa tva i az go napraih vednaj :D napih sa mn jestoko :-| i my kazah i az ne6ty ot sorta na mom4eto - to ymrq da me zqpa :lol: ne moje6e da povqrva ko e 4yl

JuS7^YourS
12-12-2007, 20:51
да, аз когато се целувах за пръв път с едно момче, то се държа направо като държан на въже.., и в началото доста се стреснах. Обичам повече бавното целуване май.

Schnitzer
12-12-2007, 21:43
Ми на мен ми е се в гъз ама тоя които е научил бившата ми да се целува е бил пълен клу6ар.Е след малко тренировки почна да се справя добре.

BrianKinney
12-12-2007, 21:47
Да, за мен неслучайно е от голяма важност умението за целуване (че това направо си е умение, за някои даже е талант ;) ) Различните хора харесват различно, но много неопитни момичета и момчета си мислят, че си има правила в целуването с език "седем пъти, бързо, по посока на часовниковата стрелка, после обратно, но само 5 пъти..." Bullshit. [-X

Schnitzer
12-12-2007, 21:48
Да, за мен неслучайно е от голяма важност умението за целуване (че това направо си е умение, за някои даже е талант ;) ) Различните хора харесват различно, но много неопитни момичета и момчета си мислят, че си има правила в целуването с език "седем пъти, бързо, по посока на часовниковата стрелка, после обратно, но само 5 пъти..." Bullshit. [-XМда,прав си.То си идва отвътре. :-)

BrianKinney
12-12-2007, 21:55
Да, за мен неслучайно е от голяма важност умението за целуване (че това направо си е умение, за някои даже е талант ;) ) Различните хора харесват различно, но много неопитни момичета и момчета си мислят, че си има правила в целуването с език "седем пъти, бързо, по посока на часовниковата стрелка, после обратно, но само 5 пъти..." Bullshit. [-XМда,прав си.То си идва отвътре. :-)

Права ;) Ника е мъжки, знам :)

rubi
12-12-2007, 22:16
ми мене пък ме дразни момчето като си завре езика в устата ми и не мърда..... ](*,)

eraser_9
12-13-2007, 10:38
ми мене пък ме дразни момчето като си завре езика в устата ми и не мърда..... ](*,)
trqbva da probvam :grin: da vidq priqtelkata mi kak 6te reigira na tova :grin: :lol: :lol: :lol: :lol:

ninka_baby
12-13-2007, 19:20
мразя,когато партньора ми се целува със стегнат език и когато го върти бързо.. По мин. ми приятел се целуваше точно така.. :? а бившият ми се целуваше страхотно...точно както ми харесва.. Все още ми е мъчно за целувките му.. :-) още не съм го забравила (защото скоро скъсахме) и като се сетя как се целувааа.. :twisted: иска ми се дори ако не сме заедно ей така само да си се целуваме :P :smt007

spooky24071986
12-13-2007, 20:06
pravi da
na mene mi se e slu4valo da se celuvam s nqkoi deto si varti ezika kato peralnq...a drugi sa bili flegmati4ni kat bavnorazviva6ti se :P

Schneeflocke
12-13-2007, 21:35
Az daje vednyj se napih i mu kazah "Abe ei ,ne mojesh da se celuvash".Vse edno ezikyt mi beshe v centrofuga.Ujas! Hubavo e da e bavno i sladko :)

myxaxaxa tva i az go napraih vednaj :D napih sa mn jestoko :-| i my kazah i az ne6ty ot sorta na mom4eto - to ymrq da me zqpa :lol: ne moje6e da povqrva ko e 4yl
Затова хората не се напиват - стават неприятни и понякога доста грозни сцени...
По темата: Винаги ми прави. Затова аз водя в целувките. И така те са точно по мой вкус. Е, за около месец дресирах милото и то вече си знае как ми харесва.http://anikaos.com/0039-anime_kitties/anime_kitties-9811.gif

chocoleptic
12-14-2007, 19:39
Еми прави впечатление ..Аз лично предпочитам средно темпо..нито много бързо,нито прекалено флегматично.

nofi
12-14-2007, 21:47
Аз пък не се дразня толкова от бързината, колкото от това че човека срещу мен си върти езика! Може да е странно, но аз обичам бавни нежни целувки при които просто си галим езиците без въртене, без миксети, перални, пахахусмукачки и де да знам още какво...

uchihasblood
12-15-2007, 11:26
Не мога да ви разбера вас момчетата, уж искате горещи и страстни мацки пък да сме бурни не ви харесва.Аз лично се целувам бавно,защото знам че не е от най-приятното да е бързо.И все пак бързината говори за повече страст.

лол тва пък откога говори за повече страст, да може да е по-чакана целуфката или нещо отсорта...А иначе ми незнам ,ако всяка целуфка е като турбина 2-3 пъти и и казвам мацка...или ще се учиме или ще се учиш с някой друг.Лично аз съм минал пре кво ли не ,хапане увисване и т.н. всеки си има стил горд съм със себее си ,че има няколко екземпляра ,който съм научил

П.П. пич пробвай да я успокоиш смисъл , почвате тя е супер бърза изчакай малко време , тя ще е успокои съответно целуфката ще свърши веднага след това нова целуфка при което тя ще е по бавна предполага се че се е изморила и действаш ти...,ако напрайш нещата както трябва ще има готин ефект ,и тя пак от време на време ще прави така ам не нон стоп..

bsd
12-15-2007, 15:59
Момичето с което сега ходя обръщаше много голямо внимание на целувките и ми казаха да пробвам с език да направя азбуката може и не под ред (са най ми харесва О)та са ме хвали на длъж и на шир :D

EmO_KiD_;(
12-15-2007, 19:27
Aми аз по-оня ден преживях първата си целувка и не обърнах внимание много,знам само,че сърцето ми биеше много силно.Днеска като се видяхме се целунахме и беше много готино,нито много бързо,нито много бавно.... :-) :-) :smt008

Dark_Angel_F
12-15-2007, 19:32
Ами на мен лично в различни моменти различно ми харесва , когато съм в романтично настроение предпочитам бавните и нежни целувки , а когато съм възбудена или развълнувана предпочитам не много бърза ,но страста целувка.

ThePainIsReaL
12-15-2007, 19:40
Не мога да разбера някои лапчовци тука.. :? Като не ви харесва, просто си казвате.. все пак това ви е близък човек, не някой хванат от гората.
Целувката е нещо прекрасно.. и хубавото идва от това, че е в синхрон и отговаря на настроенията на човек. Обожавам целувките на момчето ми =P~ и не се оплаквам от тях .. :-)