PDA

View Full Version : антивирусна



annna
12-12-2007, 13:11
Искам няква хубава антивирусна,която да не отнема мн памет,но пак да върши добра работа,а пак ако е и на български още по-добре.Вие каква ползвате и каква ще ми препоръчате?

trg_ahmed
12-12-2007, 13:14
Kaspersky!!
Няма грешка,а тези митове че много товарила не е вярно!!
Редовно ми е пусната и изобщо не ми пречи играя си,чатя си за нищо не ми товари

М/у другото не съм с много високи параметри 2.4 GHz processor ...Направи си извод

annna
12-12-2007, 13:17
ще я пробвам :) Иначе тя сама ли си чисти или трябва да я пускам аз

annna
12-12-2007, 13:22
от каде да си я изтегля,защото досега каквото видях всичко беше платено :(

trg_ahmed
12-12-2007, 13:23
Еми значи след като я инсталираш ще ти се появи от долу където ти излизат скайп,флекс тайп и подобни,там трябва да е пусната умаляваш я там и тя безспирно си търси вирусчета из системата,сама се ъпдейтва,само трябва да си я пуснал,и иконката й е да е оцветена не сива!!
А не се притеснявай ако ти извади предупреждения за троянец,много малки файлове които се инжектират в някои програми ги засича като вируси и те кара да ги триеш!
Вирус има когато ти извади предупреждение и има вариянт да цъкнеш disinfect

Айде дано съм бил полезен

Поздрави, Ахмед :)

annna
12-12-2007, 13:27
благодаря ти, много си мил :-)

annna
12-12-2007, 13:34
тегтегля си версия 7.00.125 само тази намерих безплатна :)

Ruthless
12-12-2007, 14:52
Аз пък ти предлагам друго. Предлагам ти Avast, която е на български и + това е, като че направена за начинаещи. Инсталирваш и заспива работата. Този Kaspersky се неговите deffault настройки, може да ти полази нервите много зверски.

Avast, можеш да изтеглиш от тук: avast! Home Bulgarian 4.7.1098 (http://files.avast.com/iavs4pro/setupblg.exe)

В случай, че имаш някакви въпроси, мнения, коментари, можеш да пишеш в форум, специално създаден за помощ и информация за Avast:

Сайта: http://www.avast.softvisia.com
Форум: http://www.avast.softvisia.com/forum/

Хората там се занимват само с Avast и биха ти помогнали при нужда.

Fоrslоr
12-12-2007, 21:51
Ако говорим за безплатни алтернативи :
AVG на първо място.

Относно платените :
Разбира се Kaspersky ... ако пък е KIS идеално.


Всичко това го казвам въз основа на личния ми опит със дадените , а и останалите предложени антивирусни.
_________________

gostut
12-13-2007, 08:28
BitDefender е програмата! само дето е платена, ама.... хората са измислили кракове ;)

hoseto_
12-13-2007, 23:02
Kaspersky!!
Няма грешка,а тези митове че много товарила не е вярно!!
Редовно ми е пусната и изобщо не ми пречи играя си,чатя си за нищо не ми товари

М/у другото не съм с много високи параметри 2.4 GHz processor ...Направи си извод

не зависи от процесора а от рамта.Kaspersky си е тежка програма. особено като се включи и опцията да сканирва архиви. пък и прави разлика между Kaspersky internet security и Kaspersky antivirus. най добре си е NOD32

pitan4icata
12-17-2007, 11:57
кажете линкове за безплатни и не временни антижирусни (на мен ми се иска касперски ако може)

WILD__BOY
12-17-2007, 16:10
Kaspersky!!
Няма грешка,а тези митове че много товарила не е вярно!!
Редовно ми е пусната и изобщо не ми пречи играя си,чатя си за нищо не ми товари

М/у другото не съм с много високи параметри 2.4 GHz processor ...Направи си извод

Въпроса е колко ram имаш
и 2.4 е много
ако го пусна на машина 333mHz и 256ram не вярвам да върви добре


моята препоръка е ff + avg + малко акъл

MajeStic
12-17-2007, 20:38
Kaspersky!!
Няма грешка,а тези митове че много товарила не е вярно!!
Редовно ми е пусната и изобщо не ми пречи играя си,чатя си за нищо не ми товари

М/у другото не съм с много високи параметри 2.4 GHz processor ...Направи си извод

Въпроса е колко ram имаш
и 2.4 е много
ако го пусна на машина 333mHz и 256ram не вярвам да върви добре


моята препоръка е ff + avg + малко акъл

w0w анти-вирусните не товарят изобщо процесора, а 256 RAM е предостатъчно за такава програма :)

gergana_sweet
01-16-2008, 16:04
Аз ти препоръчвам COMODO...a за spyware i adware SPYWARETERMINATOR.Ето ти и двата линка ако искаш www.spywareterminator.com и http://www.comodo.com