PDA

View Full Version : Деликатен въпрос ..??? искам мненияяяяяяяя



valkyr
12-12-2007, 14:45
Абе хора кажете ми значи съм от една година във едно ново училище по принцип сам мн приятелски настроен , мн приказлив и ми е лесно да намирам контакти .. значи от както смених училището сега съм в една където след година сега ме познават почти сички .. * не искам да се хваля * въпроса ми е там .. да речем има момичета който постояно се базикаме с тях разправят ми кво са прайли с гаджетата си и т.н нали казвам бая .. обаче дали това ще значи дали ме харесват ? не съм пробвал да ги зарибявам само заради факта да не ги изплаша или просто да не ми бъде казано НЕ .. защото тогава наистина се чувствам много кофти ..т.е момичета които постояно те заговарят базикат се с тебе дали те харесват ??

EGG
12-12-2007, 14:48
Едва ли ще те заговарят постоянно, ако не те харесват. :neutral:

ateto
12-12-2007, 15:02
:evil:

alex4o
12-12-2007, 15:10
Едва ли ще те заговарят постоянно, ако не те харесват. :neutral:

Съгласна съм с теб,но има и такива,които те харесват,закачат се с теб,а всъщност не искат връзка или нещо такова,а просто приятелство ;) поне според мен де :)

Venus_Doom
12-12-2007, 15:12
разбира се... и на мен ми става гадно когато някое момиче ме одреже (въпреки че от доста удавна не ми се е случвало,а по скоро обратното което не е чак толкова хубавно) Не всяко момиче което те заговаря те харесва. Ние момчетата сме някви странни и лекомислени.Смятаме че дори от най малкия жест на някое момиче и хоп-п-п то ни харесва :) Е нашето мислене си е такова ама не и на момичетата.Те са по скромни същества. Има и изключения де но е прието, че ние момчетата (които сме преебаните в случая ама кво да се прави..) трябва да направиме първата крачка :) Леле стана дълго... пробвай да се сближиш до някое момиче когато нещо на шега я прегърнеш нежно,но да не е прекалено натрапчиво

marlu
12-12-2007, 15:13
spored men pone ako nqkoe momi4e ne te haresva nqma da obsujda gadjetata si ili da se bazika s teb .... no puk moje i da ne iska kakto po nagore e pisano vruzka a da iska prosto s nqkoi da se bazika i da spodelq ...ili po prosto kazano moje da iska prosto nqkoi po dobur friend ...spored men pone e taka ako nqkoi ima drugo mnenie i toi da go spodeli i az da moga da go spodelq :)

bella-donna
12-12-2007, 15:58
Ако си говорите за секс, ако флиртувате, ако те докосват- да, харесват те :)

NuRi
12-12-2007, 16:32
Ако си говорите за секс, ако флиртувате, ако те докосват- да, харесват те :)
\:D/ :smt007 :smt001

sweet_sorcerer
12-12-2007, 18:02
Едва ли ще те заговарят постоянно, ако не те харесват. :neutral:

Съгласна съм с теб,но има и такива,които те харесват,закачат се с теб,а всъщност не искат връзка или нещо такова,а просто приятелство ;) поне според мен де :)+1

valkyr
12-12-2007, 19:57
Ако си говорите за секс, ако флиртувате, ако те докосват- да, харесват те :)

Ми случвало се е да говорим за секс .. ама тва не вярвам да значи флиртуване .. с някоой имам и закачки по това отношение но незнам дали да пробвам .. изстрах ме да не изплаша момичето после да ни се развали приятелството или пак да не стане нищо и след тва да тръгне да разправя на целия град че съм пробвал с нея .. имам някаква такава параноя..

Anarion
12-12-2007, 20:23
Не е задължително някоя да те харесва, щом се бъзика с теб. Просто има доста момичета, които са по - общителни, весели и са по - закачливи. И както Venus_Doom каза, вие, момчетата прекалено много неща приемате за намек ;) Бъдете по - скромни :Р

wasntme_
12-12-2007, 20:30
Не е задължително някоя да те харесва, щом се бъзика с теб. Просто има доста момичета, които са по - общителни, весели и са по - закачливи. И както Venus_Doom каза, вие, момчетата прекалено много неща приемате за намек ;) Бъдете по - скромни :Р

to4no tova si misleh i az... to togava az haresvam polovinata si poznati... egati :D mn obi4liva izlqzah e :P

led_i_ogyn
12-12-2007, 20:31
Ако си говорите за секс, ако флиртувате, ако те докосват- да, харесват те :)

Тъй,тъй... :)

kifla
12-12-2007, 20:33
Може би просто си им приятен като компания ? :P

slun4ice_90
12-14-2007, 08:57
И на мен ми се е случвало,но не мисля,че това не може да значи нещо повече... :P В моя случай значеше нещо повече :grin: