PDA

View Full Version : Помогнете ми,как да и призная чувствата си?



marlu
12-12-2007, 15:54
Искам да попитам всички във сайта ..... Искам да кажа на едно момиче, че го обичам но в момента съм във чожбина и просто не искам да и го казвам по интернет защото според мен е супер смотано да и го кажа така ... И за това се обръщам към вас ще се пребирам чак за коледа и нова година ,
а тя не иска да си търси приятел искам да ви помоля за помощ как да и го
кажа докато съм още тук ако такова нещо е възможно и да не се стане така че като и го кажа тя да ми каже НЕ и просто от там насетне да ме игнорира !!!!

МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ !!! :cry:

Редактирано от-ЦвЕтИт0
:arrow: 1-ва и 7-ма точка. :wink:

Seducti0n
12-12-2007, 16:45
Здравей.Моя съвет е да проявиш търпение, а когато си си дойдеш в България, да се видите с въпросното момиче и да и разкриеш чувствата си. :wink:

Интернета е доста удобен принципно за комуникация, но не е удачноот място да споделииш, толкова интимни за теб неща,най-малкото не би могъл да видиш реакцията в отсрещната страна. :?

LizZz
12-12-2007, 19:44
Здравей.Моя съвет е да проявиш търпение, а когато си си дойдеш в България, да се видите с въпросното момиче и да и разкриеш чувствата си. :wink:

Интернета е доста удобен принципно за комуникация, но не е удачноот място да споделииш, толкова интимни за теб неща,най-малкото не би могъл да видиш реакцията в отсрещната страна. :?
Мхм! :)

led_i_ogyn
12-12-2007, 20:35
Кажи и го като дойдеш.Много по-добре е, а и ще можете на спокойствие да поговорите очи в очи. Успех ;)

gostut
12-13-2007, 06:24
Искам да попитам всички във сайта ..... Искам да кажа на едно момиче, че го обичам но в момента съм във чожбина и просто не искам да и го казвам по интернет защото според мен е супер смотано да и го кажа така ... И за това се обръщам към вас ще се пребирам чак за коледа и нова година ,
а тя не иска да си търси приятел искам да ви помоля за помощ как да и го
кажа докато съм още тук ако такова нещо е възможно и да не се стане така че като и го кажа тя да ми каже НЕ и просто от там насетне да ме игнорира !!!!

МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ !!! :cry:

Редактирано от-ЦвЕтИт0
:arrow: 1-ва и 7-ма точка. :wink:

ем... единствения удачен начин за тва според мен е да й пратиш некав букет от рози.. ма голям (ше се разровиш по нета и ше откриеш некав сайт за такива доставки примерно http://www.flowersmagic.com/ ако е в софия момичето) и към тоя букет да поръчаш неква сърцераздирателна картичка.... знам, ламерско е, ама пък мисля, че не са мн хората който биха го направили +тва си е класика ;)

vikipf
12-13-2007, 06:26
Върни се в България и това и го кажи!

koalka
12-13-2007, 06:29
Да, има риск и това да стане и въпреки това, според мен трябва да си откровен.Не е добра идея да й го казваш по телефон или чат, а на живо, както ти каза.Прибери се и го кажи.Ако не изпитва същите чувства - помоли я да си запазите отношенията, приятелските.