PDA

View Full Version : Спортна зала Сиконко - къде ?



MC_JAMAL
12-12-2007, 18:25
Пичове понеже не съм от София и съм от скоро тук, не знам къде се намира залата на волейболния отбор на Левски, а именно Сиконко. До колкото съм чувал е в Люлин. Някой може ли да ми даде по-точно информация защото искам да отида с приятели да погледаме малко :oops: Благодаря предварително
:wink:

Ice_Queen_
12-12-2007, 18:48
значи намира се в лилин..8 ли се води там и аз не знам точно,но теб и без тва номера няма да те ориентира.значи качваш се на метрото / от Сердика/ и пътуваш до станция Люлин.Като ти спре влакчето на перона тръгваш на дясно и после на ляво,след което пак на дясно / 8-) / докато не излезеш от горе.там вече ще видиш сградата с големи букви СИКОНКО/синя/.А до метростанция Сердика предполагам че все някой мил софиянец ще ти обясни.

hamilcar
12-13-2007, 03:18
Зад бензиностанция ЕКО или срещу Била. Както каза Ice_Queen_ като си при метростанция Люлин някой ще ти обясни. Комплекса е много добър, а и цените не са кой знае какво.

eXuSe My FrEnCh
12-14-2007, 15:19
Значи Билла е от едната страна на булеварда,а лс сиконко е от другата около 20тина метра в посока към метростанция Люлин. :D