PDA

View Full Version : Проблем .... !?



Ceko1
12-12-2007, 19:30
Здравейте на всички 1-во ... Ето го и проблема ... спах с приятелката си ... направихме го 2 път ... значи 1-вия път сичко е ок ... не свърших в нея ... доста преди да свърша го извадих ... след това ... минаха се 30 мин ... и го направихме 2-ри път ... пак нямаше проблем с края ... но възможно ли е от 1-вия път да е останало нещо ( при условие , че отстраних каквото беше останало ) и има ли опция ако е останало то след 30 мин ... да е станало нещо 3-рия път ... ( да безотговорно поведение ... не ми напомняйте ... няма да повторя ..) Та вашия съвет .. и опит ?

Благодаря!

russianmafiaboss
12-12-2007, 19:37
много объркано - не се разбира половината

My_Dear
12-12-2007, 19:38
Има сперма, която остава в каналчето... нея не можеш да я отстраниш с измиване.
Ако момичето е било в овулация, рискът е по-висок.
Но дори и да е била, вероятността е много малка.

russianmafiaboss
12-12-2007, 19:41
Има сперма, която остава в каналчето... нея не можеш да я отстраниш с измиване.
Ако момичето е било в овулация, рискът е по-висок.
Но дори и да е била, вероятността е много малка.

+3

Ceko1
12-12-2007, 19:51
да и зимам ли хапчета да са минали не повече от 30 часа ... ? и какви да и взема . Може да е малак риска но го има доколкото разбрах ... :cry:

Boss
12-12-2007, 20:16
Момче имаш 72 часа.Ако изпуснеш срока хващай първия самолет и отлитай далеч на юг :-P

ubuntu
12-12-2007, 20:21
Ми пич на нея ще и пищят на главата че е бременна не на теб... все пак .... дано не е надула балона че е много кофти в тая възраст ...ама все пак и забременяването не е като да ходиш да си купиш хляб от магазина така че дишай до 9 месеца ще се види резултата -има ли - няма ли ....

Made_of_Pain
12-12-2007, 20:25
Ми пич на нея ще и пищят на главата че е бременна не на теб... все пак .... дано не е надула балона че е много кофти в тая възраст ...ама все пак и забременяването не е като да ходиш да си купиш хляб от магазина така че дишай до 9 месеца ще се види резултата -има ли - няма ли ....

Ъммм... да, на нея ще й викат, щото той е праскал папагала...
Той си е виновен, щото е прост, като формулата за намиране на едно неизвестно ... Да е ходил да се изпикал да се е измил... Елементарна култура...
Като правиш секс, мислиш и за себе си и за другия... като не мислиш преди и повреме на секса за другия, после мислиш за вас и детето...
Бол тъпаци...

Boss
12-12-2007, 20:29
Ми пич на нея ще и пищят на главата че е бременна не на теб... все пак .... дано не е надула балона че е много кофти в тая възраст ...ама все пак и забременяването не е като да ходиш да си купиш хляб от магазина така че дишай до 9 месеца ще се види резултата -има ли - няма ли ....

Ъммм... да, на нея ще й викат, щото той е праскал папагала...
Той си е виновен, щото е прост, като формулата за намиране на едно неизвестно ... Да е ходил да се изпикал да се е измил... Елементарна култура...
Като правиш секс, мислиш и за себе си и за другия... като не мислиш преди и повреме на секса за другия, после мислиш за вас и детето...
Бол тъпаци...


Краен извод с една дума: ЕГОИСТ! :smt072

Ceko1
12-12-2007, 20:51
Епа къв егоист .... при положение , че тя го искаше ? Вижте ... аз лично мисля , че нищо не е станало при положение , че след 1-вия акт ... минаха около 15 мин .. ( до колкото знам спермата става негодна до 5 мин ) предполагам и в каналчето е същото :oops: . И после извършихме 2-рия акт ... не е да не го е искала ... + тфа аз я потърсих за да и кажа какво мисля ... а тя не каза нищо и се съгласи с мен , че може да е станало нещо . Аз я питах дали иска хапчета или да чака и т.н.. в смисал не съм някаф тапак да я остая ... просто търся разрешение на проблема :roll:

midle
12-12-2007, 21:19
Регистрирах се да ти кажа незабавно да купуваш пустинори , докато не е късно , защото

1.Сперматозоидите останали в нея могат да живеят 48 часа , а през това време ходят кадето си искат

2.По време на полов акт преди и след еякълацията от пениса се отделя секрет , които е способен също да оплоди !

Така , че действай !

Schnitzer
12-12-2007, 21:24
Тряаа са изпикаеш 2 3 пъти,да са измиеш хубаво и тогава може би е малък риска,но на коледа стават "чудеса",така че не правете ткива неща на коледа.

BrianKinney
12-12-2007, 21:27
Аз пък мисля, че както винаги всички вкарват адски много паника. Пич, chill. То забременяването все едно ей така става. Спокойно.Ако параноята и личната ти интуиция те притискат, нека да пие хапчета.:) Аз лично - не вервам да има нещо. Не се шашкай.:)

ihkk
12-12-2007, 21:44
Ами да ти кажа като погледна времето което минало,не вярвам да има опастност,според мене няма смисал от хап4ета тъй като сте стоели достатъ4но време между актовете без да го правите за да стане негодна спермата.
Оспокойте се и говорете пак двамата пък както решите ... Успех

Ceko1
12-14-2007, 11:13
В крайна сметка се консултирахме с гинеколог по телефона и тои препоръча да вземе хапчето .. взе хапчето на 45-тия час ... за сега вече близо 24 часа минаха и още няма еффект .. дано подейства ( Или дано не сме сгрешили с даването на това хапче защото хич не е полезно ... даже като четох е много вредно :-x ) И все пак ... решихме това да е първия и последен път дето правим глупост :roll:

ra4ence
12-14-2007, 11:16
Ходиш до кенефа, изпикаваш се, измиваш се добре и няма проблем.

Iv4eTy
12-14-2007, 12:02
Ти къф ефект чакаш да видиш?! Да не мислиш че ще ти пратят факс от горе,че не е бременна... Просто след 1 седмица си прай тест и ще е сигурна. Ама щом е взела хапче...

eraser_9
12-14-2007, 12:17
Тряаа са изпикаеш 2 3 пъти,да са измиеш хубаво и тогава може би е малък риска,но на коледа стават "чудеса",така че не правете ткива неща на коледа.
+1 :grin: :razz: :razz: :grin:

eraser_9
12-14-2007, 12:17
Тряаа са изпикаеш 2 3 пъти,да са измиеш хубаво и тогава може би е малък риска,но на коледа стават "чудеса",така че не правете ткива неща на коледа.
+1 :grin: :lol: :lol: :grin:

krem4et0
12-14-2007, 12:45
Какъв е тоя лекар, който без да има еякулация в момичето препоръчва Ескапел? Изчакайте още най-млко 10 дни и да си направи тест. Не е трябвало да пие нищо!

DevilWish
12-14-2007, 12:57
Ми пич на нея ще и пищят на главата че е бременна не на теб... все пак .... дано не е надула балона че е много кофти в тая възраст ...ама все пак и забременяването не е като да ходиш да си купиш хляб от магазина така че дишай до 9 месеца ще се види резултата -има ли - няма ли ....

Ъммм... да, на нея ще й викат, щото той е праскал папагала...
Той си е виновен, щото е прост, като формулата за намиране на едно неизвестно ... Да е ходил да се изпикал да се е измил... Елементарна култура...
Като правиш секс, мислиш и за себе си и за другия... като не мислиш преди и повреме на секса за другия, после мислиш за вас и детето...
Бол тъпаци...


Aboliutno ;-) Kak moje pone da ne vlezne6 da se izkype6 ala -bala !?!?

Ceko1
12-14-2007, 15:36
Хапчето как действа ... и до колко дена ще подейства ... прочетох , че обърква хормоните и и идва цикала ... Общо взето лично аз смятам , че нищо не е станало но неискам на коледа чудеса .. както и тя самата неиска :smt003

12-14-2007, 15:41
добре, оланколо, писна ми от келемета дето се правят на безсмъртни двкан-мангаловци. НОСИ КОНДОМ, вика му се още и презерватив, капут, гума и т.н. Тогава няма да имаш проблем!

Ceko1
12-14-2007, 15:47
добре, оланколо, писна ми от келемета дето се правят на безсмъртни двкан-мангаловци. НОСИ КОНДОМ, вика му се още и презерватив, капут, гума и т.н. Тогава няма да имаш проблем!


Мерси за якия съвет .. не знаех баце ... :evil: =;