PDA

View Full Version : Любов и Сълзи, господи защо



Sad_Prince_Madjarov
12-12-2007, 22:47
Бившето ми гадже много я обичах бяхме се виждали няколко пъти и тя ме изостави тя се радваве а аз плаках за нея всяка нощ и тя ме заряза защото съм я бил тормозил прекалено много щях да се самоубия и все още плача всяка вечер и баща ми ме бие за това че не съм бил мъж и всички ми се присмиват,:cry: :cry: :cry: :cry: а не мога да спра да плача дори да ми кажат ангеле ти си лиглъо аз не мога да направя нищо освен да пророня сълза защото сякаш пробождат с нож сърцето ми. :cry: :cry: :cry: :cry: Сега съм с ново гадже обичам я много дори и другите да я мразят и да я псуват и я обичам толкова много а тя ще ме зареже защото съм бил здухан и не съм бил пич като приятелите й. :cry: :cry: :cry: :cry:

ПОМОГНЕТЕ МИ ПРЕДИ ДА СА МЕ НАБИЛИ ИЛИ ДА СЪМ СЕ САМОУБИЛ, ЕДВА НА 16 СЪМ И ВЕЧЕ ЖИВОТЪТ МИ СВЪРШИ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

БТВ ЗА ДА ТРЪГНА С НЕЯ СЕ ПРАИХ НА ПРИЯТЕЛИТЕ Й ЗАЩОТО АКО БЯХ ТАКА КАКТО СЪМ ТАКА ЩЕШЕ ДА МЕ НАБИЕ ЕДИН ГАДНЯР ОТ НЕЙНОТО ДАСКАЛО ДЕТО Я СВАЛЯ.

Mr.bEps
12-13-2007, 06:37
Бившето ми гадже много я обичах бяхме се виждали няколко пъти и тя ме изостави тя се радваве а аз плаках за нея всяка нощ и тя ме заряза защото съм я бил тормозил прекалено много щях да се самоубия и все още плача всяка вечер и баща ми ме бие за това че не съм бил мъж и всички ми се присмиват,:cry: :cry: :cry: :cry: а не мога да спра да плача дори да ми кажат ангеле ти си лиглъо аз не мога да направя нищо освен да пророня сълза защото сякаш пробождат с нож сърцето ми. :cry: :cry: :cry: :cry: Сега съм с ново гадже обичам я много дори и другите да я мразят и да я псуват и я обичам толкова много а тя ще ме зареже защото съм бил здухан и не съм бил пич като приятелите й. :cry: :cry: :cry: :cry:

ПОМОГНЕТЕ МИ ПРЕДИ ДА СА МЕ НАБИЛИ ИЛИ ДА СЪМ СЕ САМОУБИЛ, ЕДВА НА 16 СЪМ И ВЕЧЕ ЖИВОТЪТ МИ СВЪРШИ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

БТВ ЗА ДА ТРЪГНА С НЕЯ СЕ ПРАИХ НА ПРИЯТЕЛИТЕ Й ЗАЩОТО АКО БЯХ ТАКА КАКТО СЪМ ТАКА ЩЕШЕ ДА МЕ НАБИЕ ЕДИН ГАДНЯР ОТ НЕЙНОТО ДАСКАЛО ДЕТО Я СВАЛЯ.
Носи нож със себе си,нападне ли те-забии му го в главата,после просто ще кажеш,че е било при защита....Отностно момичето-Остави я,защото е к***а,като повечето останали....Плачеш и искаш да се самоубиеш....пич въпрос на време е да разбереш,че тя не е единствена и че тя няма да е майка на децата ти!Ще те боли,защото губиш това което имаш,всички ги боли, но сам знаеш,че неможеш да се самоубиеш,защото те е е страх,Нали?Знам.......И така..съвземи се и се опитай да я забравиш,щом не иска да сте заедно,значи няма чувства към теб....може би е нямала дори....Най лошото е,че за момичето това е само един флирт,една играчка,защо ли винаги момчето го приема по сериозно.....Интересна сентенция...Пускай си по хард музика,излизай с приятели,не се сещай за нея....казах ти въпрос на време е да разбереш,че не е единствената....Защо просто не накараш този момент да дойде по бързо....Защо изобщо се мъчиш?Ще ти дам един съвет..НЕ ПЛАЧИ ЗА ТОВА,КОЕТО НЕ ПЛАЧЕ ЗА ТЕБ!Ей момче,нито сълза повече за това момиче,ЯСНО?!Ти си имаш достатъчно самочувствие а и си едва на 15-16 години....нормално е да си чувствиетелен,като се има в предвид,че може си нямал други момичета,който си обичал....мда...Вдигни си главата високо нагоре...ще ти кажа защо....Когато даваш всичко което можеш на даден човек,той винаги ти се качва на главата и започва да злоупотребява с теб....ФАКТ!Покажи и,че не ти пука,защото се кефи,че някой и ходи зад шибания задник..СПОМЕНИ ЛИ?Спомените са хубаво нещо,но все пак остават само спомени приятел....Повярвай ми,знам какво ти говоря!Ами толкова от мен,дано да си си взел някаква поука :)


от вас двамата ще излезне добър екип от сценаристи.. туко виж сте прославили българското кино :P

koalka
12-13-2007, 06:39
Това, постоянно да ревеш не е хич добре.Не е добре за теб самия, остави околните.Не се занимавай с това момиче, щом не иска да е с теб и иска да си като другите.Но пък и погледни също поведението си.Може би тя не иска момче, което постоянно да плаче.

ivakavlad
12-13-2007, 06:47
момче успокои се аз бях така 2 години но осъзнах нещо няма какво да се тормозя заради която и да е каквото и да испитвам към нея никога нетрябва да и показваш че те е наранила защото ще продължава затова вдигни глава и продължаваи напред живота продължава

П.П. няма мъж които да не плаче

vikipf
12-13-2007, 07:04
Филм! Филм! Филм! :smt001

sasha_90
12-13-2007, 07:50
В никакъв случай не се променяй само защото околните не те харесват.Напротив-на този свят е невъзможно хората да са еднакви.Бъди какъвто си,а подходящото момиче за теб ще те намери.

kurabiikata
12-13-2007, 08:31
не...
най-добре си тегли ножа ачко...

slun4ice_90
12-13-2007, 09:46
Хич да не ти пука,че не си 'пич' като приятелите й :!: Бъди себе си,толкова ли е трудно? :( А тая,която уж много я обичаш,ако те обичаше нямаше да ти каже,че не си пич като френдовете й,мисля че трябва да те обича,такъв какъвто си.Не е нужно да станеш още един 'пекан идоит'като другите,начи много са ми смешни такива и викат 'аз съм пич, най-готиния' 8-)