PDA

View Full Version : Ревност ли е?....не знам вече



_portokalche
12-13-2007, 00:02
:-$ .....zna4i v kompaniq sme 5 mom4eta i 3 momi4eta....az i edno dr momi4e hodim s dvama ot na6ta si kompaniq tretoto momi4e hodi s edin dr koito e ot s1sedniq grad,tq se kazva desi. Ta zna4i gadjeto mi i taq desi ot izvestno vreme stanaha mn blizki....spodelqt si tq kazva 4e ima za brat gadjeto mi i toi kazva s16toto,no me drazni tva 4e tq raboti v edno kafe i nqma den v koito toi sledobqd da ne e oti6al da q vidi i da si pogovorqt..ili primerno kakto si sme sednali v tva kafe vsi4ki i tq otide da izmie ne6to zad bara...toi mi kaje 4e 6e otide da pie voda i zapo4vat pak da si govorqt i po nqkoe vreme se seti 4e trqbva da doide pti men....i taka edin p1r az se zagovorih s edno ot mom4etta i se zad1lbo4ihme v razgovora i toi posle po4na da mi govori 4e mn hubavo sme se bili zagovorili i t.n. .....i nai me e strah ot tova za v b1de6te da ne stane ne6to mejdu gadjeto mi i desi....i nz kakvo da praqvq ve4e pob1rkah se. Vie ako bqhte na moe mqsto kakvo 6te6e da pravite? ..molq vi daite mi s1vet!

Ou7taControL
12-13-2007, 03:43
ohhh male gorki4kata ti.. ami ti kaza 4e ste ot edna kompaniq taka 4e moje bi sa prosto mnogo dobri priqteli... tova e v dobriq variant.. a v lo6iq.... moje bi prosto zapo4va da q haresva ili ve4e si q haresva, nz, spored men ti trqabva da govori6 s nego za otno6eniqta mejdu vas i va6ata lubof i sa6to taka pogovorete malko i za tazi desi i se opitai da razbere6 kakva e pri4inata za tazi blizost mejdu tqh.. male mnogo e gadno tei... i na men mi se e slu4valo ne6to podobno... ama v moq slu4ai nakraq se okaza 4e sa prosto mnogo dobri fr =)
amii uspeh =)

Mr.bEps
12-13-2007, 06:35
аз щях да го привикам на очен разпит (така де да си поговорим), зада няма недоразомения...

vikipf
12-13-2007, 06:41
Разпитай първо единия, после другия.. Истината ще изкочи накрая.. ! Но не става така, само с догатки.. ;)

koalka
12-13-2007, 06:42
Не може да са просто приятели...Това за споделянето е ок, обаче другите неща...има нещо между тях.Поне той не я смята само за приятелка при положение, че ходи всеки ден да я вижда в това кафе, ходи зад бара да си говорят.Пък и въобще не се съобразява, че ти можеш да заподозреш нещо и на теб не ти е приятно.Говори сериозно и с двамата!!!

LovePoisoned
03-02-2008, 12:31
Ами, идете заедно на това кафе и ако я скиваш, гледай за реакцията й, когато забележи гаджето ти. Следи и неговата. Ако той се отдръпва, значи има нещо, което се старае да прикрие, а ако отидете да си приказвате и тримата сладко-сладко, значи всичко е наред. :lol: :-P

Абе и аз имам много френдове момчета, ама ние сме си просто приятели.. Лафим си с двама-трима от моя клас, които май са обвързани, но това си е просто приятелство между нас. :D :D :D :D

Edit: Ако се крие, най-вероятно има нещо. Щом не са "френдчета" от една компания, май имаш повод за съмнение. Разпитвай, опитай и съвета, който написах преди тези редове, и дано да разбереш истината скоро.

VinDiesel
03-02-2008, 13:46
Според мен няма защо да се тревожиш. Щом той това го прави пред тебе и не се крие значи той няма какво да крие от тебе. Те са си само приятели и си говорят споделят си. Според мене излишно се тревожиш
Но може и да греша разбира се не познавам гаджето ти нито тебе :) сама прецени но не му прави това на проблем а сама разбери какво става между тях без да се карате :)

Spider4eto
03-02-2008, 14:02
Ми поговори и сериозно с него и му кажи че не ти е приятно да е толкова близък с дадено момиче, ако държи на теб ще се спре :)

tisho21
03-02-2008, 14:24
Явно има някакво привличане между тях, може и само платоническо да е. Често се случва така, че когато си с един човек дълго време малко или много той ти омръзва, и когато общуваш с някой друг, различен човек, с различно мислене, ти е интересно и си привлечен. Просто хората винаги търсим това, което нямаме, а като го получим ни омръзва...