PDA

View Full Version : момичета кажете ми нещо



ivakavlad
12-13-2007, 07:09
Чудя се защо като разберете че някое момче ви харесва а вие не испитвате нищо към него започвате да се правите на много оборотни пред него, да го отбягвате и да го исползвате това не ми е ясно ако може някои да ми го обясни

П.П. Това се отнася за повечето момичета

vikipf
12-13-2007, 07:12
Защото търсим начин да ви покажем, че не ви харесваме! Защото повечето момчета НЕ искат да разберат, като им го кажеш направо в очите! Опитваш се да направиш момента по-малко болезнен.. Но момчетата сте толкова досадни и отчаяни понякога, че ни затруднявате живота... И все пак съм се убедила , че най-лесният вариант е като кажеш, че си влюбена в друг... Винаги помага... !

sladkoto_neli
12-13-2007, 07:19
еми ще започна с това че не всички момичета са такива.
а те зи които го правят както вече го казаха го правят за да покажат че не отвръщат на чувствата на момчето.пък и доста момчета не са свикнали или по точно немогат да повярват че някой ги отблъсква и затова май наистина е по добре да се каже всичко направо колкото и трудно да е.

ivakavlad
12-13-2007, 07:21
според мен това е тъпо мисля че всеки ще разбере ако муго кажеш право в очите най-малкото да иснесеш лекцията за приятелството но аз какво ли разбирам

ivakavlad
12-13-2007, 07:24
еми ще започна с това че не всички момичета са такива.
а те зи които го правят както вече го казаха го правят за да покажат че не отвръщат на чувствата на момчето.пък и доста момчета не са свикнали или по точно немогат да повярват че някой ги отблъсква и затова май наистина е по добре да се каже всичко направо колкото и трудно да е.

отбелязах че не всички момичета са такива а за останалото съм съгласен

JuS7^YourS
12-13-2007, 07:25
защото някои си мислят че 'no' значи 'yes', и освен това не всички момичета правят така, дори не са и повечето, а и ако момчетата свикнат да приемат по-лесно отказите, ще станат още по-малко на брой тия момичета.

ivakavlad
12-13-2007, 07:30
защото някои си мислят че 'no' значи 'yes', и освен това не всички момичета правят така, дори не са и повечето, а и ако момчетата свикнат да приемат по-лесно отказите, ще станат още по-малко на брой тия момичета.

добре съгласен съм че не приемаме леко отказите представи си че си лудо влюбена в някое момче момчето разбере и започва да се прави на големият женкар пред теб и да се опитва да те унижава пред другите за да ти покаже че нищо не испитва към теб по добре ли ще ти е отколкото да ти го каже в очите

ani4ka_bani4ka
12-13-2007, 07:38
човече, не е вярно това. много са малко момичетата, които правят така. просто явно ти си падаш по некви тъпи кифли :?

gostut
12-13-2007, 07:40
Защото търсим начин да ви покажем, че не ви харесваме! Защото повечето момчета НЕ искат да разберат, като им го кажеш направо в очите! Опитваш се да направиш момента по-малко болезнен.. Но момчетата сте толкова досадни и отчаяни понякога, че ни затруднявате живота... И все пак съм се убедила , че най-лесният вариант е като кажеш, че си влюбена в друг... Винаги помага... !

значи ние като ви харесваме и не ни отговаряте със същото сме досадни и можете да се гаврите както си искате, обаче вие кат ни харесвате, а ние вас не, сме кретени и тъпанари и не ви заслужаваме.....

Ето за тва няма жена президент!! :D :D

ivakavlad
12-13-2007, 07:45
човече, не е вярно това. много са малко момичетата, които правят така. просто явно ти си падаш по некви тъпи кифли :?

честно казано така не е само при мен доста често прияте ли са ми казвали как момичетата които са обичали (така да се каже) се държът с тях по същият начин.Затова реших да попитам.

П.П.Аи аз принципно си падам по изучаване на психологията на хората и съм забелязал това поведение не веднъж или двапъти.

vikipf
12-13-2007, 07:54
Защото търсим начин да ви покажем, че не ви харесваме! Защото повечето момчета НЕ искат да разберат, като им го кажеш направо в очите! Опитваш се да направиш момента по-малко болезнен.. Но момчетата сте толкова досадни и отчаяни понякога, че ни затруднявате живота... И все пак съм се убедила , че най-лесният вариант е като кажеш, че си влюбена в друг... Винаги помага... !

значи ние като ви харесваме и не ни отговаряте със същото сме досадни и можете да се гаврите както си искате, обаче вие кат ни харесвате, а ние вас не, сме кретени и тъпанари и не ви заслужаваме.....

Ето за тва няма жена президент!! :D :D
Досадни сте.. Защото тези отчаяни и досадни момченца, не разбират от НЕ... НЕ значи НЕ... Не всички са такива,... Нито всички момичета са като мен... А и аз съм от момичетата, които търсят най-доброто..!

insanity_666
12-13-2007, 07:54
Защото търсим начин да ви покажем, че не ви харесваме! Защото повечето момчета НЕ искат да разберат, като им го кажеш направо в очите! Опитваш се да направиш момента по-малко болезнен.. Но момчетата сте толкова досадни и отчаяни понякога, че ни затруднявате живота... И все пак съм се убедила , че най-лесният вариант е като кажеш, че си влюбена в друг... Винаги помага... !

значи ние като ви харесваме и не ни отговаряте със същото сме досадни и можете да се гаврите както си искате, обаче вие кат ни харесвате, а ние вас не, сме кретени и тъпанари и не ви заслужаваме.....

Ето за тва няма жена президент!! :D :D

Виж ся много си далеч от истината ... аз лично (а и повечето момичета) започваме да ставаме гадни след като ни се е наложило мило и любезно да повторим около 458645847546486454пъти "Съжалявам, но не искам да съм с теб!" и не е имало резултат! Просто след като нищо друго не е помогнало да ви накараме да приемете нашето НЕ, остава само да се държим като кучки!
Забелязала съм, че момчетата по-трудно приемат отказ и винаги се борят отчаяно до край, ние поне проявяваме малко достойнство и като ни кажат "не" (в повечето случаи) спираме!

ivakavlad
12-13-2007, 07:58
Защото търсим начин да ви покажем, че не ви харесваме! Защото повечето момчета НЕ искат да разберат, като им го кажеш направо в очите! Опитваш се да направиш момента по-малко болезнен.. Но момчетата сте толкова досадни и отчаяни понякога, че ни затруднявате живота... И все пак съм се убедила , че най-лесният вариант е като кажеш, че си влюбена в друг... Винаги помага... !

значи ние като ви харесваме и не ни отговаряте със същото сме досадни и можете да се гаврите както си искате, обаче вие кат ни харесвате, а ние вас не, сме кретени и тъпанари и не ви заслужаваме.....

Ето за тва няма жена президент!! :D :D

Виж ся много си далеч от истината ... аз лично (а и повечето момичета) започваме да ставаме гадни след като ни се е наложило мило и любезно да повторим около 458645847546486454пъти "Съжалявам, но не искам да съм с теб!" и не е имало резултат! Просто след като нищо друго не е помогнало да ви накараме да приемете нашето НЕ, остава само да се държим като кучки!
Забелязала съм, че момчетата по-трудно приемат отказ и винаги се борят отчаяно до край, ние поне проявяваме малко достойнство и като ни кажат "не" (в повечето случаи) спираме!

това ме навежда на една мисъл значи щом вие може да се държите като кучки няма смисъл да се оплаквате когато ние се държим като кучи синове

Wrathchild
12-13-2007, 08:11
Защото търсим начин да ви покажем, че не ви харесваме! Защото повечето момчета НЕ искат да разберат, като им го кажеш направо в очите! Опитваш се да направиш момента по-малко болезнен.. Но момчетата сте толкова досадни и отчаяни понякога, че ни затруднявате живота... И все пак съм се убедила , че най-лесният вариант е като кажеш, че си влюбена в друг... Винаги помага... ! Не винаги... имаше един от класа ми, който беше клъвнал по мен и като му го казах ми отговори със 'Ако тръгнеш с някой друг ще се бия с него'

insanity_666
12-13-2007, 08:20
това ме навежда на една мисъл значи щом вие може да се държите като кучки няма смисъл да се оплаквате когато ние се държим като кучи синове

всичко си зависи от това ЗАЩО се държите като такива! за да започне някое момиче да се държи като кучка (в случай, че това не й е обичайното поведение ), трябва много здраво да са и скъсани нервите, а за това заслугите най-често са на момчетата! :-P

ani4ka_bani4ka
12-13-2007, 08:27
ама то като цяло въпросът е некав глупав, все едно да питаш защо кучетата си лижат топките. отговорът е един и същи - ЗАЩОТО МОГАТ!!!

gostut
12-13-2007, 08:31
Защото търсим начин да ви покажем, че не ви харесваме! Защото повечето момчета НЕ искат да разберат, като им го кажеш направо в очите! Опитваш се да направиш момента по-малко болезнен.. Но момчетата сте толкова досадни и отчаяни понякога, че ни затруднявате живота... И все пак съм се убедила , че най-лесният вариант е като кажеш, че си влюбена в друг... Винаги помага... !

значи ние като ви харесваме и не ни отговаряте със същото сме досадни и можете да се гаврите както си искате, обаче вие кат ни харесвате, а ние вас не, сме кретени и тъпанари и не ви заслужаваме.....

Ето за тва няма жена президент!! :D :D

Виж ся много си далеч от истината ... аз лично (а и повечето момичета) започваме да ставаме гадни след като ни се е наложило мило и любезно да повторим около 458645847546486454пъти "Съжалявам, но не искам да съм с теб!" и не е имало резултат! Просто след като нищо друго не е помогнало да ви накараме да приемете нашето НЕ, остава само да се държим като кучки!
Забелязала съм, че момчетата по-трудно приемат отказ и винаги се борят отчаяно до край, ние поне проявяваме малко достойнство и като ни кажат "не" (в повечето случаи) спираме!

абе не съм толкова далеч от истината, защото вие кат се борите за нещо и ви режат с думите Съжалявам, но не искам да съм с теб!" ревете и говорите и правите глупости от злоба и за достойство въобще не може да става дума и сме безчувтвени и тн, а ние като се борим сме досадни и трябва да се държите като кучки...
Не си прави грешни изводи, на мен лично това въобще не ми пречи, нито съм се молил на момиче нито ще го правя, просто в голяма част от случаите сте егоистки, обаче не го признавате... като става на ващо сичко е ОК, нема зн на кой му е зле (щом на вас не ви пука за него), ама вие като сте наранени света свършва.. после защо момчетата искали само секс и никво обвързване....
има момчета, който са ви свикнали и не ви се вързват на глупостите, обаче понякога наранявате хора, които найстина не го заслужават и то само за ваше лично удоволствие и минавате с извинението "сички мъже са свине, заслужилиса си го"... после как искате да останат момчета, който да държат на морала и чесноста в отношенията...

ivakavlad
12-13-2007, 08:32
това ме навежда на една мисъл значи щом вие може да се държите като кучки няма смисъл да се оплаквате когато ние се държим като кучи синове

всичко си зависи от това ЗАЩО се държите като такива! за да започне някое момиче да се държи като кучка (в случай, че това не й е обичайното поведение ), трябва много здраво да са и скъсани нервите, а за това заслугите най-често са на момчетата! :-P

опитвам се да вои обясня нещо индиректно но явно нестава затова ще давам направо(предварително се извинявам за това което ще напиша) повечето момчета почват да се държът така заради това че са били прекалено много пъти наранявани от такова държание абе колко е трудно мамаму стара като разбереш например от някоя приятелка че някое момче те харесва да отидеш при него да го питаш да поговорите на 4 очи и да му кажеш че искаш да си останете само приятели(примерно) а повечето какво правят почват да се дуят колко момчета ги сваляли кои са си харесали или да обсъждат задните части на някое момче пред теб като знаят че това ще го засегне такаче коренът на проблема е в точно тези момичета и мога да кажа че благодарение на тези момичета и аз почвам да ставам кучи син защото вече ми омръзна да влагам чувства в някои а тои да ми плюе в устата

П.П.Ако някой смята че не съм прав да опровергае думите ми

insanity_666
12-13-2007, 08:56
от тази гледна точка си много прав!!! Но разбери, че не всички момичета са такива. Имал си лош късмет, ок, но заради няколко к**ви не трябва да си го изкарваш на всички момичета като цяло! [-X

ivakavlad
12-13-2007, 09:02
от тази гледна точка си много прав!!! Но разбери, че не всички момичета са такива. Имал си лош късмет, ок, но заради няколко к**ви не трябва да си го изкарваш на всички момичета като цяло! [-X

нетрябва ама в скоро време ако продължват нещата да стоят по същият начин ще стане и това :evil:

samonervi
12-13-2007, 09:10
Изовда от по - горе казаното: за да не те правят на глупак,харесвай тази ,която те харесва,а не тази която не ти обръща внимание

slun4ice_90
12-13-2007, 09:15
Много ясно,че няма да му обръщам внимание има сега един, и му го показвам ама той не се разбира . 8) :-x :evil: Ами момчета след като виждате,че не изпитваме нищо към вас,ни ОСТАВЕТЕ на мира.Това,че продължавате да ни се натискате,само ще ни накара да ви мразим,поне аз бих направила така :!: :-x :?

slun4ice_90
12-13-2007, 09:21
това ме навежда на една мисъл значи щом вие може да се държите като кучки няма смисъл да се оплаквате когато ние се държим като кучи синове

всичко си зависи от това ЗАЩО се държите като такива! за да започне някое момиче да се държи като кучка (в случай, че това не й е обичайното поведение ), трябва много здраво да са и скъсани нервите, а за това заслугите най-често са на момчетата! :-P Така е аз по принцип не съм ''кучка'',но когато някой не се разбира от дума ставам ''по-убетителна'' :D 8)

vikipf
12-13-2007, 09:41
Изкарваш момичетата като някакви безчувствени....! А не е така... Просто ти търсиш начин да облекчиш болката на момчето, защото наистина не искаш/можеш да си с него... А цялата вина идва от момчетата, които не разбират от дума!

ivakavlad
12-13-2007, 10:56
Изкарваш момичетата като някакви безчувствени....! А не е така... Просто ти търсиш начин да облекчиш болката на момчето, защото наистина не искаш/можеш да си с него... А цялата вина идва от момчетата, които не разбират от дума!

всъщност съм бесен като гледам, слушам и преживявам такива тъпи, прости и малоумни според мен исцепки който според момичетата са напълно нормални и искарват момчетата виновни дори и да не са е затова побеснявам вече ми е дошло до гуша ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) и в скоро време ще избухна :booooomb:

sapphirr
12-13-2007, 12:20
Чудя се защо като разберете че някое момче ви харесва а вие не испитвате нищо към него започвате да се правите на много оборотни пред него, да го отбягвате и да го исползвате това не ми е ясно ако може някои да ми го обясни

П.П. Това се отнася за повечето момичета

да,за пове4ето ...на 15.а ина4е има и мн нахални ексемпляри от вашта порода дето от едно 4исто и просто "не" не разбират.аз ли4но не процедирам така,според мен тва са детски работи!

kifla
12-13-2007, 15:32
Момче съгласна съм с повечето неща ,които си написал по горе.Вярно е ,че щом някои ни отреже ние се правим на надути и правим неща от гняв,но не всички момичета! :? Обаче както на вас не ви се иска някое момиче ,което ама хич не ви се харесва да ви сваля ,така и на нас.Извода...просто и двата пола са еднакви .И вие се държите надуто ,когато разберете ,че някоя мацка ви харесва.От личен опит знам ,че това си е точно така и се почват едни подмятания и бъзици после,правите се на велики и супермени ,затова и ние момичетата ви отвръщаме със същото.Е вярно е ,че понякога си го изкарваме на човек който не заслужава и който може би супер много ни харесва обаче такъв е живота :-k ](*,)

EvilBrunette
12-13-2007, 17:21
Ами да ти кажа, мисля си че момичетата подхождаме доста по-внимателно, когато отрязваме някои, отколкото Вие (момчетата). Може да не си съгласен, но и аз не съм съгласна, че се правим на оборотни. Така че изводът е, че зависи на какъв човек си попаднал. :-D И освен това, понякога ни идва до гуша, когато не разбирате от "тънкия" намек, че не сме "родени един за друг"... [-(

white_chik
12-13-2007, 17:32
Нормална човешка постъпка.Защо въпросът ти е насочен само към момичетата?Все едно момчетата не правите същото,кота някое момиче ви харесва и изведнъж ставате големи гъзари,а тя е няква мърла.Защо е така-не знам,но хората сме такива.

miss_91
12-13-2007, 19:51
za6toto v pove4eto slu4ai mom4etata ne iskat da go priemat i stavat hem netakti4ni i po-dosadni ot vsqkoga i togava samo s namekvane ne stava

ivakavlad
12-13-2007, 20:10
добре щом с намеци нестава толкова ли неможете да говорите с него на 4 очи и да се разберете като нормални хора а не да му кажеш "Пич ти си пълен нещастник е*и си майката"
съгласен съм че и ние не сме от най-тактичните в това отношение(няма да коментирам за някой дебили) но мисля че всеки ще разбере ако му кажеш примерно най-истърканото "Човече харесвам те но не така както ти мене харесвам те само като приятел" и тем подобни глупости защото наче самочувствието на момчето ще бъде унищожено и след време може да се превърне в така нареченият разбивач на сърца, женкар и тем подобни или както обичате да се изразявате ще стане пълен кретен но маи не сте се замисляли над това но това вас какво ли ви интересува това е просто поредният нещастник които се е опитал да намери любовта в вашето лице

П.П.Извинете че съм толкова директен но казвам това което мисля и чувствам

gostut
12-13-2007, 20:53
добре щом с намеци нестава толкова ли неможете да говорите с него на 4 очи и да се разберете като нормални хора а не да му кажеш "Пич ти си пълен нещастник е*и си майката"
съгласен съм че и ние не сме от най-тактичните в това отношение(няма да коментирам за някой дебили) но мисля че всеки ще разбере ако му кажеш примерно най-истърканото "Човече харесвам те но не така както ти мене харесвам те само като приятел" и тем подобни глупости защото наче самочувствието на момчето ще бъде унищожено и след време може да се превърне в така нареченият разбивач на сърца, женкар и тем подобни или както обичате да се изразявате ще стане пълен кретен но маи не сте се замисляли над това но това вас какво ли ви интересува това е просто поредният нещастник които се е опитал да намери любовта в вашето лице

П.П.Извинете че съм толкова директен но казвам това което мисля и чувствам

точно това се опитвам да обясня и аз... +тва че когато дррамата е при вас момчето е кретен и тн и как можело да не му дреме и така да се държи... обаче като е при нас си го изкарвате на някой, който дори не се замисляте дали го заслужава, и също така не се замисляте (в повечето случай) да го направите по нормалния начин - като му го кажете в прав текст само на него, а не с вашите намеци и недомлъфи последвани от смазването на самочувствието на някой, който след тва или ще почне да наранява сички след вас или ще се затвори в себеси и няма да има никакво самочувствие и на 22 ще го е страх да заговори момиче защото на времето някоя 13-14 годишна пикла си го изкарала на него щото най-добрата и приятелка се е усмихнала на момчето което въпросната пикла харесва....
не очаквам да следите мисълта ми, трябваше да си го кажа, защото точно заради една такава пикла като повечето от вас мой мн добър фр който сега става на 20 не може да създаде интимна връска с момиче и му е страшно гадно пък и на мен да го гледам така, знаейки че той ще се отнася 200000 пъти по-добре с момиче отколкото аз или който и да е друг....

ivakavlad
12-14-2007, 10:24
добре щом с намеци нестава толкова ли неможете да говорите с него на 4 очи и да се разберете като нормални хора а не да му кажеш "Пич ти си пълен нещастник е*и си майката"
съгласен съм че и ние не сме от най-тактичните в това отношение(няма да коментирам за някой дебили) но мисля че всеки ще разбере ако му кажеш примерно най-истърканото "Човече харесвам те но не така както ти мене харесвам те само като приятел" и тем подобни глупости защото наче самочувствието на момчето ще бъде унищожено и след време може да се превърне в така нареченият разбивач на сърца, женкар и тем подобни или както обичате да се изразявате ще стане пълен кретен но маи не сте се замисляли над това но това вас какво ли ви интересува това е просто поредният нещастник които се е опитал да намери любовта в вашето лице

П.П.Извинете че съм толкова директен но казвам това което мисля и чувствам

точно това се опитвам да обясня и аз... +тва че когато дррамата е при вас момчето е кретен и тн и как можело да не му дреме и така да се държи... обаче като е при нас си го изкарвате на някой, който дори не се замисляте дали го заслужава, и също така не се замисляте (в повечето случай) да го направите по нормалния начин - като му го кажете в прав текст само на него, а не с вашите намеци и недомлъфи последвани от смазването на самочувствието на някой, който след тва или ще почне да наранява сички след вас или ще се затвори в себеси и няма да има никакво самочувствие и на 22 ще го е страх да заговори момиче защото на времето някоя 13-14 годишна пикла си го изкарала на него щото най-добрата и приятелка се е усмихнала на момчето което въпросната пикла харесва....
не очаквам да следите мисълта ми, трябваше да си го кажа, защото точно заради една такава пикла като повечето от вас мой мн добър фр който сега става на 20 не може да създаде интимна връска с момиче и му е страшно гадно пък и на мен да го гледам така, знаейки че той ще се отнася 200000 пъти по-добре с момиче отколкото аз или който и да е друг....

да ама те ни приемат ни предават ако го обясниш на стената е по вероятно да разбере за какво става въпрос отколкото те до такъв извод стигам

mickelangelo
12-14-2007, 19:57
И двата пола се държат еднакво гадно к0гато разберат че някои таи чувства към тях ...


ПС : Чувствата не мамят. Мамят само съставените по тях съждения. Гьоте