PDA

View Full Version : Не купувайте от цигани и турци!



Der Sturmer
12-13-2007, 08:47
http://www.ljplus.ru/img4/b/u/bujum/buyrus.jpg
Помислете как помагате на агресорите с покупките си и финансовите помощи, които по този начин им изпращате? Замислете се колко наши магазини има, в които можете да пазарувате нормално.

kakaomen
12-13-2007, 09:59
Доста изявен нацист си :D , но си прав по-добре ние да им продаваме. :)

Canis_Dirus
12-13-2007, 11:27
Снимките са яко манипулативни. забележете само, как на плаката "гадните" продавачи са само охранени мъже. А "добрите" са засуакни руски девушки! МАНИПУЛАЦИЯ - карат нещастните нацистчета, като автора на темата, да мислят с мъничките си чурки!

Canis_Dirus
12-13-2007, 19:03
Canis_Dirus, педерасти като теб са за лагера ;)
Във вашия лагер не е хубаво. Много сте прости и няма романтика. То не може като вас - само секс! Трябва и гушкане и целувчици! :-) :smt008

Все пак мерси за поканата!

Disrespect
12-13-2007, 20:07
цунете ме отзад, ще си купувам квото ми хареса

InitialD
12-14-2007, 00:23
Аз не съм купувал и не мисля да купувам от цигани и турци ... но съм купувал от араби и не Слава Богу досега не съм бил разочарован!!!Ама все пак арабите не са турци!

Disrespect
12-14-2007, 07:35
Kanis Dirus, майка ти перверзна, шибан гей!
СЛ, ти си най-дивия циганин в тоя форум ;)

трай! не ме издавай!!

Valentin123
12-14-2007, 07:57
От цигани н е купувам,но турците няма как да ги различа!Шибана работа! :D :-o

quench
12-14-2007, 08:25
От цигани н е купувам,но турците няма как да ги различа!Шибана работа! :D :-o

ахам, трудно е, след като произлизаме от една и съща група с тях.... :evil:

**kissable**
12-14-2007, 10:20
Za6to pak ne? :neutral:

Der Sturmer
12-14-2007, 10:30
турците няма как да ги различа!Шибана работа! :D :-o
Има си начини за всичко.
В повечето магазини на табелката с работното време е изписано името на собственика или на М.О.Л.Като видиш,че е резняшко,не влизаш в магазина и готово. :grin:

12-15-2007, 16:29
Снимките са яко манипулативни. забележете само, как на плаката "гадните" продавачи са само охранени мъже. А "добрите" са засуакни руски девушки! МАНИПУЛАЦИЯ - карат нещастните нацистчета, като автора на темата, да мислят с мъничките си чурки!
ами баце ти си нещасно педалче, ама никой не ти казва нищо, нали?

NSDAP
12-15-2007, 21:10
Мда,какво национал социалистите бойкотираха евреиските стоки :)
Аз от унтери не пазарувам !

loyal_88
12-15-2007, 22:59
Мда,какво национал социалистите бойкотираха евреиските стоки :) В нас принципно пазарува майка ми, но съм й казал, че ако видя каквато и да е стока, с надпис на чифутски, ще лети през балкона (стоката де :D). И от тогава такива неща в нас не се мяркат (не че преди това е имало много...).

NSDAP
12-15-2007, 23:01
Мда,какво национал социалистите бойкотираха евреиските стоки :) В нас принципно пазарува майка ми, но съм й казал, че ако видя каквато и да е стока, с надпис на чифутски, ще лети през балкона (стоката де :D). И от тогава такива неща в нас не се мяркат (не че преди това е имало много...).
Аз съм същия ;-)

loyal_88
12-15-2007, 23:23
Мда,какво национал социалистите бойкотираха евреиските стоки :) В нас принципно пазарува майка ми, но съм й казал, че ако видя каквато и да е стока, с надпис на чифутски, ще лети през балкона (стоката де :D). И от тогава такива неща в нас не се мяркат (не че преди това е имало много...).
Аз съм същия ;-) Нали? :) Идея си нямам къде се прави дадената стока, но видя ли надпис на чифутски откачам. Тя майка ми е лекар и веднъж й бяха подарили ако не се лъжа някакви шоколадчета, с еврейски надпис отстрани, вдигнах й ебати скандала и от тогава вече тия неща не ги коментираме :D

Der Sturmer
12-16-2007, 06:08
Мда,какво национал социалистите бойкотираха евреиските стоки :) В нас принципно пазарува майка ми, но съм й казал, че ако видя каквато и да е стока, с надпис на чифутски, ще лети през балкона (стоката де :D). И от тогава такива неща в нас не се мяркат (не че преди това е имало много...).
Аз съм същия ;-) Нали? :) Идея си нямам къде се прави дадената стока, но видя ли надпис на чифутски откачам. Тя майка ми е лекар и веднъж й бяха подарили ако не се лъжа някакви шоколадчета, с еврейски надпис отстрани, вдигнах й ебати скандала и от тогава вече тия неща не ги коментираме :D
Добре правиш!Обаче имай впредвид,че чифутите са подли и понякога на стоките им пише само на български.За най-сигурно може да пигледнеш страната производител и най-вече бар-кога.Стоките от израел са с бар-код,който започва със 729:
http://www.untp.kiev.ua/images/israel_barcode.gif

12-16-2007, 16:58
Kristallnacht, това му е майката!

Canis_Dirus
12-16-2007, 17:23
Яко зле сте момчетааа! Кефите ме. От къде намирате Израелски стоки ве? Те завалиите имат супер голям търговски дефицит и изнасят супер малко, ама вие намирате. Като пишело на иврит и не трябвало да се купува. Ахахаха не - кефите ме. Малки льольовци станали нацистчета и се кефят.

Що не ми олигавите чочката всичките?

Disrespect
12-16-2007, 17:28
Яко зле сте момчетааа! Кефите ме. От къде намирате Израелски стоки ве? Те завалиите имат супер голям търговски дефицит и изнасят супер малко, ама вие намирате. Като пишело на иврит и не трябвало да се купува. Ахахаха не - кефите ме. Малки льольовци станали нацистчета и се кефят.

Що не ми олигавите чочката всичките?

щото ще я сметнат за чифутска..
:D

NSDAP
12-16-2007, 18:20
Яко зле сте момчетааа! Кефите ме. От къде намирате Израелски стоки ве? Те завалиите имат супер голям търговски дефицит и изнасят супер малко, ама вие намирате. Като пишело на иврит и не трябвало да се купува. Ахахаха не - кефите ме. Малки льольовци станали нацистчета и се кефят.

Що не ми олигавите чочката всичките?
Защото си унтер ;)

Canis_Dirus
12-16-2007, 18:39
Защото си унтер ;)
unter-was? Unterentwickelt? Unterschaetzt?
Хади ела да олигавиш една унтер-чочка! Ще ти хареса. Стига с тия Юбер-чочки.

Баце, татко ти има на оназ си работа татуирани цитати от Талмуда. Ти си с чифутска пишка правен. Хади сега бегай да помпиш лИжанка и бицИпс и после да ти опмпят сфинкетра.

Поздравявам те с песента на орк. Кирстали - В Германия останах

NSDAP
12-16-2007, 18:56
Защото си унтер ;)
unter-was? Unterentwickelt? Unterschaetzt?
Хади ела да олигавиш една унтер-чочка! Ще ти хареса. Стига с тия Юбер-чочки.

Баце, татко ти има на оназ си работа татуирани цитати от Талмуда. Ти си с чифутска пишка правен. Хади сега бегай да помпиш лИжанка и бицИпс и после да ти опмпят сфинкетра.

Поздравявам те с песента на орк. Кирстали - В Германия останах
Не си ми интересен..........Аз с хлебарки не разговарям,гунтерменш.....

Canis_Dirus
12-16-2007, 20:59
Не си ми интересен..........Аз с хлебарки не разговарям,гунтерменш.....
Гюнтерменш? Това от звучното име Гюнтер ли идва?
Immer wieder

NSDAP
12-16-2007, 21:09
[quote=NSDAP]Не си ми интересен..........Аз с хлебарки не разговарям,гунтерменш.....
Гюнтерменш? Това от звучното име Гюнтер ли идва?
Immer wieder

Canis_Dirus
12-16-2007, 21:19
Du bist ein Schwul und Vikser ;)
Това се чете "Фиксер", иначе думата е Wichser (chs се чете кs като например в Sachsen). Umgangssprachlich може и Wixer.

Тройка за старанието! :-o

Tj,a ich kann auch ein Schwuler sein. Ihr seid aber alle Schwuchtel. Nimmt es gerne von hinten.

Айде стига толкоз уроци. Аз като еврейн не съм свикнал да давам без пари!

Der Sturmer
12-16-2007, 22:18
Canis_Dirus,Du verwichste tripperverseuchte Schlampe, ich reiss Dir den Kopf ab und Scheiss Dir in den Hals. :D :D :D

Canis_Dirus
12-16-2007, 22:26
Gut, dass du mir immer ganz ofiiziel ansprichst. Immer die Grossbuchstabe! mag ich sehr. Zeigt, dass du vor mir Angst hast. Muss ja auch sein.

Es ist aber sofort zu merken, dass du immer wieder vorgefertigte S

12-16-2007, 23:26
Яко зле сте момчетааа! Кефите ме. От къде намирате Израелски стоки ве? Те завалиите имат супер голям търговски дефицит и изнасят супер малко, ама вие намирате. Като пишело на иврит и не трябвало да се купува. Ахахаха не - кефите ме. Малки льольовци станали нацистчета и се кефят.

Що не ми олигавите чочката всичките?
Ми виж. Ти си малък льольо и без да си нацист.

Valentin123
12-17-2007, 20:25
Според мен по-важно е да се спре вноса на турски и китайски стоки.Почти всички видове дрехи и дори домати и краставици са турски-това вреди на икиномиката ни.

machoka
01-15-2008, 01:52
Теми, основани на расова дискриминация няма да се допускат.