PDA

View Full Version : 1-2 съветчета ако може :P



n1ght_shadow
12-13-2007, 09:38
Аидеее за сефте и на мен да ми са наложи да пусна тема тука :D
Значи... от 3-4 дни насам почнах да си падам по 1 момиче от по долния клас и много ми са иска да се запознаем...
Ще кажете "Че къде е проблема..?" но работата е че ме е срам малко :oops: и не мога да се сетя как да е заговоря че да са запознаим и в последствие да и поискам skype-а :-k :-o ...
Та ако може някое съветче да ми дадете много ще съм ви благодарен :D :grin:

slun4ice_90
12-13-2007, 09:50
Ще се наложи да преодолееш тоя срам,друг начин не виждам :wink: :-P Успех :---)

n1ght_shadow
12-13-2007, 09:51
то срама не ми е наи големия проблем :D проблема ми е главно в това че не мога да се сетя как да е заговоря... :)

Presley
12-13-2007, 09:51
Не ви раэбирам като кажете `Срам ме е` :D
Просто е глупаво.От какво те е срам?Няма да и предлагаш брак,просто ще се эапоэнаете.Не е толкова трудно и често каэано наистина не энам къде е проблема.Отиди при нея и просто се эапоэнаите.И вместо веднага да и искаш Скайпа,първо и вэеми телефона или пък я покани да иэлеэете.Не е трудно и споко,надали яде хора :D

Seducti0n
12-13-2007, 09:57
Някой път,можеш да я изчакаш след училище и да я попиташ накъде е?Престори се,че и ти си в тази посока и и предложи,компанията си.Вървете успоредно,говорете си,нещо свързано с даскалото с интересите ви,нещо такова и така малко,по-малко ще се поопознаете.Накрая си разменете координатите и не забравай да кажеш,че би се радвал,ако подържате контакт и занапред.По реакцията и ще разбереш,дали би желала да се сприятелите,като за начало и евентуално за напред,нещата да се задъброчата.Успех. :wink:

slun4ice_90
12-13-2007, 10:12
Не ви раэбирам като кажете `Срам ме е` :D
Просто е глупаво.От какво те е срам?Няма да и предлагаш брак,просто ще се эапоэнаете.Не е толкова трудно и често каэано наистина не энам къде е проблема.Отиди при нея и просто се эапоэнаите.И вместо веднага да и искаш Скайпа,първо и вэеми телефона или пък я покани да иэлеэете.Не е трудно и споко,надали яде хора :D Пробвай,това е много добър вариант :smt008 :P

n1ght_shadow
12-13-2007, 10:13
хах това ми харесва ;) мерси ше го пробвам някои път като му доиде времето но все пак ще се радвам и за някое друго мнение също :P

slun4ice_90
12-13-2007, 10:15
Не ви раэбирам като кажете `Срам ме е` :D
Просто е глупаво.От какво те е срам?Няма да и предлагаш брак,просто ще се эапоэнаете.Не е толкова трудно и често каэано наистина не энам къде е проблема.Отиди при нея и просто се эапоэнаите.И вместо веднага да и искаш Скайпа,първо и вэеми телефона или пък я покани да иэлеэете.Не е трудно и споко,надали яде хора :D Аз имах впревдид това мнение,не да я целуваш,защото ако го направиш не се надявай,тя да се изкефи :wink: :-D

misSsX
12-13-2007, 10:22
че кво му е трудното бе ,че е даже и по малка от теб отиваш и и казваш здр мн е хубу времето на вън искаш ли да се поразходим :D :smt001

n1ght_shadow
12-13-2007, 10:25
Не ви раэбирам като кажете `Срам ме е` :D
Просто е глупаво.От какво те е срам?Няма да и предлагаш брак,просто ще се эапоэнаете.Не е толкова трудно и често каэано наистина не энам къде е проблема.Отиди при нея и просто се эапоэнаите.И вместо веднага да и искаш Скайпа,първо и вэеми телефона или пък я покани да иэлеэете.Не е трудно и споко,надали яде хора :D Аз имах впревдид това мнение,не да я целуваш,защото ако го направиш не се надявай,тя да се изкефи :wink: :-D
хах може да ме е срам малко може и да не се сещам как да е заговоря но не съм тъп ;)

sasha_90
12-13-2007, 10:26
Няма нищо трудно-отиваш и се запознавате.Едва ли това момиче яде хора.Малко повече кораж.

Presley
12-13-2007, 11:10
Някой път,можеш да я изчакаш след училище и да я попиташ накъде е?Престори се,че и ти си в тази посока и и предложи,компанията си.Вървете успоредно,говорете си,нещо свързано с даскалото с интересите ви,нещо такова и така малко,по-малко ще се поопознаете.Накрая си разменете координатите и не забравай да кажеш,че би се радвал,ако подържате контакт и занапред.По реакцията и ще разбереш,дали би желала да се сприятелите,като за начало и евентуално за напред,нещата да се задъброчата.Успех. :wink:
Мале,научи се да пишеш :D

Apostola
12-13-2007, 11:13
Ако имаш някои познат, който примерно познава някой от нейния клас и така с негова помощ да се запознаеш с момичето. Успех [-o<

koalka
12-14-2007, 06:42
Отиди и се запознай с нея.Няма смисъл да те е срам толкова, като после ще съжаляваш.

kifla
12-14-2007, 08:14
Някой път,можеш да я изчакаш след училище и да я попиташ накъде е?Престори се,че и ти си в тази посока и и предложи,компанията си.Вървете успоредно,говорете си,нещо свързано с даскалото с интересите ви,нещо такова и така малко,по-малко ще се поопознаете.Накрая си разменете координатите и не забравай да кажеш,че би се радвал,ако подържате контакт и занапред.По реакцията и ще разбереш,дали би желала да се сприятелите,като за начало и евентуално за напред,нещата да се задъброчата.Успех. :wink:
+1

kotity
12-14-2007, 08:57
Като се разминавате по коридорите, все ще намериш някакъв начин да язаговориш.Например да се блъснеш в нея "без да искаш", да си изпуснеш нещо и да я помолиш да ти го вдигне и т.н

Да я помолиш да ти го вдигне, виж само как звучи :D

alex4o
12-14-2007, 09:12
ммм има много лесни начини..например отиди в нейния клас,виж когато е някъде сама и я попитаи напримеррр "извинявай,имате ли свободни столове,гъба,кариран лист.." ии в последствие ще се запознаете ;) Успех :P

INF3RNO
12-15-2007, 16:54
Ami togava 6tom tolkova te e sram za6to prosto ne se poraztursi6 i ne i nameri6 gsm nomera.Ako ne te burka prati i sms-4e sas sadarjanie ot sorta na tova "Zdr simpatqgo kak si?Az se kazvam edi si kak i sum na edi si kolko godini.Ot nqkolko dni mn mi privli4a6 vnimanieto i se 4udex dali ne iska6 da izlezem na kafe da se zapoznaem"
Ako proevi jelanie moje da ti pi6e moje da si oredite edna sre6ta primerno na lavkata dolu :P da se zapoznaete tam i da i obesni6 ot koi klas si koga si free tq koga e i da izlezete :)