PDA

View Full Version : За и Против алкохола и опиатите



iv4oiv
12-13-2007, 10:33
1. За или против алкохола и наркотиците сте?
2. Познавате ли хора които не са опитвали никога?
3. И вие ли сте започнали защото: "всички в компанията го правят и аз ако не го правя няма как да съм от тази компания" ?
4. Смятате ли, че е нужно да пиеш алкохол (наркотици) за да се чувствате пияни ?
5. Можете ли да се чувствате добре с компания без да употребявате алкохол/наркотици ?
6. Какво смятате за фразата: "Толкова ли съм некадърен да си направя сам кефа (настроението), ами ще разчитам на някаква химия да ми човърка из мозъка и да ме лъже, че ми е хубаво"
7. Кои са по-смисленните неща от пиенето (дрогирането) които ви доставят повече удоволствия от него ?

Blacklisted
12-13-2007, 10:49
Аз съм против, но това си е личен избор.

`Death`Whore``
12-13-2007, 10:52
1. За или против алкохола и наркотиците сте? Против наркотиците, за алкохола. Но алкохолът не трябва да се използва постоянно и наистина по много. Лошото е, когато човек се напива не защото му се пие, а за да се напие или заради други глупави причини.
2. Познавате ли хора които не са опитвали никога? Да - това вече е тъпо - да не си опитвал алкохол никога. За наркотиците не мисля, че е е нужно да се опитват.
3. И вие ли сте започнали защото: "всички в компанията го правят и аз ако не го правя няма как да съм от тази компания"? Не.
4. Смятате ли, че е нужно да пиеш алкохол (наркотици) за да се чувствате пияни? Разбира се, че не.
5. Можете ли да се чувствате добре с компания без да употребявате алкохол/наркотици? Разбира се. Ако ми е кеф от опиатите, мога да излизам и с непознати.
6. Какво смятате за фразата: "Толкова ли съм некадърен да си направя сам кефа (настроението), ами ще разчитам на някаква химия да ми човърка из мозъка и да ме лъже, че ми е хубаво" Не е съвсем вярна.
7. Кои са по-смисленните неща от пиенето (дрогирането) които ви доставят повече удоволствия от него? Общуването и сексът.

EGG
12-13-2007, 10:58
1. За или против алкохола и наркотиците сте?
2. Познавате ли хора които не са опитвали никога?
3. И вие ли сте започнали защото: "всички в компанията го правят и аз ако не го правя няма как да съм от тази компания" ?
4. Смятате ли, че е нужно да пиеш алкохол (наркотици) за да се чувствате пияни ?
5. Можете ли да се чувствате добре с компания без да употребявате алкохол/наркотици ?
6. Какво смятате за фразата: "Толкова ли съм некадърен да си направя сам кефа (настроението), ами ще разчитам на някаква химия да ми човърка из мозъка и да ме лъже, че ми е хубаво"
7. Кои са по-смисленните неща от пиенето (дрогирането) които ви доставят повече удоволствия от него ?

1.Против.
2.Да.
3.Не съм.
4.Не.
5.Абсолютно.
6.Отвратително е и грешно.
7.Всичко.

TellMeYourName
12-13-2007, 10:58
1. За или против алкохола и наркотиците сте? за алкохола , против наркотиците ...
2. Познавате ли хора които не са опитвали никога? да
3. И вие ли сте започнали защото: "всички в компанията го правят и аз ако не го правя няма как да съм от тази компания" ? Не
4. Смятате ли, че е нужно да пиеш алкохол (наркотици) за да се чувствате пияни ?мне
5. Можете ли да се чувствате добре с компания без да употребявате алкохол/наркотици?Естествено
6. Какво смятате за фразата: "Толкова ли съм некадърен да си направя сам кефа (настроението), ами ще разчитам на някаква химия да ми човърка из мозъка и да ме лъже, че ми е хубаво"доста тъпа фраза бих казал
7. Кои са по-смисленните неща от пиенето (дрогирането) които ви доставят повече удоволствия от него?много са[b]

iMmOrAl`GiRl
12-13-2007, 11:18
1. За или против алкохола и наркотиците сте?
2. Познавате ли хора които не са опитвали никога?
3. И вие ли сте започнали защото: "всички в компанията го правят и аз ако не го правя няма как да съм от тази компания" ?
4. Смятате ли, че е нужно да пиеш алкохол (наркотици) за да се чувствате пияни ?
5. Можете ли да се чувствате добре с компания без да употребявате алкохол/наркотици ?
6. Какво смятате за фразата: "Толкова ли съм некадърен да си направя сам кефа (настроението), ами ще разчитам на някаква химия да ми човърка из мозъка и да ме лъже, че ми е хубаво"
7. Кои са по-смисленните неща от пиенето (дрогирането) които ви доставят повече удоволствия от него ?

1.Против наркотиците,за алкохола(но да не се прекалява :) )
2.Познавам
3.Не!
4.Не
5.Тези,които не могат не са добре :)
6.No comment
7.Хубавата компания,музиката, абе дооооста са :grin:

Canis_Dirus
12-13-2007, 11:24
1. За или против алкохола и наркотиците сте? Против наркотиците, за алкохола. Но алкохолът не трябва да се използва постоянно и наистина по много. Лошото е, когато човек се напива не защото му се пие, а за да се напие или заради други глупави причини.
2. Познавате ли хора които не са опитвали никога? Да - това вече е тъпо - да не си опитвал алкохол никога. За наркотиците не мисля, че е е нужно да се опитват.
3. И вие ли сте започнали защото: "всички в компанията го правят и аз ако не го правя няма как да съм от тази компания"? Не.
4. Смятате ли, че е нужно да пиеш алкохол (наркотици) за да се чувствате пияни? Разбира се, че не.
5. Можете ли да се чувствате добре с компания без да употребявате алкохол/наркотици? Разбира се. Ако ми е кеф от опиатите, мога да излизам и с непознати.
6. Какво смятате за фразата: "Толкова ли съм некадърен да си направя сам кефа (настроението), ами ще разчитам на някаква химия да ми човърка из мозъка и да ме лъже, че ми е хубаво" Не е съвсем вярна.
7. Кои са по-смисленните неща от пиенето (дрогирането) които ви доставят повече удоволствия от него? Общуването и сексът.
+1 :grin:

уау това е невероятно. Коутнеш някого и после туриш един емотикон. Страхотно. вече само така ще правя!

stomah4eto
12-13-2007, 15:00
1. За или против алкохола и наркотиците сте?против наркотиците и за алкохола в умерени количества
2. Познавате ли хора които не са опитвали никога? Не познавам такива хора
3. И вие ли сте започнали защото: "всички в компанията го правят и аз ако не го правя няма как да съм от тази компания" ? Не съм започвала въобще с никакви наркотици ,но алкохол пия(по малко) от няколко години и не е причината компанията в която съм се движила или нещо такова!
4. Смятате ли, че е нужно да пиеш алкохол (наркотици) за да се чувствате пияни ? Ами принципно нали си пиян като си пил алкохол и си друсан ако си се друсал с наркотици така че не виждам друг начин да съм "пияна"...предпочитам да съм трезва
5. Можете ли да се чувствате добре с компания без да употребявате алкохол/наркотици ? абсолютно
6. Какво смятате за фразата: "Толкова ли съм некадърен да си направя сам кефа (настроението), ами ще разчитам на някаква химия да ми човърка из мозъка и да ме лъже, че ми е хубаво" Това са някакви комплексарски изпълнения!
7. Кои са по-смисленните неща от пиенето (дрогирането) които ви доставят повече удоволствия от него ? 1-во не зная какво е удоволствието от наркотиците и 2-ро пиенето го заместват хиляди неща не ми е тръпка!!!

BioX
12-13-2007, 15:23
1. За или против алкохола и наркотиците сте?-az sam za :)
2. Познавате ли хора които не са опитвали никога?-da i to mnogo
3. И вие ли сте започнали защото: "всички в компанията го правят и аз ако не го правя няма как да съм от тази компания" ?-ne ne po4nah poradi taq pri4ina
4. Смятате ли, че е нужно да пиеш алкохол (наркотици) за да се чувствате пияни ?-ne
5. Можете ли да се чувствате добре с компания без да употребявате алкохол/наркотици ?-zavisi kakva 6te e kompaniqta
6. Какво смятате за фразата: "Толкова ли съм некадърен да си направя сам кефа (настроението), ами ще разчитам на някаква химия да ми човърка из мозъка и да ме лъже, че ми е хубаво"-tapi4ka fraza :?
7. Кои са по-смисленните неща от пиенето (дрогирането) които ви доставят повече удоволствия от него ?-miiiiiiii mnogo sa

Special K
12-13-2007, 15:39
1. За или против алкохола и наркотиците сте?
Против алкохола съм и съм за определени психоактивни вещества....
2. Познавате ли хора които не са опитвали никога?
Познавам доста.....
3. И вие ли сте започнали защото: "всички в компанията го правят и аз ако не го правя няма как да съм от тази компания"?
Започнах по собствено желание.......
4. Смятате ли, че е нужно да пиеш алкохол (наркотици) за да се чувствате пияни?
Определено не......
5. Можете ли да се чувствате добре с компания без да употребявате алкохол/наркотици?
Естествено......Но зависи от компанията.....
6. Какво смятате за фразата: "Толкова ли съм некадърен да си направя сам кефа (настроението), ами ще разчитам на някаква химия да ми човърка из мозъка и да ме лъже, че ми е хубаво"
Напълно невярно.......
7. Кои са по-смисленните неща от пиенето (дрогирането) които ви доставят повече удоволствия от него?
Секса и хобитата ми.....

AliceSw
12-13-2007, 16:29
всеки има право да избере сам

_showy_
12-13-2007, 17:55
1. За или против алкохола и наркотиците сте? За алкохола. Не обичам наркотични вещества.
2. Познавате ли хора които не са опитвали никога? Алкохол ли? Не.. За наркотици.. хм.. Познавам
3. И вие ли сте започнали защото: "всички в компанията го правят и аз ако не го правя няма как да съм от тази компания" ? Пия, защото ми харесва.
4. Смятате ли, че е нужно да пиеш алкохол (наркотици) за да се чувствате пияни ? Е с какво друго ще се почувствам пияна? Пия по малко, защото е приятно, в компания.
5. Можете ли да се чувствате добре с компания без да употребявате алкохол/наркотици ? Разбира се.
6. Какво смятате за фразата: "Толкова ли съм некадърен да си направя сам кефа (настроението), ами ще разчитам на някаква химия да ми човърка из мозъка и да ме лъже, че ми е хубаво" Че имаш проблем.
7. Кои са по-смисленните неща от пиенето (дрогирането) които ви доставят повече удоволствия от него ? Секс. O:)

Disrespect
12-13-2007, 18:00
1. За или против алкохола и наркотиците сте? ЗА алкохола, ПРОТИВ наркотиците
2. Познавате ли хора които не са опитвали никога? да
3. И вие ли сте започнали защото: "всички в компанията го правят и аз ако не го правя няма как да съм от тази компания" ? ако си на 14 така се почва...аз почнах малко по-късно, така че НЕ
4. Смятате ли, че е нужно да пиеш алкохол (наркотици) за да се чувствате пияни ? мне...
5. Можете ли да се чувствате добре с компания без да употребявате алкохол/наркотици ? естествено
6. Какво смятате за фразата: "Толкова ли съм некадърен да си направя сам кефа (настроението), ами ще разчитам на някаква химия да ми човърка из мозъка и да ме лъже, че ми е хубаво" смятам, че е доста правилна
7. Кои са по-смисленните неща от пиенето (дрогирането) които ви доставят повече удоволствия от него ? музика

InitialD
12-13-2007, 23:44
1. За или против алкохола и наркотиците сте?-За алкохола..против наркотиците!
2. Познавате ли хора които не са опитвали никога?-ДА!Себе си!
3. И вие ли сте започнали защото: "всички в компанията го правят и аз ако не го правя няма как да съм от тази компания" ?-Не..аз изобщо не съм започвал.
4. Смятате ли, че е нужно да пиеш алкохол (наркотици) за да се чувствате пияни ?-НЕ!И един добър смях има същия ефект!
5. Можете ли да се чувствате добре с компания без да употребявате алкохол/наркотици ?-Да...разбира се!
6. Какво смятате за фразата: "Толкова ли съм некадърен да си направя сам кефа (настроението), ами ще разчитам на някаква химия да ми човърка из мозъка и да ме лъже, че ми е хубаво"-Липса на воля?!!?
7. Кои са по-смисленните неща от пиенето (дрогирането) които ви доставят повече удоволствия от него ?-Приятелите и смехът с тях!

`Death`Whore``
12-14-2007, 03:50
пиенето го заместват хиляди неща не ми е тръпка!!![/color]
В такъв случай защо пиеш по малко? Аз пък обичам вкуса на пиенето. Особено на бирата.

Ulety
12-14-2007, 06:28
1. За или против алкохола и наркотиците сте? за алкохола , против наркотиците ...
2. Познавате ли хора които не са опитвали никога? да
3. И вие ли сте започнали защото: "всички в компанията го правят и аз ако не го правя няма как да съм от тази компания" ? Не
4. Смятате ли, че е нужно да пиеш алкохол (наркотици) за да се чувствате пияни ?мне
5. Можете ли да се чувствате добре с компания без да употребявате алкохол/наркотици?Естествено
6. Какво смятате за фразата: "Толкова ли съм некадърен да си направя сам кефа (настроението), ами ще разчитам на някаква химия да ми човърка из мозъка и да ме лъже, че ми е хубаво"доста тъпа фраза бих казал
7. Кои са по-смисленните неща от пиенето (дрогирането) които ви доставят повече удоволствия от него?много са[b]

DisciplineAndOrder
12-14-2007, 08:05
1. За или против алкохола и наркотиците сте? За алкохола(в умерени количества;)против наркотиците.
2. Познавате ли хора които не са опитвали никога? Да,самата аз не съм опитвала наркотици.
3. И вие ли сте започнали защото: "всички в компанията го правят и аз ако не го правя няма как да съм от тази компания" ? Не.
4. Смятате ли, че е нужно да пиеш алкохол (наркотици) за да се чувствате пияни ? Не...
5. Можете ли да се чувствате добре с компания без да употребявате алкохол/наркотици ? Разбира се.
6. Какво смятате за фразата: "Толкова ли съм некадърен да си направя сам кефа (настроението), ами ще разчитам на някаква химия да ми човърка из мозъка и да ме лъже, че ми е хубаво" Има доза истина в нея.
7. Кои са по-смисленните неща от пиенето (дрогирането) които ви доставят повече удоволствия от него ? Мнооого са...

AtMosFera
12-14-2007, 09:13
1.За или против алкохола и наркотиците сте?
Аз съм за свободата да избираш :)
2.Познавате ли хора,които не са опитвали никога?
Ами да.
3.И вие ли сте започнали защото:"всички в компанията го правят и аз ако не го правя няма как да съм в тази компания"?
Не.Почнах заради себе си.Защото така реших.
4.Смятате ли,че е нужно да пиете алкохол/взимате наркотици за да се чувствате "пияни"?
Не разбира се.Това състояние зависи от мн неща.
5.Можете ли да се чувствате добре с компания без да употребявате алкохол/наркотици?
Дааа
6.Какво смятате за фразата:"Толкова ли съм некадърен да си направя сам кефа,ами ще разчитам на някаква химия ......"
Глупава е.Ест-право на личен избор е,но това че взимаш наркотици примерно,не значи по никакъв начин че не можеш да се накефиш и без тях. :-s
7.Кои са по-смислените неща от пиенето/дрогирането,които ви доставят повече удоволствие?
Мога да си доставя удоволствие по наистина мн начини :) .Удоволствие ми доставят съня,музиката и ест не на последно място секса.Най-нормални неща.

Blacklisted
12-14-2007, 10:06
6. Какво смятате за фразата: "Толкова ли съм некадърен да си направя сам кефа (настроението), ами ще разчитам на някаква химия да ми човърка из мозъка и да ме лъже, че ми е хубаво"

Почти всички я тъпосвате, а един не каза защо е толкова глупава :-P
Явно ви бърка в нервната система :smt029

А повечето хора, с които съм разговарял казват,
че друсат и пият точно за да им се повдигне настроението...
и как всички са почнали заради себе си... да бе :razz: Много лицемерие в тази тема...

Insatiable
12-14-2007, 13:12
1. За или против алкохола и наркотиците сте? Ами аз съм ЗА и съм на мнение, че се живее веднъж и че трябва да се опита от всичко, НО да не се превръща в навик!
2. Познавате ли хора които не са опитвали никога? Познавам хора, които никога не са опитвали наркотици. Алкохол всеки предполагам е опитвал.
3. И вие ли сте започнали защото: "всички в компанията го правят и аз ако не го правя няма как да съм от тази компания" ? Не се дрогирам, трева съм пушила 2-3 пъти и с алкохола не прекалям ии... казах нещо в първия въпрос .. мисля, че важи и за тук.
4. Смятате ли, че е нужно да пиеш алкохол (наркотици) за да се чувствате пияни ? Ъъъ нещо не разбрах въпроса. Нищо не е нужно, всеки сам избира.
5. Можете ли да се чувствате добре с компания без да употребявате алкохол/наркотици ? Разбира се, че мога. :)
6. Какво смятате за фразата: "Толкова ли съм некадърен да си направя сам кефа (настроението), ами ще разчитам на някаква химия да ми човърка из мозъка и да ме лъже, че ми е хубаво" Мисля, е този въпрос си го задават тези, които са затънали до не знам и аз къде... Така е по принцип, дам.
7. Кои са по-смисленните неща от пиенето (дрогирането) които ви доставят повече удоволствия от него ? Секса :)

FelisDirus
12-14-2007, 13:42
Зависи от алкохола и опиатите. 8-)

thoronaro
11-10-2009, 22:14
1. За или против алкохола и наркотиците сте?
2. Познавате ли хора които не са опитвали никога?
3. И вие ли сте започнали защото: "всички в компанията го правят и аз ако не го правя няма как да съм от тази компания" ?
4. Смятате ли, че е нужно да пиеш алкохол (наркотици) за да се чувствате пияни ?
5. Можете ли да се чувствате добре с компания без да употребявате алкохол/наркотици ?
6. Какво смятате за фразата: "Толкова ли съм некадърен да си направя сам кефа (настроението), ами ще разчитам на някаква химия да ми човърка из мозъка и да ме лъже, че ми е хубаво"
7. Кои са по-смисленните неща от пиенето (дрогирането) които ви доставят повече удоволствия от него ?
1 За
2 Много
3 Твърдо не
4 Да
5 И да и не
6 Всеки с мнението си
7 Слушане на музика

EarthShaker
11-10-2009, 22:18
ти ташак ли си прайш?

w0sh
11-10-2009, 22:45
Друсай народе, за да ти е добре.

Стига моралисти дето били против наркотиците. Пък и кой е казал че химията лъже. Твойто тяло да не е направено от пуканки?

kir40
11-10-2009, 23:08
Бати глупавата тема.Вижте заглавието само.Че то алкохола какво е,да не би да е стимулат?Разбира се,че е опиат.А пък дали сме против наркотиците?Кои по точно?Ако под опиати автора визира наркотици,значи и алкохола се вписва в тази думичка.
Против съм всякакви опиати,които замъгляват мозъка и ясното съзнания,най вече те водят до тежко и непоправимо пристрастяване,което води до гроба.
За стимулантите ми мнението ми е да се внимава и само при единичен повод.Все пак при тях психологическото пристрастяване не е по вредно,ако се имат предвид вредите от дългосрочна употреба на такива субстанции,някой от тях биха могли да бъдат с непоправими последици.
Така че за здравия разум,в това число и за разумната употреба на такива в-ва.За мен такава има. :D

cherinka
11-10-2009, 23:15
ВИЕ СТЕ МАЛОУМНИ!
АКО ЩЕ И ОТ 2003ТА ГОДИНА ДА Е ТЕМАТА!


ВСИЧКО ПРЕКАЛЕНО Е ГРОЗНО!

ЗАПОМНЕТЕ ГО ДОБРЕ!

kir40
11-10-2009, 23:16
ВИЕ СТЕ МАЛОУМНИ!
АКО ЩЕ И ОТ 2003ТА ГОДИНА ДА Е ТЕМАТА!


ВСИЧКО ПРЕКАЛЕНО Е ГРОЗНО!

ЗАПОМНЕТЕ ГО ДОБРЕ!

Че кой спори с това. :-o

Di
11-10-2009, 23:29
za

xRainx
11-10-2009, 23:32
абе кой квот' ще да си прави,

аз не употребявам, но всеки си има предпочитания. кофтито е да прекалиш много :]

ivan_realmadrid
11-11-2009, 11:01
1 За алкохола но в умерени количества пртив наркотиците
2 е баш никога не познавам все са си пиивали чашка 2
3 не
4 не
5 зависи от компанията
6 не я одобрявам
7 да играя на компа
:) :grin:

PlezlAa
11-11-2009, 11:08
С алкохол и особено с леки опиати партито става по-яко,но в умерени количества.

mmKamm
11-11-2009, 11:08
1. За или против алкохола и наркотиците сте?ЗА !!!
2. Познавате ли хора които не са опитвали никога?Няколко...
3. И вие ли сте започнали защото: "всички в компанията го правят и аз ако не го правя няма как да съм от тази компания" ?Започнах от любопитство, продължих за удоволствие. (Когато пробвах за първи път, нямах компания, по която да се подведа. Компанията дойде 3-4 годинки по-късно.
4. Смятате ли, че е нужно да пиеш алкохол (наркотици) за да се чувствате пияни ?Не винаги.
5. Можете ли да се чувствате добре с компания без да употребявате алкохол/наркотици ?Естествено.
6. Какво смятате за фразата: "Толкова ли съм некадърен да си направя сам кефа (настроението), ами ще разчитам на някаква химия да ми човърка из мозъка и да ме лъже, че ми е хубаво"Тази химия е просто подобрение. Не прави целия кеф. Но понякога се нуждаем от нещо, което да ни излъже, че ни е хубаво.
7. Кои са по-смисленните неща от пиенето (дрогирането) които ви доставят повече удоволствия от него ?Хахаха...морето, приятелите :)

guinessgirl
11-11-2009, 11:14
бахти 2007 колко скоро беше.. 8-)

psychopath
11-11-2009, 21:50
1. За или против алкохола и наркотиците сте? - За.
2. Познавате ли хора които не са опитвали никога? - Да.
3. И вие ли сте започнали защото: "всички в компанията го правят и аз ако не го правя няма как да съм от тази компания" ? Не.
4. Смятате ли, че е нужно да пиеш алкохол (наркотици) за да се чувствате пияни ? - Не.
5. Можете ли да се чувствате добре с компания без да употребявате алкохол/наркотици ? - Да, ама на 2 помпи всичко е по-красиво <3
6. Какво смятате за фразата: "Толкова ли съм некадърен да си направя сам кефа (настроението), ами ще разчитам на някаква химия да ми човърка из мозъка и да ме лъже, че ми е хубаво" - Мисля, че е тъпа :)
7. Кои са по-смисленните неща от пиенето (дрогирането) които ви доставят повече удоволствия от него ? - Мастурбирането xD
Не бе ебавам се.
Футбол.

miminia
11-11-2009, 23:01
човек ако иска нещо от мене трябва да ме напие
обичам да пия ... ЗА алкохола съм
мама вече отдавна крие бутилките в нас
и знае ,че аз си пия .. и ме е виждала ида драйфам
и тате и той .. даже ми вика ,че съм предала фронта :lol:
за наркотиците не съм .. въпреки,че се е случвало козец ала бала :oops:

courtney
11-12-2009, 09:11
1. За или против алкохола и наркотиците сте? За алкохола съм, против твърдите наркотици, но няма да си кривя душата, за тревата съм.
2. Познавате ли хора които не са опитвали никога? Да, май е един, но познавам.
3. И вие ли сте започнали защото: "всички в компанията го правят и аз ако не го правя няма как да съм от тази компания" ? Не, любопитно ми е било и съм сметнала, че искам да пробвам.
4. Смятате ли, че е нужно да пиеш алкохол (наркотици) за да се чувствате пияни ? Не. "за да се чувствате пияни"? Еми то си зависи от човека, аз лично денонощно си се чувствам като напушена и пияна. :lol: Имало е купони, на които и капка алкохол не съм изпивала, а съм си правила кефа като за последно и сме се размазвали адски.
5. Можете ли да се чувствате добре с компания без да употребявате алкохол/наркотици ? Да, естествено.
6. Какво смятате за фразата: "Толкова ли съм некадърен да си направя сам кефа (настроението), ами ще разчитам на някаква химия да ми човърка из мозъка и да ме лъже, че ми е хубаво" Абе, нали за тва бяха и последните два въпроса, до човек е! Според мене е много загубено да искаш алкохола или наркотиците да ти направят кефа.
7. Кои са по-смисленните неща от пиенето (дрогирането) които ви доставят повече удоволствия от него ? Абе тея въпроси стават все по-тъпи с всеки следващ, добре че тоя е последен. Има 250 други неща, които ми доставят повече удоволствие от алкохола и тревата. Аре да не тръгвам да ги изброявам. :lol: