PDA

View Full Version : Височина и красота



Hayashi
12-13-2007, 12:25
Значи ниска съм...и то много!Искам да ви питам знаете ли някакъв начин поне малко да стана по висока.Не ме карайте да играя баскетбол и да нося токчета защото ми е неприятно.Въпроса ми е може ли с някаква по специялна диета да стана по-висока!

Не питайте защо искам така има си причина! :(

`Death`Whore``
12-13-2007, 12:33
1. Заглавието на темата ти е некоректно. Ниските не са грозни.
2. А с диета можеш ли да смениш цвета на очите си? Не. Тези неща са записани в гените ти.

ra4ence
12-13-2007, 14:56
Няма такава диета.

Presley
12-13-2007, 15:29
Няма начин.
И все пак кажи на колко си ?Ако си на 13-14-15,спокойно.Ще се раэвиваш още,въэможно е иэведнъж да пораснеш.Имам една поэната,която до 10 клас беше около 155,след това эа кратко време порасна с 10 сантиметра.Та така.А и не се комплексирай от ръста си.Това,че си ниска-в никакъв случай не трябва да те кара да се комплексираш.Хората са раэлични-ниски,високи,дебели,слаби,с ъс сини очи,с кафяви очи... :-| А и ако майка ти и баща ти са по-дребни или поне един от двамата (например мама :D ),може би си вэела неговите гени.И пак ти каэвам-не превръщай ръста си в комплекс.

Колко си висока :?:

H8_mE
12-13-2007, 19:04
Ами с диета само се спира растежа още повече!За да порастнеш до възможно най-голямата височина за теб трябва да доставяш на организма си всички нужни и здравословни вещества и то в нормални количества за възрастта ти ,за да теглото и за височината ти!Пък все пак да си нисък не е толкова лошо,колко си висока?Аз бях 1,56 и 57 и като започнах да се храня както трябва станах 1,62 дори да не исках,защото на мен ми харесваше да съм си нисичка!Няма нищо лошо в това!Трябва да се хареваш такъв какъвто си нали знаеш!Ако не може да се промени това та да няма да умираме а? :wink:

Hayashi
12-15-2007, 09:31
На 13 съм и да мама е ниска.Еми 10х на всички и ще опитам това което пише в последното мнение! :)

Alex_f
12-16-2007, 08:43
На 13 съм и да мама е ниска.Еми 10х на всички и ще опитам това което пише в последното мнение! :)

Е,споко!Само на 13 години си,имаш още време да растеш!То и аз съм ниска и тва си ме кефи-джобно гадже :D !