PDA

View Full Version : Форума ни е продаден 0.о



RiseGirl
12-13-2007, 13:27
teenproblem.net продаден за 50 000 евро

Сайтът investor.bg съобщи, че са закупили тийн сайтът teenproblem.net 50 хиляди евро. Според статистиките на extreme counter сайтът прави по 15 хиляди уникални посещения дневно. От инвестора твърдят, че това е най-голямата публична сделка на българския интернет пазар.

За Инвестор.бг това не е първата сделка по придобиване на домейн/сайт. Преди 3 години фирмата започна един проект, наречен тогава page.bg. В последствие беше решено проектът да се казва start.bg, но домейнът беше вече зает. Тогава стана може би първото придобиване на .бг домейн. Сумата не беше упомената.

През 1996 компанията придоби сайта работа.бг, а през април тази година - 67% от фирмата, държаща правата върху Automedia.bg.

С тази покупка сайтовете на фирмата стават 15. Ясно е, че инвесторите се опитват да затворят кръг от сайтове, така че да покриват пълен таргет от интернет потребители. В портфейла им липсват само типичен женски сайт (неуспешен опит да придобият розали.ком) и … добър кулинарен сайт, който би бил чудесно допълнение към сайта им за поръчки на храна ;).

Сделки като тази могат само да окуражат собствениците на сайтове да инвестират в качествено съдържание, така че в един момент да бъдат забелязани от “големите риби”.

:? :? :? :? :?

mgxpower
12-13-2007, 16:28
И за това ли е станал толкова лагав форума?!
Защото преди време ми се отваряше перфектно мислех ,че е само при мен,но попитах още няколко хора и на тях не им се отваря перфектно както преди! :evil: :evil: :evil: :evil: :-x :-x :-x :-# :-#

Iria
12-13-2007, 16:37
стари новини...от около 5 месеца

RiseGirl
12-13-2007, 16:38
не само при теб е така ники :) и при мен форума е по-бавен за разлика от преди....а вечер е направо ужасен :?

oTPoBHa
12-13-2007, 17:26
хаха на мен пък някъде от 10-11 сутринта до към 4-5 следобед не успявам да се логна нещо =;

mgxpower
12-13-2007, 17:49
Някой от високопоставените няма ли да ни даде ясна представа защо така става?!Или е по-важно това как се чувстват investor.BG а не ние хората , които посещаваме този форум!Благодарение на нас има такива резултати толкова много посещения...трябва на нас да ни е комфортно!
Запомнете ,че user-ите правят един форум!

shadow4e
12-13-2007, 19:02
Имаше още 2 такива теми преди. Дори едната беше пусната от Teenproblem.net /който е администратор/.

Относно логването е ужасно... Аз лично просот не влизам в определен часови пояс. Няма смисъл. Но да се надяваме, че след Нова година, ще се оправи, както обещаха. А това, че не давали обяснения, не е точно така, прочетете раздела за оплаквания.

Seducti0n
12-13-2007, 20:17
Здравейте на всички.Ако трябва да бъда честна наистина информацията е доста стара и неактуална. :wink:

Както обясних вече,проблема със забавянето идва директно от сървъра.В последните седмици напливът към форума, нараства главоломно, което би трябвало само да ни радва.От там идва цялата проблемация,сървъра,не може да поеме толкова много потребители он-лайн и да изпърнява така бързо зададените команди.

Разговаряла съм с админите и те обещаха,че ще се постараят проблема да бъде отстранен в най-кратък пеирод от време. :wink:

П.С-Да Ники,прав си, че именно птребителите създават форума,ние от екипа само подпомагаме за това да има ред в него.До колко успешно е това,отсъждате ВИЕ. :wink:

_showy_
12-13-2007, 20:48
Дам.. Това, че стана бавен и мен много ме изнервя... :?

mgxpower
12-13-2007, 22:11
Здравейте на всички.Ако трябва да бъда честна наистина информацията е доста стара и неактуална. :wink:

Както обясних вече,проблема със забавянето идва директно от сървъра.В последните седмици напливът към форума, нараства главобомно, което би трябвало само да ни радва.От там идва цялата проблемация,сървъра,не може да поеме толкова много потребители он-лайн и да изпърнява така бързо зададените команзи.

Разговаряла съм с админите и те обещаха,че ще се постараят проблема да бъде отстранен в най-кратък пеирод от време. :wink:

П.С-Да Ники,прав си, че именно птребителите създават форума,ние от екипа само подпомагаме за това да има ред в него.До колко успешно е това,отсъждате ВИЕ. :wink: Има една камара по-големи форуми и как техните потребители си ги побира сървъра не ми е ясно!ТУк става въпрос за качествено изпълняване на работата!Като ще правиш нещо ще гледаш да е изпипано и прецизно!

Seducti0n
12-14-2007, 04:22
Здравейте на всички.Ако трябва да бъда честна наистина информацията е доста стара и неактуална. :wink:

Както обясних вече,проблема със забавянето идва директно от сървъра.В последните седмици напливът към форума, нараства главобомно, което би трябвало само да ни радва.От там идва цялата проблемация,сървъра,не може да поеме толкова много потребители он-лайн и да изпърнява така бързо зададените команзи.

Разговаряла съм с админите и те обещаха,че ще се постараят проблема да бъде отстранен в най-кратък пеирод от време. :wink:

П.С-Да Ники,прав си, че именно птребителите създават форума,ние от екипа само подпомагаме за това да има ред в него.До колко успешно е това,отсъждате ВИЕ. :wink: Има една камара по-големи форуми и как техните потребители си ги побира сървъра не ми е ясно!ТУк става въпрос за качествено изпълняване на работата!Като ще правиш нещо ще гледаш да е изпипано и прецизно!

Да, но може би техният сървър е по-добър от този на форума.Знам,че е изнервящо, но моля всички вас да проявите търпение и разбиране,поне до нова година,когато се предполага,че ще бъде заменен с нов и всичко ще е,както по старо му, независимо от това,колко потребители са он-лайн в даден часови пояс. :wink:

mgxpower
12-14-2007, 09:45
Да видим дали ще си изпълнят обещанията.

oTPoBHa
12-14-2007, 10:11
Да видим дали ще си изпълнят обещанията.

за 800 дни 8-)

mon4eto
12-14-2007, 13:32
Dano verno po barzo problema sas zabavqneto da se oprai po barzo 4e verno e mnogo iznervq6to :?

BeBoNcHeTo
12-16-2007, 17:08
Надявам се наистина да стане по-бързо и да няма забивки

RoyTheReaper
12-16-2007, 17:10
Предричам катастрофални сривове и апокалипсис във форума. :-D

mgxpower
12-16-2007, 17:19
Приливите ще намалеят отливите дразтично ще се увеличат!Имам в предвид потребителите на форума...

GameFace
02-10-2008, 11:48
Слагаите още подписи 640х480 и по-големи и се чудете що цикли....

machoka
02-14-2008, 22:11
Приливите ще намалеят отливите дразтично ще се увеличат!Имам в предвид потребителите на форума...

В първият пост е отбелязано:

Сайтът investor.bg съобщи, че са закупили тийн сайтът teenproblem.net 50 хиляди евро. Според статистиките на extreme counter сайтът прави по 15 хиляди уникални посещения дневно.


На 13 февруари, 2008 година /вчера/, сайтът отбелязва 32 036 уникални посещения за един ден от територията на цялата страна.

Според теб дали аудиторията ни намалява?

Лек ден.

mgxpower
02-15-2008, 19:58
Приливите ще намалеят отливите дразтично ще се увеличат!Имам в предвид потребителите на форума...

В първият пост е отбелязано:

Сайтът investor.bg съобщи, че са закупили тийн сайтът teenproblem.net 50 хиляди евро. Според статистиките на extreme counter сайтът прави по 15 хиляди уникални посещения дневно.


На 13 февруари, 2008 година /вчера/, сайтът отбелязва 32 036 уникални посещения за един ден от територията на цялата страна.

Според теб дали аудиторията ни намалява?

Лек ден.Пълни глупости!

machoka
02-15-2008, 20:10
Статистиката е официална и е истина, разглеждайки месечните и годишната извадка, сайтът се развива прогресивно. Има и други много важни фактори, които отбелязват това, но не е тук мястото да ги коментирам. Не забравяй, че проектът Тийнпроблем не е само форума, а и много други услуги.
Не разбирам кое наричаш глупост, или просто говориш колкото да не заспиш?!.

tqnko1
02-20-2008, 04:05
сега на нов с1рвар ли сме 6тото няма проблеми :-P

Ruthless
02-20-2008, 06:04
На нов сървър сме. :)

nohuty
02-20-2008, 18:12
Кажете за Teenproblem.net & Bgteen.us :-P :-P :-P :-P :-P :-P