PDA

View Full Version : Това ли е краят?



fresh4e
12-13-2007, 13:55
Predi pove4e ot godina s zapoznah s nego..Vsi4ko be6e preskrasno i taka izkarahme god i 2meseca..Dori kogato predi 4-5 meseca se premesti,re6ihme 4e 6te se spravim...Misleh si 4e 6te izdarjda,no samo si misleh..sega vremeto ni zaedno e dva dni v meseca,s tova se primirih...no ve4e prosto se umorih denqt mi da minava unesena v krasivi spomeni,za6toto bade6te za nas prosto nqma..vseki si jivee svoq jivot....I dnes mu go kazah :-k
Obi4am go i toi me obi4a ,no dostata4no li e tova,za da prodaljim zaedno napred? :cry: :cry: :cry:

Vladkoy
12-13-2007, 14:00
out of sight, out of mind ( йе, сега да ме види учителката ми по английски )

с една дума .. НЕ .. съжалявам, че трябва да съм толкова директен :(

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-13-2007, 14:17
На по колко години сте, че да зачерквате бъдещето? А и дори 2 дена в месеца да са малко, по-добре е от нищо. И си има и друга поговорка: "Long distances make the heart grow founder" (тоест, сърцето се разпалва повече от дългото разстояние, за тези, които не ги бива много в английския). Та преди да мога да дам всякакъв друг обективен съвет, бих желала да зная на каква възраст сте и двамата и какво ще рече "всеки си гледа собствения живот", да не би да сте се забравили взаимно и да не ви пука един за друг?

hOuseE_lOver
12-13-2007, 14:34
с една дума .. НЕ .. съжалявам, че трябва да съм толкова директен :(
Колкото и лошо да звучи и аз съм на това мнение :cry: :-({|= :smt022

Vladkoy
12-13-2007, 14:35
На по колко години сте, че да зачерквате бъдещето? А и дори 2 дена в месеца да са малко, по-добре е от нищо. И си има и друга поговорка: "Long distances make the heart grow founder" (тоест, сърцето се разпалва повече от дългото разстояние, за тези, които не ги бива много в английския). Та преди да мога да дам всякакъв друг обективен съвет, бих желала да зная на каква възраст сте и двамата и какво ще рече "всеки си гледа собствения живот", да не би да сте се забравили взаимно и да не ви пука един за друг?
ее, сори, тоя лаф не съм го учил.. още :oops:

kifla
12-13-2007, 15:09
Според мен има смисъл и точно в този момент ,когато се виждате за по 2 дена в месеца,ще се видите колко държите един на друг и дали наистина се обичате.Не се предавай толкова лесно е моят съвет \:D/

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-13-2007, 15:54
Аз още чакам отговор, да не би авторката на темата да чете избирателно?

fresh4e
12-13-2007, 17:45
На по колко години сте, че да зачерквате бъдещето? А и дори 2 дена в месеца да са малко, по-добре е от нищо. И си има и друга поговорка: "Long distances make the heart grow founder" (тоест, сърцето се разпалва повече от дългото разстояние, за тези, които не ги бива много в английския). Та преди да мога да дам всякакъв друг обективен съвет, бих желала да зная на каква възраст сте и двамата и какво ще рече "всеки си гледа собствения живот", да не би да сте се забравили взаимно и да не ви пука един за друг?
аз съм на 17,а тои на 20.....А по другия въпрос-не сме се забравили,просто ми е ужасно трудно така без него и нз докога ще издържа...

koalka
12-14-2007, 07:03
Вие трябва да кажете дали е достатъчно.За мен не би било да се виждам с любимия човек само два дни...Така връзка трудно, даже може би за мен невъзможно да се поддържа.В един момент просто нещата най-вероятно няма да са същите.

MajeStic
12-14-2007, 08:14
Obi4am go i toi me obi4a ,no dostata4no li e tova,za da prodaljim zaedno napred? :cry: :cry: :cry:

Не.

kifla
12-14-2007, 08:15
Obi4am go i toi me obi4a ,no dostata4no li e tova,za da prodaljim zaedno napred? :cry: :cry: :cry:

Не.
ДА! :-x

ra4ence
12-14-2007, 08:54
АКо няма изгледи,той да се върне в твоя град - няма смисъл.

MajeStic
12-14-2007, 08:58
Obi4am go i toi me obi4a ,no dostata4no li e tova,za da prodaljim zaedno napred? :cry: :cry: :cry:

Не.
ДА! :-x

Айде беееее. Ще влачат връзката 5 години и ще се обичат само по чата! w0000000000w пълноценна връзка!

Подкрепям долния коментар:


АКо няма изгледи,той да се върне в твоя град - няма смисъл.

И да те попитам кифла... ти имала ли си връзка от такова разстояние, че да се виждаш прекалено рядко с приятеля ти?

slun4ice_90
12-14-2007, 09:05
Такива връзки,освен,че нямат бъдеще са пълен провал :!: :? Аз не бих могла отново да започна такава връзка ,защото съм много ревнива ще го подлудя с една дума.Колкото и да се обичаме такива връзки,нямат шанс.Не съм от хората,които се съгласяват да се виждат само събота и неделя,на мен това не ми е достатъчно!!!Че това връзка ли е? :shock: :? :neutral:

alex4o
12-14-2007, 09:08
Вярно,че една връзка се гради върху доверие и любов,но в случая мисля,че не е точно така..виждате се само 2 пъти в месеца и за мен това не е връзка,може да се обичате страшно много,нооо според мен връзката ви няма бъдеще,или поне не такова,каквото искате ..и все пак това е мое мнение,както и другите изказват техните,вие трябва да си прецените ще можете ли да продължите така.. Успех и дано вземете правилното решение \:D/

ra4ence
12-14-2007, 09:12
Такива връзки,освен,че нямат бъдеще са пълен провал :!: :? Аз не бих могла отново да започна такава връзка ,защото съм много ревнива ще го подлудя с една дума.Колкото и да се обичаме такива връзки,нямат шанс.Не съм от хората,които се съгласяват да се виждат само събота и неделя,на мен това не ми е достатъчно!!!Че това връзка ли е? :shock: :? :neutral:

Подкрепям напълно :)

sasha_90
12-14-2007, 12:17
Затова казвам,че връзка от разстояние няма бъдеще.