PDA

View Full Version : Объркан съм



gyzibarev
12-13-2007, 16:06
. :-k

trg_ahmed
12-13-2007, 16:14
Бляяяяя т'ва съкс много гадно,ама карай тя както ти си мисли 2рото момиче иска да и са молят и ако тръгнете "официално" ще те заебе на 1вата седмица ,Аз ако бях бих избрал 2рото момиче
колкото до целуфките ще я научиш ;)

gyzibarev
12-13-2007, 16:17
Искаш да кажеш 1вата нали така :)
п.с Имам чувството че всеки момент може да ми каже нещо да задълбочим и незнам кво да правя , направо....

trg_ahmed
12-13-2007, 16:36
Да 1вата имах предвид.
Не очаквай от нея нищо най-вероятно се е хванала на бас с някакви нейни приятелки че може да та свали...
По-добре тръгни с 1вата тя според мен е по-добър избор
АМА ТИ СИ РЕШАВАШ ВСЕ ПАК :)

midle
12-13-2007, 16:49
Да и на мене ми намирисва на бас :P Но разбира се не сме сигурни за това та която чувстваш по-близка нея :) Косурите се изглаждат с течение на времете , и бъди внимателен да не ти направят някой номер , защото това са жени еи #-o

koalka
12-14-2007, 06:39
Явно харесваш повече второто момиче.Не й се моли, никой не иска това от теб, най-малко тя може да те накара да й се молиш.Така че виж до къде ще се развият нещата.

kifla
12-14-2007, 08:21
Човече не мислиш ли че си постъпил тъпо и с двете ...ту целуваш едната ту другата...да ти кажа чесно не мисля че ще се получи с нито една от двете ,ако го раздаваш така!Избирай ..аз ако съм на теб ще избера първото момиче..какво кат не се целува супер( може и тя да си е помислила това за теб :-D ай ся ) :lol: