PDA

View Full Version : Колко перверзни сте били?



De_mikke
12-13-2007, 16:12
Spodelete koi sa nai-perverznite neshta koito shte pravili s partniora si,po vreme na seks i syshto taka kato ste na obshtestveno mqsto a naistina mnogo vi se e doigralo kak pokazvate na partniora namereniqta si...iskam da 4uq deistviq a ne kakvo si govorite :)
Vsyshtnost moje i nqkoq druga mrasotiika da spodelite :P

trg_ahmed
12-13-2007, 16:15
:X ко направи ти уе :lol:

Quasar
12-13-2007, 16:19
ако е зима и има яке...мога и в гащите и да бръкна...това е за общественото място...иначе другите мръсотийки...top secret 8)

penka
12-14-2007, 07:07
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

FelisDirus
12-14-2007, 13:34
Бой, бондидж (все още не се справя много добре с бондиджа, но.. става), унижение.. искаш ли подробности? Предполагам, не.. 8-)

CragHack
12-14-2007, 14:20
Аз се кефя да лижа дупето на момичето. Ама естествено само след баня, и само ако са им готини дупенцата.

bebe_zaiche
12-14-2007, 15:54
Бой, бондидж (все още не се справя много добре с бондиджа, но.. става), унижение.. искаш ли подробности? Предполагам, не.. 8-)
Пффф, не се прави на срамежлива.. :Р Споделяй опит :> При нас по-перверзните неща са връзване, пляскане по дупето (ама доста силничко, чак кръвоизливи да получиш), гаг (една топка с каишка, слага се в устата и каишката се връзва. Стоиш с отворена уста и капят слюнки :) ), смятам да пробваме и писинг. Такива рал'ти. А, и веднъж се бяхме хванали на бас дали мога да го събудя със свирка.. :)

FelisDirus
12-15-2007, 10:52
Бой, бондидж (все още не се справя много добре с бондиджа, но.. става), унижение.. искаш ли подробности? Предполагам, не.. 8-)
Пффф, не се прави на срамежлива.. :Р Споделяй опит :> При нас по-перверзните неща са връзване, пляскане по дупето (ама доста силничко, чак кръвоизливи да получиш), гаг (една топка с каишка, слага се в устата и каишката се връзва. Стоиш с отворена уста и капят слюнки :) ), смятам да пробваме и писинг. Такива рал'ти. А, и веднъж се бяхме хванали на бас дали мога да го събудя със свирка.. :)


Какво да споделям.. последния път така бях издрана и насинена по врата, че майка ми се уплаши като ме видя :lol:
Върви обяснявай после кво си правила...