PDA

View Full Version : На мое място какво бихте направили



BOTEVPLOVDIV
12-13-2007, 16:24
Пиша ви това писмо,защото аз сама не знам какво да направя... Дълго време харесвах едно момче от моята гимназия.. След много години мълчане от моя страна относно чувствата ми към него,аз споделих с една приятелка,че страшно много го харесвам /да не кажа и по-силна дума/... Както и да е,няма смисъл да описвам всичко с детайлите но от 2 седмици сме заедно... Аз съм по-щастлива от всякога! Той беше мил с мен...
Обаче,от онзи ден се случват странни неща--- забрави за срещата ни,но каза,че не бил забравил,а майка му била паднала и трябвало да отиде с нея до болницата /възможно е/ Днес пак имахме среща преди училище,той отново не дойде и ми се оправда,че се бил успал... Всичко е възможно,таа че,може би за това мога да му повярвам.НО много пъти го хващам вече да ме лъже и то за абсолютните глупости :(
Днес го попитах директно дали иска да продължим да бъдем заедно.понеже от държанието му тези дни не си личи,че иска да е с мен.. През цялото си свободно време е с приятелите си,и почти не се сеща за мен.А когато си уредим някаква среща все става нещо и не идва...
Знам,че е възможно да не иска да е вече с мен,но искам да ми го каже..
Та въпроса ми е дали да му се обадя сега по телефона и да му кажа какво мисля или пък утре пак по време на училище...или да не го закачам... НО аз искам да знам истината ...



Моля дайте ми съвета си !!!

sfs
12-13-2007, 16:29
emi az nikoga ne bih storil kato nego.spored neme go K1SAII. PREDI TOI TEBE :)

trg_ahmed
12-13-2007, 16:32
Като момче ще ти кажа,че го остави малко да излиза с приятели с който си иска,по това което разказа подразбирам че иска малко почивка ,нормално е да ви отдъхне малко връзката след 1 седмица го попитай за среща ако тогава откаже го питай дали иска изобщо да е с теб :P

partychild
12-13-2007, 17:55
Една моя приятелка беше в същото положение... той никога не я търсеше и когато си уредят среща или ще каже че е зает или приятелите са му казали да не ходи :x толкова пъти го е чакала и когато го е питала кфо е станало той казва "бях с приятелите на кафе" и тя го пита а що не ми се обади да ми кажеш той и отговаряше "приятелите ми казаха да не ти се обаждам" ...... бахти нещото само се измачваше милата немисля че има смисъл да си с него защото само ще се измачваш :-# успех мила

maackata
12-13-2007, 18:27
Toi ne pravi nikvi jestove za teb takmo obratnoto togava kav smisala da go tarpi6 i da si s nego???Nikakav :!: 6te si nameri6 drug koito 6te ti dade mnogo za razlika ot sega6niq......

led_i_ogyn
12-13-2007, 20:11
Еми питай го бе какво само се чудиш...Ако иска да е с теб ще прави компромиси както и ти.Ако не - той губи. ;)

12-13-2007, 20:30
Не съм съгласна с вас!
Момчето,в началото ясно е показвало чувствата си.Бил е мил с момичето.Сега просто може да си има проблеми,и за това да се получава така...
Според мен,е най-правилно да поизчакаш малко и да си поговориш с него сериозно.Макар,че идеята на втората седмица да водите сериозни разговори,не е много добра... Но явно ти се нуждаеш, от това,макар той днес ясно да ти е заявил,че иска да е с теб...
Е,късмет,мила и дано скоро всичко ти се нареди по начина,който е най-добър за теб!!!
:smt007

ra4ence
12-13-2007, 21:15
Изчакай да видиш какво е мнението му по въпроса и тогав апредприемай каквото и да било. Въпросът не е в това кой кого ще зареже пръв,а в това да вземеш най-правилното решение,като узнаеш и неговата позиция :)

koalka
12-14-2007, 06:27
Какви са му проблемите?Да ходи с приятели на кафе и да излиза с приятели...наистина гооолееееми проблеми, хаха.Говори с него и сподели какво те притеснява, не може нищо да не каже.Поне да ти каже кога можеш да му се впишеш в графика, а не да си в неведение...