PDA

View Full Version : Проблем с езиците на компютъра ми



mimkata_7b
12-13-2007, 16:50
Molq vi se kajete mi kak da si pusna ezicite na kompa 6tottoo mi preinstaliraha windowsa i sq ne moa di si smenqm ezicite ;(;( kajeto mi kak moga da si gi varnaaa 8-[


Нарушение на т. 7 от правилата на форума! (от Ruthless)

MajeStic
12-14-2007, 08:41
Първо си дръпни това и го инсталирай, ако искаш фонетика:
http://www.data.bg/f.php?fid=3612017

След това:
http://i.data.bg/07/12/14/707394_orig.jpg

Sunrisee
12-15-2007, 21:24
Trqbva ti programa,mislq che neshto ot sorta na flex type se kazvashe ..

woshata
12-16-2007, 15:48
маллеее ква програма ви гони бе...тва си е от настройките в компа...влизаш в контрол панел и после там дет пише за езиците и след тва add other languages след тва ве4е мисля е ясно

MajeStic
12-16-2007, 17:14
маллеее ква програма ви гони бе...тва си е от настройките в компа...влизаш в контрол панел и после там дет пише за езиците и след тва add other languages след тва ве4е мисля е ясно

Първо това, което аз съм дал не е програма.
Второ, ако не си забелязал при чиста инсталация на Windows-а няма фонетика, а само кирилица.

mimkata_7b
12-22-2007, 10:19
Mislq 4e ne me razbrahte to4no ... Problema e 4e ne mi izliza ikonkata s ezicite na lenti4kata tam s skaipa i teq ne6ta ... A ina4e znam kak da si gi dobavqm :)

Greenish
12-22-2007, 11:29
маллеее ква програма ви гони бе...тва си е от настройките в компа...влизаш в контрол панел и после там дет пише за езиците и след тва add other languages след тва ве4е мисля е ясно

Първо това, което аз съм дал не е програма.
Второ, ако не си забелязал при чиста инсталация на Windows-а няма фонетика, а само кирилица.

Дам фонетиката трябва да си я изтеглиш,а към автора ->
Control panel->Date, Time, Language, and Regional Options->Regional and Language Options->Languages->Details...->Settings и отиваш най-отдолу при Preferences и цъкаш на Language bar и слагаш отметка на show the language bar on the desktop .Айде успех :D

D3Co
04-06-2008, 11:59
маллеее ква програма ви гони бе...тва си е от настройките в компа...влизаш в контрол панел и после там дет пише за езиците и след тва add other languages след тва ве4е мисля е ясно

Първо това, което аз съм дал не е програма.
Второ, ако не си забелязал при чиста инсталация на Windows-а няма фонетика, а само кирилица.

Дам фонетиката трябва да си я изтеглиш,а към автора ->
Control panel->Date, Time, Language, and Regional Options->Regional and Language Options->Languages->Details...->Settings и отиваш най-отдолу при Preferences и цъкаш на Language bar и слагаш отметка на show the language bar on the desktop .Айде успех :D
Или десен бутон на таскбара->тоолбарс->Language bar.

MakeMeLaugh
04-06-2008, 12:20
Офф стига сте обърквали момичето, то явно си е свинало на флекса

Трябва ти Flex Type + Key gen ;)

Choby85c35
04-09-2008, 12:02
МАЛЕЕЕ само като ви чета простотийте и се отчайвам ... Най- добре отиди на Start Menu/Control Panel/Add/remove programs Намираш въпросната програма FlexTipe и я деинсталираш . Влизаш в замунда и търсиш Phonetic NT изтегляш я , имаш 3 филе-а при който 1ня го инсталираш! след това отиваш в Control Panel /Regional settings даваш му да се покаже на toolbara от там натискаш десен бутон върху буквичките на езика даваш Settings и там кадето ти е български го сменяш с Phonetic NT и вече имаш 3 езика БДС / Engslish /Фонетика
След това рестартираш Компютъра и си готова
Аиде Успех Ако имаш въпроси убарни се кам мен с ЛС