PDA

View Full Version : Не знам как да се разделя с него...



BeautifulWorld
12-13-2007, 17:22
Запознах се с едно момче преди 3 месеца и половина. Той беше мил, сладък и... доста настоятелен, и така тръгнах с него. Още в началото запозна да ми казва, че ме обича, че никога преди не е изпитвал такива чувства към момиче... Аз не му отвръщах със същото, но след време и аз сякаш започнах да се влюбвам в него - и запознах да му казвам и аз, че го обичам. Живеем в различни градове, виждаме се все по-рядко... и сякаш тръпката изчезна. Не сме си казвали, че се обичаме от сигурно месец, вече не си пишем и не се чуваме толкова често. Не искам повече да съм с него. Но не знам как да скъсам - ами ако наистина ме обича, както твърдеше? Пък и сигурно ще се развика, той е малко избухливв, ще попита дали няма друг, ще каже "Нали уж ме обичаше!"... Не знам как да се справя с тази буря. Предишните пъти като съм се разделяла с някого е било супер кротко, без викове, оставали сме в сравнително добри отношения. На някой случвало ли му се е да се разделя с някого, и другия да се разкрещи, да започне да обвинява? На който му се е случвало - как се справи? Как потуши бурята или просто се разделихте като врагове? Не ми се иска да се получава така честно казано...

Valento
12-13-2007, 17:40
Значи...няма да е лошо да се видите някаде така на саме щом е избухлив да не ви слушат хората!После започвате да говорите какво става защо така се поучават нещата не бързай да късате това е най-лесното опитайте се да заздравите връската!Не бъразай да късате :cry:

dshiznit
12-13-2007, 17:51
Ауе не бързай газ ряз режиш и тфа е. Кажи му че вече не изпитваш същото като преди и време за край и точка. Щом сте от различни градове още по-добре обади му са и ако земе да вика затваряш.

ДАВАЙ СМЕЛО МУ КАЗВАЙ ЧЕ КЪСАТЕ

maackata
12-13-2007, 17:59
Az mislq , 4e trqbva da mu kaje6 ne6tata kakto sa to4no i qsno i tolkos.Opitai se da podhodi6 spokoino da mu obqsni6 kaji mu 4e mojete (stiga toi da jelae)da si ostanete priteli i tova e.Smqtam 4e nqma ni6to stra6no, ako si s nego ot nqma i kvo 6te e po-kofti. :?

ХрС
12-13-2007, 18:03
Ами виж сега, зяедно сте , а не се чувате по телефона, не се виждате и не си пишете. Това какво е ? ... Според мен му се обади и му кажи, че вече свичко е свършило и че това отношонеие (негово) спрямо теб не може да продължи. Обясни му, че е минало твърде много време през което не сте се чували и просто вече чувствата ти към него са охладнели. Обясни му го възможно така, че да не си помисли, че има друг и тем подобни. Късмет, а и щом е толкова избухлив, рядко понасаям някой да ми държи сметка, а да ми вика ДА НЕ ГОВОРИМ!

n0r4eto
12-13-2007, 20:51
Режеш! По телефона! Пък и при положение че не се чувате и пишете не може да ти каже: ама аз те обичам, ама аз искам да съм с тебе! Имала съм гадже "от разстояние" и знам за какво става въпрос. Ако толкова много те обичаше щеше да намира всевъзможни начини да се чувате и виждате колкото може по- често. А не дай си Боже с тоя избухлив тип продължите да се виждате и нещата се задълбочат, ами че той ше те убие ако му изневериш... Оттърви се докато е рано :evil:

ra4ence
12-13-2007, 21:07
Мацка,казваш му ,че не искаш повече да сте заедно,че нямате бъдеще. Обясняваш му причините и че няма смисъл от такава "връзка".
Не се притеснявай от "бурята",която ще предизвикаш. Биа съм в същата ситуация и даже се стигна до полиция и едни разправиииии.... Но всичко мина и отмина, и не съжалявам.
Така че- действай без да се замисляш !
8)

koalka
12-14-2007, 06:58
Дали ще останете в добри отношения, зависи от това как той ще приеме нещата.Ако се разсърди - най-вероятно ще му мине, но не е сигурно.Не може да си с него само, защото той те обича, а ти не го.Кажи му истината, пък каквото стане.

MajeStic
12-14-2007, 07:05
Момче съм. Имах връзка с момиче от друг град и при нас стана нещо подобно. Цялата връзка си беше екстра само 1 нещо не беше както трябва. Точно това... разстоянието. Не се виждахме достатъчно, за да останем толкова близки колкото би трябвало. При мен стана така, че познавах едно момиче, което искаше да е с мен и ми показваше какво всъщност си е връзка, в която можеш да си с дадения човек често и да си станете много близки. А на момичето от другия град просто и казах, че няма смисъл от такава връзка, че не се виждаме достатъчно и че има друго момиче, което не е само духом и по чата с мен.( разбира се се виждах с тази от другия град ). И какво става сега. Това момиче от другия град си има приятел при нея си и си е щастлива :---) Да знаеш занапред връзка от такова разстояние не е много приятна и не можеш да достигнеш голяма близост с такъв човек. Кажи му, че сте далече и точно тези неща, които написа в темата.

moon_flower
12-14-2007, 17:16
Ами аз го направих това преди няколко дена...Той си беше от друг град,не се виждахме и просто я нямаше тръпката...И понеже той искаше сериозна връзка,а това е практически невъзможно,аз му обясних,че аз не искам това.Много му стана гадно,май наистина ме обичаше,както в твоя случай,но едно разбрах...той искаше да съм директна с него.Така че просто му го кажи.Както и да му го кажеш,пак ще го боли.Обясни му,че просто тръпката между вас вече я няма,че километрите пречат и така .
Успех :)

Vladkoy
12-14-2007, 17:42
Магията е изчезнала, няма пеперудки в стомаха... По принцип момичетата нямат грешка в рязането .. :)

Аз съм на мнение, че хора на повече от 10 км един от друг не могат да бъдат заедно.

twix_91
12-14-2007, 18:44
Prosto my go kaji. Ne yvartaj i ne se podavaj na obejdeniqta koito moje da po4ne da ti govori. Ne se razkolebavaj osobeno ako si go re6ila. Kato e izbyhliv maj 6te e po-dobre po telefona da go napravi6. I nali znae6 "Любов на сила не става". Yspeh

AnIvAt
12-14-2007, 20:09
Магията е изчезнала, няма пеперудки в стомаха... По принцип момичетата нямат грешка в рязането .. :)

Аз съм на мнение, че хора на повече от 10 км един от друг не могат да бъдат заедно.

+1

BeautifulWorld
12-15-2007, 07:19
Благодаря на всички :) Ще давам смело, май няма друг начин...

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-15-2007, 09:33
Нагледах се вече на това как истинската любов вече се няма за нищо и "обичам те" се казва за "задрвей - здрасти"... Хора, мислете с главите си, а не със задните си части, преди да кажете нещо толкова силно като "обичам те", освен ако случайно просто не искате да се гаврите с другия! Изяснявайте се първо със себе си каквсо изпитвате, не така! Да не говорим, че за да обичаш един човек, това значи наистина много време да сте заедно, да познавате недостатъците на другия, и въпреки това чувствата ви да не се променят, да потъпквате себе си едва ли не, защото желаете щастието и благополучието на другия, това е! Пак повтарям, истинските дълбоки чувства идват с времето, с постепенното опознаване между двама души...

Fiola
12-15-2007, 10:06
Мила, съвсем, ама СЪВСЕМ естествено е да ти се развика при раздялата. Ако ги има чувствата се появява и болката, която повечето хора съумяват да изразят чрез гняв. Особено мъжете. Защото да плачеш за тях е срамно :/ Ако не го обичаш, просто му кажи: не се получи, съжалявам. Какво бъдеще има една връзка, която се крепи само на страха от това да не нараниш другия, или пък да не ти се развика?! Това не е връзка, това е изтезание, защото и двамата бавно си изсмуквате щастието един на друг. Просто стисни зъби, събери кураж и кажи "Край". И... Успех :)

Fiola
12-15-2007, 10:11
Магията е изчезнала, няма пеперудки в стомаха... По принцип момичетата нямат грешка в рязането .. :)

Аз съм на мнение, че хора на повече от 10 км един от друг не могат да бъдат заедно.
Мне съм съгласна. Ако има любов значи има и доверие. Зависи от това колко силни и искрени са чувствата. И моля ти се... България е малка, да не говорим за градовете. Не винаги подходящия човек живее до задника ти...

BeautifulWorld
12-15-2007, 11:13
Магията е изчезнала, няма пеперудки в стомаха... По принцип момичетата нямат грешка в рязането .. :)

Аз съм на мнение, че хора на повече от 10 км един от друг не могат да бъдат заедно.
Мне съм съгласна. Ако има любов значи има и доверие. Зависи от това колко силни и искрени са чувствата. И моля ти се... България е малка, да не говорим за градовете. Не винаги подходящия човек живее до задника ти...
Имала ли си връзка с човек, който живее далеч? Да, съгласна съм, че може да имаш връзка с човек, който живее далеч, но е 100 пъти по-трудно. Далеч от очите, далеч от сърцето, нали знаеш :) Трябва наистина много много да се обичате.

Fiola
12-15-2007, 11:19
Магията е изчезнала, няма пеперудки в стомаха... По принцип момичетата нямат грешка в рязането .. :)

Аз съм на мнение, че хора на повече от 10 км един от друг не могат да бъдат заедно.
Мне съм съгласна. Ако има любов значи има и доверие. Зависи от това колко силни и искрени са чувствата. И моля ти се... България е малка, да не говорим за градовете. Не винаги подходящия човек живее до задника ти...
Имала ли си връзка с човек, който живее далеч? Да, съгласна съм, че може да имаш връзка с човек, който живее далеч, но е 100 пъти по-трудно. Далеч от очите, далеч от сърцето, нали знаеш :) Трябва наистина много много да се обичате.
Обстоятелствата са такива, че сега в момента имам връзка с човек който е далеч. И не, не е в Сандански, другия край на България, а в Америка. Затова мога да ти кажа, че да - трудно е, но ние сме заедно, обичаме се и ако се разделим причината надали ще е в разстоянието... :)

Iv4eTy
12-15-2007, 11:28
То вие не се виждате, не се чувате даже и чат няма... според мен м/у вас всичко е приключило ... Обаждаш му се или излизате и му казваш всичко,което написа тук. Ако ти се развика можеш спокойно да му кажеш защо са ти истинали чувствата ... не си виновна само ти, той ако те обичаше толкоз колкото е казвал е щял да се опитва да поддържате връзка, дори по телефона...

Vladkoy
12-15-2007, 11:44
Магията е изчезнала, няма пеперудки в стомаха... По принцип момичетата нямат грешка в рязането .. :)

Аз съм на мнение, че хора на повече от 10 км един от друг не могат да бъдат заедно.
Мне съм съгласна. Ако има любов значи има и доверие. Зависи от това колко силни и искрени са чувствата. И моля ти се... България е малка, да не говорим за градовете. Не винаги подходящия човек живее до задника ти...
Имала ли си връзка с човек, който живее далеч? Да, съгласна съм, че може да имаш връзка с човек, който живее далеч, но е 100 пъти по-трудно. Далеч от очите, далеч от сърцето, нали знаеш :) Трябва наистина много много да се обичате.
Обстоятелствата са такива, че сега в момента имам връзка с човек който е далеч. И не, не е в Сандански, другия край на България, а в Америка. Затова мога да ти кажа, че да - трудно е, но ние сме заедно, обичаме се и ако се разделим причината надали ще е в разстоянието... :)

Мацко, не всичко е доверие. Важното е да общувате истински! Как общувате ? Чатате си ? Правите телефони сметки за стотици левове и после се хвалите с това ? Не. Това не е любов .. за мен не може да бъде.

Само да питам.. колко често се виждате, как изразявате любовта си?

Fiola
12-15-2007, 11:52
Магията е изчезнала, няма пеперудки в стомаха... По принцип момичетата нямат грешка в рязането .. :)

Аз съм на мнение, че хора на повече от 10 км един от друг не могат да бъдат заедно.
Мне съм съгласна. Ако има любов значи има и доверие. Зависи от това колко силни и искрени са чувствата. И моля ти се... България е малка, да не говорим за градовете. Не винаги подходящия човек живее до задника ти...
Имала ли си връзка с човек, който живее далеч? Да, съгласна съм, че може да имаш връзка с човек, който живее далеч, но е 100 пъти по-трудно. Далеч от очите, далеч от сърцето, нали знаеш :) Трябва наистина много много да се обичате.
Обстоятелствата са такива, че сега в момента имам връзка с човек който е далеч. И не, не е в Сандански, другия край на България, а в Америка. Затова мога да ти кажа, че да - трудно е, но ние сме заедно, обичаме се и ако се разделим причината надали ще е в разстоянието... :)

Мацко, не всичко е доверие. Важното е да общувате истински! Как общувате ? Чатате си ? Правите телефони сметки за стотици левове и после се хвалите с това ? Не. Това не е любов .. за мен не може да бъде.

Само да питам.. колко често се виждате, как изразявате любовта си?
Съгласна съм, че не всичко е доверие. А ти чети по-внимателно - в момента обстовтелствата са такива, че той е там. След 3-4 месеца ще е тук. А дотогава - връзки от разстояние съществуват, поне за мен ^-^ И да за него съм готова да правя звездни сметки по телефона :-P

AiKaTa
12-15-2007, 12:10
защитавай интересите си!не искаш да си с него и толкова.кажи му го как ще реагира си е негов проблем! ти имаш собствен живот и неможеш да го раководиш от исканията на другите! просто му кажи,че не е същото ии толкова ;)

Vladkoy
12-15-2007, 12:12
Магията е изчезнала, няма пеперудки в стомаха... По принцип момичетата нямат грешка в рязането .. :)

Аз съм на мнение, че хора на повече от 10 км един от друг не могат да бъдат заедно.
Мне съм съгласна. Ако има любов значи има и доверие. Зависи от това колко силни и искрени са чувствата. И моля ти се... България е малка, да не говорим за градовете. Не винаги подходящия човек живее до задника ти...
Имала ли си връзка с човек, който живее далеч? Да, съгласна съм, че може да имаш връзка с човек, който живее далеч, но е 100 пъти по-трудно. Далеч от очите, далеч от сърцето, нали знаеш :) Трябва наистина много много да се обичате.
Обстоятелствата са такива, че сега в момента имам връзка с човек който е далеч. И не, не е в Сандански, другия край на България, а в Америка. Затова мога да ти кажа, че да - трудно е, но ние сме заедно, обичаме се и ако се разделим причината надали ще е в разстоянието... :)

Мацко, не всичко е доверие. Важното е да общувате истински! Как общувате ? Чатате си ? Правите телефони сметки за стотици левове и после се хвалите с това ? Не. Това не е любов .. за мен не може да бъде.

Само да питам.. колко често се виждате, как изразявате любовта си?
Съгласна съм, че не всичко е доверие. А ти чети по-внимателно - в момента обстовтелствата са такива, че той е там. След 3-4 месеца ще е тук. А дотогава - връзки от разстояние съществуват, поне за мен ^-^ И да за него съм готова да правя звездни сметки по телефона :-P
Малко или много това променя нещата, въпреки че 4 месеца са много време. Като пристигне искам да ми пишеш и да ми кажеш дали си още на това мнение.

Стига сме писали, че момичето ще ни се обиди :>

Fiola
12-15-2007, 12:17
Магията е изчезнала, няма пеперудки в стомаха... По принцип момичетата нямат грешка в рязането .. :)

Аз съм на мнение, че хора на повече от 10 км един от друг не могат да бъдат заедно.
Мне съм съгласна. Ако има любов значи има и доверие. Зависи от това колко силни и искрени са чувствата. И моля ти се... България е малка, да не говорим за градовете. Не винаги подходящия човек живее до задника ти...
Имала ли си връзка с човек, който живее далеч? Да, съгласна съм, че може да имаш връзка с човек, който живее далеч, но е 100 пъти по-трудно. Далеч от очите, далеч от сърцето, нали знаеш :) Трябва наистина много много да се обичате.
Обстоятелствата са такива, че сега в момента имам връзка с човек който е далеч. И не, не е в Сандански, другия край на България, а в Америка. Затова мога да ти кажа, че да - трудно е, но ние сме заедно, обичаме се и ако се разделим причината надали ще е в разстоянието... :)

Мацко, не всичко е доверие. Важното е да общувате истински! Как общувате ? Чатате си ? Правите телефони сметки за стотици левове и после се хвалите с това ? Не. Това не е любов .. за мен не може да бъде.

Само да питам.. колко често се виждате, как изразявате любовта си?
Съгласна съм, че не всичко е доверие. А ти чети по-внимателно - в момента обстовтелствата са такива, че той е там. След 3-4 месеца ще е тук. А дотогава - връзки от разстояние съществуват, поне за мен ^-^ И да за него съм готова да правя звездни сметки по телефона :-P
Малко или много това променя нещата, въпреки че 4 месеца са много време. Като пристигне искам да ми пишеш и да ми кажеш дали си още на това мнение.

Стига сме писали, че момичето ще ни се обиди :>
Хахахахахахах, радваш ме, пич :D Ок, ще ти се обадя след 4 месеца :) Ани не се сърди, млъкваме, млъкваме ^-^;

BeautifulWorld
12-17-2007, 16:26
Fiola, пожелавам ти и занапред връзката ви да се запази, щом те прави щастлива.
Моята вече приключи. По телефона за 2 минути. Аз едва говорих и толкова. Когато ми е било наистина приятно с един човек, после ми е трудно да се разделя с него. Не е като едни олиготак, с който излизах 2 седмици лятото и който мислеше с долната си глава - него го зарязах без да ми мигне окото. Сега не се получе точно както очаквах - нямаше викове и обвинения, само дежурното "Да не си си харесала друг?", както при всяко спречкване. Защо не ми вярва? Аз дори не съм пожелавала да целуна друг, камо ли да съм го направила. Важното е, че го направих - страх, треперене... но го направих. По-добре е така, отколкото да го лъжа. Благодаря на тези, които писаха в темата, за помощта :) Дано не ми се налага често да го правя това с късането.

FreAk`OuT``
12-17-2007, 19:29
Хахах като се замисля реално си малко наивна..Мислиш,че те обича и ще му е много кофти като го скъсаш,ама помисли малко ако толкова много те обичаше колкото твърди защо тогава почти сте спрели контакт един с друг? Стига си се заблуждавала било каквото било дори не си мисли,че сте заедно.. И не си мисли че като го скъсаш ще му е гадно защото очевидно си играе с теб ;]