PDA

View Full Version : Къде могат да ми направят точно такава прическа?? Влез...



NekosiSI
12-13-2007, 17:34
Къде могат да ми направят точно такава прическа?? Не е нещо особено...ама не искам при кварталните фризьори... :smt001


Припоръчайте ми някъде..където 100% могат да ме направят така.....

http://flabbergasted2.files.wordpress.com/2007/07/david-beckham.jpg

ПП Мойта коса е кестенява..м не тъмно руса като на Бекъм..

oTPoBHa
12-13-2007, 17:42
тоя педал е решил, че може би ще увеличи педалското си излъчване ако се изруси.. и ето, резултатът е налице.. сега всички искат да са като него..

читави момчета не останаха.. :roll:

marin4itu
12-13-2007, 18:53
тоя педал е решил, че може би ще увеличи педалското си излъчване ако се изруси.. и ето, резултатът е налице.. сега всички искат да са като него..

читави момчета не останаха.. :roll:

nap1lno sam s1glasna

ra4ence
12-13-2007, 21:37
Ако не се изрусяваш - тичай при фризьор :)
Писна ми да гледам момчета с кичури,момчета с педалски сладникави прически.

zloto
12-14-2007, 05:16
Сигурна съм, че навсякъде могат да ти я направят, като гледам вече всяко второ момче е с такава прическа :-o

Madness
12-14-2007, 11:15
Абсолютно всеки би могъл

BoЯе
12-14-2007, 15:51
http://flabbergasted2.files.wordpress.com/2007/07/david-beckham.jpg

Beckam RuLLz 8)
P.S. колкото и да имитирате Беки няма да го настигнете :P Аз за тва вместо да го имитирам хващам ножицата пред огледалото и сам си прая луди прически.BTW след време гледам такива като тебе искат като моята прическа и почват да ме имитират 8)

Pliushi
12-14-2007, 16:53
xaxaxa trima syiuchenici imam s takava pricheska ... tichai pri frizior ne e nikak trudno da se postigne tova ..

JuS7^YourS
12-14-2007, 18:32
сладък е тоя Бекъм, и що да не са останали читави момчета??? Тва че вкуса на някой е по-различен, не го прави по-малко ценен. По темата - навсякъде могат да ти я направят, ти само обясни какво искаш.

Exothermic
12-14-2007, 20:14
Къде могат да ми направят точно такава прическа?? Не е нещо особено...ама не искам при кварталните фризьори... :smt001


Припоръчайте ми някъде..където 100% могат да ме направят така.....

ПП Мойта коса е кестенява..м не тъмно руса като на Бекъм..
Така и аз мога да те подстрижа.. :?

sLaDkA_GrEsHkA
12-16-2007, 19:15
Ако не се изрусяваш - тичай при фризьор :)
Писна ми да гледам момчета с кичури,момчета с педалски сладникави прически.

:grin:

Maimunche_f
12-17-2007, 12:39
Ми то не изглежда голяма философия....
Иначе...прическата ми се вижда супер тъпа и никак не ми допада :?

Seducti0n
12-17-2007, 19:45
Хехе,ти както си го сътворил това заглавие,ще си помисли някой,че бална прическа искаш. :-D

В действителност,наистина не е нещо,кой знае колко сложно.На места малко по-късо, на други по дълтичко,леко гребенче,стилизиращи продукти и си муцка. :)

Всеки фризьор би ти направил подобна пострижка.Зависи, колко парички си сколенен да отделеиш.Нали се сещаш обаче,че по-лъскавките салони и по-соленко взимат.Така,че ако не си паралия,не пренебрегвай и кварталните фризьолски салони.Успех.Дано се харесаш. :)

Loshotia
12-18-2007, 06:08
Eла при мене,и аз ще мога това да направя.

Послепис: абе тея момченца, поне в София си ги гледам- много педалска визия- некви дълги коси и отгоре къса коса..абе не мога да го обясня ама е гадно :-&

oTPoBHa
12-18-2007, 06:44
.. щото днеска е на мода
педераската порода..

*SwEeTy_KiTtY*
12-18-2007, 06:52
.. щото днеска е на мода
педераската порода..
Е тва мнение ме разби! :-D :-D :-D :grin: Но oTPoBHa е напъъъълно права!

А по темата-че що кварталните фризиори да не могат да ти напраят такава причОска?! 8)

Dydito
02-20-2009, 07:31
абе т'ва дето казвате,че и кварталните фризьори могат да му я направят не е точно така..зависи от фризьора!Ако иска да стане max добре по-добре да отиде при някой професионалист.Е,вярно,че ще му вземат повече пари,но ако толкова много я иска-ще ги прежали :)

elsy
02-20-2009, 08:23
Чет Дек 13, 2007 9:34 pm
Човека отдавна си се е подстригал 8-)

SunSmile
02-20-2009, 09:44
Аз до колкото разбрах не искаш да се изрусяваш, а да имаш тая форма? самата прическа ако я занесеш на снимка на цветен принтер или я покажеш от телефона си, могат да ти я направят. По - сигурно е да покажеш точно какво искаш, защото може да не обясниш правилно или да те разберат правилно.
А ако искаш да имаш и тоя цвят... според мен е къна, а не боя :)

И между другото (с риск да отнеса много майни) на мен тази прическа като форма ми харесва. Няма значение на какъв свят коса се прави. Не мисля, че е п*дераска или каквато и да било..... На мен ми харесва :)

varnen4e
02-20-2009, 12:55
тоя педал е решил, че може би ще увеличи педалското си излъчване ако се изруси.. и ето, резултатът е налице.. сега всички искат да са като него..

читави момчета не останаха.. :roll:

YouCantStopMe
02-20-2009, 16:52
Ако не се изрусяваш - тичай при фризьор :)
Писна ми да гледам момчета с кичури,момчета с педалски сладникави прически.

:grin:

ДА

ira90
02-20-2009, 18:03
Къде могат да ми направят точно такава прическа?? Не е нещо особено...ама не искам при кварталните фризьори... :smt001


Припоръчайте ми някъде..където 100% могат да ме направят така.....

http://flabbergasted2.files.wordpress.com/2007/07/david-beckham.jpg

ПП Мойта коса е кестенява..м не тъмно руса като на Бекъм..

Бихти препоръчала да отидеш в "Арлет" или "Дима стил".Там са все специалисти, може да ти вземат по-скъпо отколкото при "кварталните ти фризьори", но поне няма да съжаляваш.Успех !!! :-)