PDA

View Full Version : Искам мнение само от females



Winstrol
12-13-2007, 20:46
преди когато бях по-малък бях откачалка много много не ми пукаше и правех доста дивотии и глупости (кефне ми вечер, хвана мотора през нощта и духна нанякъде) в последствие обаче обстоятелствата се промениха както и аз - станах по отговорен, замислен и уравновесен -понякога толкова че чак се изумявам на себе си. Имаше история с едно момиче в тоя първия период, то наистина доста ме харесваше и тн.. нещата обаче се пообъткаха и скъсахме доста жестоко => станах още по замислен и донякъде затворен. преди около 1 месец и половина тя ми каза че все още има чувства към мен, моито обаче бяха изтинали. както и да е реших да си дадем шанс и открих че все още нещо е останало, но чувствам че тя се чуди защо съм друг. Когато излезем рядко отваряме някоя наистина смислена тема защото мен ме вълнуват работата, заплащането, какво ще стане с мен (университет и тн евентуално), ученето а тя си живее в свой друг до голяма степен безгрижен свят.
как вие бихте реагирали на образ като мен момичета :-s
смисъл не искам да я загубя но докато не си създам една донякъде сигурна ситуация не мога да съм отпуснат, боя се че не може тя да ме разбере, опитах се да и го намекна но не обичам да говоря за проблеми и грижи...

Blab
12-13-2007, 20:54
Тея неща намекват ли се? Не знаех.
Гониш кариера. Искаш да се реализираш. Искаш бъдеще.
Просто й го кажи!

Как гледам на хора "като теб"?
Уважавам ги. Не съм снобка, но не бих си имала работа с безхарактерен и безперспективен тип.

ra4ence
12-13-2007, 20:57
Пич, казваш всичко в прав текст. Не си убил човек, просто сподели какво те мъчи и вълнува :)
Иначе и двамата се самоизмъчвате :)

n0r4eto
12-13-2007, 21:01
Ами ако разликата в годините ви е по големичка това е нормално явление.Нормално е да порастваш и да не те вълнуват детските дивотии и да се тревожиш и вълнуваш от по важни в момента неща... И тя ще порасне и ще почне да мисли за неща които наистина са от значение. Тук идва момента, в който трябва да прецениш държиш ли толкова на нея че да я търпиш докато "порасне"? А пък след като тя е влюбена в предишния ти "аз" нищо чудно да не и хареса новия ти "имидж"...

Winstrol
12-13-2007, 21:06
1 година разлика...

Wrathchild
12-14-2007, 05:13
Да ти кажа предпочитам такива момчета, пред лигльовци, на които целта им е да отидат в близката кръчма и да се напият...
Уважавам хора, които знаят какво искат от живота си и се опитват да го постигнат!

koalka
12-14-2007, 06:17
Кажи й го направо!Това не може да се намекне.Ако й намекнеш чрез държанието си, тя ще реши, че абсолютно никакви чувства нямаш.Просто се разделяте и това е.Дали бих харесала образ като теб?Зависи от много неща...Но, ако ми кажеш такова нещо от сорта на "важни са кариерата и работата" ще се разделим и няма да досаждам.Може би и няма да ти се обадя, докато ти не го направиш.

slun4ice_90
12-14-2007, 06:56
Кажи й го направо!Това не може да се намекне.Ако й намекнеш чрез държанието си, тя ще реши, че абсолютно никакви чувства нямаш.Просто се разделяте и това е.Дали бих харесала образ като теб?Зависи от много неща...Но, ако ми кажеш такова нещо от сорта на "важни са кариерата и работата" ще се разделим и няма да досаждам.Може би и няма да ти се обадя, докато ти не го направиш.10x ;-)

sapphirr
12-14-2007, 07:01
ако тя не те иска...аз те зимам в нас :D :D :D ...така,сега сериозно-промяната ти е за добро,целите и амбициите-още пове4е.обясни какво искаш,говорете и за нея и за теб ,а не търсете общи теми (такива трудно се намират).ако видиш ,4е ефекта е 0,концентрирай се върху това,което е по-важно за теб.

XXX_f
12-14-2007, 07:07
не се впрягаи толкова много в тези неща като кариера, защото сега си мислиш: "така ще е известно време, докато имам добра заплата" да ама не, после ще искаш още и още.Няма лошо в това да искаш кариера и да се постараеш за това, но съвет от мен, недей да загурбваш любовта заради това не ставаи скучен тип.

neusan88
12-14-2007, 07:17
здравей Пич!ти наистина заслужаваш мойто уважение!незная на колко години си но виждам че мислиш доста добре и наистина си много повече от поне 1/2 от мъжете на планетата!(де да беше такъв и моя...).
Та на темата - твойта мацка предполагам осъзнава промяната в теб но може би се притеснява да не би да е просто някаква роля която играеш...или просто се държи толкова "детски" защото смята че на теб това ти допада(поне за предишното ти "аз").
моя съвет е да седнеш и да й обясниш че искаш сериозни неща и всичко което каза тук във форума да и го кажеш...мисля че тя ако наистина държи на теб ще е най щастливата мацка на тая земя.
П.с. Малко са хората като теб които могат да признаят грешките си и най вече да кажат че са готови да се борят за едно момиче!

kifla
12-14-2007, 07:20
Хм... според мен точно сег аизобщо май не знаеш какво искаш - хем те интересува работата,парите хем пък не искаш да я изгубиш!За такива полужения хората са измислили компромисите ;-) Ако си наистина отговорен и пораснал ще можеш да съчетаеш приятното с полезното!Успех! \:D/

kotity
12-14-2007, 07:24
По този начин, по който се описваш на мен лично мн ми харесваш :oops:

Winstrol
12-15-2007, 12:20
kifla при мен няма компромиси! няма такава опция, не трябва да има. на 18 съм. когато излизам с нея не мога просто да поискам 20 лева от нашите, някак си не го чувствам правилно. работя за един пенсионер англичанин, пиша кандидатстуденстки теми, ходя 4 пъти на фитнес и тн.. нямам много време. А и чувствам че преждевременно съзрях психически някак си, наистина от човека който бях преди няма следа почти. А и парите не мисля да си ги харча сам а с нея!!! Иска ми се да ме приемат в университета, да си намеря постоянна работа и да мога да си позволя всяка свободна минута да съм с нея. Но може да се прецака сичко защото усещам че тя почва да се "дърпа" а никак не ми се иска да я вкарвам в моите проблеми. ако и кажа точно това което казах на вас тя би си помислила че го казвам просто така и тн.

Victorya
12-15-2007, 12:54
Толкова болезнено позната ми е историята,че чак ми се доревава като чета.Поговори с нея.Винаги съм била на мнението,че всички сме хора-все ще се разберем някак си.И дано не е толкова глупава,че да те зареже-няма какво повече да иска-ти си целенасочен,всеотдаен....къ е се скриха мъжете като теб?! :(

Exoras
12-15-2007, 16:34
Тая тема не знам защо пише замо за фимейлс. Момчетата/мъжете могат да си направят доста сериозни изводи от ситуацията на автора. Моите адмирации, аз също съм тръгнал по твоя път и мисля, че това може ад ни носи само активи и ползи, така че съвет от мен (22 м) ако приемаш, разбира се - не се отклонявай от ПРАВИЛНИЯ път заради хора, които не те разбират или се опитват да те отбият оттам. Гледай право напред, към собственото си бъдеще и ти пожелавам много успехи занапред в личната и професионалната сфера!

Поздрави :) И както виждаш, че и хора като нас стават по-ценени от женската част ( а и според мен получават уважение и от мъжете), което според мен може само да те радва. =D>

JuS7^YourS
12-15-2007, 17:05
аз лично обичам момчета, които мислят за по-нататък, имат някакви интереси, така че на образ като теб бих реагирала съвсем нормално. Колкото до момичето, не би трябвало решението ти да учиш и да имаш работа и пари да и попречи да те обича.