PDA

View Full Version : Проблем с Movie Maker



BadLord
12-14-2007, 00:08
С тая програма винаги имам проблеми. На стария ми компютър работеше що годе добре, ама като го смених и почна да се прецаква. Първо като направех клип и не можех да видя какво е станало, само като го запишех, можех да го гледам. Изтрих програмата и я свалих наново, но пак имаше същия проблем. Сега пък се опитах да направя клип, слагам снимки, песни и по едно време ми изписва Send Error Report и Don't Send Как да го оправя? :-k 8-[

MajeStic
12-14-2007, 08:26
Много нестабилна програма. Програмата не работи добре с някой кодеци и за това ти излиза и това "Don't Sent...". Лично ти препоръчвам да си потърсиш друга подобна програма :)

BadLord
12-14-2007, 17:51
Свалих си VirtualDub, но ми е по-сложна. Просто съм свикнал с Movie Maker. А какво искаш да кажеш за кодеците. В момента съм с ACE Mega Codec Pack. Да ги сменя ако трябва? :)

MajeStic
12-14-2007, 21:29
Свалих си VirtualDub, но ми е по-сложна. Просто съм свикнал с Movie Maker. А какво искаш да кажеш за кодеците. В момента съм с ACE Mega Codec Pack. Да ги сменя ако трябва? :)

Не вярвам да се оправи, ако ги смениш. Просто програмата не работи с някой кодеци като хората. Има много по-хубави и толкова лесни програми като Movie Maker-а... попитай из форума сигурен съм, че има предостатъчно хора, които използват такива програми :)

Ruthless
12-14-2007, 21:34
Относно VirtualDub, виж това може да ти е полезно - http://softvisia.com/forums/index.php?showtopic=585&st=0&start=0

IrReplacaBle
12-15-2007, 19:37
Защо не пробваш с DVdPhotoSlideShow Хубави неща се получават с нея :)