PDA

View Full Version : Харесвам го, а той има сериозна връзка...



Adelina
12-14-2007, 00:18
случва се нещо много лошо с мен!
влюбена съм в едно ужасно мило момче, проблема е че той има доста серизона връзка!
уж бяхме само приятели... общи познати, партита и т.н. много ми допадна като характер страхотен е наистина. усетих че нещо при мен не е наред преди няколко вечери когато се засякохме по случайност, в момента в които стоях пред него аз се разтреперих и изпуснах телефона си. тези дни постоянно мисля за него. подхвърляме си по някога разни намеци и така нататък, аз го искам ужасно много стигнах до този извод тази нощ! но ме притеснява факта че... все пак има сериозна връзка! какво да правя? когато сме някъде заедно (с много общи пзонати например) и общувам с него аз постоянно търся контакт, допир до него. веднъж ме държа почти цяла нощ за ръката и това ме зарадва много. знам че може би не би направило впечатление на друг но на мен-да! обичам да ме гушка, за6тото той го прави често когато сме заедно (а ако знаеше само как обожавам да го прави). помогнете ми какво бих могла да направя?? :cry: :cry: :cry:
"подари ми" песента на john secada-another day without you, защтото разбра че ми е любима и ми каза "дано когато я слушаш понякога да се сещаш и за мен" :-k :-k какво ще правя сегаааааааааааа H-E-L-P-H-E-L-P

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

salama
12-14-2007, 03:00
Moq savet e da ostavish momcheto nqma smisal da gi zkarvash s priqtelkata my zashoto tova sa kyrvenski raboti #-o ako momcheto te haresva i priqtelkata my e omraznala moje da q zareje.Trqbva da reshi dali teb she gyshka ili neq sledvashiq pat my go kaji tova.A moje samo ot priqtelsko 4yvstvo da ta gyshne sho pak da ne az sam vijdal priqteli koito postoqno gyshkat tqhni priqtelki ama nisho ne zna4i :lol: :lol: :lol: :lol:

zori7o
12-14-2007, 05:10
Мила наистина остави момчето намира!Постави се в тази ситуация ти на мястото на приятелката му.Как ще се почувстваш ти?Дали на нея и е приятно той да те държи да ръката, да те гушка?Пробвай се да го забравш избягваи това да търсиш само неговата компания!Има и други момчета по тозо свят!

ani4ka_bani4ka
12-14-2007, 05:59
абе, според мен това момче определено те харесва, въпросът е дали наистина искаш да се занимаваш с такива "курвенски работи" /да крадеш чужди гаджета/, дали ще седиш и ще чакаш той да вземе решението, коя от двете ви иска, или ще преодолееш чувствата си и ще продължиш напред

kael
12-14-2007, 06:11
на колко години си давам ти 14 (най много)

koalka
12-14-2007, 06:14
За жалост нищо не можеш да направиш.Явно и той те харесва(не знам до каква степен), но не иска да жертва връзката си заради теб.Това, което изпитва към нея може да е много силно, не знам.Просто го остави.Знам, че ти е трудно, но какво друго можеш да направиш?

bungle
12-14-2007, 06:39
Знаете ли, може би не е "курвенска работа". Може наистина да си допадат перфектно. Може пък да се получи нещо между тях, но това е негово и нейно решение. Те си избират какво да направят. Той е толкова виновен колкото и тя - той и държи ръката по цяла нощ, той я гушка... Ебаси, аз имам приятели със сериозни връзки и като се видим се здрависваме, нещо да се потупаме, ама чак по цяла нощ да се държим за ръчички?? Втф,ТОЙ и прави намеци, тя му отвръща.. Значи нещо куца във връзката му ИЛИ е намерил точния човек за него.

Аз ако бях щях да се оставя по течението, каквото трябва ще стане.
Успех. :smt007

Mr.bEps
12-14-2007, 06:39
Moq savet e da ostavish momcheto nqma smisal da gi zkarvash s priqtelkata my zashoto tova sa kyrvenski raboti #-o ako momcheto te haresva i priqtelkata my e omraznala moje da q zareje.Trqbva da reshi dali teb she gyshka ili neq sledvashiq pat my go kaji tova.A moje samo ot priqtelsko 4yvstvo da ta gyshne sho pak da ne az sam vijdal priqteli koito postoqno gyshkat tqhni priqtelki ama nisho ne zna4i :lol: :lol: :lol: :lol:

точно така, недей да го закачаш... все пак каза, че е мило момчето и може да неиска да ти казва в директен тон, че не те иска #-o

bungle
12-14-2007, 06:45
Да бе, ама приятелите не пращат любими песни и не казват "Надявам се да си мислиш за мен, докато я слушаш" :-o
Момчето ФЛИРТУВА с нея.
Може и за бройката да я иска, кой го знае.
Недей да водиш сериозни разговори с него ЗАСЕГА.

taffyy
12-14-2007, 06:57
Ловиш го за ушите усамотявате се казваш за чъствата защото най-боли от несподелена любов.Той ще реши кое е правилно за него дали да е с теб или да е с другото момиче само внимавай да не с двете :>

MakeMeLaugh
12-14-2007, 07:28
Да бе, ама приятелите не пращат любими песни и не казват "Надявам се да си мислиш за мен, докато я слушаш" :-o
Момчето ФЛИРТУВА с нея.
Може и за бройката да я иска, кой го знае. Иима си все пак пр-ка, а флиртува с друга.. хмм
Недей да водиш сериозни разговори с него ЗАСЕГА.

+1

Бързата работа срам за майстора ;).
Пък и ако двама си имат хубава връзка.. не се намесвай.. поне засега. Хем и ти ще разбереш какво искаш, щото според мен още не знаеш.. :)

kifla
12-14-2007, 07:45
този пич определено флиртува,явно приятелката му вече му е писнала и той търси нещо по-ново в мацката....но съвет от мен: По-добре си траи той да направи първата крачка ,а не ти!И не говори за чувствата си все още! \:D/

alex4o
12-14-2007, 09:36
той определено флиртува с теб,,ноо не мисля,че приятелката му му е омръзнала,просто от време на време мисля,че всяко момиче/момче със сериозна връзка може да изпита някакво влечение към друг/а но не мисля,че ти трябва да се месиш и да проваляш връзката им,той ако не я обича вече и иска да е с теб ще направи много повече от това,което е направил до сега ;)

ra4ence
12-14-2007, 10:13
Хм.. Поговори с него откровено. Може би наистина търси нещо различно и е смао временно,но може и да си търси друго момиче и след като /те е намерил/ го намери да скъса с неговата.
Определено трябва да си изясните ситуацията очи в очи

sasha_90
12-14-2007, 10:16
По-добре остави момчето намира.

SINDEL
12-14-2007, 11:19
Хмм.. аз определено съм съгласна с Бънгъл. Моми4ето не е виновно. Мом4ето я сваля, прави й намеци. Тя нито е тръгнала да разваля връзката му, нито да го краде, нито нищо.. Просто го харесва..
Виж, мили4ка, явно е, 4е мом4ето има някакви симпатии към теб, ина4е нямаше да се държи така. Може би оба4е все още не е наясно дали иска да е с теб, или иска да си остане със сегашната приятелка. Ти.. ами ти не трябва да насилваш нещата. Остави ги както са, в някакъв момент все нещо ще се слу4и. Гадно би било да се опитваш да ги разделиш, но не мисля, 4е ти трябва да се жертваш един вид и да прекъсваш сякакви контакти с мом4ето. Времето ще си покаже дали ще се съберете или не :) Айде и успех

ice_f90
12-14-2007, 11:23
здрасти парво искам да ти кажа ами из4акаи да мине малко време спе4елиго като приятел и за миг се осамоти и разбере 4е не може да живее без теб влес му подкожата образно казано нз ти на колко си нито тои но повярваи по добре приятели отколкото като му каже6 сега тои да те отбласне и да не иска пове4е ни6то и да не ти говори аз ли4но да си кажа имам такав слу4аи от това лято а не сам малка ве4е сам по4ти на 18 запознах се с едно едно мом4е което е на 22 мн мило, мн добро но след като се запознахме не бях ме се 4ували пове4е от месец аз намерих номера му и му се обадих да го 4уя а през циялото време знаех 4е си има сериозна приятелка но му казах 4е искам да си останем приятели 4е друго не тарся от него наистина спе4елих един мн добар приятел които мн оби4ам и даржа на него немога да отрека имам 4увства към него но знам 4е и тои има само 4е го е страх нз за6то а 4увствата му към мен се усе6тат за6тото сме откровени един спрямо друг и знам 4е не оби4а моми4ето с което в момента но жапреки е с нея не с мен но аз му давам савети подкрепям го и маи наистина жлезнах под кожата му и тожа го осетих но сме само приятели :))не сам мн доволна но поне съм му една от най - добрите приятелки т.е. единствената :)) дано да съм ти помогнала

Icko_pld
12-14-2007, 13:38
NE se izma4vai tolkova mnogo moje da nameri6 i nqkoi po dobar ot tozi :-#

mickelangelo
12-14-2007, 19:44
В най добрия случай .. ще зареже приятелката си заради теб .. а после .. ще спиш ли спокойно като знаеш че като види някоя друга ще остави теб ... ти решаваш ... ако наистина много ти харесва действай говори с него

n0r4eto
12-14-2007, 19:51
Знаете ли, може би не е "курвенска работа". Може наистина да си допадат перфектно. Може пък да се получи нещо между тях, но това е негово и нейно решение. Те си избират какво да направят. Той е толкова виновен колкото и тя - той и държи ръката по цяла нощ, той я гушка... Ебаси, аз имам приятели със сериозни връзки и като се видим се здрависваме, нещо да се потупаме, ама чак по цяла нощ да се държим за ръчички?? Втф,ТОЙ и прави намеци, тя му отвръща.. Значи нещо куца във връзката му ИЛИ е намерил точния човек за него.

Аз ако бях щях да се оставя по течението, каквото трябва ще стане.
Успех. :smt007


Точно така! Пък и в крайна сметка, ако искаше да си с него да си ги скарала досега. На тва не му се вика курвенска работа. А ти толкова се притесняваш от неговата т.нар. "сериозна връзка", че не се замисляш - Защо, в крайна сметка, той държи ТВОЯТА ръка, гушка ТЕБ, при положение,че уж де си има кой да гушка и на кой да подарява песни.

Panic At The Disco
12-14-2007, 22:12
В най добрия случай .. ще зареже приятелката си заради теб .. а после .. ще спиш ли спокойно като знаеш че като види някоя друга ще остави теб ... ти решаваш ... ако наистина много ти харесва действай говори с него
moje i tq da specialnata.. vse pak chovek nikoga ne znae kakvo moje da mu se sluchi v liubovta zanapred. eto toi ima seriozna vrazka ami ako segashnata mu pr-ka ne e za nego? ami ako tova momiche e momicheto za nego??? vse pak i az sam na mnenie.. ostavi se na techenieto i ne nasilvai neshtata mnogo... neka sami si varvqt.. do kdeto stignete do tam!

Yung-Joc
12-15-2007, 04:26
В най добрия случай .. ще зареже приятелката си заради теб .. а после .. ще спиш ли спокойно като знаеш че като види някоя друга ще остави теб ... ти решаваш ... ако наистина много ти харесва действай говори с него

+1

alkobalko
12-15-2007, 06:10
Не мисля, че има много, което можеш да направиш. Той има сериозн връзка, която не трябва да се опитваш да унищожиш. Ако и той усети същото и има чувства към теб, логично е да прекъсне тази връзка и чак след това да мислите за вас.

PaMit0
12-15-2007, 06:36
според мен трябва да ги оставиш,това не е 'курвенска работа' просто си мн влюбена да ре4ем по добе се отдале4и от двамата аз бях преди така с един много добър приятел и то бе6е по зле 6тото и двамата се харесвахме оба4е аз се дръпнах се пак ходи с приятелката си година и 3 4 месеца нямаше смисъл да развалям връзката им само за няколко месеца в които щяхме да сме заедно простоо нз мила моя савет е да го оставиш защото представи си какво ще и е на моми4ето просто се постави на неино място и надявам се 4е ще разбереш кое е правилното решение :smt006

kobrichka
12-15-2007, 07:02
Това момче има симпатии към теб това е сигурнорно,но има едно но след като има сериозна връзка не бива за се месиш,той ако наистина те харесва ще сложи край на връзката си и ще бъде с теб.Постави се на мястото на другото момиче,затова недеи да правиш прибързани неща.Смятам,че това да говориш с него не е мн удачно,а просто му виж поведението в следващите пъти когато сте заедно.Но ако не си сигурна в твойте и в неговите чувства не се бъркаи,не бива да разделяш двама души.

PaMit0
12-15-2007, 07:08
ако не си сигурна в твойте и в неговите чувства не се бъркаи,не бива да разделяш двама души.

подкрепям напълнооо !!! :wink: