PDA

View Full Version : * Объркана ситуация *



jimkalin
12-14-2007, 04:14
Zdraveite! Znachi ..moqt taka da se nareche problem se systoi v tova ,che minaloto lqto se zapoznah s edno momiche na disko ..i ot togava se zasichahme vse v noshtnite chasove zashtoto as pochti vse togava izlizam poveche ... i taka nqkolko pyti .. edna vecher bqh na druga diskoteka (ne tazi v koqto se zapoznahme) i tam si prekarahme vecherta strahotno ,tanci ,muzika ,kupon .. vsichko beshe nared .. no doide momenta kogato na sledvashtia pyt na disko tq beshe s edna neina mn dobra priatelka i as kato se pribleja kym vaprosnoto momiche P. drugoto momiche K. postoqnno me otblyskvashe .. sqkash revnuva ot mene .. Edin priatel misli ,che revnuva zashtoto nie s nego obryshtame poveche vnimanie na vaprosnata P. zashtoto e poznavame po dobre .. a ne zashtoto ne haresvame drugoto momiche ... ne v nikakyv sluchai .. vaprosat mi e zashto ne me dopuska kym tova momiche i drugo neshto koeto mi e mnogo jalko da go kaja .. pochti vinagi kogato vidq P. tq e v opianeno systoqnie i togava si razmenqma celufki i laski .. i se chudq kak da e pitam dali moje da ima neshto mejdu nas ,zashtoto nadali shte moje da mi otgovori adekvatno..amm zabravih da kaja che po princip sym stramejliv i kogato se zapoznah s dvete momicheta bqh s edin ot nai dobrite mi priateli i as go nakarah da se zapoznae s neq ..kato toi predi vreme e iskal da se zapozaqt ..i taka i as se zapoznah .. v nachaloto me misliha za nadut zashtoto as ne govoreh mnogo .. ama nali sym si sramejliv normalno e kato za pyrva vecher da si obshtuvam s tqh pred diskoto.. daje posednia pyt kogato se vidqh s P. bqhme na restorant ..zabavlqvahme se samo dvamata .. piinahme ..hapnahme ..posle si viknahme taxi i na disko ... i ot togava ne sym e vijdal ....nz sigorno sym se vlubil no kak da e nakaram da go razbere ili pone da ne gleda na alkohola kato udovolstvie .. a daje si mislq che vzima i narkotici ,zashtoto se dviji v takata stranna kompania .. dano da se lyja za posednoto . Pomognete mi kakvo da pravq molq vi?! Strashno sym obyrkan .. :cry: :cry: :cry: :neutral:

HardlyAwakened
12-14-2007, 04:49
#-o

ani4ka_bani4ka
12-14-2007, 06:20
доброто момче, влюбено в лошото момиче... ясна работа.
по скоро трябва да се откажеш. тя също те харесва според мен, но ти сигурно ще искаш да си принцът на бял кон, който ще я спаси от живота на наркотици и разврат... ама това няма да се случи. тя не иска да е спасявана, затова и се държи толкова дръпнато и не прави никакви намеци за по-сериозна връзка.
остава въпросът дали можеш да я обичаш така - лоша, без да се опитваш да я променяш :?: :!:

kifla
12-14-2007, 07:54
Просто другия път като се видите в дискотеката помоли приятеля си да забаламоса малко нейната приятелка и директно предложи на мацката да тръгнете,пък вече тя дали ще ти отговори адекватно незнам...А за това ,че тя явно има някакви зависимости от алкохола...ми помогни и да намери удоволствието не там а в теб :P :-({|=

jimkalin
12-15-2007, 18:13
mm as sym se mychel da i kaja che e neshto poveche za mene no alkohola prechi .. pyk i sme si razmenqli celuvki ne edin pyt kato se vidim .. posle sym e pital kak bqha celuvkite .. tq sqkash ne iska da priznae che sme se celuvali li?! neznam ..