PDA

View Full Version : Магазин за...



Girl-4e
12-14-2007, 06:57
Здр...Имам въпросче свързано с магазини в София.Търся суитчъри като този горе-долу,но да не е на черепчета,а примерно с няк'ва др картинка и т.н.
http://www.natamno.com/e-shop/11/60/4289.html
Ходих до "На Тъмно",но за съжаление не си харесах нищо :? Обикалях и по центъра,но не можах да си намера такъв магазин.. :cry: Та плс ако знаете някъв такъв магазин да кажете.. :oops:
А и също търся дънки,който надолу да стават по-широки.Такива че да стават на кецове...Преди имаше един магазин от къде си ги купувах,ама го затвориха и сега където и да вляза все са тясни надолу *за ботуши :x *Та ако ми кажете и такъв магазин къде има ще сте златни... ;-)

Girl-4e
12-14-2007, 08:41
Хепл?! :roll:

HopeLesss
12-14-2007, 09:10
В Кенвело и ТераНова има някакви подобни :wink:

Girl-4e
12-14-2007, 15:35
В Кенвело и ТераНова има някакви подобни :wink:
Мерси :D
Още мнения..? :oops:

magneziq
12-14-2007, 17:23
moje6 li da mi kaje6 kade to4no be6e magazin "na tamno" -nqkakav adres ili ne6to orientirova4no?

Decu
12-14-2007, 19:27
В Кенвело и ТераНова има някакви подобни :wink:

Ааа..в Кенвело какъв страшен суичър имашееееееее :smt007

shadow4e
12-14-2007, 20:40
В магазина с/у КФС на Гарибалди видях подобно нещо, но беще с цип по средата, имаме червени и тъмно сини. Много приличат на това, което си дала, но не са с черепи, а със звездички. Възможно е и да са свършили, но до скоро имаше.

merilin1
12-15-2007, 00:00
сещам се за един магазин в Пловдив, както и Кенвело и Теранова ... според мен няма да ти е трудно да намериш, тъй като станаха много модерни напоследък... пообикаляй по-шаренките магазини

Girl-4e
12-15-2007, 06:24
Първо много ви благодаря за мненията,днеска ще хода да разглеждам.. :grin: Надявам се да си харесам нещичко...


moje6 li da mi kaje6 kade to4no be6e magazin "na tamno" -nqkakav adres ili ne6to orientirova4no?
Ми...намира се на улица Иван Вазов.И те там нали са номерирани самите сгради,та номерът е 13.А самия магазин е целия в графити отвън.Ето ти и карта да се орянтираш по-добре.. ;)
http://emaps.bg/emaps/content.asp?minx=199156&maxx=199489&miny=4733061&maxy=4733286&mapSize=1&cboMaps=68134&mapX=199329&mapY=4733161&lng=BG

Вече ви благодарих,но все пак ако някой друг знае такова магазинче да каже... :oops: А също и за дънки...

Decu
12-15-2007, 06:45
В магазина с/у КФС на Гарибалди видях подобно нещо, но беще с цип по средата, имаме червени и тъмно сини. Много приличат на това, което си дала, но не са с черепи, а със звездички. Възможно е и да са свършили, но до скоро имаше.
Сещам се-май даже и аз имам такова :-D


а също и дънки...

Какви дънки? ;D

Girl-4e
12-15-2007, 06:51
Ми аз в първия пост казах..Значи нали дънки си,ама надолу да са широки [за кецове] ,че сега ги правят само тясни [за ботуши] и не мога да си намеря :neutral:

ЕPu
12-15-2007, 06:57
Амиии в Marks&Spencer в сити центъра (срещу х-л Хемус) има най-различни цветове, с ципче отпред ама са едноцветни и без качулка.
Може от някакъв български сайт да се поръчаш суичър, същия модел като от На Тъмно, ама с твоя картинка. :)

Decu
12-15-2007, 06:58
Ааа, да..ама няма кой да чете...
Ми в "На тъмно" имаа :-D
Аз от пътеките на Младост си взех широки дънки-може би единствените такива там :-D
Абе зависи и колко пари имаш, щото примерно в саботажа май е по-скъпичко (:

Girl-4e
12-15-2007, 07:06
Амиии в Marks&Spencer в сити центъра (срещу х-л Хемус) има най-различни цветове, с ципче отпред ама са едноцветни и без качулка.
Може от някакъв български сайт да се поръчаш суичър, същия модел като от На Тъмно, ама с твоя картинка. :)
Мерси,ще мина и от там...Тъкмо ще си взема и един МакДоналдс :D



Ааа, да..ама няма кой да чете...
Ми в "На тъмно" имаа :-D
Аз от пътеките на Младост си взех широки дънки-може би единствените такива там :-D
Абе зависи и колко пари имаш, щото примерно в саботажа май е по-скъпичко (:
Ммм..в На Тъмно няма дънки или поне не съм ги видяла.Повечето там са гащеризони..
Ще мина иначе и през Младост въпреки,че там ми е малко непознато,ама..ще се оправя някак си :D
А за пари си имам...Особено сега покрай Коледа ... :---)

ЕPu
12-15-2007, 07:14
В На ТЪмно дънките са... някакви странни такива :shock:
Има и гащеризони (дънките са от другата страна на щанда, сигурно не си обърнала внимание просто :) ) ама са се някви със 100 джоба, по-изчанчени модели, доста от тях смъкнати, така, че ако си търсиш изчистени дънки.. на тъмно май не е точното място..

Girl-4e
12-15-2007, 07:18
Хах,сигорно наистина не съм им обърнала внимание...
А иначе да,предпочитам по изчистени-без много джобове,или с диамантчета и т.н.

white_chik
12-16-2007, 16:38
В ADL имаше такива,аз си взех един синичък и седи много хубаво.Магазини има в подлеза на хотел "Плиска" и на Графа.Но честно да ти кажа напоследък са пуснали повече пуловери и едва ли ще намериш.А за дънките мисля,че в Jumper все още има такива модели,каквито искаш

Decu
12-16-2007, 18:08
Ами джинси??? Откъдеее :( Днес обикалях..ама нищоо :( В саботажа имаше де..ама 140-150 лв не ми се дават! Ако някой знае, моля да сподели :)

gluhar4e
12-17-2007, 22:19
Ами джинси??? Откъдеее :( Днес обикалях..ама нищоо :( В саботажа имаше де..ама 140-150 лв не ми се дават! Ако някой знае, моля да сподели :)и аз искам!!не съм търсила много де,ама знам,че ако тръгна да обикалям няма да си намеря.Така че ако някой знае къде има да каже :)))

oTPoBHa
12-18-2007, 08:14
абе кво вече се хвалите с тва на тъмно ее
обикаляйте по вторите там има такива брутални неща!

Decu
12-18-2007, 08:33
абе кво вече се хвалите с тва на тъмно ее
обикаляйте по вторите там има такива брутални неща!

Може..НО КЪДЕ? Някой ще благоволи ли да ми каже къде има читави магазини втора ръка?

rakiQ
12-18-2007, 08:40
Хах,сигорно наистина не съм им обърнала внимание...
А иначе да,предпочитам по изчистени-без много джобове,или с диамантчета и т.н.
сигурно а не сигорно!!!

gluhar4e
12-18-2007, 09:05
абе кво вече се хвалите с тва на тъмно ее
обикаляйте по вторите там има такива брутални неща!

Може..НО КЪДЕ? Някой ще благоволи ли да ми каже къде има читави магазини втора ръка? аз знам за 2 в люлин-мания и другия е в търговския център,ама аз колкото пъти ходя не мога да си харесам почти нищо,но понякога има добри неща.а преди време имаше и един срещу халите някъде шик шик се казваше...сега вече не знам дали съществува

Decu
12-18-2007, 09:15
абе кво вече се хвалите с тва на тъмно ее
обикаляйте по вторите там има такива брутални неща!

Може..НО КЪДЕ? Някой ще благоволи ли да ми каже къде има читави магазини втора ръка? аз знам за 2 в люлин-мания и другия е в търговския център,ама аз колкото пъти ходя не мога да си харесам почти нищо,но понякога има добри неща.а преди време имаше и един срещу халите някъде шик шик се казваше...сега вече не знам дали съществува

Е аз и в Младост знам за Мания, ама там когато и да отида нищо не ми грабва окото..

oTPoBHa
12-18-2007, 10:34
абе кво вече се хвалите с тва на тъмно ее
обикаляйте по вторите там има такива брутални неща!

Може..НО КЪДЕ? Някой ще благоволи ли да ми каже къде има читави магазини втора ръка?

от София си, предполагам?

само там сте такива злета..

по темата: АБСОЛЮТНО ВЪВ ВСЕКИ МАГАЗИН ЗА ВТОРИ УПОТРЕБИ МОЖЕШ ДА СИ НАМЕРИШ ДЖИНСИ, ИЗСУЛЕНИ ПАНТАЛОНИ, ЯКИ КАРИРАНИ РИЗИ, в един даже бях видяла бруталното яке на трайбъл (само дето ми беше голямо) и струваше някви си смешни 9 лева ..

ти какво, да не мислиш че ще има някъде обява "Магазин за 2ра употреба продаваме евтино смъкнати гащи !? " ПРИМЕРНО
писна ми ... неее , копеле, верно ти каам писна ми!

Blacklisted
12-18-2007, 12:13
Малко се превземама :roll:, на мен пък ми се храни...