PDA

View Full Version : Бяло течение



anonimna^ood
12-14-2007, 09:32
Моето е по-точно жълто... Не ми е дошло още. Нормално ли е? Значи ли, че ще ми дойде? :-k

Presley
12-14-2007, 13:54
Ако тея дни ти стане жълто-кафеникаво,вероятно ще ти дойде скоро.

Sunrisee
12-14-2007, 15:23
Ami,ako vsqko momiche trygne da puska temi za bqloto techenie vyv daden forum,toi she sa Ospami qkata ue ..Vij temite gore .. narichat se VAJNI temi!Horata ne sa gi slojili za krasota..Misli predi da pishesh :!:

anonimna^ood
12-22-2007, 15:19
Ми кво очакваш да направя. Да не е да съм експерт по това. :neutral: За пръв път става така и продължава от много време. Това беше главната причина да се притесня и ТРЯБВАШЕ да попитам все някъде!

`Death`Whore``
12-22-2007, 21:21
Бялото течение не е жълто. Ако беше нормално да бъде жълто, кафяво, зелено и т.н., нямаше да се казва "бяло течение".

*SwEeTy_KiTtY*
12-24-2007, 18:04
Бялото течение не е жълто. Ако беше нормално да бъде жълто, кафяво, зелено и т.н., нямаше да се казва "бяло течение".

Така е!
Най-добре отиди на гинеколог...за всеки случай!Нали за тва е учил тоя човек...за да помага на такива като теб,които се чудят дали това или онова е нормално! :grin: :twisted: =P~

Presley
12-24-2007, 19:40
Авторке,кво стана ?

anonimna^ood
12-29-2007, 17:04
хахаха, аз как се бях притеснила, а то какво се оказа... :D Наскоро си купих нови чехли за вкъщи, а подметката им е била прекалено тънка. Та у нас почти навсякъде пода е облицован с плочки. И от това ми е било студено на краката! :P Това го установих днес като си смених чехлите. Няма ми нищо! :)

`Death`Whore``
12-29-2007, 17:06
Аз как съм била настинала толкова пъти и нито веднъж не ми е текло жълто от вагината заради настинката? Отиди на лекар, детенце, за да не си патиш после.

nikol4eto0o0o
12-30-2007, 04:40
Emi az go imah 6meseca. sa se premestihme v USA za 1 god.tuk otidoh i tq kaza 4e ako syrbi e edin varqnt na bqloto te4enie a ako nqma nikuf surbej e dr vid. moito be6e ot varqnta bez syrbej i tq mi dade lekarstfo i kaza 4e ako ne se opravq moje da e samo ot puberteta.az se opraih za 5 dni.a dr sa mi kazvali 4e se polu4ava ot nastinka kogato krakata sa vi stydeni i 4e ako se proto4i po dulgo moje da nqma6 deca ama az 6te potvyrdq samo za teq det lekarq mi gi kaza-->
Toest ima 3 variqnta ---
1.syrbene
2.bez surbene
3.ot puberteta
:-| nadqvam se da sum pomognala vupreki 4e ne sum dobre s obqsneniqta. :?

anonimna^ood
01-03-2008, 08:09
Аз как съм била настинала толкова пъти и нито веднъж не ми е текло жълто от вагината заради настинката? Отиди на лекар, детенце, за да не си патиш после.
Не знам как, но на приятелката ми това лекар й го е казвал. Освен това бялото течение спря, като си смених чехлите, така че за какво да се притеснявам? :) Пък и на мен не ми е текло жълто от вагината, ставаше жълто, като изсъхнеше.