PDA

View Full Version : Любов ли е ?



n0r4eto
12-14-2007, 10:23
Много съм раздвоена и не мога да преценя чувствата на моя човек. Той твърди, че ме обича много, но всеки път, когато поиска нещо от мен, а аз не мога да го изпълня, той се нацупва и така докато не получи това,което иска... Спомням си последния път, когато той не беше в града и си говорихме по скайп, той поиска да си включа камерата, а аз бях толкова изморена и ме мързеше да помръдна и му отказах, а той ми го постави като ултиматум - "Или си пускаш камерата, или приятна вечер и повече не ме търси!" Когато му откажа някой път секс, той започва да се държи студено, а в някои случаи става и казва нещо от рода на: "Оффф, тръгвам си, няма какво да правя тука вече..." Кажете ми за нищо ли се тормозя или трябва да направя нещо по въпроса??? :-#

ivakavlad
12-14-2007, 10:26
моето мнение е това е пълен боклук които те използва зарежиго това трябва да направиш

mulgore
12-14-2007, 10:29
И според мен те използва..Ако те обичаше толкова много щеше да се съгласява със всяко твое мнение и действие...Зарежи го.. :wink:

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-14-2007, 11:04
И още го търпиш?! :?

ra4ence
12-14-2007, 11:09
Кажи м ,че ти си човек. Всеки човек си има права,има си и нерви. АКО не искаш да направиш нещо,никой не е в състояние да те накара. Ако това е неговия начин да бъде с теб и да е щастлив-чрез принуда и тормоз..защото това си е чист тормоз,то тогава нека да ис тормози някоя друга. Ти как мислиш,имате ли бъдеще? А ако заживеете заедно? Какво те чака?
Поне веднъж направи това,което ти искаш. Една връзка не се основава на щастието само на единия партньор. Основава се на взаимното щастие и взаимната грижа,уважение и мисъл за човека до теб. Той такъв ли е към теб,дава ли ти това,което ти даваш? Това ли е неговата обич? Такава ли обич искаш ти ? :)
Дано намериш правилните отговори за себе си \:D/

sasha_90
12-14-2007, 11:20
На твое място не бих го търпяла.Твоят приятел е тип "мамино момченце" т.е. обича да получава това,което иска,в противен случай се цупи-даже сама го потвърди.Е,кажи ми защо ти е такова момче,което и 20 % не се съобразява с теб.Той е егоист и мисли само за себе си.По-добре го зарежи,за да може да си щастлива,защото с него не си.

sexa_na_kompleksa
12-14-2007, 12:11
Опитай се да поговориш с него.Обясни му,че не ти е приятно да се държи така с теб.Постави му и ти ултиматиум - или престава да се държи по този начин,или "приятна вечер и повече не ме търси!"

gLoRiOuS_aNGeL
12-14-2007, 12:21
Чудя ти се...Ти си мазохистка...Как може да питаш дали има нещо,за което да се тревожиш?Вместо да питаш и да се ядосваш,защото приятелят ти е тъпанар,бий му шута!!! :?

WHAT_EVER
12-14-2007, 12:24
mace :) twoq 4owek e meko kazano idiot ne mu se dawai da te manipolira po toq na4in... sledwa6tiq pyt kato ti kaje ne6to podobno mu otwyrni "ti pyk da ne si edinstweniq na toq swqt?!!" ...4estno ne ti trebe takyw "myj"

Icko_pld
12-14-2007, 13:37
Nz tfoq 4ovek ima dosta truden nrav :shock: ako naistina te obi4a nqma 4ak tolkova da darji na nqkoi ne6ta 6te te razbira pove4e no toi qvno ne e takav! No ne se ot4aivai moje prosto da e takav harakter "skaran s jivota" :-#

samonervi
12-14-2007, 13:54
И сама си го осъзнала,че те използва и,че не те обича.Защо е нужно някой друг да ти го казва?Остави го.Намери си някой ,който ще ти сваля звезди,а не да те кара да му ходиш по акъла и да изпълняваш всяко негово желание,да си те е*е където си иска и когато си иска.Такъв ми е извода за твоя "приятел' от другите ти мнения

Presley
12-14-2007, 14:00
Държи се с теб эаповеднически ,но това не эначи,че не те обича или нещо подобно.Просто хората са раэлични.Има хора,които приемат човек до себе си като тяхна собственост.Неприятно Просто поговори с него и му олясни,че ти е неприятно.

Iv4eTy
12-14-2007, 14:18
Ами немога да кажа със сигурност какви са му чувствата, ама май си те използва ... и като не е по неговата... На никой не му е приятно да не става по неговата, ама чак да ти каже "... и не ме търси" ебаси любовта чесно... другия път като ти каже така му кажи, че ако те обича и иска да е с теб, ще остане ако не.... пътя не е единствен.

rubi
12-14-2007, 15:22
Държи се с теб эаповеднически ,но това не эначи,че не те обича или нещо подобно.Просто хората са раэлични.Има хора,които приемат човек до себе си като тяхна собственост.Неприятно Просто поговори с него и му олясни,че ти е неприятно.
+1

n0r4eto
12-14-2007, 15:37
И според мен те използва..Ако те обичаше толкова много щеше да се съгласява със всяко твое мнение и действие...Зарежи го.. :wink:

Аз не искам да се съгласява с всяко мое мнение, а искам да не ми налага аз какво да правя по отношение на себе си... Каза ми, че ако не се боядисам руса не можел да ходи с мене, защото не можел да ходи с момиче, ако не е русо... Опитвала съм се да говоря с него, обаче не се получава, той винаги изкарва нещата в негова полза, че той бил жертвата. Много го обичам, ама почва да ми писва от лигавите му истории... :cry:

ivakavlad
12-14-2007, 15:45
И според мен те използва..Ако те обичаше толкова много щеше да се съгласява със всяко твое мнение и действие...Зарежи го.. :wink:

Аз не искам да се съгласява с всяко мое мнение, а искам да не ми налага аз какво да правя по отношение на себе си... Каза ми, че ако не се боядисам руса не можел да ходи с мене, защото не можел да ходи с момиче, ако не е русо... Опитвала съм се да говоря с него, обаче не се получава, той винаги изкарва нещата в негова полза, че той бил жертвата. Много го обичам, ама почва да ми писва от лигавите му истории... :cry:

сещам се за 2 варианта единият е дикректо му тегли 1 а другият е поговори с него обясни му как стоят нещата и ако продължава по същият начим му тегли ч и кои от каде е има и трети вариянт оставаш с него и му търпиш идиотщините(защото това за мене са идиотщини) и само защото искаш да останеш с него 4-ти вариант няма

krem4et0
12-14-2007, 17:03
Моля!!! Накарал те е да си смениш цвета на косата, защото не може да ходи с брюнетка? Тоя е..........много зле. Аз като съм с рижава и къдрава коса, а мъжа ми харесва тъмнокоси с прави коси? Ама ако ме обича ще ме обича с права, къдрава, зелена, оранжава или синя коса, ще цуни и уважава мнението и желанията ми, ще прави компромиси със себе си. Наистина ли мислиш, че неговото "обичам те" има покритие?

partychild
12-14-2007, 17:29
Не бих издържала с това "НЕщО" до мен.. с приятеля ми се допълваме и уважаваме всяко решение .. той винаги мисли първо за мен а аз за него .. не си длъжна да го търпиш колкото и да го обичаш ..не му позволявай така да се държи с тебе :x

n0r4eto
12-14-2007, 20:15
Е това със зарязването е най- лошата част, защото аз го обичам много, когато не се държи собственически и си прекарваме много добре заедно и ми е трудно да не съм с него. Ама от друга страна не мога и да го търпя да ми нарежда... Мамка му!Мамка му!Мамка му! ](*,)

mobsita
12-18-2007, 12:34
Аз съм по-малка и нямам много опит,но тоя те тормози яко!Иска да си блондинка,поставя ти ултиматум,ако не искаш да му угодиш и куп други подобни неща!!!Този е ужасен и жесток (ако мога така да го нарека).Направо го зарежи!Ти го обичаш,но явно той теб не.Не мислиш ли?Човек,който обича,не прави такива неща.Най-добре му бий дуспата докато е още рано!За да не съжаляваш после!!! :( :-k

deesity
12-18-2007, 14:05
Миличка ти го обичаш но той тебе не защото ако те обичаше нямаше да се държи така с тебе един човек ако обича друг винаги мисли за него винаги когато може се съгласява с него и го подкрепя във всичко съветва го може да ти казва че те обича но съдейки по това което ти разказваш за него той жестоко те залъгва и те кара да правиш това което той иска а не това което ти самата искаш!! :) Скъсай с него докато не е късно и после не съжеляваш има мн други момчета ще намериш човек който да те обича истински и както той така и ти да си истински щастлива!!!Успех ти пожелавам!!
П.П Той на колко години е защото по това както се държи и с тизе лигавищини ми прилича на 17 18 годишен :arrow:??? :)

koalka
12-18-2007, 15:27
Не, това не е любов.Или просто е пълен егоист и поне малко не мисли за теб, какво искаш ти и какво те интересува теб...

TreeHill
12-18-2007, 18:33
И според мен те използва..Ако те обичаше толкова много щеше да се съгласява със всяко твое мнение и действие...Зарежи го.. :wink:

Аз не искам да се съгласява с всяко мое мнение, а искам да не ми налага аз какво да правя по отношение на себе си... Каза ми, че ако не се боядисам руса не можел да ходи с мене, защото не можел да ходи с момиче, ако не е русо...

omg omg omg omg omg
...прави си изводи.

n0r4eto
12-20-2007, 13:33
Миличка ти го обичаш но той тебе не защото ако те обичаше нямаше да се държи така с тебе един човек ако обича друг винаги мисли за него винаги когато може се съгласява с него и го подкрепя във всичко съветва го може да ти казва че те обича но съдейки по това което ти разказваш за него той жестоко те залъгва и те кара да правиш това което той иска а не това което ти самата искаш!! :) Скъсай с него докато не е късно и после не съжеляваш има мн други момчета ще намериш човек който да те обича истински и както той така и ти да си истински щастлива!!!Успех ти пожелавам!!
П.П Той на колко години е защото по това както се държи и с тизе лигавищини ми прилича на 17 18 годишен :arrow:??? :)


На 19 е. Разликата ни е 2 години.

kifla
12-20-2007, 13:45
Този е някакъв тъпанар - бии му шута докато не си се влюбила до лудост в него :x