PDA

View Full Version : Намигане



malkata_f
12-14-2007, 12:59
iskam da vi pitam spored vas ima li veroqtnost, kogato 1 mom4e namiga na 1 momi4e tq da mu e protivna i pri polojenie, 4e vseki pat q pozdravqva??

т.7
krem4et0

ivakavlad
12-14-2007, 13:08
няма такъв човек или ако има аз не познавам такъв

MoHuTo
12-14-2007, 13:11
Едва ли би те поздравявал, ако си му противна, по-вероятно е да те подмине :)

Apostola
12-14-2007, 13:14
Намигвам на момичета, които ми харесват или се закачам с тях :D

kobrichka
12-14-2007, 13:15
Определено няма вероятност,когато един човек ти е противен никога няма да го поздравиш или да му намигнеш. :)

Icko_pld
12-14-2007, 13:34
Samo nemoga da razbera za6to zanimava6 horata s gluposti ;-) :lol: tova 4e q pozdravqva moje da ozna4ava i dr :wink:

mon4eto
12-14-2007, 13:36
Едва ли би те поздравявал, ако си му противна, по-вероятно е да те подмине :)
=D>

malkata_f
12-14-2007, 13:42
Samo nemoga da razbera za6to zanimava6 horata s gluposti ;-) :lol: tova 4e q pozdravqva moje da ozna4ava i dr :wink:
kato za teb tova sa gluposti ne 4eti i ne otgovarqi nikoi ne te kara na sila

Presley
12-14-2007, 13:56
Eстествено,че не . :D

Iv4eTy
12-14-2007, 14:22
Ами ако му беше противна по-скоро щеше да ти се гаври... или просто да те подминава.

malkata_f
12-14-2007, 14:31
Ами ако му беше противна по-скоро щеше да ти се гаври... или просто да те подминава.

tova kakvo ozna4ava...da mi se podigrava i da se zaqjda s men tova li?

ivakavlad
12-14-2007, 14:37
Ами ако му беше противна по-скоро щеше да ти се гаври... или просто да те подминава.

tova kakvo ozna4ava...da mi se podigrava i da se zaqjda s men tova li?

в най-добрият случай да

Vladkoy
12-14-2007, 14:59
Може да ми е влязло нещо в окото.

malkata_f
12-14-2007, 15:22
Може да ми е влязло нещо в окото.

ohhhh ae stiga s tiq gluposti...ne si interesen

BrokenInnocence
12-14-2007, 16:59
Може да ми е влязло нещо в окото.

ohhhh ae stiga s tiq gluposti...ne si interesen

Напротив, доста е интересен на фона на малоумната ти тема. Други въпроси? Нещо от типа на "Ако ме казва, че ме обича може ли да му се повръща като ме гледа?" Деца, не пускайте теми преди да сте се научили що е то мозък и как се използва...

Vladkoy
12-14-2007, 17:36
Може да ми е влязло нещо в окото.

ohhhh ae stiga s tiq gluposti...ne si interesen
И какво ? Искаш да ми кажеш, че 100% ти е намигнал ? Може да е намигвал на приятелката ти, на някой друг зад теб.. Защо влизаш в някакви филми.. и то само заради едно намигване. Аз като се усмихвам на всяко момиче , какво ? Женкар ли излизам :)
А това за поздрава е много 'интересно' ..

Излез от филма, ела в реалността.

koalka
12-14-2007, 18:42
Не, в никакъв случай не може да му е противна и в същото време да й намигва, усмихва и поздравява.

malkata_f
12-14-2007, 19:16
Може да ми е влязло нещо в окото.

ohhhh ae stiga s tiq gluposti...ne si interesen
И какво ? Искаш да ми кажеш, че 100% ти е намигнал ? Може да е намигвал на приятелката ти, на някой друг зад теб.. Защо влизаш в някакви филми.. и то само заради едно намигване. Аз като се усмихвам на всяко момиче , какво ? Женкар ли излизам :)
А това за поздрава е много 'интересно' ..

Излез от филма, ела в реалността.

ne predstavi si 4e ne sam kiorava i vidqh 4e mi namigna bqh sama i okolo men nqma6e nikoi no nqma smisal da ti obqsnqvam ako ti ima6e malko mozak prosto 6te6e da si kaje6 mnenieto bez da se zaqjda6 ama qvno nqma6 takav...temata moje da e tapa, no kato ne ti haresva prosto ne otgovarqi
I NE VLIZAM V NIKAKVI FILMI! Tova 4e ti neznaino za6to ne moje6 da povqrva6 4e go e napravil tva problema si e tvoi
jiv i zdrav

12-14-2007, 19:45
Може да ми е влязло нещо в окото.

ohhhh ae stiga s tiq gluposti...ne si interesen
И какво ? Искаш да ми кажеш, че 100% ти е намигнал ? Може да е намигвал на приятелката ти, на някой друг зад теб.. Защо влизаш в някакви филми.. и то само заради едно намигване. Аз като се усмихвам на всяко момиче , какво ? Женкар ли излизам :)
А това за поздрава е много 'интересно' ..

Излез от филма, ела в реалността.

мале мале как може да си толко пост бе в какви филми се вкарва просто момчето и е намигнало....ебати тъпите и злобни хора

Vladkoy
12-15-2007, 11:50
Може да ми е влязло нещо в окото.

ohhhh ae stiga s tiq gluposti...ne si interesen
И какво ? Искаш да ми кажеш, че 100% ти е намигнал ? Може да е намигвал на приятелката ти, на някой друг зад теб.. Защо влизаш в някакви филми.. и то само заради едно намигване. Аз като се усмихвам на всяко момиче , какво ? Женкар ли излизам :)
А това за поздрава е много 'интересно' ..

Излез от филма, ела в реалността.

мале мале как може да си толко пост бе в какви филми се вкарва просто момчето и е намигнало....ебати тъпите и злобни хора
Хехе. Виждам, че си съгласен/а с мен.
Ключова дума 'просто'. Просто и е намигнал и тя се вкарва във филми.

Ако човек с аи кю 130 е тъп за теб, значи наистина съм.

Недорасъл тип.

Cerealkiller
12-15-2007, 12:22
Естествено ,че не си му противна щом те поздравява и намига, мисля че щеше да усетиш ако е подигравка, но едва ли е нещо повече.Има хора които са просто много общителни.И аз имах един такъв познат,но нищо особено не стана, той се закача със всички.
:lol:

NaSkO_
12-15-2007, 12:34
iskam da vi pitam spored vas ima li veroqtnost, kogato 1 mom4e namiga na 1 momi4e tq da mu e protivna i pri polojenie, 4e vseki pat q pozdravqva??

т.7
krem4et0

Moje bi iska da te .... :D :grin:

Victorya
12-15-2007, 12:47
Хахахахаха като ви гледам как се заяждате заради едно намигване (или по-скоро заради една тъпа тема) ме набушва на много смях.А като гледам колко хора отговориха човешки ми се доревава.Аз пък съм на мнението,че щом й е намигнал и я поздравява,значи със сигурност я мрази....всъщност той не ти е намигнал-просто си е затворил окото,за да не те гледа... :lol: :razz:

kotity
12-15-2007, 12:48
Изобщо темата не е тъпа, при мен е същото: той всеки ден ми намига, а не изпитвал нищо :? Абе, тъпи момчета... :D :D :D

Cerealkiller
12-15-2007, 13:17
А имам и един приятел с тик и само намига :lol: сериозно!

smile_and_shine
12-15-2007, 13:45
хах, не си му противна, то това е ясно :D
а иначе, то... и аз имам тик на дясното око и много намигам, направо съвестно ми става, като си помисля как си говоря там за нещо и изведнъж - хоп :wink: даже по едно време бе бъзикаха за тва :D

slun4ice_90
12-15-2007, 13:49
Не си му безразлична,ама 'к'ви умни хора има' не е реално. 8) :P

12-15-2007, 13:58
Хахахахаха като ви гледам как се заяждате заради едно намигване (или по-скоро заради една тъпа тема) ме набушва на много смях.А като гледам колко хора отговориха човешки ми се доревава.Аз пък съм на мнението,че щом й е намигнал и я поздравява,значи със сигурност я мрази....всъщност той не ти е намигнал-просто си е затворил окото,за да не те гледа... :lol: :razz:

ахахахахахаах лелелеле ще ме скъсаш от смях :razz: :razz:

aneto_666
12-15-2007, 15:09
Работех в 1 заведение,когато влезе 1 мъж седна на масата и си поръча зе пиене.Когато отидох да му занеса поръчката ,той почна да ми намига,нищо не казах.Но всеки път като погледнех към масата му той ми намигаше.Накрая не издържах ,отидох при него и му казах: " Виж кво, ако още 1 път ми намигнеш такъв ще ти отвъртя ,че ще паднеш " :D :D Оказа се,че човека имал нервен тик :D :D Нищо лично :D Другия път като ти намигне,намигни му и ти :D

malkata_f
12-15-2007, 15:47
Работех в 1 заведение,когато влезе 1 мъж седна на масата и си поръча зе пиене.Когато отидох да му занеса поръчката ,той почна да ми намига,нищо не казах.Но всеки път като погледнех към масата му той ми намигаше.Накрая не издържах ,отидох при него и му казах: " Виж кво, ако още 1 път ми намигнеш такъв ще ти отвъртя ,че ще паднеш " :D :D Оказа се,че човека имал нервен тик :D :D Нищо лично :D Другия път като ти намигне,намигни му и ти :D

момчето, за което аз говоря няма никакви тикове.....така че не нужно да правите тези сравнения!

Lashes
12-15-2007, 15:57
Изобщо темата не е тъпа, при мен е същото: той всеки ден ми намига, а не изпитвал нищо :? Абе, тъпи момчета... :D :D :D

и на мен ми са е случвало нещо подобно :D един съученик само ми намигаше и кат го питам дали бе харесва...мълчи мълчи и изтръси едно смотано не :D момчета...въри ги разбери 8-) :-|

aneto_666
12-15-2007, 15:59
До колкото си спомням написах "Нищо лично ".Къде съм споменала ,че въпросното момче има тикове???След като си толкова обидчива и не търпиш чуждо мнение,защо пускаш теми ???

malkata_f
12-15-2007, 16:05
До колкото си спомням написах "Нищо лично ".Къде съм споменала ,че въпросното момче има тикове???След като си толкова обидчива и не търпиш чуждо мнение,защо пускаш теми ???

не че съм обидчива, но както виждаш тука половината от хората, които пишат само се заяждат с мен и затова!Вече от всеки очаквам само да се заяде!

aneto_666
12-15-2007, 17:01
Наред с положителните,винаги ще има и отрицателни мнения.Бъди подготвена за това,и не се впрягай толкова. :D

malkata_f
12-16-2007, 18:34
blagodarq vi za otgovorite.....dano da ste pravi

nencuHka
12-16-2007, 19:24
Определено няма вероятност,когато един човек ти е противен никога няма да го поздравиш или да му намигнеш. :)

Ifan4o
12-17-2007, 11:32
Намигвам на момичета, които ми харесват или се закачам с тях :D

+1 и понякога се плаща от себе си да не давам някфи андежди на някой :lol: :lol: :lol: :lol: :D :-D

malkata_f
12-19-2007, 13:06
Намигвам на момичета, които ми харесват или се закачам с тях :D

+1 и понякога се плаща от себе си да не давам някфи андежди на някой :lol: :lol: :lol: :lol: :D :-D

не се плаши толкова, няма страшно!

freedom
12-23-2007, 07:05
Може да ми е влязло нещо в окото.

ohhhh ae stiga s tiq gluposti...ne si interesen

Ти си още по-малко интресна... Тези теми са за : www.maloumni.com ... без да се обиждаш,но... Попитай някоя приятелка за това,недей да занимаваш тук над 500 души с твоите глупости...

malkata_f
12-23-2007, 08:55
Може да ми е влязло нещо в окото.

ohhhh ae stiga s tiq gluposti...ne si interesen

Ти си още по-малко интресна... Тези теми са за : www.maloumni.com ... без да се обиждаш,но... Попитай някоя приятелка за това,недей да занимаваш тук над 500 души с твоите глупости...

ама не забравяй, че никой на сила не съм накарала да отговаря.....като не съм ти интересна кво пишеш тогава :?

darince
12-23-2007, 14:46
ako ne q haresva6e nqma6e da obra6ta nikakvo vnimanie :)

Krem4eto
12-23-2007, 15:27
iskam da vi pitam spored vas ima li veroqtnost, kogato 1 mom4e namiga na 1 momi4e tq da mu e protivna i pri polojenie, 4e vseki pat q pozdravqva??

т.7
krem4et0
Такъв въпрос направо за "Господари на ефира" :D По темата едно момче щом ти намига,значи те сваля,мила ;)

kifla
12-23-2007, 15:35
Абе какви са тия глупави въпроси? :lol: Той ако момичето му е неприятно изобщо няма и да я погледне каму ли пък чак и да и намигне :razz:

kael
12-23-2007, 15:57
Абе какви са тия глупави въпроси? :lol: Той ако момичето му е неприятно изобщо няма и да я погледне каму ли пък чак и да и намигне :razz:как ве то като ти намига момиче значи че те мрази ;) как ще ти намига тя ти дан си някъв горски цар е

IrReplacaBle
12-23-2007, 16:31
само за едното намигване цяла тема...цт цт цт
А ако ти направи комплимент , ти ще получиш удар :D
Мисля , че и да те харесва не е до чак толкова голяма степен(поне все още) , че да стане нещо по-така...мое мнение :)
И к'во толко' се раздразни аз така и не разбрах...
Не винаги всички са мили и благи...
Друг път обсъждай тази тема с приятелки,ако нямаш захващай се да си намираш :)

Айде чао ти :)

zubi
12-24-2007, 01:24
хах ... ако му беше противна нямаше да намига камоли да я поздравява . .

lonesome
12-24-2007, 10:18
мога да кажа, че едно намигане нищо не значи, нито че си му противна, нито че не си! понякога като си вървя и мисля или говоря за нещо и отсреща някой ми се усмихне или намигне аз отговарям машинално със същото без да мисля дали ми е противен или не...

CuRly_Doll
12-24-2007, 12:38
Няма начин да си му противна...Бивши гаджета ли сте? :-|

sasha_90
12-24-2007, 12:50
По-скоро има интерес към теб.

malkata_f
12-24-2007, 13:53
Няма начин да си му противна...Бивши гаджета ли сте? :-|

не не сме били гаджета, ние се познаваме съвсем бегло....само това е!

12-24-2007, 17:08
мога да кажа, че едно намигане нищо не значи, нито че си му противна, нито че не си! понякога като си вървя и мисля или говоря за нещо и отсреща някой ми се усмихне или намигне аз отговарям машинално със същото без да мисля дали ми е противен или не...

хахахахахахахахахахаха...... .и всички хора да не мислят като тебе мааа, пфффффффф, луди хора :?

CuRly_Doll
12-24-2007, 17:12
Няма начин да си му противна...Бивши гаджета ли сте? :-|

не не сме били гаджета, ние се познаваме съвсем бегло....само това е!
И все пак няма начин да си му противна и да ти намига и да те поздравява :wink: