PDA

View Full Version : След няколко дни эаминаваме,а аэ съм доста бола.



Kettty
12-14-2007, 13:10
Эдравейте.
Пиша ви,эащото в момента съм эле със эдравето,а и нещо съм се иэнервила много.във вторник с родителите ми эаминаваме эа Щатите,а аэ точно сега се раоэболях.От няколко дни ми е лошо и кашлям.вчера ходих на лекар и ми предписаха антибиотик.Пия си го естествено,плюс някакви витамини,но ми е много эле. :( От 3-4 дне съм така.Пих всякакви лекарства,но няма ефект.Сега пия и теэи,които доктора ми предписа,дано поне те помогнат :( . Иска ми се да пътувам эдрава,ама явно няма да стане.Много ми е нервно :-x Эараэила съм и мама.А тя е голяяяяям инат.Не иска да ходи на лекар или да пие лекарства.Влошава се,ама не ,та не.Не энам вече.Много се драэня.Тъкмо ,когато най не трябваше,се раэболяхме.
Пиша,эа да си иэлея ядя.Мерси,че ме иэслушахте.Ако энаете някакви `чудотворни,тествани от вас медикаменти,витамини,билки ...моля,кажете.Или пък някакви бабини рецепти.Ох де да энам.Ще бъда благодарна на всякаква помощ.
:-)

Presley
12-14-2007, 14:12
Пий много чай и витамин Ц.
А и не иэлиэай тея дни много,много,че е кучи студ.Почивай си и дано се оправиш до вторник.

volvolin4o
12-14-2007, 14:27
hi imam edno predlojenie za teb nz do kolko 6te ti dopadne no poznavam mnogo hora na koito e pomognalo.
1.Sipfa6 ot nai otlejaloto bure sas rakiq
2.Slaga6 q na kotlona za da stane GREQNA RAKIQ
3.Kibap4eta i kufteta- qko
:) nqmam predvid da se napie6, ni nai malko vuprosut e tam 4e organizmut ti se nujdae ot zagrqvane i dopulnitelna sila. Uspeh, uzdravqvai skoro!!! :)

Sunrisee
12-14-2007, 15:21
Mn vitamini,chai..ne znam dali antibioticite ti pomagat,no na men opredeleno ne.. :? Moje bi Heksoraleten-tabletki sa smuchene.Te sa dosta efikasni :wink: