PDA

View Full Version : Какво да правя??



boy toy
12-14-2007, 13:32
Emi zna4i .. Imam 4uvstva kum biv6ata i to mnogo silni no vseki put kogato trugnem otnovo tq prava nqkakva glupost .. i kusame se si tursi pri4ina da skusame a sled tova ne spira da me tursi.. i sled neq az se promenih sprqh da vlagam 4uvstva kato sum s nqkoe momi4e .. govorq 2 godini hodene po mukite s biv6ata za nqkolko meseca spirahme i posle pak za malko i t.n i sega az sum stanal otvratitelen znam go tfa durja se s momi4etata otvratitelno .. pravq vsi4ko vuzmojno da gi karam da se 4uvstvat gadno promenih stila si smenih u4ili6teto .. po4nah da treniram futbol promenih se izcqlo vun6no .. i uj vutre6no no vse o6te mnogo me boli za biv6ata sega si mislih 4e sum se vliubil v edno momi4e i si4ko be6e mnogo qko ama tq se okaza kato biv6ata absoliutno su6tata ... vsi4ko im be6e ednakvo durjanie harakter deistviq... samo 4e tova momi4e ne pie6e ne 6murka6e i ne be6e tolkova luda kolkoto biv6ata.. i sega biv6ata se e promenila zna4i predi be6e adcki ligava i luda sega ne6to e stanalo li neznam.. predi se durje6e taka za6toto ima pari i mama i tati i davat si4ko i tq si prae6e udovolstvieto i predi okolo mesec az q pozdravih s edna pesen na Stefani - I plachat i bogatite I ot togava ne q bqh vijdal vidqh e dnes tq be6e napulno promenena vun6no nekfa e taka sedi i nebe6e predi6noto momi4e neznam dali az sum vinoven za tova za6toto i kazah mn gadni ne6ta predi 1 mesec i sega tq ne e su6tata kukla kakto predi govora drehite usmifkata pri4eskata ve4e ne e takava.. i e tujna nekfa ddz nacupena i samo mina pokrai men bez ni6to da mi kaje i togava surceto mi 6te6e da izko4i tolkova mnogo q obi4am no neznam kakvo da pravq i kak da postupq iskam pak da sme zaedno no neznam dali trqbva i dali si zaslujava??

Presley
12-14-2007, 13:58
Тая латиница направо ми вади очите :D
Напиши го на кирилица и ще го прочета.

hOuseE_lOver
12-14-2007, 14:11
Тая латиница направо ми вади очите :D
Напиши го на кирилица и ще го прочета.
Да ве :D Измъчих се докато го прочета :D :-({|=

boy toy
12-14-2007, 14:30
Да съжалявам че писах на латиница не се сетих да пиша на кирилица та верно няма ли някой да каже нещо умно иам проблем все пак !!

ivakavlad
12-14-2007, 14:35
знаеш ли какво направил си една много голяма грешка никога ама никога не се връщаи при бивша защото после ще ти е 3 пъти по-гадно а пък камоли да се върнеш повече от веднъж знам от личен опит.
Съветът ми е опитаи се да я игнорираш не и пиши не и звъни и тн. ако не е прекалено болезнено де иначе просто не се мъчи да си я върнеш смисъл няма

boy toy
12-14-2007, 14:46
Знам го това знам че нетрябваше да се връщам пак при нея но тя казваше че се е променила без повече изневери без повече глупости и аз сляпо и вярвах но тя е толкова сладка и като ми се усмихнеше и ми кажеше моля те искам пак да опитаме и аз неможех да и откажа а пък и това е първото момиче което съм обичал и все още обичам и сега като я гледам виждам че тя се е променила вече не е същата .. само че също така знам от нейни приятелки че от 1 месец не е била с момче смисъл не ходи вече с никой а преди ходеше с по няколко и офф беше отвратителна гадна надута богата и лигава.. и всички е така и се кефеха че прави лудница навсякъде но на сутринта тя пак беше сама без приятели и с поредното момче.. аз видях че тя може и да не е такава може да е по добра и сега мисля че е решила да бъде по добре и незнам чудя се дали да опитам с нея отново ако тя иска де .. или да тръгна с едно друго момиче което е най яката путка в даскалото и виждам че ме сваля и се чудя какво да избера

ivakavlad
12-14-2007, 14:52
Знам го това знам че нетрябваше да се връщам пак при нея но тя казваше че се е променила без повече изневери без повече глупости и аз сляпо и вярвах но тя е толкова сладка и като ми се усмихнеше и ми кажеше моля те искам пак да опитаме и аз неможех да и откажа а пък и това е първото момиче което съм обичал и все още обичам и сега като я гледам виждам че тя се е променила вече не е същата .. само че също така знам от нейни приятелки че от 1 месец не е била с момче смисъл не ходи вече с никой а преди ходеше с по няколко и офф беше отвратителна гадна надута богата и лигава.. и всички е така и се кефеха че прави лудница навсякъде но на сутринта тя пак беше сама без приятели и с поредното момче.. аз видях че тя може и да не е такава може да е по добра и сега мисля че е решила да бъде по добре и незнам чудя се дали да опитам с нея отново ако тя иска де .. или да тръгна с едно друго момиче което е най яката п***а в даскалото и виждам че ме сваля и се чудя какво да избера

според мен нетрябва да се опитваш да тръгнеш пак с бившата защото после ще съжаляваш пак и ще те боли много повече отколкото сега но ти сам трябва да решиш какво да правиш

П.П.и още нещо внимаваи защото момичетата са адски коварни и никога незнаеш какво да очакваш от тях

boy toy
12-14-2007, 15:00
Еми ако се е променила заради мен това значи че ме обича и иска да бъде с мен просто нвзнам вече дали да и вярвам .. за път тръгнахме когато тя беше на 14 а аз на 15 сега съм на 17 тя на 16 и толкова време все още продължава да ми пука за нея значи техните и дават пари и не се занимават повече с нея лятото тя направи купон и бяхме в тях мн хора около 40 50 човека и тя кво стана напи се много слезе в гаража и взе на брат си колата и изхвърча естествено тя катастрофира заби се малко по нагоре в един стълб тогава аз се погрижих за нея братовчед ми има автосервиз и оправи колата за да неразберат техните тя какво е направила винаги съм бил до нея и сега като я виждам че има нужда от мен немога да издържа да я гледам толкова тъжна прекалено много я обичам

ivakavlad
12-14-2007, 15:05
незнам аз ти казах мнението си но съм на мнение че човек най0добре знае кое е най-добро за него сега остава да решиш сам дали да се върнеш при нея затова седни помисли и реши друго решение няма

boy toy
12-14-2007, 15:14
еми мисля по цял ден само затова как да постъпя и вече тотално се побърквам неспирам да мисля колко хубаво ни беше преди моментите който сме имали и всичко това ми липсва като изкючим караниците ни беше супер заедно и се обичахме..

mickelangelo
12-14-2007, 19:38
Характера на 1 Не е като гипсова фигура - когато се изпече да не може повече да се преправя ... той се поправя докато е жив ... стига да знаеш как много лесно можеш да въздействаш на човек просото ... мисли .. и ако наистина изпитваш такива чувства към това момиче просто отиди и говори с нея .. вместо да се правиш на идиот ... това е най удачното нещо което можеш да направиш не мислиш ли ?

twix_91
12-14-2007, 20:18
Много сложно стана според мен. Хем я обичаш,хем я съжаляваш,хем те е наранявала безброй пъти и ти си прощавал,което според нем не е трябвало да правиш.Но има и друго нещо-първата любов никога не се забравя!!!И друго нещо също е вярно-може да се прави на много отчаена ,а в действителност да не е така. По-добре не се събирайте, а само поговорете, изяснете се и продължете напред.

boy toy
12-15-2007, 06:45
Ами снощи една нейна приятелка правеше купон и аз отидох за да я видя и естествено тя беше там абсолютно същата като преди усмихната весела щастлива но само ме отбягваше но накрая пред тоалетната се засякохме и аз и викам мило ай да се качим горе до поговорим и тя хаха за кво пък ще говоря точно с теб и аз и викам еми за нас и тя ми каза от доста отдавна няма никакво НАС и аз некъф и казах сигурна ли си че неискаш пак да сме заедно и тя ме погледна и ми каза винаги ще те обичам и точно заради това ако бъда пак с теб ще те нараня а неискам и в същия момент дойде едно момче и я дръпна и се оказа че това е новото и гадже.. и аз такъф седях седях и си тръгнах и сега незнам .. липсва ми много и сега като я видях с друг и отакчих

PaMit0
12-15-2007, 07:02
станала е emY ](*,) :razz:

nzzz може би е премислила нещата които си и казал и е осъзнала 4е тряя се променИ

twix_91
12-15-2007, 14:28
Аз така си и помислих, че ще накара да ревнуваш. Вече имаш най-основателната причина да я забравиш и продалжиш напред. Пък времето ще покаже дали ти го връща или е злобна попринцип. ;-)

punkrock
12-15-2007, 15:01
И тя незнае какво иска... :D

4you
12-15-2007, 15:17
От постовете ти личи, че много я обичаш.Според мен каквото и да става не трябва да се отказваш от нея..незнам къде й е акъла за да те види.Ти който си до нея в добро и лошо..незнам незнам и аз искам един такъв ;] Продължавай да се бориш за нея..смятам че се опитва да те накара да ревнуваш (това за случката от купона). И все пак аз съм на 14 и не мога да ти дам кой знае какъв съвет, трябва сам да решиш дали ще продължиш без нея. Успех!

PaChanGa_GiRl
12-15-2007, 15:49
Личи си, че много държиш на нея. Явно такъв си е характера.. ако искаш да си с нея трябва да се примириш с това, че ти изневерява от време на време..... пък и все някога ще и дойде акъла и ще разбере, че ти си нейното момче :) Не те кара да ревнуваш, просто си е такава... По някакъв начин говори отново с нея и се съберете.
Пожелавам ти мноого успехи с мацката !! \:D/

Lashes
12-15-2007, 15:53
1.оставяш бившата да се оправя сама....
2.почваш се държиш с момичетата по добре че... :evil: :-x

boy toy
12-15-2007, 17:12
Ами досега бяхме заедно тя каза че отива в една фр и довечера са на дискотека.. аз няма да ходя щот нещо не ми е добре и си говорихме от 3 следобяд до сега сме били заедно кафета на кино бяхме и сичко е така цял ден и тя като минехме отнякъде ми казваше помниш ли ко праихме тогава или еди какво си и сичко помни тя мислех че сичко е забравила но се оказа че не е така помни абсолютно всичко даже си спомня първата ни целуфка която е била преди 3 години и аз мн се изкефих на това че помни всичко м/у нас което е било Да бъда ли пак с нея накрая тръгнах да я целувам тя се дръпна хаха незнайно защо после ме гушна и ми каза чао скъпи ще ти се обадя точно същото направи и първия път когато тръгнахме и са съм мн радостен но незнам дали да бъда пак с нея ??

pampers
12-15-2007, 17:17
офф момче май и ти не знаеш какво искаш до сега казваше че искаш да си с нея че я обичаш че е единствена а сега се колебаеш дали да тръгнеш с нея.. :shock: или аз нещо не мога да схвана или... :shock: тръгвай с нея бе кво му мислиш толкова щот момичето няма да те чака да се решиш

boy toy
12-15-2007, 17:29
Ха да ама тя сега ще ходи на дискотека с тея от нейното даскало а аз ще си седя сам във вкъщи тя дори не ме покани не че щях да отида ама все пак .. Обичам я така е и то много и тя с мен като е се държи много добре но като сме много хора и никфо внимание не ми обръща ходи там танцува пие.. само глупости прави танцува с други момчета и на мен ми става гадно и като и кажа нещо и се почват караниците ако сега и се обада и и кажа искам да се видим недей ходи на диско дали ще ме отреже ??

PaChanGa_GiRl
12-15-2007, 17:46
Хах според мен ше те отреже, изчакай до утре и се обади да се видите. :) Хах много сте ми сладички :-)

ПП тва според мен де, ако искаш и се обади

koalka
12-15-2007, 17:53
И моя съвет е в никакъв случай да не се връщаш при нея, защото ти сам си видял, че между вас нищо не може да има.В смисъл - разделяте се, пак се събирате и колкото и да е, не може да е същото, както е било в началото с толкова много раздели.

PaChanGa_GiRl
12-15-2007, 17:55
И моя съвет е в никакъв случай да не се връщаш при нея, защото ти сам си видял, че между вас нищо не може да има.В смисъл - разделяте се, пак се събирате и колкото и да е, не може да е същото, както е било в началото с толкова много раздели.

Да, но може би с всеки следващ път те се обичат повече от преди.. може би всеки път разбират грешките си и разбират, че не могат един без друг(което е така според мен, щом се събират отново и отново).

boy toy
12-15-2007, 18:07
Ами тя ми се обади хаха и ми вика скъпи ко праиш бе и аз еми нищо седа на компа и тя аа добре и аз а ти какво правиш и тя еми нищо тука трябваше да ходим в Тантра ама нещо няма да ходим и аз еми добре и тя ми вика искаш ли да се видим сега и аз еми нещо ми е лошо май се разболявам и тя ми вика ей са ще ходя да ти купя чай и супа и ще дойда у вас да те лекувам хаха и сега ще идва уф как се кефа каза че към 10 и нещо е при мен :grin:

PaChanGa_GiRl
12-15-2007, 18:13
Хахаха пич, успех :grin:

boy toy
12-15-2007, 18:36
мЕрСиИи .. Немога да повярвам че пак с нея си говорим и че днес цял ден бяхме заедно и сега тя ще дойде в нас и сичко се случва толкова неочаквано немога да го повярвам това толкова време исках пак да сме заедно и сега стана толкова бързо хаха носите ми късмет в тоя сайт хаха

4you
12-15-2007, 19:35
Еййййййй много се радваааммм на такива историйкии :grin: пишии после кво е станалооо :) :) плз плзззз :)))))))))))))) :grin:

mickelangelo
12-15-2007, 20:19
ще ви кажа че най големите противоположности най-много се привличат .. но може би повечето го знаете ... просто .... мисълта .. че не може да имам нещо или някого ни дразни и ни кара да се борим с зъби и нокти за него .. моят съвет ... продължавай да се бориш за нея ... и смятам че имам основания да мисля че може би ще я имаш отново ... успех !

boy toy
12-16-2007, 06:42
Еййййййй много се радваааммм на такива историйкии :grin: пишии после кво е станалооо :) :) плз плзззз :)))))))))))))) :grin:

Ха Ха и Аз се кефа :grin: Снощи тя дойде в 11 а аз събота и неделя самичък и тя нали дойде и ми носи чай глупости а на мен нищо ми няма ам както и да е и аз тя дойде и седнах на леглото тя седна на стола до компа чудно защо не дойде при мен хаха ам нищо де хаха аз го измислих викам и ее мило чей да пусна някой филм и така застанах над нея и я целунах и така гледахме филм и цяла вечер сме си говорили дори не правихме секс хаха тфа е нещо иначе в повечето случай само тфа правим а сега не и ддз радвам се че пак се оправих с нея малко тя се дърпа държи се странно с мен и хммм леко странни неща ми казва и се държи така ама незнам и току що си тръгна тя и сега съм мн щастлив толкова време се чудех кво става и защо пак не сме заедно пуснах темата и на следващия ден сичко почва да се оправя Мерси на всички ще ви черпаааааа :grin:

4you
12-16-2007, 15:31
пия бира.. :D :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006

boy toy
12-16-2007, 16:42
Еми няМа ПрОБлем ще пием по бира се пак ми носите късмет хаьххахах