PDA

View Full Version : Психологическа бариера при фелациото ...



ClosedIntoMe
12-14-2007, 14:00
Не, не става дума за свирка. Разликата не е малка, особено психологическа, някои момичета цял живот не се решават на тази стъпка, защото за тях е унизително.


Мнението е от една друга тема. Въпроса ми е ... как би могла да се преодолее тази психологическа бариера. Приятелката е опитвала веднъж (на мене) и знам какво е и не ми се иска да се лишавам от това удоволствие, но тя не иска и не иска ...

CragHack
12-14-2007, 14:03
Ебати пуберите смотани. Има задръжки да направи френска, а тръгнала секс да ми прави. Еми до там се стига, като почвате преди да ви е дошло времето.

Как да преодолееш психологическата бариера? Като ти дойде акъла, така ще я преодолееш.

И като си намериш свестен партньор, който да ти покаже, че да му направиш свирка е нещо прекрасно, а не нещо унизително.

Както разбира се и обратното - той трябва да направи френска на теб.

samonervi
12-14-2007, 14:05
Е и аз не исках отначалото.Чак след 6-тия месец се реших да му направя на моя и после пак не му правих,защото ме беше срам,но след известно време почна да ми харесва и да се възбуждам от това и сега няма ядове.Трябва да се отпусне момичето,ама то си зависи от нея.

ClosedIntoMe
12-14-2007, 14:07
Това питам, как е станало при вас. Защото ходим от ... ВНИМАНИЕ ... 3 години и тя продължава да не иска и се опитвам точно да и обясня, че няма нищо лошо, да я предразположа, ама найсе ...

MakeMeLaugh
12-14-2007, 14:11
Е и аз не исках отначалото.Чак след 6-тия месец се реших да му направя на моя и после пак не му правих,защото ме беше срам,но след известно време почна да ми харесва и да се възбуждам от това и сега няма ядове.Трябва да се отпусне момичето,ама то си зависи от нея.
+1 ! Моята пр-ка същата :)


А бе то хубу, ма мислиш само от една гледна точка. Ами другата - ти сигурен ли си 100, че не си ти причината тя да не иска повече. Хигинеата на гущера как е, а? ;д
Може действията ти и реакцията ти да ебила нд допустимото.
Пък най-вероятно според мен е просто ти не знаеш как да я накараш да премине бариерата..

Нали знаеш - няма жета, дето да не иска - има мъж, който не знае как да си поиска. Това е универсален лаф и най-верния, честно казано ;)

samonervi
12-14-2007, 14:18
Вземи се изкъпи преди да правите секс,може и да ти направи.Причината жените поначало да не искат да правят свирки,че мисълта,че трябва да лапаш нещо с което се пикае,без да знаеш измито ли е или не е направо ужасяваща.Изкупи се,излез по кърпа мокър целия и да видиш как ще ти налети :)

CragHack
12-14-2007, 14:18
Опа, ти си бил мъжкото :D Сори.

Еми пич - както казах по-горе: правиш и една жестока шпакла (нормалното е да ти е приятно да го правиш). И ако след втората или третата шпакла тя не ти връща жеста - зарежи я, да еба тъпата задръстена крава! Все пак ти гадже ли искаш или калугерка.

krem4et0
12-14-2007, 14:20
Ебати пуберите смотани. Има задръжки да направи френска, а тръгнала секс да ми прави. Еми до там се стига, като почвате преди да ви е дошло времето.

Как да преодолееш психологическата бариера? Като ти дойде акъла, така ще я преодолееш.

И като си намериш свестен партньор, който да ти покаже, че да му направиш свирка е нещо прекрасно, а не нещо унизително.

Както разбира се и обратното - той трябва да направи френска на теб.
Недей така. Моите колежки(в по-голямата си част) не са правили фелацио именно заради психологическата бариера. на по 22 години са, с приятеля си са с години, но просто не могат и не се решават. въпреки, че първо правих това, а 3 дни след това секс, определено на сексът се реших много по-лесно. И трудно ми беше да преодолея психологическата бариера. но си казах-плът като плът. Ако не ми хареса никой не ме кара да повтарям. но какво пречи да опитам? И опитах :D

samonervi
12-14-2007, 14:21
Не е нужно да и правиш "шпакла",аз сама реших да му направя свирка,без да се налага да ми връща "жеста" .

Jeuelle
12-14-2007, 14:28
.... мисълта,че трябва да лапаш нещо с което се пикае,без да знаеш измито ли е или не е направо ужасяваща....

Ужасяваща е ако правиш секс с непознат....

Та, момче (пич , dude ...както и да е) , щом досега не се е решила да ти прави свирка значи няма да стане занапред :neutral: :neutral: :neutral: . Разбирам че и е кофти , зрам я е но какво е това нещо - 3 години .
Аз на моят първи "любовник" му го лапнах на 1 вия месец (доста време е да , но ми беше първият все пак) .....

AnoNim4e
12-14-2007, 14:36
Vse pak ne si i nikak 4ujd i higienata ti ne bi trqbvalo da q pritesnqva!!! Za da iska6 da ti lapa vse pak po nqkakuv na4in trqbva da q predrazpoloji6! Kakto i po-gore spomenaha tova prosto e "plut kato plut",ako tolkova go iska6 pogovorete za tova,zaedno ste ot godini i bi trqbvalo da ne te pritesnqva da govori6 s neq za tova! :wink:

MakeMeLaugh
12-14-2007, 14:40
Аз на моят първи "любовник" му го лапнах на 1 вия месец (доста време е да , но ми беше първият все пак) .....
Ебати лесната си честно :-& Че и рекла доста време... хаха ей такива най-обичам като видя по улицата... ;д

И явно пича, момчето, дююда и т.н. си личи колко е добър, щом 3 години не може да накара едно момиче да лапне една пишка :lol:

Вземи поработи над себе си, не обвинявай нея ;)
Мен щеше да ме е срам да напиша тема, че 3 години не мога да я накарам, а се опитвам ;д;д
Лошото е, че си я накарал 1 път, а тя вече се дърпа.. това значи че в теб има бъг ;) Тя ако нямаше д аправи нямаше да го лапне и яведнъж, а щеше д те зареже. Чат ли си ;)
(И нищо лично.. помисли сериозно над това. Познавам такива хор щото и съм видял какво е положението преди и сега ;) )
:)

samonervi
12-14-2007, 19:33
Аз пък познавам едно семейство, женени са от 7 години,преди това няколко години са били гаджета,ама не си правят орална любов.Като не иска не иска. Make_Me_laught мн си отворен по всички въпроси

ClosedIntoMe
12-14-2007, 20:09
Аз на моят първи "любовник" му го лапнах на 1 вия месец (доста време е да , но ми беше първият все пак) .....
Ебати лесната си честно :-& Че и рекла доста време... хаха ей такива най-обичам като видя по улицата... ;д

И явно пича, момчето, дююда и т.н. си личи колко е добър, щом 3 години не може да накара едно момиче да лапне една пишка :lol:

Вземи поработи над себе си, не обвинявай нея ;)
Мен щеше да ме е срам да напиша тема, че 3 години не мога да я накарам, а се опитвам ;д;д
Лошото е, че си я накарал 1 път, а тя вече се дърпа.. това значи че в теб има бъг ;) Тя ако нямаше д аправи нямаше да го лапне и яведнъж, а щеше д те зареже. Чат ли си ;)
(И нищо лично.. помисли сериозно над това. Познавам такива хор щото и съм видял какво е положението преди и сега ;) )
:)

Целия проблем, е че проблема е в нея. Не можела, не искала, не искала да се унижава. Опитвал съм по какви ли не начини да я предразположа, дори в банята (от гледна точка на хигиената, макар, че там съм 100% изряден) не иска ... И въпреки, че проблам е в нея, в крайна сметка излиза точно както ти си го казал, излиза, че проблема е в мене ... А относно първия път, твърди, че го е направила от чисто любопитство, а и защото аз я помолих (след като всякакви начини за предразполагане не ставаха) ... Както и да е, благодаря на всички за постовете им ...

Glezanka
12-14-2007, 20:22
Нима след една шпакла всяко едно момиче трябва да се чувства задължено да връща "жеста" и да лапа?Боже,кой безсърдечен тип го измисли това ... Тея неща не трябва да стават по принуда или само защото другия иска,трябва да има желание,да няма никакви бариери м/у двамата(било то психологически,физически и каквито и да са други) ... И толкова ли неможете да си представите живота си без свирки?

MakeMeLaugh
12-14-2007, 20:27
Аз пък познавам едно семейство, женени са от 7 години,преди това няколко години са били гаджета,ама не си правят орална любов.Като не иска не иска. Make_Me_laught мн си отворен по всички въпроси
Някакъв проблем ли имаш?!
И с кое по-точно не си съгласна?!
Ей затова пиша рядко... щото няма смисъл явно.. По-добре възприемате сексуланите коменттари не де"Ц"твените момиченца...

pitan4icata
12-14-2007, 20:55
az go pravq s mn lubov, nemoga da kaja 4e mi e lubimoto no nqkaksi mi e prqtno ne tolkova samoto izpalnenie a po skoro rezultata- reakciqta na polovinkata mi dokato e v racete mi. Nz kak bi moglo da se preodolee psihi4eskata bariera 6tot se pak tva si e strogo individualno a i si zavisi ot vrazkata. ne razbrah ti dali si q lizal,ako ne si probvai za6toto taka 6te se stimulira da ti se otblagodari,4rez podoben na4in (katoto ti lapa).No ne nasilvai ne6tata kato ne i e priqtno po dobre ne q karai!!

stealthyGirl
12-14-2007, 21:17
Аз пък да Ви кажа.. може да ня'ам никъв опит със секса, свирките и т.н. (прекалено малак съм), но вече си изяснявам в какво се коренят проблемите при повечето връзки :D - РАЗГОВАРЯНЕТО! ;) Т.е. Make_Me_laugh е прав.. в теб е грешката.. шом след 3 години я е срам значии не сте толкова близки (даже и някой преди това да и е пълнил главата с глупости, вие ако сте разговаряли да сте го изгладили.. ;)

krem4et0
12-15-2007, 10:11
Пак ще дам за пример моите колежки-1 от тях е вече 6-та година с приятеля си и не е правила фелацио. 1 път опитала й не й допаднало. Казала, че повече няма..........това не пречи на момчета да й педлага брак през ден, да я обича и уважава. Аз не мисля, че майка ми е правила френска любов на баща ми или обратното, а са заедно над 30 години.............Като не й харесва-няма да правии толкова. Опитала е и не иска вече. нещо като мен и аналния секс-опитах, не ми хареса и с приятеля ми решихме да не правим повече!

AnoNim4e
12-15-2007, 16:10
Пак ще дам за пример моите колежки-1 от тях е вече 6-та година с приятеля си и не е правила фелацио. 1 път опитала й не й допаднало. Казала, че повече няма..........това не пречи на момчета да й педлага брак през ден, да я обича и уважава. Аз не мисля, че майка ми е правила френска любов на баща ми или обратното, а са заедно над 30 години.............Като не й харесва-няма да правии толкова. Опитала е и не иска вече. нещо като мен и аналния секс-опитах, не ми хареса и с приятеля ми решихме да не правим повече!
Blqk,blqk,blqk,blqqqqqqqqk :-& :-& :-& za mig si predstavih na6ite i felacio..AAAAaaaa aaAAAAA kakto ti spomena za tvoite.....i sega nqma da qm sig 2 dena :-& :-&

hahavteen
12-15-2007, 16:56
Tia shadow4e govore6e za 4ykaneto v ystata a ne po princip za svirkite ama kakto i da e...
Spored men tva e ne6to na koeto vsiako momi4e triabva da se re6i samo za6toto ako niakoi ia nakara sus sigyrnost niama da i haresa.Na men mi otne 4 meseca da se prestra6a no priatelia mi nikoga dori ne me be6e pital dali iskam a sama si re6ih.Su6to e vajna i reakciata na mom4eto sled purvia put osobeno ako momi4eto ima vse o6te niakakvi predrasudaci.Ako ia be6e pregurnal i celynal sus sigyrnost 6te6e da poiska pak. :neutral: