PDA

View Full Version : Какво е усещането....



ihkk
12-14-2007, 14:05
Моми4ета,какво е усещането когато мом4ето свършва във вас,и нямам предвит дали ви е хубаво или не,а по какво го разбирате 4е е свършил във вас..... :)

samonervi
12-14-2007, 14:07
Ами не е за препоръчване момчето да свършва в момичето освен ако не искат да имат бебе

hOuseE_lOver
12-14-2007, 14:08
Ами не е за препоръчване момчето да свършва в момичето освен ако не искат да имат бебе
Точно казано :-({|= =; \:D/ ;-)

ihkk
12-14-2007, 14:10
Е то това е ясно,ама има моми4ета които пият противоза4атъ4ни и могат да дадат отговор на въпроса,без да се налагат да стават майки :P

samonervi
12-14-2007, 14:24
Аз пия хапчета пиленце,ама да ти кажа не му давам да свършва в мен,защото хапчетата не те предпазват на 100 %.Дори като е с презерватив трябва да го извади прди да свърши.Поне аз така мисля.Имам доста приятелки,които вече са майки на по 19-20 години понеже "били пили хапчета,имали доверение на гаджето си ,бил с презерватив и т.н." Е имат има доверие на гаджетата,ама ви пазят докато не ви надуят коремите,пък после си бийте главата какво да го правите детето

ihkk
12-14-2007, 14:35
ОК,мила просто се отклоняваме от темата,аз не питах дали трябва да пусна на приятеля си без презерватив,а попитах какво е усещането и по какво разбираш 4е мом4ето е свършило в теб.
Обърнах се към моми4етата които са давали на приятелите си,защото ми е интересно.
Та ако някой знае да каже,отделно можем да направиме тема и да обсъждаме противоза4атъ4ни и тнт,в която И АЗ БИХ ПОДКРЕПИЛА МНЕНИЕТО ТИ. :P
А сега,понеже АЗ НЕЗНАМ ,ПИТАМ какео е 4уството,и по какво усещаш 4е мом4ето свършва в тебе
Ако на някое му се слу4ва и знае нека каже =P~

AnoNim4e
12-14-2007, 14:41
Ami dokato pravihme sex s priqtelqt mi kondoma se skusa i toi svur6i v men 2 puti,no az da ti kaza ni6to ne po4uvstvah i nqma6e da razbera,ako toi ne mi be6e kazal! :wink:

MakeMeLaugh
12-14-2007, 14:45
Момче съм, но знам инфо :)

Както при всяко нещо и тук при всяко момиче е различно.
Имам познати дето не усещат както казаха, и ако не им кажат може д а не усетят как стават майки..

Има и момичето които усещат и само толкова. (повечето)

Има и трети, които пък се възбуждат от това още повече.

Докато не опиташ няма как да разбереш. Ма не ти го преоръчвам на тоя етап.. щом още имаш време да пишеш във форума :)

ТОва знам, но като цяло не мога д аопиша чувството.. момче съм :)

n0r4eto
12-14-2007, 16:00
Аз съм на хапчета от около половин година и позволявам на приятеля ми да свършва вътре, но разбирам че е свършил единствено когато спре да се движи, това е! А инач после е малко кофти, защото после ти текат некви работи докато стигнеш до банята... #-o

MakeMeLaugh
12-14-2007, 16:06
ОЛеле БОжеее...
И какво тече.. червата ти ли. :x

Уф, че си...

bebe_zaiche
12-14-2007, 16:08
Момче съм, но знам инфо :)

Има и трети, които пък се възбуждат от това още повече.



При мен е така. Доста често свършвам точно след като той започне да свършва, дори преди това да не съм била близо до оргазъм.

AnoNim4e
12-14-2007, 17:18
ОЛеле БОжеее...
И какво тече.. червата ти ли. :x

Уф, че си...
I az tova vikam :D:D:D:D:D:D:D

hahavteen
12-15-2007, 08:31
Момче съм, но знам инфо :)

Има и трети, които пък се възбуждат от това още повече.



При мен е така. Доста често свършвам точно след като той започне да свършва, дори преди това да не съм била близо до оргазъм.


I pri men e taka.Kato ysetia 4e toi svur6va i izdiviavam :grin:

ra4ence
12-15-2007, 08:57
Еее усеща се, по пулсирането, по движенията на мъжа в конкретния момент, дори по дишането му може да разберете

MakeMeLaugh
12-15-2007, 10:59
Момче съм, но знам инфо :)

Има и трети, които пък се възбуждат от това още повече.



При мен е така. Доста често свършвам точно след като той започне да свършва, дори преди това да не съм била близо до оргазъм.


I pri men e taka.Kato ysetia 4e toi svur6va i izdiviavam :grin:

Охх ще те вземам за жена.. Не мога повече :-D :D

Rachence, тя пита за усещането, а не как се разбира :)

И при мен е така, ама само, че аз съм мъжа :-P

BeBeLoTkA
12-15-2007, 15:21
*****

ThePainIsReaL
12-15-2007, 21:11
Когато пия хапчета, свършва където си иска.. без да се притеснявам. Има моменти, в които не мога да усетя, че е еякулирал, но винаги усещам, когато стига до оргазъм. И това ми е любимата част :---)
Относно чувството, когато свърши вътре.. ми.. приятно е.. топличко.. в повечето случаи дори се усеща и вибрирането. А понякога е толкова силно, че допълнително ме подлудява. Всъщност обичам, когато свършва в мен (естествено преди това съм си пила хапчето)
Кофтито е, че спермата веднага теква.. ама няма нищо. Не е противно. Имаме си начин да се справяме с това (:

samonervi
12-19-2007, 20:18
Ами не е за препоръчване момчето да свършва в момичето освен ако не искат да имат бебе

а как да му кажа "не свършвай в мен" :oops:
Че тая уста ти е дадена не само свирки да правиш с нея.Имай малко разум и му кажи да свърши навън.Или на корема ти ,или на кръста ти ,зависи в каква поза сте.Ако наистина държи на теб ще го направи ако не,ще ти каже,че нищо няма да ти стане,да не се притесняваш.А ти ако си глупава го послушай

Dream_s@L!Va
12-19-2007, 20:27
ОМГ!!!!!!!!!!!!!! "Кво било усещането" малелеееееееееееи,не просто не мога да си го обясня как може да има такива мозъци :( :( :shock: :shock: :shock: :? :? :cry:

samonervi
12-19-2007, 20:34
Ami dokato pravihme sex s priqtelqt mi kondoma se skusa i toi svur6i v men 2 puti,no az da ti kaza ni6to ne po4uvstvah i nqma6e da razbera,ako toi ne mi be6e kazal! :wink: И как свърши в теб 2 пъти? Изпразни се и се надърви и пак се изпразни ичак тогава разбра,че се е скъсал кондома?Не разбирам.Я ми обясни

ihkk
12-19-2007, 21:08
ОМГ!!!!!!!!!!!!!! "Кво било усещането" малелеееееееееееи,не просто не мога да си го обясня как може да има такива мозъци :( :( :shock: :shock: :shock: :? :? :cry:
Първо_Мнението ти не е аргументирано.
Второ във форума могат да се правят свободно теми със всякакъв тип въпроси.
И трето,като не ти харесва темата не вземай у4астие в нея,както виждаш има хора които са отговорили или им е станала интересна.

~*Shokoladova*~
12-20-2007, 20:26
На мен ми се е случвало точно веднъж и абсолутно нищо не усетих но пък изражението на момчето в този момент е нещо много по-приятно

:wink::wink: :wink:

ra4ence
02-02-2008, 13:31
Rachence, тя пита за усещането, а не как се разбира :)



Ама баш това си пита :)
"Моми4ета,какво е усещането когато мом4ето свършва във вас,и нямам предвит дали ви е хубаво или не,а по какво го разбирате 4е е свършил във вас..... "

princesa_viki
02-02-2008, 13:53
Една приятелка ми беше казала,че един път е позволила на гаджето си да свърши в нея,обаче си е заслужавало.Било страхотно. :)