PDA

View Full Version : Не съм сигурна в моите и неговите чувства



mechtaq_za_teb
12-14-2007, 15:56
Аз съм на 16,а приятеля ми е на 17.Отначало всичко беше супер..имаше я онази сладка тръпка преди среща,но напоследък сякаш правим всичко ей така.Излизаме..говорим си.Все ми повтаря колко ме обича и когато ме попита дали и аз го обичам понякога не казвам нищо,защото сякаш не съм сигурна.
И напоследък до такава степен ми е влязло в главата,че нещо става с нас...че почнах да се сещам за бившия си приятел,към който имах адски силни чувства..и незнам защо става така.Просто една сутрин се събудих с мисълта за него...Ясно е че винаги ще изпитвам топли чувства към него,но ме е обзела една несигурност и в моите чувства и в неговите.
Той показва интерес,аз също..но явно не е достатъчно.Май ни трябва някакво разнообразие...Не искам да е раздяла,защото се привързах към него.Какво да правя?Знам,че темата сигурно ви е дълбоко позната и повтаряна,но наистина имам нужда от някакъв съвет.

rehab
12-14-2007, 15:59
Nikoga ne sum izpadala v takova polojenie no moq suvet e sledniq daite si malko vreme ne kazvam da se razdelite prosto si daite malo vreme za da reshite kvo da pravite po to4no ti da pomislish malko za svoite 4uvstva kum staroto ti gadje i kum sega6noto :) :) :)

ivakavlad
12-14-2007, 16:02
ти сама го написа отговора трябва ви разнообразие (не съм голям специлист по връзките ама) правете неща които не сте правили преди и естествено трябва да ви харесват и на двамата пъм може и да станат нещата както искаш

Icko_pld
12-14-2007, 16:30
Lubovta idva vnezapno i si tragva stranno moje da ste si omraznali malko pak moje i si4ko da se opravi :wink: :)

kifla
12-14-2007, 16:47
Винаги ще имаш чувства към бифшите си ,без значение точно какви.Това обаче не трябва д апречи на сегашната ти връзка.Не мисля ,че трябва да се двуумиш какво да правиш,а просто с приятеля ти да разнообразите излизанията ,нещата които правите,местата където ходите ,ако искаш дори и приятелите ....изобщо каквото се сетиш .Пожелавам ти успех! ;-) \:D/

n0r4eto
12-14-2007, 21:00
Имам бивш, с който не ходим от 3 години, той замина за Америка. Не сме се чували от 1 година, в момента имам приятел, който обичам повече от всичко, но чувствата ми към бившия никога не са се променяли и няма да се променят. А колкото до тва че правите всичко по инерция - може би само за теб е така , затова се запитай още ли изпитваш същото като в началото?

kobrichka
12-15-2007, 07:19
Ти самата си разбрала,какво не е наред.Трябва ви разнообразие.Във всяка връзка понякога има несигурност,но всичко това не е кой знае какъв голям проблем.И дамата се обичате,просто ви трябва малко разнообразие.Това,че мислиш за бившият си според мен е времено,ако си изпитвала мн силни чувства към него нормално е след няколко дни ще си го избиеш от главата.Успех

punkbebs
12-15-2007, 19:01
уффф ...при мене положението е същото ..само дето аз съм на 14 а той на 17 ама няма значение .... също се привързах към него но няма тръпка ве4е...все едно ми е ... мисля че ме разбираш...но не искам да се разделяме ,защото когато не е до мен ми липсва ужасно много...а когато го видя с друга ми е адски гадно и не зная какео да правя...по скоро вече сме само приятели ...не точно де ...но нещата не върват към добре то се вижда....смятам че и при него е така но не ми го казва...по-добре си поговори с твоя приятел ...аз смятам да направя същото .... и може би ще се разделим колкото и да не ми се иска... :roll:

MiMcHeToOo
12-15-2007, 20:50
Разнообразие и не се филмирай толкова..