PDA

View Full Version : Чувствам се ужасно...



Blestq6ta
12-14-2007, 15:58
Чувствам се ужасно... Вчера се скарах с приятеля си, по-точно - аз му бях много обидена... Днес все още му се сърдех... Когато той направи още нещо, което ме засегна...
Не става въпрос нито за изневяра, нито за някаква измама...
Просто за изказвания и постъпки от негова страна...
До преди малко беше тук, лицето ми беше толкова ледено, че сякаш не бях себе си... Не знам, сякаш ми е омръзнало да прощавам с лека ръка...
А аз съм му прощавала много по-тежки обиди, просто от снощи нещо е различно...
Обичам го, имам нужда от него... Когато ме прегърне, сякаш политам... Звучи клиширано, но е самата истина!
Сега, когато той седеше и ме гледаше с големите си сини очи, сърцето ми се свиваше до болка. Но аз не потрепвах... В повечето случаи мълча, стараейки се да не създавам излишни проблеми...
Но не и днес. Сякаш исках просто... не можех да кажа поредното "няма нищо"... Защото има нещо... и то не е малко...
Едва се сдържах да не се разплача преди да си тръгне. И сега, когато вече го няма, плача като малко дете и се чудя защо просто не го гушнах да му кажа, че го обичам и че му прощавам...

Съжалявам, че пускам тема... Просто имам нужда някой да чуе това, което изпитвам... И не искам този някой да е познат... Благодаря все пак, че отделихте от времето си...

bebe_zaiche
12-14-2007, 16:01
Постъпила си глупаво. ”Човек прощава само дотолкова, доколкото обича.” Може би е време да си починете един от друг? Аз не мога да приема сериозно думите ”Обичам го много, но не мога да му простя това, въпреки че съм му прощавала по-сериозни неща”. Сигурна съм, че вътре в себе си ще намериш сили да му простиш.

mechtaq_za_teb
12-14-2007, 16:03
Защо просто не поговорите за това?Обясни му,че понякога начина му на държание не ти харесва...просто му кажи какво те мъчи.Казваш,че те обижда.Това не го намирам за нормално.Недей да прощаваш всичко,защото всяко нещо си има някакви граници.

dshiznit
12-14-2007, 16:18
Ай като си тръгнала да споделяш сподели какво точно е казал направил за да те обиди. Щот ми стана интересно не за друго.

kifla
12-14-2007, 16:39
Чувствам се ужасно... Вчера се скарах с приятеля си, по-точно - аз му бях много обидена... Днес все още му се сърдех... Когато той направи още нещо, което ме засегна...
Не става въпрос нито за изневяра, нито за някаква измама...
Просто за изказвания и постъпки от негова страна...
До преди малко беше тук, лицето ми беше толкова ледено, че сякаш не бях себе си... Не знам, сякаш ми е омръзнало да прощавам с лека ръка...
А аз съм му прощавала много по-тежки обиди, просто от снощи нещо е различно...
Обичам го, имам нужда от него... Когато ме прегърне, сякаш политам... Звучи клиширано, но е самата истина!
Сега, когато той седеше и ме гледаше с големите си сини очи, сърцето ми се свиваше до болка. Но аз не потрепвах... В повечето случаи мълча, стараейки се да не създавам излишни проблеми...
Но не и днес. Сякаш исках просто... не можех да кажа поредното "няма нищо"... Защото има нещо... и то не е малко...
Едва се сдържах да не се разплача преди да си тръгне. И сега, когато вече го няма, плача като малко дете и се чудя защо просто не го гушнах да му кажа, че го обичам и че му прощавам...

Съжалявам, че пускам тема... Просто имам нужда някой да чуе това, което изпитвам... И не искам този някой да е познат... Благодаря все пак, че отделихте от времето си...

Напълно те разбирам и знам как си в този момент :cry: И аз бях така,но аз не се сдържах и се разплаках,но какво ...нищо!Мисля ,че щом ти е писнало да прощаваш и не смяташ за редно и този път да простиш просто явно наистина не трябва да го правиш ;-) Ако той държи на теб може би ще разбере грешките си и ще се извини ,ако не .... просто явно той е тъпака! :evil:

mickelangelo
12-14-2007, 19:24
Ами ... една връзка се гради .. на компромиси и от двете страни .. всеки отстъпва на другия да му е д0бре ... според мен .. той е осъзнал грешката си и се е извинил .. това по някога е по трудно .. от правенето на самата грешка .. а ти се замисли дали това което е направил заслужава прошка или не ..

Blestq6ta
12-14-2007, 21:47
Постъпила си глупаво. ”Човек прощава само дотолкова, доколкото обича.” Може би е време да си починете един от друг? Аз не мога да приема сериозно думите ”Обичам го много, но не мога да му простя това, въпреки че съм му прощавала по-сериозни неща”. Сигурна съм, че вътре в себе си ще намериш сили да му простиш.

Не съм казала подобно нещо...
Аз много го обичам и не бих си позволила да го загубя... Не бих могла...
Аз вече съм му простила... Не съм от онези, дето се сърдят по 2 седмици само ей така, за да има какво да правят...
Просто съм наранена... Но това минава, а не знам дали ще ми мине така лесно, ако го загубя...

Blestq6ta
12-14-2007, 21:50
Защо просто не поговорите за това?Обясни му,че понякога начина му на държание не ти харесва...просто му кажи какво те мъчи.Казваш,че те обижда.Това не го намирам за нормално.Недей да прощаваш всичко,защото всяко нещо си има някакви граници.

Ами той не ме обижда нарочно... Неволно го направи. Но просто искам да се замисля повече кое би ми било приятно и кое - не...

Blestq6ta
12-14-2007, 21:54
Напълно те разбирам и знам как си в този момент :cry: И аз бях така,но аз не се сдържах и се разплаках,но какво ...нищо!Мисля ,че щом ти е писнало да прощаваш и не смяташ за редно и този път да простиш просто явно наистина не трябва да го правиш ;-) Ако той държи на теб може би ще разбере грешките си и ще се извини ,ако не .... просто явно той е тъпака! :evil:[/quote]

Не че ми е писнало, просто този път не казах само "няма нищо", "карай да върви..." , а се държах сякаш не ми пука за нищо...

ra4ence
12-14-2007, 21:57
О,не бива така! Не,не, не !
Казваш всичко,което ти е неприятнои то в прав текст го казваш! Толкова дребни неща ме дразнеха в моя в началото,но с времето се поправиха. И той е доволен,и аз.
Наистина трябва да си казваш какво не ти харесва в отношението му спрямо теб!!!

Panic At The Disco
12-14-2007, 22:20
Постъпила си глупаво. ”Човек прощава само дотолкова, доколкото обича.” Може би е време да си починете един от друг? Аз не мога да приема сериозно думите ”Обичам го много, но не мога да му простя това, въпреки че съм му прощавала по-сериозни неща”. Сигурна съм, че вътре в себе си ще намериш сили да му простиш.
добре казано!

sexi_lady_666
12-14-2007, 22:35
ami kakvo da ti kaja ima tolkova nespravedlivosti v tozi svqt ami ne biva tolkova lesno da im se dava6 nie jenite sme po silni ot tqh pokaji 4e si na6enka i 4e sme nomer 1!!! :D

kobrichka
12-15-2007, 07:11
Просто му го кажи,кажи му да се замисля повече педи да казва нещо.Все пак в една връзка тябва да има компромиси и от двете страни не само от едната.Кажи му просто всичко,което те е подразнило,а и ти самата казваш,че той го прави неволно е колко неволно това само ти го знаеш.Първият път е неволно,вторият...аиде пак неволно,но третият вече не смятам,че е неволно,пак казвам това колко е неволно си го знаеш само ти. :neutral: Най-добре поговори с него,разговорът в една връзка е мн важен.

desi_rumenova
12-15-2007, 07:36
Здравейте приятели,за първи път изказвам мнение по дадена тема и се надявам да не засегна или убидя някого!
Незнам всички Вие на каква възраст сте и колко връзки сте имали до сега,но искам да Ви кажа,че любовта е много разтегливо понятие!
Винаги съм била на мнение,че има грешка,но има и прошка!
И обичаш ли това означава да простиш.
Но когато прошката стане система в една връзка,то тогава трябва да се сложи край!
Колкото и да обичаш,страдаш ли...любовта си отива!
Имах връзка,която продължи 5 години и колкото и да обичах човека до себе си,бях много наранена,че той прави един куп глупости,а аз само прощавам ли прощавам!
И както и да прозвучи-накрая ми писна и прекратих тази връзка!
Един филосов е казал "Живота не е това,което си изживял,а е всички ония моменти които помниш..."Така,че помислете!Ако помниш само това,че си прощавал ли прощавал...