PDA

View Full Version : Как бихте постъпили в следните ситуации?



mrysnika
12-14-2007, 18:08
1)- Някой от съучениците ви/колегите ви иска да ви орони престижа пред учителя/шефа и за да ви затапи съвсем,ви набутва задача,която не е по силите ви да направите. Как ще постъпите?
2)- В автобуса влиза фалшива контрола и ви иска билета. Обвинява ви,че не сте купили този билет днес,а ползвате стар. Как ще излезете от ситуацията?
3)- Някой от познатите ви,започва да се държи много грубо и безцеремонно с вас,ей-така без повод-да ви обижда,злепоставя,даже да ви посяга физически. Какво следва?
4)- Майка ви ви обещава,че ще ви купи днес нещо определено,което много ви трябва до 3 часа,но не го прави. Ситуацията е такава,че не можете да си го закупите сами,поради ангажираност. Какъв начин ще намерите и ще кажете ли нещо за майка си,заради това,че не е изпълнила обещанието си?
5)- В магазина сте. Купувате риза за приятеля си*това е за жените* или рокля на приятелката си*това е за мъжете*,но не ви достигат 5 лв. Не живеете на близо,не ви е и позната продавачката,но трябва да купите подаръка,защото ще се видите с любимия/любимата след 30 мин,.послучай годишнината ви. Има ли изход от случая,бихте ли намерили начин да закупите подаръка?
6)- На улицата бедно момче наглед ви иска пари и вие посягате да му дадете,в същото време неусетно ви взема портфейла. Ще го подгоните ли или какво ще направите?
7)- Имате 30 мин. ,за които можете да се организирате импвовизирано парти. Как ще изглежда то? Какво ще правите?
8)- Утре е Големият Ден. Вашата сватба. Времето обаче е ужасно,противно на прогнозите. Това ще промени ли плановете ви за празнуване на открито?
9)- На футболен мач хулигани ви скъсват якето,минавайки покрай седалката ви. Ще се саморазправяте ли?
10)- В дискотека не ви пускат,защото сте още на 17 и компанията ви е също с хора на по 16 и 17. Ще измислите ли начин да влезете или тактично ще си тръгнете?

Чакам индивидуалните ви отговори! :)

dshiznit
12-14-2007, 18:46
1. ЕДВАЛИ ИМА ТАКАВА ЗАДАЧА. АПЪ АКО ИМА НАМИЛАМ НЕКОЙ ДА МИ Е СВЪРШИ.

2. Епа щом е фалшива за къв хуй (Х у Й ) въобще ша са занимавам с тях #-o

3. Еми каквото повикало такова са обадило.

4. БРОУ БЕ КАК УСПЯ.

5. Изчуквам продавачката за да сме квит.

6. Ми аз портфийл не нося ама да ше го хвана и ша си зема портфейла. И ше му кажа да пробва да дърпа чантите на бабичките.

7. Епа че на парти ше изглежда как да изглежда.

8) Еми ако гостите са навият да стоят на дъждове сняг и виелици не.

9. Не ама ше му плюя семки по главата през целия мач.

10. Еми пробвали сме мноо раути нищо не става така че ше си тргнем и че идим другаде.

Jamalska
12-14-2007, 18:48
Мхахаха
1)Ще му я върна да си я свърши сам.Или ще обесня на учителя(все още в моя случай) че не мога да се справя и смятам,че въпросния тип може да се справи по-добре;)
2)А как се разбир че е фалшива?Ще си слезна и пак ще се кача...или ще си слезна и ще си тръгна..зависи къде слизам.
3)Като ми прикипи ще му разбия зъбите...ако ми е по-близък първо ще го нахраня и чак ако не спре тогава...
4)Ще се ядосам,изнервя и ще я изгоня моментално до магазина...може да се примоля ако не искам твърде мн да я обидя.
5)Ще си оставя личната карта като гаранция че ще се върна...или нещо от тоя сорт.
6)Мда,ще го подгоня...а колко е годишен,а?
7)Ще кажа на сички да си купуват алкохол..и ще попочистя...то това е парти:)
8)Най-вероятно да...мразя да ме вали...и специалната ми бяла рокля да се оклепа...ама може да се надявам да е сухо :)
9)Аа не.Тия ме стресират...а и з не ходя по футболни изцепки ..тъпооо
10)Ми..зависи от дискотеката...има някои,в които минават номера със смяна на цифрите,с придружител и тн...ама ако упорстват мн ще си тръгнем...

TellMeYourName
12-14-2007, 19:05
1.Бих постъпил като Jamalska
2.Нямам представа как ще реагирам ... Ще слезна може би
3.Бих го нахранил или в по лош случай бих му лепнал една така че да спре
4.Това много често се случва ;) имам опит за това предпочитам да намеря време някак си и да отида сам или ще накарам някой друг
5.Крада роклята хаха :D Бих му оставил нещо в замяна и после ще му донеса парите ...
6.Просто не ми се мисли какво бих му сторил ...:o
7.ще изглежда като парти , макар с някои пропуски 8-)
8.Слагам чадъри 8-)
9.А бе зависи колко сме ние и колко са те ... 8-)
10. Отиваме другаде

mickelangelo
12-14-2007, 19:53
1)- Някой от съучениците ви/колегите ви иска да ви орони престижа пред учителя/шефа и за да ви затапи съвсем,ви набутва задача,която не е по силите ви да направите. Как ще постъпите? - Трудното винаги ме заинтригува и дори да не е по силите ми важен е опита нали ?
2)- В автобуса влиза фалшива контрола и ви иска билета. Обвинява ви,че не сте купили този билет днес,а ползвате стар. Как ще излезете от ситуацията? - ще му кажа да си гледа работата .. ( нали е фалшива контрола) но ако е в правото си бих отстъпил .. ( бих платил глоба ако трябва)
3)- Някой от познатите ви,започва да се държи много грубо и безцеремонно с вас,ей-така без повод-да ви обижда,злепоставя,даже да ви посяга физически. Какво следва? - прилагането на 1 мой мн любим цитат " Казвам, показвам, Наказвам "
4)- Майка ви ви обещава,че ще ви купи днес нещо определено,което много ви трябва до 3 часа,но не го прави. Ситуацията е такава,че не можете да си го закупите сами,поради ангажираност. Какъв начин ще намерите и ще кажете ли нещо за майка си,заради това,че не е изпълнила обещанието си? - когато майка ми обещае нещо го прави от нея съм го наследи това :)
5)- В магазина сте. Купувате риза за приятеля си*това е за жените* или рокля на приятелката си*това е за мъжете*,но не ви достигат 5 лв. Не живеете на близо,не ви е и позната продавачката,но трябва да купите подаръка,защото ще се видите с любимия/любимата след 30 мин,.послучай годишнината ви. Има ли изход от случая,бихте ли намерили начин да закупите подаръка? - (първото което ми хрумва ) оставям си личната карта и казвам че ще дойда да си я взема с недостигащите пари
6)- На улицата бедно момче наглед ви иска пари и вие посягате да му дадете,в същото време неусетно ви взема портфейла. Ще го подгоните ли или какво ще направите? - Естествено бих подгонил човека взимащ портофейла ...
7)- Имате 30 мин. ,за които можете да се организирате импвовизирано парти. Как ще изглежда то? Какво ще правите? - магазина алкохола вкъщи ... надявам се изчерпателен съм бил ( но бих прибрал всичко чупливо и крадливо преди да пусна всички вкъщи! )
8)- Утре е Големият Ден. Вашата сватба. Времето обаче е ужасно,противно на прогнозите. Това ще промени ли плановете ви за празнуване на открито? - Не бих празнувал на открито по принцип
9)- На футболен мач хулигани ви скъсват якето,минавайки покрай седалката ви. Ще се саморазправяте ли? - зависи колко са какви са като ръст .... но определено .. бих се разправял " око за две зъб за чене "
10)- В дискотека не ви пускат,защото сте още на 17 и компанията ви е също с хора на по 16 и 17. Ще измислите ли начин да влезете или тактично ще си тръгнете? - Преди да отида бих научил първо дали имаме шанс да влезем .. предварително се правят тези работи а не като отидеш .. но бих пробвал в друга дискотека .. тук в Варна дискотеки бол ... :)

Mirelchetoo14
12-14-2007, 22:15
Няхахаханях :D
1)- Някой от съучениците ви/колегите ви иска да ви орони престижа пред учителя/шефа и за да ви затапи съвсем,ви набутва задача,която не е по силите ви да направите. Как ще постъпите?
Е как ще ми я набута,като няма да я приема?
2)- В автобуса влиза фалшива контрола и ви иска билета. Обвинява ви,че не сте купили този билет днес,а ползвате стар. Как ще излезете от ситуацията?
Е все ще се намерат още 3-4 откалници в автобуса да ги изхвърлиме със билетите нзавряни отзад :D
3)- Някой от познатите ви,започва да се държи много грубо и безцеремонно с вас,ей-така без повод-да ви обижда,злепоставя,даже да ви посяга физически. Какво следва?
Ще се опитам да поговоря с него човешки и да открия причината,но ако няма резултат ще спра да се занимавм с него.
4)- Майка ви ви обещава,че ще ви купи днес нещо определено,което много ви трябва до 3 часа,но не го прави. Ситуацията е такава,че не можете да си го закупите сами,поради ангажираност. Какъв начин ще намерите и ще кажете ли нещо за майка си,заради това,че не е изпълнила обещанието си?
Хахах ще й тегла една,тя ще се почуства виновна и всичко ще се оправи.
5)- В магазина сте. Купувате риза за приятеля си*това е за жените* или рокля на приятелката си*това е за мъжете*,но не ви достигат 5 лв. Не живеете на близо,не ви е и позната продавачката,но трябва да купите подаръка,защото ще се видите с любимия/любимата след 30 мин,.послучай годишнината ви. Има ли изход от случая,бихте ли намерили начин да закупите подаръка?
Хахах да-излизам пред магазина и изкарвам две-три стари чалгии докато събера достатъчно пари и се връщам обратно вътре.Вече съм го парвила :D :-D :-) :-)
6)- На улицата бедно момче наглед ви иска пари и вие посягате да му дадете,в същото време неусетно ви взема портфейла. Ще го подгоните ли или какво ще направите?
Ооо тръгвам след него и тичам псувайки докато не припадна някъде на сред улицата щото няма шанс да го настигна какъвто съм бърз бегач :-) :-)
7)- Имате 30 мин. ,за които можете да се организирате импвовизирано парти. Как ще изглежда то? Какво ще правите?
Скачам,привеждам стаята в що-годе приличен вид,слагам някакво ядене,изваждам всичкото пиене,намирам хубавите дискове и това е-какво повече трябва?Другото си го правят хората.
8)- Утре е Големият Ден. Вашата сватба. Времето обаче е ужасно,противно на прогнозите. Това ще промени ли плановете ви за празнуване на открито?
Предварително ще съм предвидила резервен план за закрито празненство,предполагам.
9)- На футболен мач хулигани ви скъсват якето,минавайки покрай седалката ви. Ще се саморазправяте ли?
Дадада :D :-D представям си го-"Е уаа на майка ти ****,тва знаеш ли колко струва бе,капут?!" Най-много да се върнат да ме натрепат...
10)- В дискотека не ви пускат,защото сте още на 17 и компанията ви е също с хора на по 16 и 17. Ще измислите ли начин да влезете или тактично ще си тръгнете?
Ооо още на 13 си извадих фалшива лична карта...засега минава :-D

ABSOLUTme
12-14-2007, 22:40
1)- Някой от съучениците ви/колегите ви иска да ви орони престижа пред учителя/шефа и за да ви затапи съвсем,ви набутва задача,която не е по силите ви да направите. Как ще постъпите?
Нямам шеф.Работя над себе си :) но ако е нещо наистина важно-ще дам всичко от себе си,за да се справя.
2)- В автобуса влиза фалшива контрола и ви иска билета. Обвинява ви,че не сте купили този билет днес,а ползвате стар. Как ще излезете от ситуацията?
Не си купувам билети,ама и не обичам да се возя с градски транспорт.
3)- Някой от познатите ви,започва да се държи много грубо и безцеремонно с вас,ей-така без повод-да ви обижда,злепоставя,даже да ви посяга физически. Какво следва?
Опит за изясняване и ако не-саморазправа. :D
4)- Майка ви ви обещава,че ще ви купи днес нещо определено,което много ви трябва до 3 часа,но не го прави. Ситуацията е такава,че не можете да си го закупите сами,поради ангажираност. Какъв начин ще намерите и ще кажете ли нещо за майка си,заради това,че не е изпълнила обещанието си?
Ще и се разпискам нещо,ама е малко вероятно да се случи,1во-защото не се впрягам за глупости и 2ро-защото 'важните работи' за мен си ги върша сама.
5)- В магазина сте. Купувате риза за приятеля си*това е за жените*,но не ви достигат 5 лв. Не живеете на близо,не ви е и позната продавачката,но трябва да купите подаръка,защото ще се видите с любимия/любимата след 30 мин,.послучай годишнината ви. Има ли изход от случая,бихте ли намерили начин да закупите подаръка?
Съмнявам се да ми се случи,но ако все пак стане - или ще позвъня на приятел да ми донесе пари,или просто ще я капарирам с парите,които имам и щя взема на следващия ден.
6)- На улицата бедно момче наглед ви иска пари и вие посягате да му дадете,в същото време неусетно ви взема портфейла. Ще го подгоните ли или какво ще направите?
Ще го настигна и ще го 'превъзпитам'. :D
7)- Имате 30 мин. ,за които можете да се организирате импвовизирано парти. Как ще изглежда то? Какво ще правите?
Ще се телепортирам до най-близкия супер,за да заредя с провизии.
8)- Утре е Големият Ден. Вашата сватба. Времето обаче е ужасно,противно на прогнозите. Това ще промени ли плановете ви за празнуване на открито?
Тука не знам.
9)- На футболен мач хулигани ви скъсват якето,минавайки покрай седалката ви. Ще се саморазправяте ли?
Ако са много повече-не. :D
10)- В дискотека не ви пускат,защото сте още на 17 и компанията ви е също с хора на по 16 и 17. Ще измислите ли начин да влезете или тактично ще си тръгнете?
имам си годините. 8)

merilin1
12-14-2007, 23:52
1)- Ще си призная, че не ми е по силите .. и после тоя дето ме е злепоставил ще страда дълго.
2)- Ще отида до кондуктора и ще сверя номерата
3)- Принципно ми се случва често някой да не ми каже закво ми се сърди така, че питам няколко пъти какво става и ако не иска да каже почвам да отвръщам на обидите.
4)- 1во едно здраво крещене на майка ми. После ще звънна на всички възможни познати и роднини и все някой ще помогне.
5)- 1во никога не ходя сама по магазини така, че ще поискам от приятелката, която е с мен. Ако все пак съм сама хващам и издирвам някой приятел, който е най-близо и му искам. В повечето случаи само майка ми ми върви след гъза за такива работи ;)
6)- Оу че как! И ако го хвана бой бой 8-)
7)- Те и не импровизираните партита ми отнемат толкова време. Накрая когато времето те притиска е най-забавно :) Занасям се до близкия супер маркет и за 30 мин съм готова ;)
8)- 1во ще рева цяла вечер... после евентуално на снимките си ще съм с развалена прическа, подути очи и разтекан грим.
9)- Няма да се саморазправям .... но дълго време ще споменавам родата му
10)- Ще си тръгна, освен ако не си намеря карта

Blab
12-14-2007, 23:53
*Някой от съучениците ви/колегите ви иска да ви орони престижа пред учителя/шефа и за да ви затапи съвсем,ви набутва задача,която не е по силите ви да направите. Как ще постъпите?

Наемам се със задачата.(няма нещо, което не е по силите ми)
А съученикът ще си получи... заслуженото.

*В автобуса влиза фалшива контрола и ви иска билета. Обвинява ви,че не сте купили този билет днес,а ползвате стар. Как ще излезете от ситуацията?

"Махнете ми се от главата! Като свалите всички от "Чистота"-та и аз ще сляза."

*Някой от познатите ви,започва да се държи много грубо и безцеремонно с вас,ей-така без повод-да ви обижда,злепоставя,даже да ви посяга физически. Какво следва?

Има 2 възможности:
-бой
-тръгвам си незабавно

*Майка ви ви обещава,че ще ви купи днес нещо определено,което много ви трябва до 3 часа,но не го прави. Ситуацията е такава,че не можете да си го закупите сами,поради ангажираност. Какъв начин ще намерите и ще кажете ли нещо за майка си,заради това,че не е изпълнила обещанието си?

По телефона - "Е, к'во стана? Ааа, мерси много."

*В магазина сте. Купувате риза за приятеля си*това е за жените* или рокля на приятелката си*това е за мъжете*,но не ви достигат 5 лв. Не живеете на близо,не ви е и позната продавачката,но трябва да купите подаръка,защото ще се видите с любимия/любимата след 30 мин,.послучай годишнината ви. Има ли изход от случая,бихте ли намерили начин да закупите подаръка?

Не бих изпаднала в такава ситуация. Просто съм наясно с ресурсите си.
Ще му купя нещо по-евтино.

*На улицата бедно момче наглед ви иска пари и вие посягате да му дадете,в същото време неусетно ви взема портфейла. Ще го подгоните ли или какво ще направите?

Ще крещя.(Аз винаги крещя. :roll: )

*Имате 30 мин. ,за които можете да се организирате импровизирано парти. Как ще изглежда то? Какво ще правите?

Чаено парти. Плодови чайчета. Бисквитки. Ароматни свещички.

*Утре е Големият Ден. Вашата сватба. Времето обаче е ужасно,противно на прогнозите. Това ще промени ли плановете ви за празнуване на открито?

Да, заради гостите. Иначе, с удоволствие бих тичала с любимия в дъжда.

*На футболен мач хулигани ви скъсват якето,минавайки покрай седалката ви. Ще се саморазправяте ли?

Да.

*В дискотека не ви пускат,защото сте още на 17 и компанията ви е също с хора на по 16 и 17. Ще измислите ли начин да влезете или тактично ще си тръгнете?

Не. Не бих тръгнала да се "вмъквам" в дискотека, ако нямам 18-годишен със себе си.

cappy123
12-15-2007, 12:33
1)- Някой от съучениците ви/колегите ви иска да ви орони престижа пред учителя/шефа и за да ви затапи съвсем,ви набутва задача,която не е по силите ви да направите. Как ще постъпите?-ще го помоля да ми помогне с тази задача ляля
2)- В автобуса влиза фалшива контрола и ви иска билета. Обвинява ви,че не сте купили този билет днес,а ползвате стар. Как ще излезете от ситуацията?-ще поспоря с него...ако знам, че съм права
3)- Някой от познатите ви,започва да се държи много грубо и безцеремонно с вас,ей-така без повод-да ви обижда,злепоставя,даже да ви посяга физически. Какво следва?-ще се оплача на друг познат
4)- Майка ви ви обещава,че ще ви купи днес нещо определено,което много ви трябва до 3 часа,но не го прави. Ситуацията е такава,че не можете да си го закупите сами,поради ангажираност. Какъв начин ще намерите и ще кажете ли нещо за майка си,заради това,че не е изпълнила обещанието си?-ще и се разсърдя
5)- В магазина сте. Купувате риза за приятеля си*това е за жените* или рокля на приятелката си*това е за мъжете*,но не ви достигат 5 лв. Не живеете на близо,не ви е и позната продавачката,но трябва да купите подаръка,защото ще се видите с любимия/любимата след 30 мин,.послучай годишнината ви. Има ли изход от случая,бихте ли намерили начин да закупите подаръка?-ще разгледам за нещо по -евтино тогава
6)- На улицата бедно момче наглед ви иска пари и вие посягате да му дадете,в същото време неусетно ви взема портфейла. Ще го подгоните ли или какво ще направите?ще го подгона ще си зема протномето и ще му дам някакви стотинки
7)- Имате 30 мин. ,за които можете да се организирате импвовизирано парти. Как ще изглежда то? Какво ще правите?-ще има пиене и много музика...пък секи да носи храна хаха
8)- Утре е Големият Ден. Вашата сватба. Времето обаче е ужасно,противно на прогнозите. Това ще промени ли плановете ви за празнуване на открито?Не...
9)- На футболен мач хулигани ви скъсват якето,минавайки покрай седалката ви. Ще се саморазправяте ли?ще ги напсувамм гР
10)- В дискотека не ви пускат,защото сте още на 17 и компанията ви е също с хора на по 16 и 17. Ще измислите ли начин да влезете или тактично ще си тръгнете? ще си тръгна...

Чакам индивидуалните ви отговори! :)