PDA

View Full Version : просто искам да споделя



ivakavlad
12-14-2007, 19:28
от вече повече от 4 години съм лудо влюбен в едно момиче дълго време го крих неисках да си развалим приятелството през това време правих клипове, писах стихотворения за нея, разкази дори и 1 кратък роман накрая реших да и кажа какво чувствам към нея.Отидох при нея и и излях душата казах и колко много я обичам че тя за мене е всичко на този свят но тя ми каза Влади (така се казвам) въобще не ме занимавай неискам да те виждам повече това стана преди около месец от тогава не съм спирал да рева и да си задавам въпроса "Господи защо всички лоши неща все на мен се лучват"(принципно имам и други проблеми но няма да ви занимавам с тях)отговор досега не съм получили надали ще получа да ви призная честно и в моментс седя гледам възножно най-депресиращите любовни клипове и рева и немога да спра да рева,немога нощем да спя,не ям,не пия нищо, даже и неизлизам освен до училището и до нас

Благодаря че отделихте време да четете "превземките" на един 16 годишен пикльо

sLaDkA_GrEsHkA
12-14-2007, 19:52
tc tc gorkichkiq... kofti ne znam kvo da ti kaja :-#

trg_ahmed
12-14-2007, 19:57
Брато просто нямам думи това е много гадно... :-#

ivakavlad
12-14-2007, 19:58
то няма какво да се каже а после ме питат защо невярвам в любовта еми няма да вярвам

gree_girl
12-14-2007, 20:00
Ами защо не и покажеш клиповете, стихотворенията, защото по този нчин ще се убеди в твоите силни чувства. попитай я може ли любовта да е глупост? Но ако не се осмеляваш тогава не се затваряй вкъщи, защото така ще се депресираш повече. Намери си хоби, започни да се занимаваш с нещо друго, когато се сетиш за нея, излизай навън с приятели, НО НЕ СЕ ЗАТВАРЯЙ ВКЪЩИ САМ С МЪКИТЕ СИ :( Знам, че ще е трудно, но когато се сетиш за ния си кажи: тя е минало, почвам на ново, ще намеря някоя която дя ме обича толкова силно, колкото и аз нея. В началото ще ти е трудно, но си го наложи! И си пускай не балади и тъжни песни, а по-весели и оптимистични. Излизай навън, не се затваряй вкъщи-пак го казвам айде горе главата, пич и успех \:D/

ivakavlad
12-14-2007, 20:09
Ами защо не и покажеш клиповете, стихотворенията, защото по този нчин ще се убеди в твоите силни чувства. попитай я може ли любовта да е глупост? Но ако не се осмеляваш тогава не се затваряй вкъщи, защото така ще се депресираш повече. Намери си хоби, започни да се занимаваш с нещо друго, когато се сетиш за нея, излизай навън с приятели, НО НЕ СЕ ЗАТВАРЯЙ ВКЪЩИ САМ С МЪКИТЕ СИ :( Знам, че ще е трудно, но когато се сетиш за ния си кажи: тя е минало, почвам на ново, ще намеря някоя която дя ме обича толкова силно, колкото и аз нея. В началото ще ти е трудно, но си го наложи! И си пускай не балади и тъжни песни, а по-весели и оптимистични. Излизай навън, не се затваряй вкъщи-пак го казвам айде горе главата, пич и успех \:D/

показвал съм и ги абсолютно всички стихотворения клипове и останалите неща и нещица които съм правил но тя неиска и да чуе да излеза с приятели немога защото нямам такива то всъщност никога не съм имал тя беше единственият човек с които можех да споделя нещо но аз ще се оправя само леко съм депресиран

n0r4eto
12-14-2007, 20:10
Аз мисля, че момчето пуснало тази тема очаква да чуе нещо по съществено от: ооо да много е кофти. Според мен той е наясно колко е гадна цялата работа.
Пич, с тва момиче познавахте ли се преди, ако да - в какви отношения сте били? А ако не сте се познавали е нормално едно момиче да реагира така, когато при нея дойде некъв си и каже: Аз те обичам много и искам да съм с теб. А за едно момче на 16 години живота не трябва да изглежда толкова депресиращ. След като не излизаш никъде е нормално да не се оправиш... Пък и в крайна сметка - не е единствена. От това, което си написал разбирам, че я обичаш толкова, колкото може би никой друг няма да я обича и щом тя не го е оценила - тя е единствената губеща. Седни малко и помисли дали тя се чувства виновна за това, което ти е казала. Аз мисля, че не. Затова се постегни малко и отиди да намериш някой, който ще оцени това, което правиш за него...

BWald0rf
12-14-2007, 20:17
Просто .. ти пожелавам да си много силен .. да успееш да се пребориш с това,което чувстваш към момичето .. Тя явно не е оценила любовта ти и може би някой ден ще съжалява .. Ти трябва да гледаш само напред .. Намери си други приятели .. общувай повече .. разсей се .. Просто трябва да я забравиш няма начин .. Неможе да се тормозиш повече за нея .. Каквото си могъл направил си го .. Айде успехх .. надявам се по-скоро да успееш да я забравиш

ivakavlad
12-14-2007, 20:17
Аз мисля, че момчето пуснало тази тема очаква да чуе нещо по съществено от: ооо да много е кофти. Според мен той е наясно колко е гадна цялата работа.
Пич, с тва момиче познавахте ли се преди, ако да - в какви отношения сте били? А ако не сте се познавали е нормално едно момиче да реагира така, когато при нея дойде некъв си и каже: Аз те обичам много и искам да съм с теб. А за едно момче на 16 години живота не трябва да изглежда толкова депресиращ. След като не излизаш никъде е нормално да не се оправиш... Пък и в крайна сметка - не е единствена. От това, което си написал разбирам, че я обичаш толкова, колкото може би никой друг няма да я обича и щом тя не го е оценила - тя е единствената губеща. Седни малко и помисли дали тя се чувства виновна за това, което ти е казала. Аз мисля, че не. Затова се постегни малко и отиди да намериш някой, който ще оцени това, което правиш за него...

мерси ще се постарая да намеря а всъщност с нея се познаваме откакто се помня бяхме в един квартал учихме в едно и също даскало всяко междучасие си говорехме обикаляхме в парка и пеехме и беше много забавно тогава но както и да е

twix_91
12-14-2007, 20:29
Не се отчайвай.Както и другите казаха "не е единствена".Излез от вас и си намери нови приятели, хоби, каквото и да е, само не се оставяй на мъката, защото пропускаш едни от най-важните години от живота си. Пък и мисля, че само е загубила като не те е оценила. Продължавай само напрд и не поглеждай назад \:D/

led_i_ogyn
12-14-2007, 20:31
Само едно: Времето лекува!Само напред и нагоре!

midle
12-14-2007, 21:59
Явно си мислих че съм единственият мислещ реално но SWASTICA ми доказа че съществуват все още такива :)

И аз искам да кажя че преживях не една а няколко такива ситуации и с времето ставах все по-недоверчив и накрая ме виждаш :) ако си чел темата ми в която писа :P Сега ми е смешно като се сетя .Не забравяй че винаги има надежда , времето лекува и споделянето също :)

Та кураж наборе =D>

ivakavlad
12-15-2007, 07:47
благодаря ви за всичко ще се оправя след време при всички положения но имах нужда да споделя с някои

midle естествено че съм прочел темата ти ако не я бях прочел нямаше да пиша в нея :)

monityY
12-15-2007, 08:00
:-# :-# :-# Трябва да е имало причина за да реагира така.Я си помисли пак,да не си я наранил с нещо?!

mickelangelo
12-15-2007, 08:05
Просто си казваш следващата ... ( колкото и да не можеш да забравиш предишната) ... просто така е устроен живота .. проста химия .. 1 човек не допада на друг и това е ... но наистина нещото което е най гадно е не споделената любов ..

ivakavlad
12-15-2007, 08:07
:-# :-# :-# Трябва да е имало причина за да реагира така.Я си помисли пак,да не си я наранил с нещо?!

и за това съм мислил но невиждам с какво да съм я наранил всеки ден я изслушвах когато ми говореше кой харесва, с кого е тръгнала, когато някой я отреже плачеше на рамото ми а аз я успокоявах дори и ако има проблеми в тях ми споделяше и искаше съвет от мен правех за нея всичко дори и неща който нарушават собствените ми принципи и начин на живот
просто не намирам нещо с което да съм я наранил

ArmyDr
12-15-2007, 08:14
Съчувствам ти, обаче както казаха другги преди мене само тя губи, защото всички онези стихове и т.н. само показват колко дълбоки за чувствата ти към нея. Обаче сега наистина ти е гадно, разбирам те, но тряя да се изправиш, понеже тряя си силен, колкото и да не ти се вярва има и положителна страна от това, прави те по-силен, закалява характера ти. Изправяш се и продължаваш да гледаш напред, защото явно ти имаш дарабата да обичаш силно и страстно и ще намериш човека, който да ти отвърне със същото. Само няма да се затваряш в себе си, споделяш и си търсиш приятели, ако нямаш можеш да си намериш, общуваш и в общуването ще откриеш сродната си душа, пък може и тя теб да те открие. Освен това общувайки ще забравиш какво ти се е случило.
И помни станал си по-силен, станал си по -разсъдлив и изобщо според мен си се качил едно стъпало нагоре.
Казва ти го твой връстник ;)

ivakavlad
12-15-2007, 08:27
Съчувствам ти, обаче както казаха другги преди мене само тя губи, защото всички онези стихове и т.н. само показват колко дълбоки за чувствата ти към нея. Обаче сега наистина ти е гадно, разбирам те, но тряя да се изправиш, понеже тряя си силен, колкото и да не ти се вярва има и положителна страна от това, прави те по-силен, закалява характера ти. Изправяш се и продължаваш да гледаш напред, защото явно ти имаш дарабата да обичаш силно и страстно и ще намериш човека, който да ти отвърне със същото. Само няма да се затваряш в себе си, споделяш и си търсиш приятели, ако нямаш можеш да си намериш, общуваш и в общуването ще откриеш сродната си душа, пък може и тя теб да те открие. Освен това общувайки ще забравиш какво ти се е случило.
И помни станал си по-силен, станал си по -разсъдлив и изобщо според мен си се качил едно стъпало нагоре.
Казва ти го твой връстник ;)

принципно и аз мисля така но вярваи ми ще се изправя на крака просто сега има и малко други проблеми и това ми доиде в повече (и то доста повече)но както и да е справял съм се с каде каде по трудни неща ще се справя и с това

ArmyDr
12-15-2007, 08:33
Еми сеи си има проблемите и особено в тая взраст дето секи ти е крив за нещо и ваще са тои криви за дето не те разбират и т.н., преодоляваш ги един п оедин с желязна воля търпение и ум и сичко се оправя. Стискам ти палци да излезеш победител от кофти ситуацията.

ivakavlad
12-15-2007, 08:42
Еми сеи си има проблемите и особено в тая взраст дето секи ти е крив за нещо и ваще са тои криви за дето не те разбират и т.н., преодоляваш ги един п оедин с желязна воля търпение и ум и сичко се оправя. Стискам ти палци да излезеш победител от кофти ситуацията.

така е само каде проблемите с родителите при мен ги няма с майка ми мога да говоря за всичко и ми дава съвети а за баща ми честно казано не ми пука.Искренно се надявам да се наредят нещата и при мен

kael
12-15-2007, 10:23
от вече повече от 4 години съм лудо влюбен в едно момиче дълго време го крих неисках да си развалим приятелството през това време правих клипове, писах стихотворения за нея, разкази дори и 1 кратък роман накрая реших да и кажа какво чувствам към нея.Отидох при нея и и излях душата казах и колко много я обичам че тя за мене е всичко на този свят но тя ми каза Влади (така се казвам) въобще не ме занимавай неискам да те виждам повече това стана преди около месец от тогава не съм спирал да рева и да си задавам въпроса "Господи защо всички лоши неща все на мен се лучват"(принципно имам и други проблеми но няма да ви занимавам с тях)отговор досега не съм получили надали ще получа да ви призная честно и в моментс седя гледам възножно най-депресиращите любовни клипове и рева и немога да спра да рева,немога нощем да спя,не ям,не пия нищо, даже и неизлизам освен до училището и до нас

Благодаря че отделихте време да четете "превземките" на един 16 годишен пикльо

Господи защо всички лоши неща все на мен се случват?
Когато се молим на Господ,се надяваме да чуе нашите молитви.....Мнозина казват,че Господ не чува нашите молитви,отговора е:Господ чува всяка една наша молитва,просто в повечето случаи отговора е .....НЕ!Замислял ли си се,че любовта е много по коварна от омразата,дори по зовеща и от болката.....защо всички си мислят,че любовта е нещо красиво и хармонично?Защо винаги ни нараняват тези които обичаме?Защо преживяваме всичко това?Толкова болка,толкова мъка.....толкова сълзи,но за какво?Задай си въпроса:За какво плача?НЕ,не плачи за нея...НИКОГА не плачи за това,което не плаче за теб!Болката е неуписуемо пронизваща и дълбока,болки във стомаха,постоянно чувство на притеснение,депресия,апети та намалява,желанието за живот изчезва...Ще ти кажа защо,защото всички те твой представи,всички твой мисли и всички твой фантазии са били свързани със това момиче...Мозъка ти възприема нея,като начин на живот,дори като самия живот.......Тази функция на мозъка е 97% еднаква със едно друго състояние.Ако някога разбереш,че ще умреш след седмица,ще имаш същите симптоми,защото мозъка,ще възприема,че ще загубиш всичко което имаш(това е състоянието което е 97% еднакво със сегашното ти положение).....И затова толкова много те боли...Понякога трябва да ни боли,понякога трябва да страдаме...понякога нашите проблеми ни се струват на-големи сред всички останали...Познавам човек,който бе женен,наскоро се разделиха....Човека е адски възрастен....и знаеш ли защо са се разделили?Жена му е казала:Никола(така се казва той),никога не съм те обичала,никога не съм била щаслива с теб,никога не ми е било приятно да си до мен,и аз незнам,защо направих такава грешка в живота си....Той и казва:Нямаш ли поне един щаслив спомен с мен.....А тя му отговаря:"Единствения щаслив момент за мен е сега,когато ти казвам,що за утрепка си.....Ти си просто една грешка в живота ми"...Съсипан със сълзи на очите си ми каза:30 години от живота ми са били просто лъжа,30 години заблуда.....30 години от живота ми в който всичко което имах се оказа фалшиво....Даде ми съвет,който ще дам и на теб...."Бори се-Живота е гаден!Радвай се-защото утре може да не дойде!Обичай САМО ТОГАВА,когато те обичат!Не мисля,че всичко това което ти написах би ти променило настроението с каквото и да е ....но все пак замисли се.....щом не икса да е с теб,значи така трябва,така е било писано,а може би е за добро..Да предположим,че е с теб,но няма чувства...Как би се чувствал ти?Обичан?Не.....ПРЕДАДЕН!Вси чки тези съвети"Има много други момичета,има много други,които ще обичаш..." за теб са просто хвърчащи слова...Запомни ми думите...Един ден,ти ще се влюбиш,един ден някой ще споделя любовта ти...Няма да е скоро........но....един ден......Ден,който няма да очакваш,ден в който всичко ще се промени.....Жалкото е,че всичко на този свят се връща...Тя те е наранила,и тя ще бъде наранена....ще я боли,точно както те боли и теб....И аз съм във същото положение,всичко което имах просто си отиде...Единственото,което се промени в мен е държанието ми...станах студен,станах безразличен,станах едно шинабо копеле без чувства....Никога няма да повярвам на нечие"Обичам те" и никога няма да кажа думите"Обичам те"...Ще те боли,но ще ти мине...Приятелю,колкото по скоро забравиш за това,толкова по скоро ще се оправиш...Просто приеми,че това е степен в живота ти която трябва да преодолееш,а и си на 16,има време....и ти ще бъдеш щаслив....Сега момчетата сме доста по чувствителни от момичетата дори.....
И аз нямам приятели,и аз нямам понзнати,но ще ти кажа нещо:Така е по добре!Един ден ще разбереш,че всичко което ти казах е истина...
Когато се прегръщаш и целуваш с момичето до теб,може да си спомниш за тези редове и да се замислиш...... дълго но до последната буква вярно

sasha_90
12-15-2007, 10:54
Знам,че е банално това,което ще ти кажа,но нищо.В този живот няма лесни неща,всеки има проблеми и винаги поне една нещастна любов.Това не означава,че трябва да забиеш глава в земята и да тъгуваш цял живот!Напротив когато ти се изпречи някакво нещастие трябва да покажеш,че си по силен от него и да го преодолееш.Нали всички казват,че "след всяка буря идва затишие"...
А сега по-конкретно.В твоята ситуация няма нищо непознато.Момиче те е отрязало,лошо е и трудно се преживява,знам.Трябва да си силен и да продължиш напред,защото живота си продължава.Времето ще излекува болката ти.

nel4eto__
12-15-2007, 20:51
Човек не се затваряй в себе си и в собствената си черупка аз имам подобен проблем с един мой фр,и той от 4 години ме харесваи тнт,и предидва три дни ми каза и ся мисли че аз го мисля за боклук КОЕТО НЕ Е ТАКА И НЕМОГА ДА МУ ГО НАБИЯ В ГЛАВАТА отбяхва да говори с мене и вместо тва предпочита да си пишем бележки или да ми пише sms-и или да ми звъни обаче ся за твоя проблем!!!СЛУШАЙ СЯ отиди при нея и й кажи че искаш пак да сте фр както преди ако те отблъсне,и си тръгне извикай след нея:"Значи така а??Аз те обичам а ти ме мразиш знаех си,че ти няма да си човека на,който мога да кажа това и да му имам доверия за това,и да мога да му говоря за това!Не мислиш ли че сме добри фр и това не трябва да се променя от тоя факт,че те харесвам!!Мисля,че много добре знаеш какъв човек съм!И колко много държа на тебе!!"Пре това вече поне ще ти каже нещо!! ;) И...СТИГА СИ РЕВАЛ!!! :-x :)

HaMiCaL_GiRl
12-15-2007, 21:00
moje bi ne e iskala da si razvalite priqtelstvoto i za tova e re6ila da ne ti dava otgovor :-# a moje bi ne e znaela kakvo da pravi i prosto e reagirala malko agresivno nz ne moga da razbera nqkoi momi4eta v1preki 4e sam edna ot tqh

MiMcHeToOo
12-15-2007, 21:01
Пич.. Ти направо ми е*а майката с тая история.. Лелел.. Еми пожелавам ти да бъдеш страшно силен, защото тая болка твойта просто.. е ужасна.. :smt007

ivakavlad
12-16-2007, 06:33
Човек не се затваряй в себе си и в собствената си черупка аз имам подобен проблем с един мой фр,и той от 4 години ме харесваи тнт,и предидва три дни ми каза и ся мисли че аз го мисля за боклук КОЕТО НЕ Е ТАКА И НЕМОГА ДА МУ ГО НАБИЯ В ГЛАВАТА отбяхва да говори с мене и вместо тва предпочита да си пишем бележки или да ми пише sms-и или да ми звъни обаче ся за твоя проблем!!!СЛУШАЙ СЯ отиди при нея и й кажи че искаш пак да сте фр както преди ако те отблъсне,и си тръгне извикай след нея:"Значи така а??Аз те обичам а ти ме мразиш знаех си,че ти няма да си човека на,който мога да кажа това и да му имам доверия за това,и да мога да му говоря за това!Не мислиш ли че сме добри фр и това не трябва да се променя от тоя факт,че те харесвам!!Мисля,че много добре знаеш какъв човек съм!И колко много държа на тебе!!"Пре това вече поне ще ти каже нещо!! ;) И...СТИГА СИ РЕВАЛ!!! :-x :)

Опитвал съм се да говоря с нея хиляди пъти и тя или ме подминава или ме псува като див овчар стадото си .Честно казано сега съм малко по добре вече излизам от време на време навън(почти винаги сам)да пия 1 кафе да се разсея тръгнах с една компания ама хората в нея просто малко прекаляват с простотиите но това е друга тема а за реването скоро може и престане.


Пич.. Ти направо ми е*а майката с тая история.. Лелел.. Еми пожелавам ти да бъдеш страшно силен, защото тая болка твойта просто.. е ужасна.. :smt007

мерси за пожеланието

Wrathchild
12-16-2007, 06:56
Нормално е да плачеш за нея. Мои приятели, вече големи мъже са се скъсвали от рев заради момичета, които са обичали.
И не се отричай от любовта и да казваш, че не съществува. Изпитал ли си я? Значи я има.
А това с новата компания и простотийте е добро начало. На тази възраст е нормално такива неща да се правят, поне ще се разсееш малко. И се опитвай да изгониш мислите за нея.

koalka
12-16-2007, 07:00
Докато казваш "не мога да спра да рева" и "гледам най-депресиращите клипове" трудно ще се оправиш.Първо се успокой, спри с тези тъжни настроения.След време ще разбереш, че не си е струвало усилията и нервите...Това момиче е постъпило ужасно, като ти е казало, че не иска да те вижда повече.Нали сте приятели?
Забрави я и като приятелка!Явно тя не иска да сте приятели, защо ти да се измъчваш заради това.Да, знам, обичаш я, обаче съсредоточи вниманието си другаде...след време ще я забравиш.

`Death`Whore``
12-16-2007, 07:03
НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ ДА ТЕ ТЪПЧАТ И УНИЖАВАТ. Когато се държат лошо с теб, просто заебаваш. Можеш да плачеш и да се самосъжаляваш, но приемаш, че това е краят.

Такам...излез с някого. Тъпо е, но до някаква степен помага. Лошо е да си сам, когато те боли, знам го от личен опит.

ivakavlad
12-16-2007, 07:11
Нормално е да плачеш за нея. Мои приятели, вече големи мъже са се скъсвали от рев заради момичета, които са обичали.
И не се отричай от любовта и да казваш, че не съществува. Изпитал ли си я? Значи я има.
А това с новата компания и простотийте е добро начало. На тази възраст е нормално такива неща да се правят, поне ще се разсееш малко. И се опитвай да изгониш мислите за нея.

малко ми е трудно защото тия простотии аз вече съм ги надраснал и не ми се струва забавно а ужасно тъпо примерно да трошиш стереопор в главата си и да крещиш като ненормален разни простотии но честно казано оспявам за момента да се разсея

Sad_Prince_Madjarov
12-16-2007, 07:58
Бате ти си ебати големия лиглъо, ебати жената.

ivakavlad
12-16-2007, 09:19
Бате ти си ебати големия лиглъо, ебати жената.

щом мислиш така така да е лигльо съм

KimBerLy1912
12-16-2007, 09:41
Много различни хора имат много различни желания...Много малко от тях получават това,което искат... "Защо все на мен" е въпрос,който всеки си е задавал поне веднъж досега...Ми отговор просто няма..Или аз не знам за съществуващ такъв..А замисли се само колко нещастия има по света-болести,глад,мизерия,смърт. ..Не искам да омаловажавам болката ти-знам какво е...
Съвет никакъв не мога да ти дам...Ти трябва сам да прецениш дали си заслужава да се бориш за това момиче...или не..
Преди да продължиш нататък се запитай "Тя все още ли е момичето,в което се влюбих преди Х години.."
Наистина същата ли е...Виждаш ли в нея всичко онова,което видя преди години..
Понякога е по-добре да се откажеш...да бъдеш малко егоист и да запазиш поне частичка от сърцето си...
Понякога си дълбоко убеден че си заслужава всяка сълза,всяка болка,всяка безсънна нощ..е ако си убеден..продължавай..
Както непрекъснато казвам...Човек или те обича такъв,какъвто си..или не...

ivakavlad
12-16-2007, 11:01
Много различни хора имат много различни желания...Много малко от тях получават това,което искат... "Защо все на мен" е въпрос,който всеки си е задавал поне веднъж досега...Ми отговор просто няма..Или аз не знам за съществуващ такъв..А замисли се само колко нещастия има по света-болести,глад,мизерия,смърт. ..Не искам да омаловажавам болката ти-знам какво е...
Съвет никакъв не мога да ти дам...Ти трябва сам да прецениш дали си заслужава да се бориш за това момиче...или не..
Преди да продължиш нататък се запитай "Тя все още ли е момичето,в което се влюбих преди Х години.."
Наистина същата ли е...Виждаш ли в нея всичко онова,което видя преди години..
Понякога е по-добре да се откажеш...да бъдеш малко егоист и да запазиш поне частичка от сърцето си...
Понякога си дълбоко убеден че си заслужава всяка сълза,всяка болка,всяка безсънна нощ..е ако си убеден..продължавай..
Както непрекъснато казвам...Човек или те обича такъв,какъвто си..или не...
Замислял съм се за болката по света и за болестите и за гладът и за смърта преди 2 месеца бях на косъм от смърта, работя за да искарвам пари да помагам на майка ми и брат ми почти не ям за да спестя някои друг лев, а за болестите може да се каже че при мен са в изобилие.Мисля че да тя е същото момиче в което се влюбих и още обичам но не съм обеден че залужава всяка сълза вече не аз рабирам от дума и няма да продъжа да опитвам каквото и да е.По въпроса с егоизма аз немога да бъда егоист каквото и да става опитвал съм се но немога просто не ми е в кръвта

Sad_Prince_Madjarov
12-16-2007, 18:25
Ревеш за ебати смешните проблеми и си мислиш че много разбираш. Ти не си мъж и никога няма да си, и тя заради това явно не е с теб, защото си една голяма путка.

ivakavlad
12-16-2007, 19:07
Ревеш за ебати смешните проблеми и си мислиш че много разбираш. Ти не си мъж и никога няма да си, и тя заради това явно не е с теб, защото си една голяма п***а.

пич знаеш какво ще ти кажа не ме познаваш за да ми казваш да ли съм п***а или не съм и също така кой е казал че много разбирам аз не съм в всички случай такаче махни ми се от главата защото въобще сега не ми е до твоите простотий разбираш ли.С загубени идиоти и комплексари като теб не разговарям(по това което пишеш си мисля че си някое 14-15 годишен тежкар който се прави на голямата работа и си няма приятелка или ако имаш сигорно е защото имаш пари такче трай там и не си отваряи устата)

MiLiChKo
12-16-2007, 19:12
mi 6tom se durji taka ne mislq 4e zaslujava da q obi4a6.. i na men mi se slu4i-kazax mu 4e go obi4am i toi se durja ujasno s men i mi kaza 4e ne go obi4am.. spox 6te nameri6 momi4e koeto da te boi4a i ti neq i vsi4ko 6te e na red..

PankO
12-16-2007, 19:13
Първо искам да отбележа факта, че прочетох всеки пост в темата :).

Радвам се, че не само аз страдам - става ми леко на душата :P и се убеждавам, че не съм дефектен :-P

Всеки си има любовнтие мъки. Пускал съм толкова теми за болката и защо е нужно да се нараняваме..., че вече не ги помня.
Ако ти се чете за болка - напиши в търсачката по автор panko.

Като имам любовен проблем ми помага само едно :) - филм.
Последния път проблема ми беше, че напуснах бившата, заради по-бившата.
Не можех да я забравя и ми беше кофти да съм с ново момиче, а да не я обичам повече от предната ми. Чувствах се все едно я използвам. Обичаше ме твърде много. Знаех, че ще я нараня много, ако се разделим, но трябваше.
хахахах - после пък по-бившата ми и бившата станаха приятелки, яаааахахахах :)))))


п.п. Филма, който гледах беше Елизабет. Както тя казва - Без съпруг аз съм необуздана. Без деца - народа са моите деца. Филмр азказващ за една адски силна жена, с огромни проблеми. Просто ме накара да се възхитя на "charakter"-а. Да гледаш филм помага. Гледай филмчета :)
Ама не любовни - че от тях ми идва да звъня на бившите :)

ivakavlad
12-16-2007, 19:27
Първо искам да отбележа факта, че прочетох всеки пост в темата :).

Радвам се, че не само аз страдам - става ми леко на душата :P и се убеждавам, че не съм дефектен :-P

Всеки си има любовнтие мъки. Пускал съм толкова теми за болката и защо е нужно да се нараняваме..., че вече не ги помня.
Ако ти се чете за болка - напиши в търсачката по автор panko.

Като имам любовен проблем ми помага само едно :) - филм.
Последния път проблема ми беше, че напуснах бившата, заради по-бившата.
Не можех да я забравя и ми беше кофти да съм с ново момиче, а да не я обичам повече от предната ми. Чувствах се все едно я използвам. Обичаше ме твърде много. Знаех, че ще я нараня много, ако се разделим, но трябваше.
хахахах - после пък по-бившата ми и бившата станаха приятелки, яаааахахахах :)))))


п.п. Филма, който гледах беше Елизабет. Както тя казва - Без съпруг аз съм необуздана. Без деца - народа са моите деца. Филмр азказващ за една адски силна жена, с огромни проблеми. Просто ме накара да се възхитя на "charakter"-а. Да гледаш филм помага. Гледай филмчета :)
Ама не любовни - че от тях ми идва да звъня на бившите :)

благодаря за съвета ще опитам

MiLiChKo Знам че след време ще намеря някоя която ще заслужава цялата ми любов(поне почвам да го осъзнавам)

П.П.благодаря ви на всички вече почвам да се чувствам по добре

Sad_Prince_Madjarov
12-16-2007, 20:04
Ревеш за ебати смешните проблеми и си мислиш че много разбираш. Ти не си мъж и никога няма да си, и тя заради това явно не е с теб, защото си една голяма п***а.

пич знаеш какво ще ти кажа не ме познаваш за да ми казваш да ли съм п***а или не съм и също така кой е казал че много разбирам аз не съм в всички случай такаче махни ми се от главата защото въобще сега не ми е до твоите простотий разбираш ли.С загубени идиоти и комплексари като теб не разговарям(по това което пишеш си мисля че си някое 14-15 годишен тежкар който се прави на голямата работа и си няма приятелка или ако имаш сигорно е защото имаш пари такче трай там и не си отваряи устата)

Е за кво да те познавам за да видя къв умрел здухан дебил си. Кой друг реве за момиче бе копеле тъпо? Аз ли съм комплексар бе, пич съм и нямам никакви проблеми а тебе момичетата не те поглеждат даже. На кой му е потрябвал някой лиглъо който на 16 години реве. Ходи в детската градина че там вече мое да намериш гадже щото те такива обичат. А няма кво да се правя щото съм голямата работа, щото разликата между мен и теб е че на 16 години аз се кефя и си живея живота и се управям с проблемите и съм щастлив щот правя нещо по въпроса докато ти ревеш тука и не можеш да преживееш факта че няква те е скъсала щот си здухан.

По-добре се стегни от сега че още мн мацки ще ти се присмиват и ше те отрязват така за мочета като мен.

ivakavlad
12-16-2007, 20:16
Ревеш за ебати смешните проблеми и си мислиш че много разбираш. Ти не си мъж и никога няма да си, и тя заради това явно не е с теб, защото си една голяма п***а.

пич знаеш какво ще ти кажа не ме познаваш за да ми казваш да ли съм п***а или не съм и също така кой е казал че много разбирам аз не съм в всички случай такаче махни ми се от главата защото въобще сега не ми е до твоите простотий разбираш ли.С загубени идиоти и комплексари като теб не разговарям(по това което пишеш си мисля че си някое 14-15 годишен тежкар който се прави на голямата работа и си няма приятелка или ако имаш сигорно е защото имаш пари такче трай там и не си отваряи устата)

Е за кво да те познавам за да видя къв умрел здухан дебил си. Кой друг реве за момиче бе копеле тъпо? Аз ли съм комплексар бе, пич съм и нямам никакви проблеми а тебе момичетата не те поглеждат даже. На кой му е потрябвал някой лиглъо който на 16 години реве. Ходи в детската градина че там вече мое да намериш гадже щото те такива обичат. А няма кво да се правя щото съм голямата работа, щото разликата между мен и теб е че на 16 години аз се кефя и си живея живота и се управям с проблемите и съм щастлив щот правя нещо по въпроса докато ти ревеш тука и не можеш да преживееш факта че няква те е скъсала щот си здухан.

По-добре се стегни от сега че още мн мацки ще ти се присмиват и ше те отрязват така за мочета като мен.

ясно ми е вече ти си баровец с пари и се правиш на големият газар, големият гангстер щи кажа нещо за последно и повече с теб няма да се занимавам ти си един голям тъп, прост нещастник който си няма друга работа и се опитва да обижда и унижава другите.Междо другото знаеш ли колко ме боли едн мой орган какво пишеш и говориш по мой адрес но нали знаеш ще доиде мачка за погачка искренно се надявам някой ден да си в същата ситуация и да незнаеш какво да правиш да те видим тогава колко ще си отворен.

П.П.От тук нататъка не ме итересува какво пишеш отговор от мен няма да получиш, а и ако аз съм пе*ал незнам ти какъв си

Sad_Prince_Madjarov
12-16-2007, 20:23
Ревеш за ебати смешните проблеми и си мислиш че много разбираш. Ти не си мъж и никога няма да си, и тя заради това явно не е с теб, защото си една голяма п***а.

пич знаеш какво ще ти кажа не ме познаваш за да ми казваш да ли съм п***а или не съм и също така кой е казал че много разбирам аз не съм в всички случай такаче махни ми се от главата защото въобще сега не ми е до твоите простотий разбираш ли.С загубени идиоти и комплексари като теб не разговарям(по това което пишеш си мисля че си някое 14-15 годишен тежкар който се прави на голямата работа и си няма приятелка или ако имаш сигорно е защото имаш пари такче трай там и не си отваряи устата)

Е за кво да те познавам за да видя къв умрел здухан дебил си. Кой друг реве за момиче бе копеле тъпо? Аз ли съм комплексар бе, пич съм и нямам никакви проблеми а тебе момичетата не те поглеждат даже. На кой му е потрябвал някой лиглъо който на 16 години реве. Ходи в детската градина че там вече мое да намериш гадже щото те такива обичат. А няма кво да се правя щото съм голямата работа, щото разликата между мен и теб е че на 16 години аз се кефя и си живея живота и се управям с проблемите и съм щастлив щот правя нещо по въпроса докато ти ревеш тука и не можеш да преживееш факта че няква те е скъсала щот си здухан.

По-добре се стегни от сега че още мн мацки ще ти се присмиват и ше те отрязват така за мочета като мен.

ясно ми е вече ти си баровец с пари и се правиш на големият газар, големият гангстер щи кажа нещо за последно и повече с теб няма да се занимавам ти си един голям тъп, прост нещастник който си няма друга работа и се опитва да обижда и унижава другите.Междо другото знаеш ли колко ме боли едн мой орган какво пишеш и говориш по мой адрес но нали знаеш ще доиде мачка за погачка искренно се надявам някой ден да си в същата ситуация и да незнаеш какво да правиш да те видим тогава колко ще си отворен.

П.П.От тук нататъка не ме итересува какво пишеш отговор от мен няма да получиш, а и ако аз съм пе*ал незнам ти какъв си

Баровец съм ма пари не трябват за да съм пич. А никога няма да съм в твойта ситуация защото мен хич не боли хуйя като скъсам с някоя а за тва че задника ти те боли от много шибане е ясно, момчета като теб попринцип стават педали, но няма лошо, щом това те кара да се чустваш щастлив реви докато гледаш титаник и те ебе някой черен братовчед на 50 cent.

w0sh
12-16-2007, 21:08
Ето какво става, когато не се държиш като мъж.
Бий си 2 шамара и спри да ревеш. Пусни си порно или някой мач.

KimBerLy1912
12-17-2007, 07:09
Много различни хора имат много различни желания...Много малко от тях получават това,което искат... "Защо все на мен" е въпрос,който всеки си е задавал поне веднъж досега...Ми отговор просто няма..Или аз не знам за съществуващ такъв..А замисли се само колко нещастия има по света-болести,глад,мизерия,смърт. ..Не искам да омаловажавам болката ти-знам какво е...
Съвет никакъв не мога да ти дам...Ти трябва сам да прецениш дали си заслужава да се бориш за това момиче...или не..
Преди да продължиш нататък се запитай "Тя все още ли е момичето,в което се влюбих преди Х години.."
Наистина същата ли е...Виждаш ли в нея всичко онова,което видя преди години..
Понякога е по-добре да се откажеш...да бъдеш малко егоист и да запазиш поне частичка от сърцето си...
Понякога си дълбоко убеден че си заслужава всяка сълза,всяка болка,всяка безсънна нощ..е ако си убеден..продължавай..
Както непрекъснато казвам...Човек или те обича такъв,какъвто си..или не...
Замислял съм се за болката по света и за болестите и за гладът и за смърта преди 2 месеца бях на косъм от смърта, работя за да искарвам пари да помагам на майка ми и брат ми почти не ям за да спестя някои друг лев, а за болестите може да се каже че при мен са в изобилие.Мисля че да тя е същото момиче в което се влюбих и още обичам но не съм обеден че залужава всяка сълза вече не аз рабирам от дума и няма да продъжа да опитвам каквото и да е.По въпроса с егоизма аз немога да бъда егоист каквото и да става опитвал съм се но немога просто не ми е в кръвта
Въпроса с егоизма същност е "остави я" ...щото доста кофти се е отнесла..все пак ...Иначе това което правиш за ваще е похвално :-)

ivakavlad
12-18-2007, 13:28
Много различни хора имат много различни желания...Много малко от тях получават това,което искат... "Защо все на мен" е въпрос,който всеки си е задавал поне веднъж досега...Ми отговор просто няма..Или аз не знам за съществуващ такъв..А замисли се само колко нещастия има по света-болести,глад,мизерия,смърт. ..Не искам да омаловажавам болката ти-знам какво е...
Съвет никакъв не мога да ти дам...Ти трябва сам да прецениш дали си заслужава да се бориш за това момиче...или не..
Преди да продължиш нататък се запитай "Тя все още ли е момичето,в което се влюбих преди Х години.."
Наистина същата ли е...Виждаш ли в нея всичко онова,което видя преди години..
Понякога е по-добре да се откажеш...да бъдеш малко егоист и да запазиш поне частичка от сърцето си...
Понякога си дълбоко убеден че си заслужава всяка сълза,всяка болка,всяка безсънна нощ..е ако си убеден..продължавай..
Както непрекъснато казвам...Човек или те обича такъв,какъвто си..или не...
Замислял съм се за болката по света и за болестите и за гладът и за смърта преди 2 месеца бях на косъм от смърта, работя за да искарвам пари да помагам на майка ми и брат ми почти не ям за да спестя някои друг лев, а за болестите може да се каже че при мен са в изобилие.Мисля че да тя е същото момиче в което се влюбих и още обичам но не съм обеден че залужава всяка сълза вече не аз рабирам от дума и няма да продъжа да опитвам каквото и да е.По въпроса с егоизма аз немога да бъда егоист каквото и да става опитвал съм се но немога просто не ми е в кръвта
Въпроса с егоизма същност е "остави я" ...щото доста кофти се е отнесла..все пак ...Иначе това което правиш за ваще е похвално :-)

ще се опитам да я оставя дори и да забравя че е съществувала(след като си отмъстя по най-бруталният начин разбирасе)

пак искам да благодаря на всички който се опитаха да ми помогнат вече съм доста по добре(само каде ме гони желание да я искорня и да си направя супа от червата и но и това ще мине)