PDA

View Full Version : Сбърках ли ?



aneto_666
12-14-2007, 19:28
Преди три седмици се разделих с гаджето си ,с когото имахме връзка 6 месеца.Днес се видяхме ,поговорихме си за общи неща.Той попита дали има нещо ново при мен,отговорих му ,че харесвам едно момче с което си бяхме писали в скайпа.На въпроса му кой е той,казах ,че си пишем отдавна,и му припомних ,че докато бяхме гаджета,аз му бях казала ,че си пиша с това момче,но само като приятели.Бившият ми приятел изведнъж изпадна в гняв,че съм харесвала това момче,че съм си пишела с него докато сме били заедно.Опитах се да му обесня,че тогава с това момче наистина бяхме само приятели,и с него съм се видяла 2 седмици след раздялата ни.Но това не го успокои и ми каза че съм го засегнала,че той след нашата раздяла не е излизал с друга.Сега се чувствам виновна и се питам къде сбърках ?

DeSitYy
12-14-2007, 19:35
Не мисля 4е е трябвало да му казва6 то4но по този на4ин за6тото малко или много тои все о6те 6те те оби4а и това наистина мойе да го е наранило.

Oriqna
12-14-2007, 19:40
мммм гадничко си му го изтърсила ама се пак щом вече не си с него пък и нямаш намерение да бъдеш защо не :roll:

aneto_666
12-14-2007, 19:51
Забравих да уточня,че с бившия ми приятел се разделихме по негово желание.Близо една седмица след това ,аз се опитвах да оправя нещата между нас,но не се получи.Реакцията му днес много ме шокира,не знам какво да мисля !

sweet_sorcerer
12-14-2007, 19:55
Ами щом той е искал да се разделите, защо ся се пари? Според мен не си направила нищо лошо! Това, че той не знае какво иска не е причина ти да се чувстваш виновна. :)

n0r4eto
12-14-2007, 20:39
Абе според мен няма правото да ти държи сметка с кой кога и как са излизала пък и дори да е било докато си ходила с него. С какво тиси виновна, че той не е излизал с други. Я му тегли 1

ra4ence
12-14-2007, 20:43
Абе според мен няма правото да ти държи сметка с кой кога и как са излизала пък и дори да е било докато си ходила с него. С какво тиси виновна, че той не е излизал с други. Я му тегли 1

Точно така

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-15-2007, 10:17
Къф му е проблема на този, нали вече не ти е никакъв?! Явно потвърждава думите "Ревността се ражда с любовта, но не винаги умира с нея". Да не говорим, че е тъпо и детинско да се държи така, май трябва да започне да мисли с галвата си и не с краката си, нямам никакво право да ти държи сметка и да се меси, ако ще с 10 да си си писала, докато сте били заедно...

kael
12-15-2007, 10:27
не си постъпила много добре но ..... той те е зарязал ..... да не ти пука въобще

koalka
12-15-2007, 10:31
Явно му е странно как толкова скоро след раздялата ви, ти си харесваш друго момче.И също така той не е безразличен още към теб, за да му е все тая дали се виждаш с друг, трябва да мине още време.Ти си му обяснила, дано ти повярва и да си запазите приятелските отношения.

sasha_90
12-15-2007, 10:36
Засегнал се е,вероятно защото още има чувства към теб.Всеки на негово място би реагирал така,нормално е.Но ти не бива да се чувстваш виновна.Длъжни сте след раздялата си да продължите напред.Ти си го направила,а на него му е още трудно.Ще видиш,че след време ще е по-спокоен,поне се надявам.

uchihasblood
12-15-2007, 10:55
Преди три седмици се разделих с гаджето си ,с когото имахме връзка 6 месеца.Днес се видяхме ,поговорихме си за общи неща.Той попита дали има нещо ново при мен,отговорих му ,че харесвам едно момче с което си бяхме писали в скайпа.На въпроса му кой е той,казах ,че си пишем отдавна,и му припомних ,че докато бяхме гаджета,аз му бях казала ,че си пиша с това момче,но само като приятели.Бившият ми приятел изведнъж изпадна в гняв,че съм харесвала това момче,че съм си пишела с него докато сме били заедно.Опитах се да му обесня,че тогава с това момче наистина бяхме само приятели,и с него съм се видяла 2 седмици след раздялата ни.Но това не го успокои и ми каза че съм го засегнала,че той след нашата раздяла не е излизал с друга.Сега се чувствам виновна и се питам къде сбърках ?

не си ;) даже ни най-малко ,тоя се е побъркал нещо или просто те е гаврил и не си стоплила. тоя кво си мисли ,че до края на живота ти ще те контролира? пхахаха....ама като гледам май е успял....

Fiola
12-15-2007, 11:45
Това дали ще се ожениш, ще имаш цял отбор дечица и на старини ще празнуваш с мъжа си и 3мата млади любовници си е... ЛИЧНО ТВОЯ РАБОТА! Ако ще ти прави проблем след като той те е зарязал, хич и не се занимавай. За нищо не си виновна. Тва, че никоя не му пуска откакто сте се разделили не значи, че той от голямата мъка не ходи с никоя. Той какво е очаквал? Че като сте заедно няма да говориш с други мъже? Че ще го оплакваш 3 месеца подред? Но ако държиш да сте приятели му направи услуга и му помогни да си намери мозъка... Някъде го е забравил...

Fiola
12-15-2007, 12:13
Преди три седмици се разделих с гаджето си ,с когото имахме връзка 6 месеца.Днес се видяхме ,поговорихме си за общи неща.Той попита дали има нещо ново при мен,отговорих му ,че харесвам едно момче с което си бяхме писали в скайпа.На въпроса му кой е той,казах ,че си пишем отдавна,и му припомних ,че докато бяхме гаджета,аз му бях казала ,че си пиша с това момче,но само като приятели.Бившият ми приятел изведнъж изпадна в гняв,че съм харесвала това момче,че съм си пишела с него докато сме били заедно.Опитах се да му обесня,че тогава с това момче наистина бяхме само приятели,и с него съм се видяла 2 седмици след раздялата ни.Но това не го успокои и ми каза че съм го засегнала,че той след нашата раздяла не е излизал с друга.Сега се чувствам виновна и се питам къде сбърках ?

не си ;) даже ни най-малко ,тоя се е побъркал нещо или просто те е гаврил и не си стоплила. тоя кво си мисли ,че до края на живота ти ще те контролира? пхахаха....ама като гледам май е успял....
Съжалявам, че така малко ще питам извън темата... uchihasblood, Наруто фенче? 8)

AiKaTa
12-15-2007, 12:18
мммм гадничко си му го изтърсила ама се пак щом вече не си с него пък и нямаш намерение да бъдеш защо не :roll: