PDA

View Full Version : Ккъв подарък за Коледа... За момче ....



PrionBreak
12-14-2007, 19:47
Zdaveite, na vsichki... am taka napravo kum temata! nz.. kakfo da podarq na moity priqtelche... nehodim ot mng vreme ... ama... mnG se obichkame.. :oops: ta se chudq kakfo da mu podarq :roll: :roll: :roll: .....Mersi predvaritelno0 :) :) :) :) :)

Miracle-Heroe
12-14-2007, 19:52
s kakva para razpolagash :-s

n0r4eto
12-14-2007, 19:57
оххх да по отношение на подаръците тва е мноого кофти период от годината... С моя ходим от 3 години, обаче аз още се затруднявам при избора на подарък и най-често се получава така, че го питам тва ще ти хареса ли, онова ще ти хареса ли? Е за тая Коледа съм му купила един много стилен суичър от Плейлайф, а докато дойде време да му го дам сигурно ше му купа и някоя друга финтифлюшка...

Insatiable
12-14-2007, 20:04
Има и други такива теми.
И все пак ще ти кажа аз какво купих на моя - едно много сладурско бельо, на което има надписи с разни бъзици.. е естествено ще има и още неща, които мисля да му купя.. :)
Но при вас, не знам, ходите от скоро .. купи му някакъв сувенир, например. :)

gree_girl
12-14-2007, 20:22
Оле и аз съм в треска какво да му подаря на мойто мило :-o

vodka_f
12-14-2007, 20:36
аз винаги съм в треска :D :D :D

ra4ence
12-14-2007, 21:14
Е за тая Коледа съм му купила един много стилен суичър от Плейлайф, .

Има ли готини!!???
И моя е почитател на PLAYLIFE i KILLERLOOP. Мисля да го замъкна и да пробва,че с размерите се затруднявам ;)

Qnnnaaa
12-15-2007, 10:21
и с моя сме заедно отскоро иии се чуда какво.. :-s

kael
12-15-2007, 10:30
Подарила си му любов,мисля,че му е напълно достатъчно,защото някой и това си нямат!
щях да пиша подари му любов ама .... xD някой ме е изпреварил

Fiola
12-15-2007, 10:41
Подарила си му любов,мисля,че му е напълно достатъчно,защото някой и това си нямат!
щях да пиша подари му любов ама .... xD някой ме е изпреварил
Вие двамата постоянно се допълвате... Сладури :-D

Аз бих подарила на моето мило медальон (плочка) с гравирано неговото име. Е сега, може да се гравират и имената на двамата или само твоето име, да си те носи до сърцето си, но нали сте от скоро заедно, май неговто име е най-подходящо ;)

Na7a6a
12-15-2007, 18:02
Ами и аз много се чудих, ама накрая му взех парфюм Spirit на Antonio Banderas..мисля че ще му хареса..пък каквото стане :wink: А иначе подходящи са коледните подаръчета, например от онези сферички, които, като ги обърнеш пада сняг-има много красиви...не знам, все пак кой каквото предпочита. :)

the_friends
12-15-2007, 18:31
Amm za6to ne mu kupi6 spisanie Playboy iliii FXM :wink: :D :D :D :D :D

punkbebs
12-15-2007, 18:55
охх аз също нямам никакви идейки ...също мислех за гравирана плочка да подаря на мойто мило...ама някфа тъпачка ве4е ме е изпреварила за жалост :D няма значение...този вариянт отпада...остава ми да следя темата с идейки и надежда 4е ще ви хрумне нещо интересничко :P

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-15-2007, 19:37
Въпрос: за какво му е плочка с името му - да не си го забрави ли случайно? Според мен някой медальон с по-специално значение ще е по-хубаво, но човек както си прецени...
Браво за добрите отговори на онези, които са посочили любовта като най-хубав подарък!

ХрС
12-15-2007, 20:12
Ей да тъкмо помогнете и на мен. С гаджето ми на Коледа правим месец. Та какво да му купя =) ...

PrionBreak
12-15-2007, 20:51
hhihi haresa mi ideqta s playboy spisanieto... nz zashto0o0 ... :D :razz:

Nnoitra
12-15-2007, 21:04
Въпрос: за какво му е плочка с името му - да не си го забрави ли случайно? Според мен някой медальон с по-специално значение ще е по-хубаво, но човек както си прецени...
Браво за добрите отговори на онези, които са посочили любовта като най-хубав подарък!

Медальон - изключено. Това е банална традиция, поне за мен и за доста хора, които познавам.

За плочката съм много ЗА, но дали това ще е най-интересното за него ?

Подари му една вечер двамата заедно ... Едно секси бельо ще е достатъчно ... нататък - ти си знаеш ;)

AddictedToTrance
12-15-2007, 21:04
hhihi haresa mi ideqta s playboy spisanieto... nz zashto0o0 ... :D :razz:
:lol: А защо не му подариш табелка на която пише "Моята курва" също и един синжир да си го разхождаш по центъра на града тамън с табелката ще сте уникални... ц ц ц

moonlight_shadow е права но само за името, на плочката може да пише името на / нещо свързано с музиката(група,стил,певе/иц/а) любим футболист / друг спорт.. актьор / актриса и какво и да е било...

gree_girl
12-18-2007, 21:02
Още идеи? С моя на 30 сме на месец.....

butty
12-19-2007, 06:34
Здравейте! :wink:
Подаръци,подаръци,подаръци ии ... много обичам Коледа :grin: Аз на моя приятел съм му купила ръкавички,кожени,мн хубави и една фигурка на снежно човече,супер сладкааа \:D/ и съм ги опаковала в една кутия, и съм я увила в коледна хартия и се получи много добре =D> Иначе други подаръци.. може от тези магическите чаши, като налееш нещо топло и се появява ваша снимка, или да направите някой албум(ако имате достатъчно снимки и фантазия),... мммм.... може писмо в бутилка, много оригинален подарък,или в една кутиика под формата на сърце да сложите някакви пожелания за него. Ако има някакви специални хобита вече.. просто излезте заедно и се заслушайте като минавате покрай магазините дали ще си хареса нещо :smt001
Това е май от мен. Късмет и се обичайтееееее! :smt008 :smt003