PDA

View Full Version : Под ръба на главичката имам малки пъпчици



bbbb
12-14-2007, 20:00
Здравейте:) имам проблем..:( под ръба на главичката имам малки пъпчици..мисля че това може да са гъбички..но няма такива симптоми...доколкото знам когато имаш гъбички те сърби много..чувастваш се некомфортно и т.н..а аз не изпитвам нищо подобно..се едно нищо ми няма...ама тези пъпчици са си там..знам че това не е нормално и затова реших да попитам.Благодаря предварително :)

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

DeSitYy
12-14-2007, 20:02
ako pita6 men e nai-dobre da ide6 na lekar,toi 6te ti kaje nai-dobre kolkoto i da e pritesnitelno.Opitai se da naptavi6 po dobra higiena za6toto moje da e i ot tova

bbbb
12-14-2007, 20:57
ама аз си спазвам идеална хигиена..не мисля че проблема е в хигиената...ако това са гъбички тогава защо не се проявяват най-честите признаци...дали не е нещо друго..:(някой не знае ли за какво става въпрос..

ra4ence
12-14-2007, 21:33
ВИж на 2ра страница от тая тема, има мн други такива с този проблем,ето като за начало:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=143419

bbbb
12-14-2007, 23:05
Благодаря много ra4ence :) от прочетеното почти се убедих че това което се наблюдава при мен не са гъбички защото нямам нито един от признаците споменати в темата която ми прати - сърбеш,болка,зачервено и т.н...някой е споменал че това било нормално..ама аз не мисля така...а най-много се притеснявам дали това нещо се предава по полов път..имам приятелка и не бих желал да и го
"лепна"...ако въобще е някакъв вид болест или възпаление..

Anno
12-15-2007, 08:18
http://en.wikipedia.org/wiki/Hirsuties_papillaris_genitalis при всеки са различно проявени, но важното е, че са безопасни :)

bbbb
12-16-2007, 09:27
Anno благодаря ти много :) =P~ това което се наблюдава при мен е абсолютно същото :) много се успокоих..направо камък ми падна от сърцето :Д много много благодаря :)

foreverr
12-16-2007, 10:49
ако са малки и бели пъпчици е нормално :-({|= и все пак след като свършиш винаги се мий-чъвала съм че от това се получават но са нормални-след време ще се махнат :-P

Anno
12-16-2007, 11:17
Anno благодаря ти много :) =P~ това което се наблюдава при мен е абсолютно същото :) много се успокоих..направо камък ми падна от сърцето :Д много много благодаря :)

н.п. :) радвам се, че те успокоих. и аз се бях панирал, обаче видях, че е нормално. :D