PDA

View Full Version : Дайте съвет....



ich will
12-14-2007, 20:08
Здр на всички!
Имам нужда от съвета ви, защото вече незнам какво да правя. На 15 год. съм. Миналата година едно момче от моя клас ме харесваше и постоянно ме канеше на кафе, но аз така и не отивах... Щото не го харесвах много и не ми и пукаше особено за него...
Но тая година просто незнам какво ми стана... Започнах да го харесвам много, намерих му скайпа и му пиша всяка вечер, когато е на линия. Той ми праща целувки, зарибяваме се много, но после в даскало все едно че не ме познава и изобщо не ми обръща внимание... Само понякога ме гледа..
Сега незнам какво да правя..
Една моя приятелка му каза, че го харесвам, но той продължава да не ми обръща внимание, а в скайп уж си пишем закачки туй онуй...
Сега се чудя дали пак да кажа на приятелката ми да му каже, че го харесвам много или да не се занимавам.
Щото приятелката ми вика, че е адски лапешко това и направо да съм го канела да излезем на кафе, ама аз мисля че е тъпо, и искам той да ме покани !

Моля ви дайте ми съвет!
Много го обичам и нз вече ко да прая... :-# :-# :-#

sweet_sorcerer
12-14-2007, 20:18
Според мен приятелката ти е права - направо ходи и го покани да отидете на кафе, нищо няма да ти стане ако ти го поканиш. :wink:

n0r4eto
12-14-2007, 20:19
Тези неща - аз ше ти кажа нещо което да кажеш на еди кой си са истории от трети клас и според мен приятелката ти е права - покани го на кафе и му разкажи за чувствата си. Пък и с тея целувки и закачки едва ли си му безразлична...

ich will
12-14-2007, 20:22
Ама мене много ме е срам бе... Ако нищо не се получи как ще го погледна в очите после ?
Все пак сме от един клас..... :-# :-# :-#

n0r4eto
12-14-2007, 20:25
Ама мене много ме е срам бе... Ако нищо не се получи как ще го погледна в очите после ?
Все пак сме от един клас..... :-# :-# :-#

както си пишете в скайп кажи: аре да ходиме на кафе! Убедена съм че няма да откаже. И какво очакваш да се получи - ти връзка с цел брак ли си търсиш. Би трябвало да си наясно, че все някога ще скъсате.

A_JoLiE
12-14-2007, 20:28
ОМГ ... Тъкмо щях да пускам същата тема ... като изключим че никой не му е казвал че го харесвам. Моя е 11 клас обаче а аз 9 ... И таакаа постоянно си пише и имаме общи теми за разговор и тооолкова ще си ходим заедно хах но той в даскало малко тъпо се държи ... гледа ме понякога но никога не ми казва здр!!! И аз го попитах що, нали, а той ми каза че е много срамежлив (не съм го очаквала, защото той е един от готините в даскало, в смисъл от гъзетата :lol: ). Опитах се да му кажа здр, но проблема е че и аз съм мн срамежлива и когато се пробвам да му кажа здр започвам истеричен смях .... ххахахах. И така ... май не ти помагам особенно. Една моя фр ми каза аз да го поканя на кафе и в момента обмислчм идеята :lol: ... И ще початим още седмица и ще реша кфо да правя .. оффф дано да съм помогнала с нещо, но дъъъълбоокоо се съмнявам. Луда работа .... АЙДЕ МАЦКА, КЪСМЕТЧЕЕЕ!!!!!!!! :grin:

Banko
12-14-2007, 20:39
Аз лично ако бях на негово място също не бих те поканил отново тъикато вече си отказала тои няма да те покани защото не е сигурен какво ще му отговориш така че по добре отиди му кажи но си подбираи думите според мене няма да ти откаже успех!!!

ra4ence
12-14-2007, 20:40
Леле, що и аз нямах такива готинки любовни истории в даскалото :( Малко ви завиждам,като ги чета.. Както и да е

Маце, може по скайп да го питаш дали иска да отидете на разходка/кафе някъде.. И да кажеш: айде в училище ще го обсъдим
нещо от тоя сорт ..

twix_91
12-14-2007, 20:41
Като толкова те е срам ми покани го в skupe пък ако се престрашиш да го поканиш на кафе очи в очи.Иначе приятелкатами му каза, приятелкатами го попита просто ги забрави,няма все тя да те орежда. Аз докато я преодолея тая срамежливст мале. :wink: Пък и нали си пишете все и май имало нещо надали ще ти откаже.

Успех

ich will
12-14-2007, 20:53
Благодаря ви за отговорите!
Казах му, че го харесвам.... ама май не трябваше :-k

n0r4eto
12-14-2007, 20:54
що бе кво стана?

A_JoLiE
12-14-2007, 20:59
Kфо стана бе, мацко?

twix_91
12-14-2007, 21:04
Ееее ама какво е станало?

desi_rumenova
12-15-2007, 08:45
Мило момиче,нищо лично,но ... ако трябва да съм честна с теб,това което твоето момченце прави се нарича "Отмъщение"!
Опитва се да те нарани така както ти си го направила тогава когато той те е харесвал,а ти не си ми обръщала внимание!
Дали те харесва сега?!?!
Незнам!
Това е въпрос,чиито отговор трябва да търсиш в него!!!
И ако питаш мен,просто един ден го дръпни настпани и му кажи в лицето,че го харесваш а каквото е писано то ще стане!
Няма какво повече да губиш!
Събери смелост и се изправи лице в лице срещу него!

Fiola
12-15-2007, 09:17
Ама мене много ме е срам бе... Ако нищо не се получи как ще го погледна в очите после ?
Все пак сме от един клас..... :-# :-# :-#

както си пишете в скайп кажи: аре да ходиме на кафе! Убедена съм че няма да откаже. И какво очакваш да се получи - ти връзка с цел брак ли си търсиш. Би трябвало да си наясно, че все някога ще скъсате.
Браво бе, да ти имам оптимизма :?

Виж сега, ти не си 3ти клас, такива като "да пратя приятелката ми да му каже, защото тя иска да става пощальон и от сега да се упражнява" са много глупави. То е много много срамно да вместнеш в разговора "Може пък някой път да излезем на кафе, писна ми от този компютър, изпива ми мозъка." (тва за мозъка не е нужно да го казваш 8) ) Просто се отпусни и дейставй, не си изпускай шанса...

ich will
12-15-2007, 09:44
Еми писах му: МАлко те харесвам.
А той ми отговори с някво смотано: ХАхАХа Малко ли? :-# :cry:
Само това.. Друго не ми писа :cry:

Fiola
12-15-2007, 09:51
Еми писах му: МАлко те харесвам.
А той ми отговори с някво смотано: ХАхАХа Малко ли? :-# :cry:
Само това.. Друго не ми писа :cry:
Амииии това може и да не е чак толкова лошо... Беее яяяя кажи му "не съм парцал, дръж се с мене като човек. Правиш ми намеци после ми се смееш... аз не съм ти изтривалка. :? :? :? "
И спокойно... ще го преживееш за нула време ;)

ich will
12-15-2007, 14:10
Еми писах му: МАлко те харесвам.
А той ми отговори с някво смотано: ХАхАХа Малко ли? :-# :cry:
Само това.. Друго не ми писа :cry:
Амииии това може и да не е чак толкова лошо... Беее яяяя кажи му "не съм парцал, дръж се с мене като човек. Правиш ми намеци после ми се смееш... аз не съм ти изтривалка. :? :? :? "
И спокойно... ще го преживееш за нула време ;)
Така е. Все пак не е единственото момче :wink: :-k

punkrock
12-15-2007, 14:14
Ти сигурна ли си че той си няма приятелка в момента?
Може заради това да не ти обръща много внимание в даскало... :/

twix_91
12-15-2007, 14:41
Като не те взема на сериозно-ми не се занимавай с него.Ако пък си има приятелка-здраве да е. :) Забрави го и си намери друг.Надали някое друго момче не въздиша по теб в този момент :D

IvoRace
12-15-2007, 15:32
хаха,позната история,мацке...абсолютно същото ми се е случвало,абе не баш(без каненето на кафе)и пак така със скайп,и в даскало пак все едно нищо няма...накрая се престраших и си признах всички чувства пред момичето(никой друг,и все още никой,освен нея,не знае какви са ми чувствата)и накрая се оказа,че тя си има приятел,но на мен не ми пука 8) нали важното е,че тя знае моите чувства :P така че кажи му какво изпитваш,питай го дали има приятелка,и дори и да е "зает" поне се радвай,че ще си спокойна,и че той ще знае чувствата ти...друга вероятност,да продължава да не ти обръща внимание,е това че не го е чул от теб,а от твоя приятелка,тъй като е банално...аз казах на една циганка в нашия клас,че най-добрият ми приятел я харесва и тя му предложи 8-) така че просто си му кажи какво чувстваш,та той да го разбере,дори и да е "зает" както вече казах,поне ще си сигурна,че той знае че има някоя която изпитва нещо силно към него,и може да размисли,кой знае :neutral: айде късмет ;)

WaRd3n
12-15-2007, 21:21
Срамува се момчето :oops: