PDA

View Full Version : хммм нз какво да правя, малко помощ



the_little_girl
12-14-2007, 20:37
еми значи харесах си едно момче, ама той е от друг град и не се виждаме мн често, но той трябва да дойде при мен и тук да си учи, но не се знае как ще му минат изпитите и дали ще може да дойде при мен...но аз наистина почвам мн да си падам по него въпреки,че знам, че нещата могат да не се получат, но нз какво да правя..
а и не излизам мн щото нямам с кой, а наистина мн искам да имам човек, с който да мога да споделям и който да е до мен...и наистина нз какво да правя
надявам се някой да ми помогне
мс предварително :)

n0r4eto
12-14-2007, 20:53
Ако мислиш, че той може да ти даде това което искаш и че държи на тебе толкова че да поддържате връзка от разстояние - няма лошо, пробвайте се. А ако си изкара изпитите - най - добре ! :)

ra4ence
12-14-2007, 20:56
Не се хвърляй с главата напред,опитай се да поуспокоиш топката. Изчакай и виж как ще се развият нещата с изпитите му и чак тогав амисли за сериозни неща. А междувременно.. има и др момчета :)

the_little_girl
12-15-2007, 18:44
е да ама аз и като не излизам толкова често,т.е. искам ама няма с кой и няма как да си намеря някой....което най-много ме дразни щото така е мн трудно да се намери момче...