PDA

View Full Version : Въпрос,който много ме тормози...



cvetitoy
12-14-2007, 20:46
Кога според вас е най-добре момичетата да започнат да водят полов живот?Искам всеки да изкаже мнение по въпроса,за да подходя по темата!!! :oops: 8-[

mishkata88
12-14-2007, 20:48
ти на колко си? :-s

ra4ence
12-14-2007, 20:49
СЛед 15, поне според мен
Не трябва да е подготвена само психически,но и тялото й да е готово физически.

n0r4eto
12-14-2007, 20:50
Така... според мен не може да се каже кога е най- нормално защото всеки си има различни представи за нормалното... Има някои дето почват от 12 годишни, други пък се гордеят с факта че са били девствени до сватбата си. Но пък има и друга страна на въпроса - Защо, по дяволите, първия ни цикъл идва на по 12- 13 години при положение, че никой от нас няма да тръгне да забременява на толкова. Явно според природата от 12 годишни сме годни за полов живот...

RunawayLove
12-14-2007, 20:51
mmm 15/16 mislq 4e e dobra vuzrast .... vse pak si spomnqm ot 4asa po biologiq 4e sled 16 godi6na vuzrast ve4e e normalno da se vodi polov jivot noo ne zavisi samo ot tova de :)

cvetitoy
12-14-2007, 21:15
Emi pochti sam na 15!!!I ima edno momche,koeto mi predloji da go napravim(ne e gadjeto mi),no toi mi kaza,che ot men ne iska vr1zka,a prosto sex!!!Eto zatova go s1zdadoh tozi forum!!!Da vidq kakvo mislqt momicheta na moqta v1zrast!!!

sweet_sorcerer
12-14-2007, 21:21
Само секс без връзка? Ами аз съм на 16 и не бих се съгласила, ама ти си знаеш...

vvs_go
12-14-2007, 21:23
ne znam

cvetitoy
12-14-2007, 21:34
Predi da tr1gnem s fr az mu obqsnih,che skoro nqma da sam gotova da go napravq,no s techenie na vremeto az zapochnah da iskam.No ima edin problem,koito mnogo me pritesnqva-bolkata.Vsichki priqtelki mi vikat,che bilo super qko p1rviq pyt,no gadjeto mi v1preki,che veche e pochti na 18 mi vika oshte da ne go pravim,zashtoto sam bila oshte malka.Razbrah ot edna priqtelka,che kolkoto e po-malko momicheto,tolkova e po-tqsna dolu.Vijdam,che v1v foruma se vkluchvat kaki i batkovci.Neka te kato po-golemi ot men da mi kajat dali tova e vqrno!!! :( :P

ra4ence
12-14-2007, 21:38
Като е по-малка,е по-тясна.. За пръв път го чувам,честно. Хм.. не мисля,че е общовалидно правило за всички момичета. От 15-16г е добре за секс,не се притеснявай :twisted:

EvilBrunette
12-14-2007, 21:46
Тая тема пък какво общо има с любов? Нали има и раздел секс, образовайте се сексуално там... :?

Panic At The Disco
12-14-2007, 22:15
Кога според вас е най-добре момичетата да започнат да водят полов живот?Искам всеки да изкаже мнение по въпроса,за да подходя по темата!!! :oops: 8-[
виж за тея неща не трябва да питаш другите, а когато сама усетиш, че си готова! аз например бях на 16.. мисля че беше доста подходящо време за мен.. просто тогава го пожелах

svm1987
12-14-2007, 23:05
Za6to vseki se interesuva na kolko godini da zapo4ne polov jivot!?Ako 4ovek se 4uvstva gotov nqma problemi.Estestveno 4e e normalno sled 16-18,no tova ne zna4i 4e i ti trqbva da 4aka6 do togava.Taka ili ina4e vseki sam si precenqva.Ti ako iska6 ne vqrvam 4e ima nqkoi,koito da te spre,dori i na 12 da si.Vajnoto e da go iska6 i da ne sajalqva6 posle za izbora si,za6toto ve4e 6te e kasno...

Nadelina
12-14-2007, 23:13
Nqma da ti kazvam kakvo da napravish no shte ti kaja kakvo bih napravila az na tvoe mqsto... i to e che ne bih go napravila sega....

1.Oshte mislish po detski
2.Ne e hubavo da izneverqvash po tozi nachin
3.Gadjeto ti e pravo

kael
12-15-2007, 10:11
всеки приема секса по свой начин някой го правят просто ей така за удоволствието, за други има ппо голям смисъл - само с любимия човек .... порасни още малко щом не си сигурна и питаш значи не ти е време

slun4ice_90
12-15-2007, 10:20
Emi pochti sam na 15!!!I ima edno momche,koeto mi predloji da go napravim(ne e gadjeto mi),no toi mi kaza,che ot men ne iska vr1zka,a prosto sex!!!Eto zatova go s1zdadoh tozi forum!!!Da vidq kakvo mislqt momicheta na moqta v1zrast!!!
Ами ти щом си съдадетелката на този форум...Ох друго трябва да ми е отношението към Вас госпожо.....Господина,който иска само секс е леке,а вие ако приемете,ставате к***а!
Поздрави,много красив форум ...АхахахаЕдно умно мнение, =D> Ако си готова,го направи иначе няма смисъл да го праи'ш само,за да задоволиш нагона на момчето 8) :(

sasha_90
12-15-2007, 10:38
Темата ти не е за тук,но нищо.Нормалната възраст е над 16-17 и преди всичко първия път трябва да е когато момичето е готово.

BeBsItO
12-15-2007, 11:23
Emi pochti sam na 15!!!I ima edno momche,koeto mi predloji da go napravim(ne e gadjeto mi),no toi mi kaza,che ot men ne iska vr1zka,a prosto sex!!!Eto zatova go s1zdadoh tozi forum!!!Da vidq kakvo mislqt momicheta na moqta v1zrast!!!
Ами ти щом си съдадетелката на този форум...Ох друго трябва да ми е отношението към Вас госпожо.....Господина,който иска само секс е леке,а вие ако приемете,ставате к***а!
Поздрави,много красив форум ...Ахахаха :D :D :D :D :D evalaaaaaaaaaaaa

EGG
12-15-2007, 11:26
След като се почувства готова. По-добре да е над 16 год.

Victorya
12-15-2007, 13:05
Абе кви са тия глупости за "нормалната възраст" и бля бля....От тая тема ми се драйфа.Май само SWASTICA е единствения,който мисли с тази част на тялото си,върху която не е седнал!А авторката.....ти си уникално наивна! :x

MajeStic
12-15-2007, 13:11
Emi pochti sam na 15!!!I ima edno momche,koeto mi predloji da go napravim(ne e gadjeto mi),no toi mi kaza,che ot men ne iska vr1zka,a prosto sex!!!Eto zatova go s1zdadoh tozi forum!!!Da vidq kakvo mislqt momicheta na moqta v1zrast!!!

С това мислене след 2-3 години ще си напълно завършена -к урва-

cvetitoy
12-15-2007, 14:05
Emi pochti sam na 15!!!I ima edno momche,koeto mi predloji da go napravim(ne e gadjeto mi),no toi mi kaza,che ot men ne iska vr1zka,a prosto sex!!!Eto zatova go s1zdadoh tozi forum!!!Da vidq kakvo mislqt momicheta na moqta v1zrast!!!

С това мислене след 2-3 години ще си напълно завършена -к урва-
Pitah kakvo da pravq i iskam da kaja na vs koito sa ostavili nqkakvi prostotii da si spestqvat t1pite komentari!!!Kakto vijdate ne sam molila da mi pi6ete prostotii,a da mi pomognete.

LizZz
12-15-2007, 14:24
Чакай ся...Имаш си гадже на 18 и някво момче ти предлага секс?!?! :-s

cvetitoy
12-15-2007, 14:54
Чакай ся...Имаш си гадже на 18 и някво момче ти предлага секс?!?! :-s
da!!!

twix_91
12-15-2007, 15:00
Този дето ти предлага да го направите просто го отрежи.Ако толкова мнго ти се иска го направи обче вече ще те вземат за леко момиче.Аз съм на 16 и не съм го направила и не бързам.Още повече щом питаш дали да приемеш "офертата" :-D значи не си готова. :wink: Това е моето мнение пък ти си знаеш.

LizZz
12-15-2007, 15:38
Чакай ся...Имаш си гадже на 18 и някво момче ти предлага секс?!?! :-s
da!!!Пу да те еба у тапирчето... :lol:
Не заслужаваш ни секс,ни момче,ни нищо!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Смърт за курвета като тебе!!! :lol: :lol: :lol: (За пръв път съм се разбеснял толко просташки) :oops:

Lashes
12-15-2007, 15:49
Чакай ся...Имаш си гадже на 18 и някво момче ти предлага секс?!?! :-s
da!!!

алоуууу :shock: накъде отива тоо свят...първо си прегледай централното захранване и после пускай тъпи теми!!!Как може такива неща?!Аз тва никога няма да си го помисля....А после момчетата били виновни за сичко...

LizZz
12-15-2007, 16:01
Чакай ся...Имаш си гадже на 18 и някво момче ти предлага секс?!?! :-s
da!!!

алоуууу :shock: накъде отива тоо свят...първо си прегледай централното захранване и после пускай тъпи теми!!!Как може такива неща?!Аз тва никога няма да си го помисля....А после момчетата били виновни за сичко...
'Бе ти няма да си го помислиш,но тя даже си мисли,че е ПРАВИЛНО....Не мисля,че тя някога ще се оправи :lol:

haker4o_im
12-15-2007, 16:18
:shock: божкеееее на къде отиде света :shock:
за жалост почти всички момичета са така #-o
Подкрепям всички които си мислят, че тая и оня дето и предлага НЕ са добре #-o
Извинявай ама аз съм момче и ако бях на твое място щях да си остана с гаджето отколкото да го правя с некъв пиндел дето сигурно и пишка няма !

LizZz
12-15-2007, 16:24
:shock: божкеееее на къде отиде света :shock:
за жалост почти всички момичета са така #-o
Подкрепям всички които си мислят, че тая и оня дето и предлага НЕ са добре #-o
'Бееее не всички са,но повечето са такива... :x

Lashes
12-15-2007, 17:11
:shock: божкеееее на къде отиде света :shock:
за жалост почти всички момичета са така #-o
Подкрепям всички които си мислят, че тая и оня дето и предлага НЕ са добре #-o
Извинявай ама аз съм момче и ако бях на твое място щях да си остана с гаджето отколкото да го правя с некъв пиндел дето сигурно и пишка няма !

\:D/ =D> ако това те успокоява не всички момичета са така...но наистина по голямата част са такива и просто нз...

Apostola
12-15-2007, 17:34
като ти се прави секс отиди при гаджето си а не при друг
:-x

bibi90
12-16-2007, 11:23
6te propusna fakta,4e ima6 gadje,a ne pita6 dali da spi6 s nego,a s nqkakav koito predlaga razni seks oferti.Nqma da go komentiram tova,za6toto ako ti kaja kakvo mislq 6te te obidq i to mnogo :x

Ta po temata:
Kogato se po4uvstva FIZI4ESKI i EMOCIONALNO gotova za seks (6tom zadava6 takuv vapros zna4i ne si)
I kogato ima podhodq6t 4ovek do sebe si( a mom4e,koeto ti e kazalo v prav tekst 4e iska samo da te 4uka,opredeleno NE e podhodq6t! :?
Drug vapros,e 4e ne odobrqvam seksa predi 16 godi6na vazrast,sama si pravi izvodite. 8)

shiT_ShiT=]
12-17-2007, 22:43
you are so so so stupid!

rubi
12-17-2007, 23:02
аз викам от момента в който почнат да си навират разни неща в устата...тогава е най забавно!!!

mechtaq_za_teb
12-18-2007, 04:18
Според мен не е удачно да питаш хората кога да почнеш да водиш полов живот.За всеки е различно...тоест го правиш,когато искаш и се чувстваш напълно готова.Тогава няма да си задаваш въпроса дали го искаш или не.

monityY
12-18-2007, 07:22
Когато се чувстваш готова,с точния човек,на точното място,с човека който обичаш,както и той тебе,с човека,с когото си сигурна че искаш да ти е за пръв път и си сигурна че после няма да те зареже..Най важното-чувствай се готова,не се определяй от някакви си възрастови граници(което не значи да почнеш да се ебеш на 10 естесвено :-D )

Lashes
12-18-2007, 09:48
]you are so so so stupid!

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
=;

sLaTkA
12-25-2007, 08:06
Абе хора вижте сега,момичето ви е помолило за мнение,което да искажете,а не да я критикувате.Познавам я и ако бях на нейно място бих останала с любимия човек.Според мен е написала тази тема,защото не се вижда 4есто с приятеля си и едно такова предложение на нейната възраст и в нейния случай,би провокирало много момичета.На всичкото отгоре,тя е била влюбена в момчето,което и предлага секс.Незнам как бихте се чувствали вие ако и с вас беше така,помислете малко.
Ако трябва да се изкажа относно въпроса,миличка продължавай си с Боцету и да не ти пука от нищо,много сте си сладки и двамата!Важното е да не се поддаваш на такива смешни предложения,защото много добре знайш че всичко ще бъде само за седмица....Айде много успехчета :wink:

sLaTkA
12-25-2007, 08:11
Според мен не е удачно да питаш хората кога да почнеш да водиш полов живот.За всеки е различно...тоест го правиш,когато искаш и се чувстваш напълно готова.Тогава няма да си задаваш въпроса дали го искаш или не.

Оглеждал/а ли си се колко други такива теми има като тази,зададени по друг начин! И престанете с тъпите коментари бе,тфа е форум,а не е място където да обиждате хората.

cvetitoy
12-25-2007, 08:12
Абе хора вижте сега,момичето ви е помолило за мнение,което да искажете,а не да я критикувате.Познавам я и ако бях на нейно място бих останала с любимия човек.Според мен е написала тази тема,защото не се вижда 4есто с приятеля си и едно такова предложение на нейната възраст и в нейния случай,би провокирало много момичета.На всичкото отгоре,тя е била влюбена в момчето,което и предлага секс.Незнам как бихте се чувствали вие ако и с вас беше така,помислете малко.
Ако трябва да се изкажа относно въпроса,миличка продължавай си с Боцету и да не ти пука от нищо,много сте си сладки и двамата!Важното е да не се поддаваш на такива смешни предложения,защото много добре знайш че всичко ще бъде само за седмица....Айде много успехчета :wink:
Mn go obicham,prava si ama mn mi lipsva i nz kakvo da praq veche!!!Ti ako ne beshe mi pomognala da resha za nego mojeshe da go izpusna!!!Mn te obicham :smt007 =P~

babity
12-25-2007, 10:31
нз кога е нормално, ама аз винаги съм искала да го направя на 16... и като цяло смятам, че е глупаво да го направиш под тая възраст, защото на 16 може да не си кой знае колко голям, ама поне около мен повечето момичета на тея години знаят какво точно да направят, очакват и как да поемат отговорност за постъпките си...

_BoSSy_
12-25-2007, 11:00
Мисля,че от 16 нагоре, та дори от 17....Аз ако бях на твое место пари да ми даваха нямаше да преспа с някои е така заради спорта...
А ти щом се замисляш..значи си добре ](*,)