PDA

View Full Version : тъжна съм много....



soulripper
12-14-2007, 21:05
От няколко месеца харесвам едно момче,което за съжаление не познавам лично.Харесах го и го забелязах,защото той 1000 пъти ме заглеждаше и станаха и някои други неща,кото ме накараха да разбера,че ме харесва.Аз от начало не гледах на него като на нещо сериозно (човекът е на 28 а аз на 22, движи си с едни изцяло мъжки компании и виси всяка вечер в едно кафене в квартала ,в който и дамата живеем.
Та написах това предисловие,за да обясня как постепенно аз се "самозарибих" и много го харесах,определено като външност е мой тип.НО преди седмица-две минавайки покрай въпросното кафе ,го видях как седи и сваля две ученички от даскалото, близо до кафенето.Тази вечер видях същата гледка.....
Стана ми много тъжно, излиза,че седи в тва кафене с приятелите си само, за да свяля някои скучаещи ученички (щото те се лъжат най-лесно).
От една страна си давам сметка,че човек на неговите години не е нормално да си губи времето само по кафетата, и също така че дори и да бях с него,едва ли щях да го променя.
Чувствам се много зле-излиза че за пореден път съм си правила илюзии за някой,че всичките му опити за сближаване с мен са били част от ежедневието му.
Просто исках да споделя всичко това тук,защото благодарение на това цялото ми настроение в петък вечер отиде по дяволите :cry:

ra4ence
12-14-2007, 21:11
Мила,
по-добре сега да отиде по дяволите,отколкото по-късно,когато нещата са се задълбочили. Тъпо звучи,но си е така. Свиркай си с уста, щом до там е изпаднал,че на 28 да прави подобни неща...

Seducti0n
12-14-2007, 21:17
Здравей,мила.Тъжно е ,това че за 22-те си години не си съумяла да разбереш,колко несправедлив е живота,как в дадени моменти ни прави невероятно щастливи, пък в други все е дон се срива върху нас...

Няма причина да се самообвиняваш, за това че си наивна.Все пак ти познавш това момче,че дори и мъж само визуално, не те имал иразговор,дори може би не сте се запознали офииално.

Е,радвай се,че си имала възмоността,макар и малко късно да разбереш що за човек.Според мен от тук натакък няма смисъл да се зарибяваш допълнително по него.Явно той си има странии преоритети и може би живота му, се обуславя най-вече над това да виси ежедневно по кафетата и да се сваля с ученичките...

Днес ще се забие с една, утре с друга и така,докато свят светува.Колкото и да го харесваш,се дистанцирай от него и спри да мислиш за него и за това,какви външни качества притежава.Визията понякога лъже,не си губи повече времето,а продължи напред.Това ще ти бъде за обица на ухото от тук натъ.Човек се учи от грешките,които допуска. :wink:

soulripper
12-14-2007, 21:21
благодаря за подкрепата,много сте мили, наистина като си споделиш мъката ти олеква!

Seducti0n
12-14-2007, 21:26
Радвам се,че се чувстваш по-добре.Тук винаги ще срещнеш помощ,и отостаналите юзъри. :wink:

Горе главата,всичко ще се оправи,не се съмнявай в това.Продължавай напред където те очаква бъдещето и може би една нова,красива и динамична връзка. :)

trg_ahmed
12-14-2007, 21:43
И аз се радвам че си по- добре въпреки че не съм помогнал с нищо аз съм малчу :P
Стягай са мацко ;)

monityY
12-15-2007, 07:57
Може би,не си му дала повод че и ти го харесваш.

LizZz
12-15-2007, 13:34
Може би,не си му дала повод че и ти го харесваш.
Не трябва и да му дава! :evil:

ivakavlad
12-15-2007, 14:05
Може би,не си му дала повод че и ти го харесваш.
Не трябва и да му дава! :evil:

\:D/

soulripper
12-15-2007, 17:38
вече и аз мисля ,че не си е заслужавало да му обръщам внимание.В крайна сметка не търся "Иванчо -общия" (наистина се казва Иван:D).Аз самата нямам много време да вися по кафета,за разлика от него успях да завърша висше и сега работя и се доквалифицирам.Но на 28-30 според мен е нормално мъжът да е по-отговорен ,да мисли за семейство дори.Това което видях като начин на живот напомня по-скоро на безделник-сваляч.
Определено ще ми е кофти докато се разделя с илюзията си за него,но ТРЯБВА!
Благодаря за вниманието!

koalka
12-15-2007, 18:00
Според мен не си струва да се занимаваш с него, явно за него не си нещо специално.Пък и това, че забива ученички(мъж на 28 години) и постоянно виси в някакво кафене, не говори добре за него. :wink:

kael
12-15-2007, 20:22
абе няма ли си "www.grownupproblem.net" за тея неща ...... пффф 80% от контингента сме лапетии тук

MiMcHeToOo
12-15-2007, 21:03
Забрави за петък вечер и за него!Ще намериш човек,който не зарибява скучаещите ученички по баровете!Ще намериш човек,който да обича само теб,на 22 си не си баба,млада си...не всичко на този живот опира до партньора..УспеХ!

Правилно..