PDA

View Full Version : Проблем с момиче



daniel_nj
12-14-2007, 22:57
Zdraveyte,pi6e vi edno otchayano momche.Ot okolo godina sum ludo vluben v edno momiche no taka i ne subrah smelost da i predloja da trugnem..Minalata sedmica otnovo se vidqh s neya,motahme se malko iz Blagoevgrad,az govorih pulni gluposti a dori ne ya pregurnah..Nakraq se pregurnahme silno,no samo tova...Mislya che i tya me haresva..
Molya vi kajete kakvo da pravya,makar che sum se zarekul sledva6tiya put da i kaja kakvo chuvstvam kum neya..no vse pak :roll:

gree_girl
12-14-2007, 23:05
ami dr pat q gy6kai pove4e v skype q zaribqvai posle i kaji 4e q xaresva6 i..........ne6ata 6te stanat a 6to msili6 4e tq te xaresva togava ne se pritesnqvai smelo napred

midle
12-14-2007, 23:09
Ми следващия път и приготви по-специално излизане (такова каквото тя ще хареса) накарай я да се влуби в теб по тоя начин и ще видиш че накрая ще скочи в теб ;-)

Panic At The Disco
12-14-2007, 23:17
Ми следващия път и приготви по-специално излизане (такова каквото тя ще хареса) накарай я да се влуби в теб по тоя начин и ще видиш че накрая ще скочи в теб ;-)
+ 1 :idea:

sexi_lady_666
12-14-2007, 23:28
emi razqsni i 4uvstvata ti i ako tq ne otgovori ni6to celuni q ako se drupne nqma 4uvstva ako produlji na4i 6te ste zaedno :)

daniel_nj
12-14-2007, 23:55
Mnogo vi blagodarya za pomoshtta,no ima edin problem..Ne sum se celuval dosega,vsushtnost ne sum imal gadje i ne znam,sigurno shte se izloja pri celuvaneto i se pritesnyavam..

Ou7taControL
12-15-2007, 01:33
Mnogo vi blagodarya za pomoshtta,no ima edin problem..Ne sum se celuval dosega,vsushtnost ne sum imal gadje i ne znam,sigurno shte se izloja pri celuvaneto i se pritesnyavam..
za celuvane nqma opredelen na4in taka 4e prosto q celuni, az sam sigurna 4e 6te se spravi6 mnogo dobre i 4e na neq 6te i haresa i 6te prodali, vsa6tnost ti ako ne i kaje6 tova tq edva li sama te razbere taka 4e ne se 4udi mnogo a deistvaiii!
aide useh s neq a za tfa s celuvaneto- nqma opredelen na4in za celuvane.. lesno e \:D/
i posle pi6i kakvo e stanalo 4e iskam da znam =;

alkobalko
12-15-2007, 07:11
Най-добре говори открито с нея. Признай какво чувстваш.

kael
12-15-2007, 11:20
аз ли съм единствения човек който не е предлагал на нито една през живота си "обичам те хайде да ходим" LoL kaто се сетя за тая реплика и ми иде дасе напикая от смях .... ако усетиш някой по така момен опитай се да я целунеш ако и тя те целуне сте си заедно

sasha_90
12-15-2007, 12:45
Следващия път когато се видите й кажи какво чувстваш.

kotity
12-15-2007, 14:00
Най-добре е да търсиш знаци дали тя те харесва.Например дали те гледа в очите като говориш, срамува ли се от теб и т.н :wink:

slun4ice_90
12-15-2007, 14:23
Mnogo vi blagodarya za pomoshtta,no ima edin problem..Ne sum se celuval dosega,vsushtnost ne sum imal gadje i ne znam,sigurno shte se izloja pri celuvaneto i se pritesnyavam.. :P Споко бе човек,вси4ко ще си стане, ти просто си доближи устните до нейните и я целуни.Успех :smt008 ;-) :---) И аз бях така,момчето ме попита дали мога да се целувам,аз казах незнам и той ме целуна. Не беше зле ммм :D :grin: :smt001 ;-) :-P :lol:

kifla
12-15-2007, 18:34
Да ти имам пробелемите :-D Земи я награби едно хубаво какво му мислиш още .ТЯ след като се е съгласила да излезете и чак да я прегърнеш значи те харесва бе пич!Действай!!! ](*,)

Apostola
12-15-2007, 19:01
като излизате и подари цвете гушния в скаипа и прави комплименти ако тя седи като дърво и няма никаква реакция бягай

и без искаш ли да си станем гаджета супер смешно поне за мен :razz: :razz: :razz:

daniel_nj
12-15-2007, 20:39
Да ти имам пробелемите :-D Земи я награби едно хубаво какво му мислиш още .ТЯ след като се е съгласила да излезете и чак да я прегърнеш значи те харесва бе пич!Действай!!! ](*,)
E da de,no nie se poznavame ot godina nasam i tya znae che mnogo ya haresvam i predi se pregrushtahme se postoyanno a sega edva edva za dovijdane.. az po skype sum i kazval kolko mnogo ya haresvam no samo tova..ne znam sled 1-2 sedmici 6re ya pokanya i togava veche shte ya celuna

mickelangelo
12-15-2007, 21:12
защо просто не пробваш да поговориш с нея и да и кажеш какво чувстваш ?

nel4eto__
12-15-2007, 21:13
Ми мойто мнение е просто,когато излезнете да бъдеш естествен кажи й какво чувстваш....хвани я за ръка ако се дръпне тогава....може и впечатленията ти да са погрешни, но при ценувка ако се дръпне вече е друго щото не всяко момиче е готово така де се нарече да се целуне с момче,което харесва ако ми хващаш мисълта. ;) а може просто да си й симпатичен а не да те харесва ама ако опиташ няма да сгрешиш ;) за това като я видиш и излезнете ДЕЙСТВАЙ :-| ;-) И НАЙ ВЕЧЕ БЪДИ ДОБЪР ФР ТОВА СЕ ОЦЕНЯВА НАЙ-МНОГО :smt006

DiTko
12-15-2007, 22:02
Еии ! Не чакай 1-2 седмици ... ще вземе да и мине :) Сериозно ... покани я
най-късно след 1 седмица... и се опитай с държанието си да и покажеш какво чувстваш, а когато тя го разбере - затвърди го с думи ... с една пргръдка ... и с една целувка :) Сигурен съм, че ще мине перфектно :) Искрено ти желая успех ! :)

WaRd3n
12-15-2007, 22:06
Всичко ще си дойде на място,щом се харесвате :-|

nel4eto__
12-15-2007, 22:15
ще си дойде на мястото ако някой направи първата крачка - признаването на чувствата :) ако и двамата си мълчите...най-много да изчезнат чувствата ви за тва не чакай а ДЕЙСТВАЙ!!!