PDA

View Full Version : помогнете



denic
12-14-2007, 23:05
Здравейте! Пускам тази тема защото имам много интересен въпрос към вас момичете! Според вас как едно момче може да запази тръпката която е възродило във вас незнайно как (във случая съм в тази ситуация). Бях с едно момиче което наистина го обичах но се разделихме! Попитах я каква е причината тя ми каза че просто загубила трапката :?: :?: :?: Не го разбирам това. Бихте ли ми помогнали какво да направя че да се задържи тръпката във вас свързано и със друго момиче! НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ 8-[

Nadelina
12-14-2007, 23:09
Za da ne se zagubi trypkata mejdu dvama dushi vyv vryzkata im trqbva da ima raznoobrazie.. da pravite razlichni neshta.. da se iznenadvate.. zashtoto kogato vsichko se povtarq.. hodite v edno i sashto kafe.. sedite na edna i sashta peika... pravite sex v edni i sashti pozi... dokosvate se po edin i sashti nachin... i v edin moment neshtata stavat po navik... i zapochvate da skuchaete zaedno... zashtoto vsichko e poznato... znaete kakvo sledva... Tova e problema spored men... i za da q spechelish pak spored men trqbva da q iznenadash po nqkakav nachin.. da q vpechatlish...

Ou7taControL
12-15-2007, 00:13
Za da ne se zagubi trypkata mejdu dvama dushi vyv vryzkata im trqbva da ima raznoobrazie.. da pravite razlichni neshta.. da se iznenadvate.. zashtoto kogato vsichko se povtarq.. hodite v edno i sashto kafe.. sedite na edna i sashta peika... pravite sex v edni i sashti pozi... dokosvate se po edin i sashti nachin... i v edin moment neshtata stavat po navik... i zapochvate da skuchaete zaedno... zashtoto vsichko e poznato... znaete kakvo sledva... Tova e problema spored men... i za da q spechelish pak spored men trqbva da q iznenadash po nqkakav nachin.. da q vpechatlish...
mnogo si prava :smt003

kobrichka
12-15-2007, 06:53
Za da ne se zagubi trypkata mejdu dvama dushi vyv vryzkata im trqbva da ima raznoobrazie.. da pravite razlichni neshta.. da se iznenadvate.. zashtoto kogato vsichko se povtarq.. hodite v edno i sashto kafe.. sedite na edna i sashta peika... pravite sex v edni i sashti pozi... dokosvate se po edin i sashti nachin... i v edin moment neshtata stavat po navik... i zapochvate da skuchaete zaedno... zashtoto vsichko e poznato... znaete kakvo sledva... Tova e problema spored men... i za da q spechelish pak spored men trqbva da q iznenadash po nqkakav nachin.. da q vpechatlish...

Напълно съм съгласна с Nadelina.Еднообразието убива една връзка,колкото повече разнообразие има толкова по дълго ще сте заедно и тръпката няма да изчезне.Помисли,ако правите както каза Nadelinа все едни исъщи неща и ги повтаряте всеки ден става скучно,а когото на даден човек му е скучно,търси нещо ново и нещо интересно.

denic
12-15-2007, 07:42
Добре следващи въпрос ми е след като двама души живеят заедно със сключен брак от 17 години примерно и си знаят абсолютно всичко за себе си и предвиждат абслютно всичко какво ще каже другия какво ще направи ( В случая родителите ми) а си живеяр еднообразно както си ги знам и продължават да се обичат!!! Какво бихте казали за това

desi_rumenova
12-15-2007, 08:14
Съгласна съм с мнението на всички Ви,но помислете малко ако наистина обичаш човека до себе си,как ще изчезне тръпката?!?!?
Тръпката не е ли това,като видиш любимия и всичко вътре да ти се преобръща?!
Тръпката не е ли това,когато целуваш любимия в стомаха ти да пърхат пеперуди или да ти омекват краката?!
Тръпката не е ли това,с нетъппение да очакваш срещата си с него?!
Приятели,замислете се-любовта е тръпката,а тръпката е всичко онова свързано с любимия!!!

renito
12-15-2007, 10:44
Съгласна съм с мнението на всички Ви,но помислете малко ако наистина обичаш човека до себе си,как ще изчезне тръпката?!?!?
Тръпката не е ли това,като видиш любимия и всичко вътре да ти се преобръща?!
Тръпката не е ли това,когато целуваш любимия в стомаха ти да пърхат пеперуди или да ти омекват краката?!
Тръпката не е ли това,с нетъппение да очакваш срещата си с него?!
Приятели,замислете се-любовта е тръпката,а тръпката е всичко онова свързано с любимия!!!



Точно казано, и аз мисля така :-)

sasha_90
12-15-2007, 10:58
Тя е загубила интерес към теб,едва ли пак ще си го върне.

denic
12-15-2007, 13:59
Тя е загубила интерес към теб,едва ли пак ще си го върне.


въпроса при мен не е това да върна нейния интерес апринципно да го задържа интереса на някое момиче ;(