PDA

View Full Version : Дайте съвет за леко пострадал 8)



Winstrol
12-15-2007, 12:01
снощи стана меле, равносметката - леко счупен долен зъб синьо око. поне кепелдака ше си получи заслуженото :) както и да е, кажете нещо за отока ( да е бързо до няколко дена трябва да съм ок) и изкуствената материя която слагат за оправяне на зъба какво представлява и чувстивтелна ли е (трябва ли да се пази от твърди храни и тн)..

ninsy
12-15-2007, 12:10
за отока знам че се слага суров картов но за другото идея си нямам

MajeStic
12-15-2007, 12:20
удари си и другото око, за да изглеждат еднакви :D

**kissable**
12-15-2007, 12:22
Ami za tolkova malko vreme se samnqvam da se opravi :P

bungle
12-15-2007, 12:28
По филмите съм гледала, че сурово месо си слагат на посинените очи 8-)

А зъба... не знам. Отиди на зъболекар да го погледне.

mumiikataa
12-15-2007, 12:54
зъба-зъболекар.слага се нещо като пломба и хич не личи.а за окото нещо студено.примерно лед в някво пликче или в салфетка.ако не се махне синьото пробвай с малко гримец :D

russianmafiaboss
12-15-2007, 13:04
няма ко да добавя и аз незнам по-вече от вече написаното

dshiznit
12-15-2007, 13:06
И на мен така ми чупиха зъб до половината. Отидох на зъболекар и ми каза че нямало смъсъл да ми го прави по - добре така да си стоял. Ама ако мислиш че ти трябва да го опраат иди и питай зъбаря. Абе полувин зъб по малко не е голяма загуба.

OtherDimension
12-15-2007, 13:36
снощи стана меле, равносметката - леко счупен долен зъб синьо око. поне кепелдака ше си получи заслуженото :) както и да е, кажете нещо за отока ( да е бързо до няколко дена трябва да съм ок) и изкуствената материя която слагат за оправяне на зъба какво представлява и чувстивтелна ли е (трябва ли да се пази от твърди храни и тн)..
Паххаххаа, в Киров ли учиш бе брато!? И аз бях в мелето 8-) :grin:
йебреее биткаджии :smt066

Saymon90
12-15-2007, 19:56
На окото слагай лед, няма дълго време да стои синьото. А зъбът трябва да се изгради от зъботехник... или ако си пазиш частта, която е изпаднала може и някак си да ти я лепнат ... :D

DisciplineAndOrder
12-15-2007, 20:06
Слагай лед на окото.

И аз не знам к'во да правиш със зъба.

loyal_88
12-15-2007, 20:57
Ами за окото слагаш яко лед. За зъба отивай на зъболекар. Той ще ти каже какво точно може да се направи.
Бтв в такива случаи много внимавай с кокалчетата на ръката, с която удряш, че съм си патил яко от това понеже не мисля и маам както ми падне ;)
А ако не е тайна с какви сте се били, щото и едни прители са правили меленце по това време :D

Winstrol
12-16-2007, 12:59
меле worldwide стана малко тук :) хаха аз не съм от софиа ама петъците стават такива рабори дори и на Марафелци да речем :) както и да е ставаше дума че копелето ме наплю без причина с след това и неговата кучка... тогава ми падна пердето

theEXPLOITED
12-18-2007, 15:02
удари си и другото око, за да изглеждат еднакви :D
Ет'ва е решението, бате

loyal_88
12-18-2007, 20:26
Що не сте ме викнали бе дееба... Не съм се бил от... миналата събота :neutral: Хаха ако толкова искаш да се биеш, само кажи. Тука по гетата стават боеве доста доста често, с какви ли не - с разни, които са се изпонапили в някое заведение и вече са велики, с "квартални гъзари", с цигани след дискотека...с какви ли не :neutral:

RAWRRR
12-18-2007, 20:30
Казвате лед на окото..щото не са ви целили скинове със снежни топки. :razz:

Мен са ме целили и улучвали миналата зима,защото имам сравнително бавни рефлекси,не е много приятно,но е адски комично.

NSDAP
12-18-2007, 20:43
Така е като зобиш :D Winstrol съкс :D
Аз утре съм на зъболекър,че ми паднаха шиините на двата предни зъба 8-)

RAWRRR
12-18-2007, 21:31
Студеното облекчава оттока,не отричам.Но е много неприятно да те удрят с нещо студено,защото както беше в моя случай,бях с къса поличка през зимата,мотаех се около 3 часа в градската градина,с 2ма приятели,бях супер измръзнала и следователно,кожата ми беше станала по-чувствителна (заради студа) и би ме заболяло дори да ми щипнат бузката,а камоли да ме замерват 6ма младежи със снежни топки.

Вече има охрана на градската. :wink:

Колкото за замерването с бомбето..не знам какво да кажа,дано си добре .

loyal_88
12-18-2007, 21:33
мен са ме целили скинове с бомбе в главата... Баси :shock: Да стане бой от време на време се случва... Аз също не винаги съм играл феърплей и е имало случаи да ритам някой, докато е на земята (за което съжалявам и ми е кофти). Правили са го и с меме. Но да измлатиш някой с бомбе в главата е прекалено, колкото и да го мразиш. Върха на дебилщината просто. Мен ако ме ударят с такова...ще ми правите 40 дни под някоя лоза. 1 приятел от квартала също го бяха удряли в главата с бомбе след 1 мач. Нз к'ъв трябва да си за да го направиш това...

loyal_88
12-18-2007, 22:51
иначе конкретната случка...
4 на 1... аз завърших в болница :) Пфф бате, удрят те с бомбета по главата, вкарват те в болница... :neutral: Подбирай си местата на които ходиш и хората с които движиш бе човек! Сек'ви луди ги има, следващия път може и по-зле да стане. Аз примерно преди като движех с беловръзковци, често минавахме покрай паметника на съветската, и често ставаха мелета с ваши хора. А няма как да ги за*ба и да си тръгна, защото ще се получи шиб*ано - не върви хората с които през ден поркаме (поркахме, по-точно) да ги оставя сами. Веднъж изядох страшно голям бой точно там... Не се стигна до болници, но все пак. Но понеже съм тъп и упорит, след 1 месец пак ходих. На 1 от нашите му разбиха носа (и не само) с паве. Тогава им казах на всички, че всичкото това е простотия, от която никой не печели, и до там ни бяха отношенията. Сега най-много да се видим преди мач или просто на по бира, но само толкоз. И от тогава осъзнах, че съм избехнал ебати боевете, които кой знае как щяха да свършат за мене. Викаха ме за експлойтед и една камара други неща, но вече им казвам "оправяйте се. тоя път без мене". И така...
За това се замисли с кой и къде ходиш, особено центъра, ариана, кравай...се'ш се, където ще извадиш късмет, ако само 1 път те изритат в главата ;) На мачове също се пази...не за друго, а защото си от малкото пънкове, с който мога да говоря, без да намесвам близки роднини :)