PDA

View Full Version : Подаръци за Коледа



punkbebs
12-15-2007, 13:13
Здрасти на всички сладуриииии :-)
дайте разни идейки и съветчета за коледни подаръци.нямам никаква идея какво да купувам.... какво бихте поодарили на мама,тати,батко и така нататък :D и естествено не на последно място на гаджето....дайте идейки моля ви ! ще ви бъда много благодарна :wink:
наистина се чудя какво да купя...

ateto
12-15-2007, 13:25
Ако ти незнаеш на мама и на тати какво да подариш ние от каде да знаем... Иначе може и нещо символично (аз лично на майка ми и купих една мн яка лилава блузка, а с мама купихме на партия на баща ми яке) ... ти си знаеш... а на гаджето нещо с лубов де да знам ... И аз тва мисля в момента 8-)

teenkopele
12-15-2007, 20:57
:arrow: Майка и баща- бутилка водка/уиски. :wink:

Decu
12-15-2007, 21:04
Ами идеи за хората с ограничени парични средства? :D
Рисуването на картички вече не върши работа... :-D макар че майка ми миналата Коледа ми разправя:Ти и дъвка да ми купиш пак ще се зарадвам (:
Който е в моето положение да дава идеи, моляяя :)

AliceSw
12-15-2007, 21:16
^бутилка вино...някво да става за пиене няма да излезе повече от 10 кинта...

loyal_88
12-15-2007, 22:08
:arrow: Майка и баща- бутилка водка/уиски. :wink: Най-добрия подарък ;) Никой не се мръщи на бутилка качествен алкохол, особено в тоя клинч :)

ЕPu
12-15-2007, 22:20
ако може този празник някакси да... спре да съществува може би :shock:

що се отнася за алкохолни подаръци, то коледа за мен е през 2 седмици значи 8-)

Decu
12-16-2007, 09:24
^бутилка вино...някво да става за пиене няма да излезе повече от 10 кинта...

Хах...не разбирам много, много..бих казала почти никак от вина 8-) таа, може ли да кажеш някой вид/тип/сорт..или там както му се казва :-D ?

st1ka
12-17-2007, 14:00
..

AliceSw
12-17-2007, 17:44
http://www.meik98wines.com/product.php?r=8&p=201

почти съм сигурна, че пия това...така де винаги си купувам Мерло 2003 от един и същи магазин...иначе в краен случай вземи някакво бяло, с плодов аромат, 90% от жените обожават подобни (:

mila_pila
12-17-2007, 20:14
за хората с малко или съвсем без пари - винаги можете да измислите някво нещо (ръчно направено) тъкмо е по-сантиментално.
да речем за приятел/приятелка става калейдоскоп. лесно се прави, лепваш му няква готина украса и си готов. ние с една приятелка направихме калейдоскоп на един калин. опаковахме го в червена хартия на черни точки и айдее..
за едно момиче украсихме буркан :D и вътре пъхнахме сумати листчета с някви пожелания
за една друга девойка направихме гривничка от шлюпки на шам фъстък, абее ако имаш желание, липсата на пари не е проблем.
айде весели празници.
подозирам, че това написаното леко извънземно ще ви звучи, ама ако съвсем не ми вярвате може да постна снимки.
аа а понеже мойта майка не си пада изрод като горепосочените хора с калейдоскопите, ще и подаря час за масаж. на баба няква кутия с бисквити от ония коледните и т.н.

Decu
12-17-2007, 20:21
http://www.meik98wines.com/product.php?r=8&p=201

почти съм сигурна, че пия това...така де винаги си купувам Мерло 2003 от един и същи магазин...иначе в краен случай вземи някакво бяло, с плодов аромат, 90% от жените обожават подобни (:

Супер..мерси много (:
Мисля да направя и един албум със снимки..ала бала :D Надявам се да стане добре :)

true.
12-17-2007, 20:28
Пиен'ьето е най-добрия подарък 8)

punkbebs
12-17-2007, 20:39
дам определено алкохола е добре идея ама не казвате нишо за подарък на гаджетооо :D :-D :-D :-D на 17 е кфо да му купя.... каза че иска само любов ама :D се пак

Saymon90
12-18-2007, 06:43
Ами, аз на майка ми и баща ми съм нарисувал картина и сега чакам рамките... за другите не съм решил още.

butty
12-18-2007, 07:21
хехе подаръци..вечната тема,сиг ще пиша за 100-ни път. На мама ще и купя някое хубаво парфюмче, на приятеля ми съм взела ръкавички и един снежен човек и съм го оопаковала в една хубава хартия. За сестра ми съм взела една бонбониера "Мерси", на 20 си идва от САЩ и ще и я дам на летището (като по рекламата) :grin: ,а на тати може би нещо за колата, че наскоро си взе нова и така :) а на баба... някое хубаво комплектче душ=гел и шампоан може би. а с приятелите си разменихме картички в училищната коледна поща :)

butty
12-19-2007, 07:39
хехе подаръци..вечната тема,сиг ще пиша за 100-ни път. На мама ще и купя някое хубаво парфюмче, на приятеля ми съм взела ръкавички и един снежен човек и съм го оопаковала в една хубава хартия. За сестра ми съм взела една бонбониера "Мерси", на 20 си идва от САЩ и ще и я дам на летището (като по рекламата) :grin: ,а на тати може би нещо за колата, че наскоро си взе нова и така :) а на баба... някое хубаво комплектче душ=гел и шампоан може би. а с приятелите си разменихме картички в училищната коледна поща :)

тва към баба ти е тънък намек,че смърди нали 8-)
ххххххх........... много смешно нямам думи ...... не просто това смятам да и купя.. защото с техните мизерни пенсии,не могат да си позволят някаква по-хубава козметика.. и поне на коледа ще и доставя това удоволствие.. [-(

punkbebs
12-19-2007, 09:00
аз реших кво ше зема на мама - с братми ше праим комбинкка и ше и земем един скъп парфюм...а на тати му купихме една блуза ... надявам се че ще му хареса.... Но :D остава проблемът с гаджетооооооо ....давайте савети моля виииии ... за сега съм му купила сам една ОГРОМНААА близалчица във формата на сърчицее :-) за закачка ... ама друготооо ... казвайте че няма времееее 8-)

monityY
12-19-2007, 09:21
Оф.. нямам пари,не работя,кфо мога да им зема... ?имам 2,3 лева спестени от работата лятото и по 1 шоколад и ае.. :-#

Canis_Dirus
12-19-2007, 10:15
Кви подаръци ве. Аз казах, че на никого няма да подарявам. А ако на мен ми подаряват - няма значение какво, важното е да е скъпо и касовата бележка да е вътре, че да мога да го върна и да зема парите. Пък аз ще си купя каквото искам! Не на глупавите подаръци. Искам пари в плик!

DisciplineAndOrder
12-19-2007, 10:22
Що не му купиш една водка или вино...Е,ако е на +18 де...Ако не...Защо изобщо трябва да подаряваш нещо :neutral: Аз май на никой нищо няма да подарявам :o

fake
12-19-2007, 12:25
Кви подаръци ве. Аз казах, че на никого няма да подарявам. А ако на мен ми подаряват - няма значение какво, важното е да е скъпо и касовата бележка да е вътре, че да мога да го върна и да зема парите. Пък аз ще си купя каквото искам! Не на глупавите подаръци. Искам пари в плик!
=D>

punkbebs
12-20-2007, 21:39
а да знаете от каде да купя знаме на Ямайка :D ако знаете кажете плсссс :-)

hottie
12-22-2007, 18:42
mp3 player za mama, parfium za tati i za gadjeto 4asovnik
moga da si go pozvolia,za6toto rabotia :P

TellMeYourName
12-22-2007, 18:47
а да знаете от каде да купя знаме на Ямайка :D ако знаете кажете плсссс :-)от "на Тъмно" мисля че имат

aia_iv
12-22-2007, 19:03
На мама-кристалче за герданче( eйй и рима има)
на тати-парфюм
на баба-шал
на брат ми-ееемиии за него не останаха пари :-|
:P

FairyNymph
12-22-2007, 21:33
Еми мама се размина с един подарък за рдто си и за Коледа-един сервис с чаши(тя много обича такива работи), на бати ще правим комбина с мама и ще му вземем някакъв пуловер, а на гаджето-една плюшена мечка(казва се Робин[мечката]) и някоя фентъзи книга :) другата част от подаръка ще е нематериална :))

miloto_girl_4e
12-22-2007, 22:20
На мама - едни книга на Джон Кехоу - много му обича книгите :!:
На брат ми - порцеланова костенурка(колекционира ги)
На едната ми леля - комплект сервиз с чаши, пада си по такива неща
На другата ми леля - две сладки свещи във формата на сърчица
На баща ми още не е решено, но май нови чехли
На гаджето взех една блузка, която си я беше харесал още на морето, но днеска като беше у нас, я видя, бях забравила да я прибера...
На баба - утре като съм по магизините ще реша какво :D

true.
12-22-2007, 22:36
а да знаете от каде да купя знаме на Ямайка :D ако знаете кажете плсссс :-)от "на Тъмно" мисля че иматАбе те имат ,ама за какво по дяволите й е знаме на Ямайка?! :shock:

защото е тру 8)

true.
12-22-2007, 22:44
а да знаете от каде да купя знаме на Ямайка :D ако знаете кажете плсссс :-)от "на Тъмно" мисля че иматАбе те имат ,ама за какво по дяволите й е знаме на Ямайка?! :shock:

защото е тру 8)тру...?!

тру ямайчанка 8-)