PDA

View Full Version : Pасизъм



cappy123
12-15-2007, 13:06
Превод на поема написана от един африкански "Шекспир"

Скъпи Бели Приятелю,
Ето някои неща, които ти си длъжен да знаеш:
Като се раждам, аз съм черен.
Като израствам, аз съм черен.
Като ходя под слънцето, аз съм черен.
Когато ми е студено, аз съм черен.
Като ме е страх, аз съм черен.
Като съм болен, аз съм черен.
Като умра, аз все още съм черен.

А ти, Бели Приятелю,
Като се раждаш, ти си розов.
Като растеш, ти си бял.
Когато си под слънцето, ти си червен.
Като ти е студено, ти си син.
Като те е страх, ти си жълт.
Като си болен, ти си зелен.
Когато умреш, ти си сив.

И имаш още нахалството да ме наричаш "ЦВЕТЕН"!


:grin: Много е вярно обаче =D>

trg_ahmed
12-15-2007, 13:12
:grin: :grin: :grin: Верно е така :grin: :grin: :grin: =D> =D> =D>

Blacklisted
12-15-2007, 13:15
Фил Анселмо хубаво им го казва на ченилките...

cappy123
12-15-2007, 13:37
Превод на поема написана от един африкански "Шекспир"

Скъпи Бели Приятелю,
Ето някои неща, които ти си длъжен да знаеш:
Като се раждам, аз съм черен.
Като израствам, аз съм черен.
Като ходя под слънцето, аз съм черен.
Когато ми е студено, аз съм черен.
Като ме е страх, аз съм черен.
Като съм болен, аз съм черен.
Като умра, аз все още съм черен.

А ти, Бели Приятелю,
Като се раждаш, ти си розов.
Като растеш, ти си бял.
Когато си под слънцето, ти си червен.
Като ти е студено, ти си син.
Като те е страх, ти си жълт.
Като си болен, ти си зелен.
Когато умреш, ти си сив.

И имаш още нахалството да ме наричаш "ЦВЕТЕН"!


:grin: Много е вярно обаче =D>

Хахха мн е добро найстина, брао Къци :wink:


Тихо ве отрепка!!! 8) 8) наслаждавай си се на психичното разтройство и си мълчи =D> #-o

chocoleptic
12-15-2007, 18:29
и кво ?! .. "всичко черно под ножа"..

Boot
12-15-2007, 19:33
- Какво имаш против негрите??
- Напалм...
8-)

twix_91
12-15-2007, 19:45
Негрите са много готини хора :) и много ме кефят като характер. Стихчето си го бива :D

koalka
12-15-2007, 19:49
Не можеш да кажеш така за всички негри...
Това, че си чернокож или бял или какъвто и да било, не може да е тооолкова решаващо за характера...

TellMeYourName
12-15-2007, 19:49
Расизма не трябва да го има, както и негритеВелика мисъл !

Sashakiss
12-15-2007, 20:26
Аз съм бял негър.

loyal_88
12-15-2007, 20:37
Ти си черен, аз съм бял, Зиг Хайл! Зиг Хайл! :D
Иначе от край време се знае, че всеки го бива в нещо - черните са добри в бягането, блите - в стрелбата :)
А от бели негри понякога ми се повдига повече, отколкото от истински... Да подражаваш на някой, и то баш на черен е нек'во супер глупаво.

Blacklisted
12-15-2007, 20:37
Негрите са много готини хора :) и много ме кефят като характер. Стихчето си го бива :D


Аз съм бял негър.
](*,)

twix_91
12-15-2007, 21:07
Не познавам негри от Факултето(аз тях много не понасям-сори ако съм обидила някого ама...).Познавам си истински дето са си родени в Африка и са много готини хора.А пък вече дали са всички такива не ме интересува. :-P

Disrespect
12-15-2007, 21:15
Ти си черен, аз съм бял, Зиг Хайл! Зиг Хайл! :D
Иначе от край време се знае, че всеки го бива в нещо - черните са добри в бягането, блите - в стрелбата :)
А от бели негри понякога ми се повдига повече, отколкото от истински... Да подражаваш на някой, и то баш на черен е нек'во супер глупаво.

те трябва да подражават на нас, нали? 8) ние, като водеща раса, трябва да сме пример за всички под нас

Ziezi
12-15-2007, 21:20
http://www.youtube.com/watch?v=gOxbArKV8XE
http://www.youtube.com/watch?v=6eM7aZoJn3c

Disrespect
12-15-2007, 21:26
http://www.youtube.com/watch?v=gOxbArKV8XE
http://www.youtube.com/watch?v=6eM7aZoJn3c


KKK = Ku Klux Kunts

готин коментар от първия клип..

sexx_na_exx
12-15-2007, 21:39
остаете негрите на мира е
:evil: :-x

HaMiCaL_GiRl
12-15-2007, 21:44
xaxaxaxaxa mn sorry ama moga da vi kaja 4e 4ernite pritejavat mn pove4e ka4estva ot belite i vie go znaete za to gi s1dite 6tot ste zavistlivi :-P :P

loyal_88
12-15-2007, 22:14
Ти си черен, аз съм бял, Зиг Хайл! Зиг Хайл! :D
Иначе от край време се знае, че всеки го бива в нещо - черните са добри в бягането, блите - в стрелбата :)
А от бели негри понякога ми се повдига повече, отколкото от истински... Да подражаваш на някой, и то баш на черен е нек'во супер глупаво.

те трябва да подражават на нас, нали? 8) ние, като водеща раса, трябва да сме пример за всички под нас Не, те не могат да ни подражават, точно защото са под нас (шегичка) :)
Нека си се кефят на тяхната си "култура", но без да се зарибяват разни българи, чудещи се какви да станат.

Disrespect
12-16-2007, 07:19
Хахаха...невероятно големи тъпотии приказваш.

Те не ни зарибяват, а ние се зарибяваме по тях. Ти какво искаш? Да сложим на една страна негрите и ние да си се отделим на друга и така да си живуркаме? Те да си стоят в Африка, а ние да си стоим в Европа и Америка...Ами представи си, че една част от тях, и то не малка, имат голям потенциал и искат да се интегрират в това общество. Кой ще ги спре? Големите уайт пауър бойс? Вие като какви се изживявате?? Като богове?? Да определяте ВИЕ кой какво ще прави, къде ще ходи..???

Blacklisted
12-16-2007, 14:21
xaxaxaxaxa mn sorry ama moga da vi kaja 4e 4ernite pritejavat mn pove4e ka4estva ot belite i vie go znaete za to gi s1dite 6tot ste zavistlivi :-P :P

_SL_, а ей за такива малоумни изказвания какво ще кажеш :)

RAWRRR
12-16-2007, 15:20
Кус-Кус клан рулс,бе.

Disrespect
12-16-2007, 16:07
xaxaxaxaxa mn sorry ama moga da vi kaja 4e 4ernite pritejavat mn pove4e ka4estva ot belite i vie go znaete za to gi s1dite 6tot ste zavistlivi :-P :P

_SL_, а ей за такива малоумни изказвания какво ще кажеш :)

Ами какво да кажа...има такива, които имат и такива, които нямат..

Orono
12-16-2007, 16:19
xaxaxaxaxa mn sorry ama moga da vi kaja 4e 4ernite pritejavat mn pove4e ka4estva ot belite i vie go znaete za to gi s1dite 6tot ste zavistlivi :-P :P
Да, бе. Наистина е много жалко, че черните притежават много повече качества ОТ ТЕБ.
Не, не - всъщност е жалко, че ти си бяла, трябва да си черна :-#

Canis_Dirus
12-16-2007, 16:56
Зад всеки нацит да застене по един негърс голяма чурка. Аз, ако ида много пъти на солариум и почернея, ще стана ли негър? Няма! Да си негър е attitude. Светоусещане, ако щете. Има бели негри - некви рапърчета.
А бтв дядото на Пушкин е бил негър. Ама е бил пич!

А Майкъл Джексъм още ли е в графата "негри"?

NSDAP
12-16-2007, 19:16
А когато черния излезе през комина на Аушвиц също е черен 8-) :lol:

loyal_88
12-16-2007, 19:26
Ти какво искаш? Да сложим на една страна негрите и ние да си се отделим на друга и така да си живуркаме? Не, всъщност искам да ги избием.
Не се изживявам като никакъв, споделям мнение. А потенциала на черните е да крадат и да правят свинщини. Ако някой път отидеш до страна, в която има повечко църни, мини покрай някой негърски квартал. Гледката е 1:1 с филиповци, само дето вместо чалга се чува рап.

Disrespect
12-17-2007, 08:19
Ти задаваш ли си въпроса защо изобщо са такива?

Der Sturmer
12-17-2007, 13:17
Ти задаваш ли си въпроса защо изобщо са такива?
Защото са низша раса.

Der Sturmer
12-17-2007, 13:35
Ти задаваш ли си въпроса защо изобщо са такива?
Защото са низша раса.

Disrespect
12-17-2007, 13:44
вие сте по-тъпи и от бавноразвиващ се негър гей с еврейски произход

HaMiCaL_GiRl
12-17-2007, 19:04
xaxaxaxaxaxaxaxxaxa koito ne mi vqrva da go duha ama az moga da kaja 4e se s1biram s t1mnokoji i te sa mn po-razviti i s mnogo po bogat re4nik ot belite pi6lemetai imat ob6ta kultura i sa v1spitani a ne da hodqt po ulicata da sa hra4at da psuvat i ednovremenno da sa darjat za pi6kite sorry oba4e tva edin t1mnokoj nqma da go napravi ........kakto iskaite go razbiraite

12-18-2007, 13:35
Ти какво искаш? Да сложим на една страна негрите и ние да си се отделим на друга и така да си живуркаме? Не, всъщност искам да ги избием.
Не се изживявам като никакъв, споделям мнение. А потенциала на черните е да крадат и да правят свинщини. Ако някой път отидеш до страна, в която има повечко църни, мини покрай някой негърски квартал. Гледката е 1:1 с филиповци, само дето вместо чалга се чува рап.
Така си е !
Вчера се прибирам, ходя под блоковете.
Един дядка, пуска сополи по улицата, някаква лелка си мята боклука през прозореца ( и щеше да ме оцели :o ) , някви яки пичове, минават до мен и се барат за чатала докато си приказват с приятелките.
Доста яки са белите! Просто, доста по-развити от черните :D
Да не приказваме, ако автобуса закъснее с 10 минути или големия автобус е в авария и са пуснали мини варианта му. Революционите напливи тип "ДЕЙБА КОМУНИСТитеЕ МУ , НЕКА ДА ГИ ПРЕМАХНЕМ ОТ ВЛАСТТА ОЩЕ СЕГА!!!" или "ЕХХХ , едно време какво беше, а сега ;( " са изключително интелигентни и прозорливи! Чудя се, защо не се издава весник, само с тези велики трудове на човешката мисъл!
Направило ми е, впечетление , че всички нацисти във форума, сте маса комплексирани, яко са ви биели в училище преди да се саберете с останалите емоционални малтретирани (не само от обществото но и в семейството, май мама не ги е гушкала достатъчно?) олигофрени и да скачате тип 10в1 , да го мачката като паднете всички в/у него и удряте където ви падне (дори да ударите приятелчето ). И да, всички мразите, еврей, негри,индиаинци,индиици,дж панци,китайци и всякви хора с не бял тен на кожата. (мразите и руснаците!) Ае у лево, смешки ;)

GLeZoRanA
12-18-2007, 20:34
xaxaxaxaxa mn sorry ama moga da vi kaja 4e 4ernite pritejavat mn pove4e ka4estva ot belite i vie go znaete za to gi s1dite 6tot ste zavistlivi :-P :PОМГ :shock:


xaxaxaxaxaxaxaxxaxa koito ne mi vqrva da go duha ama az moga da kaja 4e se s1biram s t1mnokoji i te sa mn po-razviti i s mnogo po bogat re4nik ot belite pi6lemetai imat ob6ta kultura i sa v1spitani a ne da hodqt po ulicata da sa hra4at da psuvat i ednovremenno da sa darjat za pi6kite sorry oba4e tva edin t1mnokoj nqma da go napravi ........kakto iskaite go razbiraite Като гледам ти не си станала по развита и не си придобила по - богат речник от белите пишлеметай (не знам каква е тая дума(най - вероятно си имала впредвид пишлегари , но какво разбирам аз..)) и честно казано се съмнявам , че изобщо имаш някаква обща култура :-o
И както се каза в едно от първите мнения - Расизма е като негрите - не трябва да го има !

loyal_88
12-18-2007, 20:45
xaxaxaxaxa mn sorry ama moga da vi kaja 4e 4ernite pritejavat mn pove4e ka4estva ot belite i vie go znaete za to gi s1dite 6tot ste zavistlivi :-P :PОМГ :shock: Заеби, няма смисъл да се хабиш...
А чак да парадират с това, че черната раса е по-висша от собствената им бяла раса, преди е било престъпление, защото се е считало за предателство...

NSDAP
12-18-2007, 20:50
Щом си черен си виновен!
Bulgarian Aryan Front!

BrokenInnocence
12-19-2007, 02:13
Расистка съм... до определан степен. Черните... има и свестни, но съм ги срещала много рядко. Обаче азиатци и индийци много мразя... суууупер гнусни са ми.

HaMiCaL_GiRl
12-19-2007, 09:56
xaxaxaxaxa mn sorry ama moga da vi kaja 4e 4ernite pritejavat mn pove4e ka4estva ot belite i vie go znaete za to gi s1dite 6tot ste zavistlivi :-P :PОМГ :shock: Заеби, няма смисъл да се хабиш...
А чак да парадират с това, че черната раса е по-висша от собствената им бяла раса, преди е било престъпление, защото се е считало за предателство...da ima edna duma koqto ti kaza "predi" sega ne e taka za6toto vremenata sa drugi i samo da kaja na tezi koito sa protiv tqh ........... :-x O:) O:) O:) O:) vie ste prevyrteli kak moje o6te i o6te da gi typ4ete i ma4kate :-s idioti p1lni i to ne ste li porasnali :-o ne moje da ste 4ak tolkova bezkrupulni i bezsyrde4ni ili se lyja.......

Disrespect
12-19-2007, 10:36
http://www.africamaat.com/IMG/jpg/kkk-2.jpg

:D :D :D :razz: :razz: :razz:

HexGirl
12-19-2007, 11:10
dali si 4eren ili bial vsi4ki omirame si4ki hodim do toaletna rasiazma e dolno ne6to

fake
12-19-2007, 12:28
dali si 4eren ili bial vsi4ki omirame si4ki hodim do toaletna rasiazma e dolno ne6to
тфа уби рибата...най-тъпото сравнение
те и охлювите серат и умират и рибите и всички живи същества
try better when proving your point

п.с. Омри от пЕсък

12-19-2007, 13:05
dali si 4eren ili bial vsi4ki omirame si4ki hodim do toaletna rasiazma e dolno ne6to
тфа уби рибата...най-тъпото сравнение
те и охлювите серат и умират и рибите и всички живи същества
try better when proving your point

п.с. Омри от пЕсък
Като гледам и ти си доста тъпо парче ;р

fake
12-19-2007, 13:17
^ и така да е, успокоявам се с факта, че само убитаци и тъпанари ми го казват :lol: значи има още накъде

12-19-2007, 13:29
^ и така да е, успокоявам се с факта, че само убитаци и тъпанари ми го казват :lol: значи има още накъде
Така си е.
Само убитаци (убитаци? :*( сори, урбан езика ми смуче, моля разясни , че не съм толкова ентелегентен колко теб).
Къде са другите, расисти да ми кажат че съм тъпак и убитак(втф?)?

Orono
12-19-2007, 13:37
Така си е мамка му! В кенефа всички са равни.

fake
12-19-2007, 13:41
а бтв мойта позиция относно расизма съм я казвала и отстоявала не малко пъти, така че най-малко ти можеш да ме засегнеш :roll:
като гледам май не само урбан езика ти смуче :neutral:

ЕPu
12-19-2007, 18:44
dali si 4eren ili bial vsi4ki omirame si4ki hodim do toaletna rasiazma e dolno ne6to

Всяко живо същество умира някога ... и докато е живо ходи до тоалетна. Сравнението ти куца.. :wink:

fake
12-19-2007, 18:54
^шш вие двамата отгоре тихо, че ся и вас ше набедят за расисти 8-)

Boot
12-19-2007, 18:56
dali si 4eren ili bial vsi4ki omirame si4ki hodim do toaletna rasiazma e dolno ne6to

Всяко живо същество умира някога ... и докато е живо ходи до тоалетна. Сравнението ти куца.. :wink:

О, да бе, направо си представям как някой червей пълзииии ли пълзиииии за да може да се изсере (или каквото там правят червеите) в супника. 8-)

fake
12-19-2007, 19:18
dali si 4eren ili bial vsi4ki omirame si4ki hodim do toaletna rasiazma e dolno ne6to

Всяко живо същество умира някога ... и докато е живо ходи до тоалетна. Сравнението ти куца.. :wink:

О, да бе, направо си представям как някой червей пълзииии ли пълзиииии за да може да се изсере (или каквото там правят червеите) в супника. 8-)
ама все пак и хората серат в храсти, горички, по полянки и т.н.
така че ква е разликата 8-)

Boot
12-19-2007, 19:27
Абеее така си е. Ама аз като пикая в храсти не казвам, че трябва да отида до тоалетната, а до храстчето 8-)

magesniko
12-19-2007, 19:29
Или да усвоиш скила за изправено пикане! :D

littlemermaid
12-20-2007, 14:34
Абе расистите 'що не си е*ете майката!? Познавам негри, мн готини хора са! Зависи от човека, не от пигмента! Ако цвета на кожата ви е критерий, толкова по-зле за вас! :smt021

Disrespect
12-20-2007, 19:56
За да не правя нова тема ще пусна линка тук!!!
Няма нищо общо с расизма!!!
http://www.vbox7.com/play:a4f9d469

тва е ебати фалшивия клип

Freeminded
12-20-2007, 20:40
За да не правя нова тема ще пусна линка тук!!!
Няма нищо общо с расизма!!!
http://www.vbox7.com/play:a4f9d469

тва е ебати фалшивия клип

Кое е фалшивото? Онази русата като я питаха колко страни има триъгълника или да назове поне една държава започваща с U въобще не ми се струваше като манипулиран монтаж. Ся, че и в България да се разходи човек из циганските гета и да прави анкета там е възможно да получи подобни отговори, но момичето от клипа беше бяло както видяхме, ама сякаш не показа да е ходила дори на училище.

Freeminded
12-20-2007, 23:25
Е аз приемам нещата буквално. Но да не сме тесногръди, в България също има доста затъпели хора. Тъпотата е нещо естествено в крайна сметка. Кой ти забранява да си стоиш тъп щом така искаш. Ама да бях и аз тъп, за не обръщам толкова внимание на всички простаци...

InitialD
12-21-2007, 00:06
Абе расистите 'що не си е*ете майката!? Познавам негри, мн готини хора са! Зависи от човека, не от пигмента! Ако цвета на кожата ви е критерий, толкова по-зле за вас! :smt021

Поредната тъпа пуберка!
Само и вижте песните в подписа и ще ви стане ясно колко и е акъла!

Disrespect
12-21-2007, 05:54
За да не правя нова тема ще пусна линка тук!!!
Няма нищо общо с расизма!!!
http://www.vbox7.com/play:a4f9d469

тва е ебати фалшивия клип

Кое е фалшивото? Онази русата като я питаха колко страни има триъгълника или да назове поне една държава започваща с U въобще не ми се струваше като манипулиран монтаж. Ся, че и в България да се разходи човек из циганските гета и да прави анкета там е възможно да получи подобни отговори, но момичето от клипа беше бяло както видяхме, ама сякаш не показа да е ходила дори на училище.


защото показват само фрапантно тъпите отговори...
и в България така монтират клипчетата с въпроси, където да няма нито един свестен отговор... ;)

гонят се определени цели :)

или пък са им дали някой друг долар да приказват тъпотии

Freeminded, дори и брат ми, който е на 6, може да каже колко страни има ТРИъгълника

като си толкова умен не можеш ли да се досетиш, че няма как да не го знаят онея хора?

забеляза ли, че оная не знаеше, че са участвали във войната във Виетнам? как според теб един гражданин на САЩ няма да знае, че именно те са я започнали?

"Какво е джамия?
-Животно."

^?!?!/1

HexGirl
12-21-2007, 07:50
tva klip4e e ot sabirani otgovori no tam e rabotata 4e v amerika pove4eto ot horata sa iako zatapeli i nadali sa izriazali mn verni otgovori prosto pri tiahnata sistema na ob6testveno zatapiavane eto 6te vi dam edin primer edin priatel zamina v amerika i tam rabote6e v no6no zavedenie
i razpravia mi toi 4e tem s nego rabotelo edno mom4e i pital go za6to ne u4i a raboti v no6no zavedenie i toi mu kazava 4e ne moje da si napravi ispitite i pitago toi togava za6to ne e postupil v armiata tam ispitite sa lesni i toi mu otgovaria: - AMI NA MEN MI SE PADNA MNOGO TRUDEN ISPIT TABLICATA ZA UMNOJENIE i posle za6to bili velika nacia

magesniko
12-21-2007, 09:23
http://dnes.dir.bg/2007/12/21/news2474026.html

Ибааааааа!

HexGirl
12-21-2007, 10:21
^ ахахаххаа...

вярваш ли си??? viarvam si 6to spored teb da ne bi da sa umni amerikancite

wasntme_
12-21-2007, 19:42
Абе расистите 'що не си е*ете майката!? Познавам негри, мн готини хора са! Зависи от човека, не от пигмента! Ако цвета на кожата ви е критерий, толкова по-зле за вас! :smt021

Поредната тъпа пуберка!
Само и вижте песните в подписа и ще ви стане ясно колко и е акъла!

opf ne te znam kaf si... ama opredeleno si po tap ot neq... ama ako si rasist - logi4no de... kak moje da opredelq6 dali nqkoi e ymen ot tova kakvo my haresva :shock: ili ot nqkakav van6en beleg.. :? zabivate me kolko mnogo rasisti ima tyk... ](*,) ot4aivam se ot jivota ve4e... kazvate kakvi bili negrite v getata taka natatak... boje.... nqkav pi4 po nagore pita dali se se6tate pri4inite za tva? mai ne obarnahme mnogo vnimanie... lele cirk :!: 4esno kazano bih razbrala da ne haresvate cigani ili tyrci /da ne obidq nqkoi/ 6toto te realno vredqt na bulgariq ili sa vredili... 6toto zaradi tyrcite sme tolkova nazad - 500 godini :-# apak ciganite - varvq si az i minavat grypa mangali -> 3-4 opita da me hvanat za zadnika i da ne spomenavam podmqtaniqta.... i tova dori ne e samo ot lapetata ami i ot darti pedofili....to verno tva ne go praqt samo ciganite de ama aide... kvo vi pre4at negrite? lele ne ne...tva 4e kradat i taka natatak se pri4inqva samo ot takiva kato vas - koito gi diskriminirat, i ot socialniq im status ](*,) da ne e 6toto: "Az imam 4eren cvqt na kojata => trqbva da krada i t.n." ... Vsi4ko idva ot na4ina po koito jivee6... tova e vsi4ko... egati glupostite deto govorite... ot4aivate me...

GLeZoRanA
12-21-2007, 22:25
http://dnes.dir.bg/2007/12/21/news2474026.html

Ибааааааа!хахахах ауеуеуе канибалс скинхеадс :shock: :-D

InitialD
12-22-2007, 18:15
Абе расистите 'що не си е*ете майката!? Познавам негри, мн готини хора са! Зависи от човека, не от пигмента! Ако цвета на кожата ви е критерий, толкова по-зле за вас! :smt021

Поредната тъпа пуберка!
Само и вижте песните в подписа и ще ви стане ясно колко и е акъла!

opf ne te znam kaf si... ama opredeleno si po tap ot neq... ama ako si rasist - logi4no de... kak moje da opredelq6 dali nqkoi e ymen ot tova kakvo my haresva :shock: ili ot nqkakav van6en beleg.. :? zabivate me kolko mnogo rasisti ima tyk... ](*,) ot4aivam se ot jivota ve4e... kazvate kakvi bili negrite v getata taka natatak... boje.... nqkav pi4 po nagore pita dali se se6tate pri4inite za tva? mai ne obarnahme mnogo vnimanie... lele cirk :!: 4esno kazano bih razbrala da ne haresvate cigani ili tyrci /da ne obidq nqkoi/ 6toto te realno vredqt na bulgariq ili sa vredili... 6toto zaradi tyrcite sme tolkova nazad - 500 godini :-# apak ciganite - varvq si az i minavat grypa mangali -> 3-4 opita da me hvanat za zadnika i da ne spomenavam podmqtaniqta.... i tova dori ne e samo ot lapetata ami i ot darti pedofili....to verno tva ne go praqt samo ciganite de ama aide... kvo vi pre4at negrite? lele ne ne...tva 4e kradat i taka natatak se pri4inqva samo ot takiva kato vas - koito gi diskriminirat, i ot socialniq im status ](*,) da ne e 6toto: "Az imam 4eren cvqt na kojata => trqbva da krada i t.n." ... Vsi4ko idva ot na4ina po koito jivee6... tova e vsi4ko... egati glupostite deto govorite... ot4aivate me...

Пиши на български бе nigger lover!!!

P.S.Не съм расист пробвай пак!!! #-o :lol: :lol: :lol:

12-23-2007, 08:38
Абе расистите 'що не си е*ете майката!? Познавам негри, мн готини хора са! Зависи от човека, не от пигмента! Ако цвета на кожата ви е критерий, толкова по-зле за вас! :smt021

Поредната тъпа пуберка!
Само и вижте песните в подписа и ще ви стане ясно колко и е акъла!

opf ne te znam kaf si... ama opredeleno si po tap ot neq... ama ako si rasist - logi4no de... kak moje da opredelq6 dali nqkoi e ymen ot tova kakvo my haresva :shock: ili ot nqkakav van6en beleg.. :? zabivate me kolko mnogo rasisti ima tyk... ](*,) ot4aivam se ot jivota ve4e... kazvate kakvi bili negrite v getata taka natatak... boje.... nqkav pi4 po nagore pita dali se se6tate pri4inite za tva? mai ne obarnahme mnogo vnimanie... lele cirk :!: 4esno kazano bih razbrala da ne haresvate cigani ili tyrci /da ne obidq nqkoi/ 6toto te realno vredqt na bulgariq ili sa vredili... 6toto zaradi tyrcite sme tolkova nazad - 500 godini :-# apak ciganite - varvq si az i minavat grypa mangali -> 3-4 opita da me hvanat za zadnika i da ne spomenavam podmqtaniqta.... i tova dori ne e samo ot lapetata ami i ot darti pedofili....to verno tva ne go praqt samo ciganite de ama aide... kvo vi pre4at negrite? lele ne ne...tva 4e kradat i taka natatak se pri4inqva samo ot takiva kato vas - koito gi diskriminirat, i ot socialniq im status ](*,) da ne e 6toto: "Az imam 4eren cvqt na kojata => trqbva da krada i t.n." ... Vsi4ko idva ot na4ina po koito jivee6... tova e vsi4ko... egati glupostite deto govorite... ot4aivate me...

Пиши на български бе nigger lover!!!

P.S.Не съм расист пробвай пак!!! #-o :lol: :lol: :lol:
Ти не беше ли смешника, който седял с приятели в някакъв парк и като видял как 3-4 циганина минават покрай него, веднага се заключил в къщи? :lol: :lol:

littlemermaid
12-24-2007, 18:51
Абе расистите 'що не си е*ете майката!? Познавам негри, мн готини хора са! Зависи от човека, не от пигмента! Ако цвета на кожата ви е критерий, толкова по-зле за вас! :smt021

Поредната тъпа пуберка!
Само и вижте песните в подписа и ще ви стане ясно колко и е акъла!

Определено не съм типичната "пуберка", още по-малко тъпа!!! А колкото до песните: преведи си ги и после се прави на умен!!! :smt018

littlemermaid
12-24-2007, 18:55
Абе расистите 'що не си е*ете майката!? Познавам негри, мн готини хора са! Зависи от човека, не от пигмента! Ако цвета на кожата ви е критерий, толкова по-зле за вас! :smt021
Умри ма к***во продадена! :evil: Смърт за всички небългари и техните гъзолизци! :-x

Пффф това от вас е някакъв криворазбран патриотизъм. Но това че мразите "небългарите" не ви прави повече българи. Имам какво да ти кажа, мн добре мога да те наредя ама айде да не се развихрям навръх Коледа....

Vladkoy
12-24-2007, 20:07
Слънце, въздух и расизъм - здрав и бодър организъм :grin:

loyal_88
12-25-2007, 01:16
http://dnes.dir.bg/2007/12/21/news2474026.html

Ибааааааа! Бааа мааму :shock: Тфа ако е верно е ебати шока... Само не ми стана ясно тия "скинове" от к'ъв зор са се нахвърлили на жената да я ядат? Поне от това, което прочетох не разбрах да е е била циганка, еврейка, чужденка или нещо такова... Демек каква е връзката между нападението и расизма?
Нямам повече инфо за случая, но според мен се е случило нещо, преувеличено и изкривено от медиите в Русия. В страната националистите стават все повече и повече и вече придобиват заплашителни размери. И една такава история би свършила чудна работа на управляващите и червените, защото това ще отврати обикновените хора от НС... Не че вярвам в някакъв заговор на злите евреи, масоните и извънземните, които си правят пи*ки с нас, но и това е вариант...

slun4ice_90
12-28-2007, 05:33
Какво значение има цвета на кожата бе хора? 8-) Защо трябва да мислите по този начин?!И начи както казвате те като са негри или от някоя друга раса,нямат право на живот ли? :shock: И те са хора като нас, и те дишат и живеят. :idea: :) :wink: Научете се да уважавате хората,независмо от цвета на кожата им :P

LiveFlower
01-19-2008, 22:01
http://dnes.dir.bg/2007/12/21/news2474026.html

Ибааааааа! Бааа мааму :shock: Тфа ако е верно е ебати шока... Само не ми стана ясно тия "скинове" от к'ъв зор са се нахвърлили на жената да я ядат? Поне от това, което прочетох не разбрах да е е била циганка, еврейка, чужденка или нещо такова... Демек каква е връзката между нападението и расизма?
Нямам повече инфо за случая, но според мен се е случило нещо, преувеличено и изкривено от медиите в Русия. В страната националистите стават все повече и повече и вече придобиват заплашителни размери. И една такава история би свършила чудна работа на управляващите и червените, защото това ще отврати обикновените хора от НС... Не че вярвам в някакъв заговор на злите евреи, масоните и извънземните, които си правят пи*ки с нас, но и това е вариант...xax e ti neznae6 li,4e predi godini v Rusiq e imalo 4ovekoqdci,puk sega sig tu-tame o6te se namirat

Националист
01-19-2008, 22:20
Всъщност расизма не е е омраза към другите раси,а любов към своята раса и стремеж да запазиш расата си.Из френската енциклопедия "Пети Ларус" в изданието си от 1949 година дефинира понятието 'расизъм' по следният начин: "Теория, опитваща се да защити единството на расата в определена нация".Това е истинския расизъм ,а не омраза към другите и идеализиране на своята раса.

Националист
01-19-2008, 23:23
Съвременното тълкуване не е изменено примерно заради апартейда ,който вече си е омраза ,а заради нечий интереси.

DoPye
01-19-2008, 23:40
Какво значение има цвета на кожата бе хора? 8-) Защо трябва да мислите по този начин?!И начи както казвате те като са негри или от някоя друга раса,нямат право на живот ли? :shock: И те са хора като нас, и те дишат и живеят. :idea: :) :wink: Научете се да уважавате хората,независмо от цвета на кожата им :P


за някай има значение ама за други няма просто принципи :D

Canis_Dirus
01-20-2008, 12:36
Аз споменах ли, че съм негър?
Прилагам снимка-доказателство
http://img223.imageshack.us/img223/545/hoodtshirt6bp.jpg