PDA

View Full Version : Оби4Ам го невероятно много...



12-15-2007, 14:30
Хора немога неиздържах и реших да ви напиша това което изпитвам.Така...Всичко започна в началото на май месец тази година когато се запознах с едно момче в скайп писахме си много дълго докато не дойде лятото и когато по центъра се виждахме мен много ме беше срам от него и все едно бягах после обаче се оказа че с него сме били съседи в стария ни квартал,като малки сме си ходили по рождени дни ,оказа се съответно че и нашите се познават.Много се сближих с него започнахме да излизаме наляво надясно и страшно много се привързах към него една вечер тои много дълго ми се моли да му призная нещото което ме измъчва и когато му казах ч го обичам тои ми каза че неиска гадйе за6тото е мн силно наранен и неиска да нарани и мен след време напоследък спряхме да си пишем НО аз го обичам повече живота си и ако щете вярвайте спя с две възглавници едната гушкам а на другата е главата ми всяка вечер заспивам плачейки защото ме боли че на него явно не му пука за мен много го обичам незнам какво да правя никои друг не ми харесва и не ми привлича вниманито с никой друг н ми се получават нещата защото всяка една минута си мисля за него и всичко ми напомня него и наранявам всички около мен защото немога да им отдам необходимото внимание и обич :cry: :cry: :cry:

aneto_666
12-15-2007, 14:53
1 се научи да слагаш точки и запетайки,защото се губи смисъла на написаното :D След като ти е казал ,че не иска гадже не прави повече опити за сближаване.Нали знаеш ,че когато тичаш подир някого все така се получава.

Seducti0n
12-15-2007, 15:11
Здравей мила.В повечето случаи,момчета казват-не искам да те нараня,не те заслужавам и т.н,когато се опитват да те отдалечат от самите тях,когато не им стиска да ти кажат напълно честно,че между вас не може да има нещо.
Не знам защо,обаче след,като прочетох постта ти,се замислих,че нещата,може да имат и друга страна и в действителност,твоят възлюбен да не иска да те нарани.Замисли се над това,че момчето може да е преживяло любовни разочарования и още да не е преодолял мъката.Той не иска ти да ставаш отдушник на всичкия негативизъм и болка,които е събрал в себе си.

Знам,че ти е изключително трудно,но направи поне минамилнии усилия да го разбереш,да проумееш това,че и на него не му е лесно.

twix_91
12-15-2007, 15:14
Да наистна вземи да слагаш запетайки.Ако е преживял тежка раздяла се опитай да поговориш с него. Ако е бил много разочерован се отдрапни и го остави да му мине пък после може и да стане нещо.Но има и друго- не го притискай,за да не се отдръпне от теб и да ти е по-тежко отвсякога. Пък ако не стане се вземи в ръце и продължи напред. Не е единствения ;-)

punkrock
12-15-2007, 15:35
Според мен изчакай известно време да му мине. Може наистина да е много наранен в момента и да не иска още веднага да започва нова връзка!
Не губи надежда :wink:

experiment_m
12-15-2007, 15:47
Някои момчета направо психясват с тази идея, че момичето е прекалено хубаво, че не е за тях, че ще го наранят ....... и тем подобни щуротии. Щом толкова време ти е отделил по скайпа, най-вероятно те харесва. Покажи му че си съвсем земен човек, че може да разчита на теб и не го оставяй на мира(бъдете повече време заедно) и ти гарантирам победа.
Айде успех и да почерпиш после. :razz:

kifla
12-15-2007, 17:26
Мило момиче не си единсвената в това полужение.За всеки има щастие и ти ще го откриеш ,може би дори още утре въпросното момче може да те потърси да ти каже че иска да опитате и т.н.НЕ губи надеждата само ,че всичко може да се оправи.Може сега да ти се струва написанато от мен като клише което мн пъти си чувала,но не винаги живота е гаден .И аз като теб обичам един човек повече от себе си дори ,и аз мисля всяка свободна минута за него,и аз като теб (колкото и странно да ти се стори) спя с две възглавници и т.н.Знам какво е да обичаш някой ,който не е до теб.Ще видиш ,че всичко рано или късно ще си дойде на мястото.Не всичко е като във филмите,но все пак и те се правят по образец на живота ни ...недей да мислиш много много за него .НАмери си някакво занимание ,което малко да те разсейва,но пък недей и да го забравяш.Той ти е казал ,че неиска да наръни и теб,защото все още не се е осъзнал от предишната и явно несполучлива връзка.Дай му нужното време и бъди търпелива,ще бъдеш наградена за това след време !Послушай ме.Ако искаш да си поговорим напиши ми лично ще ти помогна доколкото мога ;-) :wink:

justteen
12-15-2007, 18:27
...

mickelangelo
12-15-2007, 20:33
Научи се да се концентрираш в всичко което вършиш ... знам какво е .. да мислиш за някого нон стоп но по някога се налага ..да вършим и други неща .. който също са важни .. и просто постепенно започва всичко да рухва .. а относно него ... просто го остави на свобода .. ако се върне ще е с теб за винаги .. ако ли не .. никога не ще го имаш ..

MiMcHeToOo
12-15-2007, 20:36
Здравей мила.В повечето случаи,момчета казват-не искам да те нараня,не те заслужавам и т.н,когато се опитват да те отдалечат от самите тях,когато не им стиска да ти кажат напълно честно,че между вас не може да има нещо.
Не знам защо,обаче след,като прочетох постта ти,се замислих,че нещата,може да имат и друга страна и в действителност,твоят възлюбен да не иска да те нарани.Замисли се над това,че момчето може да е преживяло любовни разочарования и още да не е преодолял мъката.Той не иска ти да ставаш отдушник на всичкия негативизъм и болка,които е събрал в себе си.

Знам,че ти е изключително трудно,но направи поне минамилнии усилия да го разбереш,да проумееш това,че и на него не му е лесно.

+1

kael
12-15-2007, 22:05
Здравей мила.В повечето случаи,момчета казват-не искам да те нараня,не те заслужавам и т.н,когато се опитват да те отдалечат от самите тях,когато не им стиска да ти кажат напълно честно,че между вас не може да има нещо.
Не знам защо,обаче след,като прочетох постта ти,се замислих,че нещата,може да имат и друга страна и в действителност,твоят възлюбен да не иска да те нарани.Замисли се над това,че момчето може да е преживяло любовни разочарования и още да не е преодолял мъката.Той не иска ти да ставаш отдушник на всичкия негативизъм и болка,които е събрал в себе си.

Знам,че ти е изключително трудно,но направи поне минамилнии усилия да го разбереш,да проумееш това,че и на него не му е лесно.
наистин а не иска да те нарани.. .само че като ти каже " не искам сме заедно" ммомчетата не използваме намеци нито ги разбираме с нас се говори директно без заобиколки щото после се ядосваме и така ....

ice_f90
12-17-2007, 16:07
koi nee obi4al mn silno az mislq 4e vseki e obi4al taka :) :-)

woshata
12-17-2007, 16:34
я се съвземи !!!казал ти е там квот казал..ми разбери го..то тва да обичаш н значи само да се вайкаш колко те боли за него.тука съществува разбиране..съчувствие..загр иженост..а ти кво?!?мале ма мене много ме боли за него...апффф на колко си 12?изчакай малко нещата не стават винаги като по филмите...и ДА научи се да слагаш точки..ай са успех с възлюбения и почни да мислиш малко повече ;)

Lashes
12-17-2007, 18:54
Според мен изчакай известно време да му мине. Може наистина да е много наранен в момента и да не иска още веднага да започва нова връзка!
Не губи надежда :wink:

=;